forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 01/04/2020 : 14:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by fandango


Madjarski parlament je zbog korone izglasao da zakone u zemlji vlada od sada donosi dekretom, time eliminirajuci svoju ulogu. Izvanredno stanje nema ogranicenja, vlada odlucuje kada ce - i ako ce - prestati, a dok traje izvanredno stanje, nema nikakvih izbora.

Drugim rijecima, tako je Orban iskoristio tekucu krizu da bi i de facto i de iure postao diktator. Heil Viktor.



orban bi morao onog kineza koji je šišmiša pojeo od sreće u šupak ljubit



Ma onaj iz Turkmenistana je jos bolji. Taj je zakonom zabranio da se korona uopce spominje pa zemlja sluzbeno nema nijednog oboljelog.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/04/2020 : 14:48:34  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Momak ne dopušta da Sjeverna Koreja po ičemu bude bolja od Turkmenistana, izgleda da je tamošnje ljude zapao još jedan doživotni predsjednik.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

maelstrom
Senior Member

1252 Posts

Member since 21/12/2010

Posted - 01/04/2020 : 15:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send maelstrom a Private Message
Zavukli im ga Italijani, mada ne shvataju da je stvar pre svega u tome što su ovi nesposobni i da nisu očekivali ovako nešto, plus ljude je generalno briga i gledaju samo svoj interes i to je rasprostranjeno.Meni je u svemu ovome najinteresantnije to što smo pre izbijanja pandemija smatrali da je situacija u svetu maltene idilična kad ono pokazalo se kakvi smo svi mi u stvari i koliko ne umemo da razmišljamo.

https://www.srbijadanas.com/vesti/svet/italija-zavalila-samarcinu-eu-i-americi-hvala-sto-ste-nas-napustili-stize-korona-i-po-vas-video-2020-03-28

Edited by - maelstrom on 01/04/2020 15:09:59
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 01/04/2020 : 15:19:56  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by izivko

quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by izivko

Mađarski parlament izglasao odluku za mjere u svojoj državi, Mađarskoj. Šta je tu čudno? Kako druge zemlje donose odluke?
Građani su tako odlučili, oni su ga birali.

U nekim zapadnim zemljama, Njemačka npr., odluke se donose mimo Parlamenta. To je po meni zabrinjavajuće.

Ništa,birali su građani i Hitlera


Birali su građani i Keruma.

i Komšića


i Plenkovića

baš me zanima dokle će doći ovo nabrajanje i hoćemo li uspijeti nabrojiti sve političare koje su građani birali.



Svi gore koji su komentriali i još neki - dosta više.
Odsad bez dodatnih upozorenja idu kazne i to redovne, a ne magareće.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 01/04/2020 : 15:26:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message
Odličan članak. Kome sad nije jasno, neće ni biti...

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/prizivate-svedski-scenarij-u-hrvatskoj-ne-budite-smijesni-ostat-cemo-doma-jer-moramo-a-nista-drugo-nismo-ni-zasluzili-1013190

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 01/04/2020 : 15:35:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Odličan članak. Kome sad nije jasno, neće ni biti...

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/prizivate-svedski-scenarij-u-hrvatskoj-ne-budite-smijesni-ostat-cemo-doma-jer-moramo-a-nista-drugo-nismo-ni-zasluzili-1013190



Dobar članak!

quote:
Šveđani koji sele iz roditeljskih domova s 21. godinom, ne nalaze se na geografskom žarištu, sami proizvode respiratore, imaju naviku društvenog distanciranja i, najvažnije, imaju vrhunski i fleksibilan zdravstveni sustav sebi mogu dozvoliti eksperimente i rizičniji pristup kontroli krize. Ako i pogriješe, imaju mnogo više šansi za sanirati štetu.

Hrvatska je, s druge strane, na krizu sposobna odgovoriti jedino najjednostavnijim mogućim rješenjem.

Ono što je pozitivno - najjednostavnije rješenje ujedno se pokazalo i dobrim. Spasit će tisuće života, no ipak ne nasjedajmo na lažnu dilemu kako sada biramo između između ljudskih života i ekonomije. Sasvim je moguće spasiti oboje, čak i ako ostanemo doma.

Kad pobijedimo virus, a to će se sigurno dogoditi, shvatit ćemo da je, zapravo, iza nas lakši dio posla. Tada ćemo postaviti novo ključno pitanje: A što sada?
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/04/2020 : 15:39:34  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by Tonto

Odličan članak. Kome sad nije jasno, neće ni biti...

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/prizivate-svedski-scenarij-u-hrvatskoj-ne-budite-smijesni-ostat-cemo-doma-jer-moramo-a-nista-drugo-nismo-ni-zasluzili-1013190


Ma da. Navođenje Švedske ka nekog primjera i pitanje "A zašto i mi nemožemo ko oni?" je poprilično šizofreno.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 01/04/2020 : 16:23:21  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Nemojte samo ŠIŠ ćevap k'o boga vas molimo! https://youtu.be/NvRbul2eQrY?t=12
https://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2020&mm=04&dd=01&nav_category=78&nav_id=1671580

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/04/2020 : 17:08:13  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Odličan članak. Kome sad nije jasno, neće ni biti...

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/prizivate-svedski-scenarij-u-hrvatskoj-ne-budite-smijesni-ostat-cemo-doma-jer-moramo-a-nista-drugo-nismo-ni-zasluzili-1013190


Ma da. Navođenje Švedske ka nekog primjera i pitanje "A zašto i mi nemožemo ko oni?" je poprilično šizofreno.



Nije realno očekivati da mi imamo kapaciteta za provoditi masovna testiranja kao Koreanci, niti za proizvoditi respiratore kao Šveđani. Borimo se sa onime čime možemo, a to je karantena.

No traženje popuštanja mjera će sada sa svakim danom biti sve glasnije i glasnije i uskoro će nadležni početi popuštati pred pritiskom.

Treba pronaći neki optimalan i održiv omjer zdravstvene zaštite i društveno-gospodarske funkcionalnosti. Nadam se da se neka rješenja već spremaju.

Njemci su već krenuli u tom smjeru, a to je država u koju se mi najviše ugledavamo kao nekakav autoritet, pa očekujem da ćemo pratiti njihove korake u okvirima naših mogućnosti.

Edited by - vukozec on 01/04/2020 17:12:37
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 01/04/2020 : 17:26:59  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

quote:
Originally posted by Tonto

Odličan članak. Kome sad nije jasno, neće ni biti...

https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/prizivate-svedski-scenarij-u-hrvatskoj-ne-budite-smijesni-ostat-cemo-doma-jer-moramo-a-nista-drugo-nismo-ni-zasluzili-1013190


Ma da. Navođenje Švedske ka nekog primjera i pitanje "A zašto i mi nemožemo ko oni?" je poprilično šizofreno.



Nije realno očekivati da mi imamo kapaciteta za provoditi masovna testiranja kao Koreanci, niti za proizvoditi respiratore kao Šveđani. Borimo se sa onime čime možemo, a to je karantena.

No traženje popuštanja mjera će sada sa svakim danom biti sve glasnije i glasnije i uskoro će nadležni početi popuštati pred pritiskom.

Treba pronaći neki optimalan i održiv omjer zdravstvene zaštite i društveno-gospodarske funkcionalnosti. Nadam se da se neka rješenja već spremaju.

Njemci su već krenuli u tom smjeru, a to je država u koju se mi najviše ugledavamo kao nekakav autoritet, pa očekujem da ćemo pratiti njihove korake u okvirima naših mogućnosti.


Respiratori i zdravstveni sustav su samo jedan dio priče. Kako uspoređivat državu koja još živi po principu rodovskih zajednica sa državon u kojoj je više od 50% kućanstava jednočlano, i u kojoj su rodovske zajednice dio vikinške povijesti? Oni se i inače samoizoliraju kad napune 18 godina.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 01/04/2020 17:42:53
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 01/04/2020 : 17:42:15  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
Značajna je razlika da li si zaražen sa virusom ili bolestan od virusa. Više će se testirati populacija, više će pronaći zaraženih. Samo što prije nije bila situacija, da su liječnici zaražene slali u izolaciju ili na bolovanje, a sad neke zaražene čak i odmah hospitaliziraju.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 01/04/2020 : 18:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Respiratori i zdravstveni sustav su samo jedan dio priče. Kako uspoređivat državu koja još živi po principu rodovskih zajednica sa državon u kojoj je više od 50% kućanstava jednočlano, i u kojoj su rodovske zajednice dio vikinške povijesti? Oni se i inače samoizoliraju kad napune 18 godina.



Švedski način života pomaže, ali nije to baš toliko presudno, nije se virus širio po kućama već po mjestima masovnog okupljanja i velike frekcencije ljudi: po stadionima, skijalištima, tržnicama i bolnicama.

Da se zadrže određene restrikcije, zabrana većih okupljana, koncerata, sajmova i slično, kina i takvi prostori da ostanu zatvoreni, da se masovno nose maske (bilo kakve, jer bilo kakva maska smanjuje mogućnost širenja zaraze ako je nosi zaražena osoba), naročito u javnom prijevozu, da se i dalje drži razmak i izbjegava rukovanje, da bolnicama i dalje bude maksimalan oprez, ali da se ostali život ponovo pokrene, i dalje bi mogućnost zaraze bila drastično smanjena.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/04/2020 : 18:07:54  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2171189 legendarno! Bravo za Vodice

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/04/2020 : 18:35:45  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
Molim pomoć.
Na ovoj sam temi jer je čitana i moja molba itekako ima veze s koronom jer sam zapetljana u mreži pola dana oko izdavanja e propusnica a ja ju trebam izdati sama sebi ali sad mora proći kroz sustav da bi bila u e- obliku.
Vidite li na ovom linku dole sliku ..e, tu sam zapela kao e-građanin jer mi napiše da sam pogrešno unesla korisničko ime ili lozinku..
Lozinku imam zapisanu i više nisam sigurna kako ide korisničko ime..
Napiše li se prvo ime pa prezime, prezime pa ime ili što..gdje mi je zapelo?
Ne da mi se prijaviti da sam zaboravila lozinku kad ju imam zapisanu.
Ne da mi se pokušavati kombinacije jer sam čitajući upute vidjela da se nakon trećeg pogrešnog unosa ne može dalje..

Ako netko ima, samo mi recite kako ide unos korisničkog imena.

Željno isčekujem odgovor.
Hvala.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcR4FzLCujj-cDwsNQ-hiE0qjHLjraS9MD0gTYuuVgqoJI7UexYi&usqp=CAU



~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 01/04/2020 : 18:40:27  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by NESVRSTANI
Respiratori i zdravstveni sustav su samo jedan dio priče. Kako uspoređivat državu koja još živi po principu rodovskih zajednica sa državon u kojoj je više od 50% kućanstava jednočlano, i u kojoj su rodovske zajednice dio vikinške povijesti? Oni se i inače samoizoliraju kad napune 18 godina.



Švedski način života pomaže, ali nije to baš toliko presudno, nije se virus širio po kućama već po mjestima masovnog okupljanja i velike frekcencije ljudi: po stadionima, skijalištima, tržnicama i bolnicama.

Da se zadrže određene restrikcije, zabrana većih okupljana, koncerata, sajmova i slično, kina i takvi prostori da ostanu zatvoreni, da se masovno nose maske (bilo kakve, jer bilo kakva maska smanjuje mogućnost širenja zaraze ako je nosi zaražena osoba), naročito u javnom prijevozu, da se i dalje drži razmak i izbjegava rukovanje, da bolnicama i dalje bude maksimalan oprez, ali da se ostali život ponovo pokrene, i dalje bi mogućnost zaraze bila drastično smanjena.




Ovo šta imenjak kaže je istina. Sestra mi zadnjih nekoliko miseci živi i radi u Švedskoj i njihov način života je praktički samoizolacija. Toliko da osoba poput nje kojoj su fjaka, kava i điravanje bili neizostavan dio života, sad skoro pa i ne izlazi vani (živi s momkom koji je Šveđanin). Zezan je ja da je ona u karanteni već 3 miseca, a sad još radi i od doma. :)

Naravno, malo karikiram, ali to je gori skroz drugi svit.

And like that... he's gone.

Edited by - vice on 01/04/2020 18:40:56
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 01/04/2020 : 19:36:30  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Nije mnogo drugačije ni u mom delu sveta, veruj...

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 01/04/2020 : 20:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

Molim pomoć.
Na ovoj sam temi jer je čitana i moja molba itekako ima veze s koronom jer sam zapetljana u mreži pola dana oko izdavanja e propusnica a ja ju trebam izdati sama sebi ali sad mora proći kroz sustav da bi bila u e- obliku.
Vidite li na ovom linku dole sliku ..e, tu sam zapela kao e-građanin jer mi napiše da sam pogrešno unesla korisničko ime ili lozinku..
Lozinku imam zapisanu i više nisam sigurna kako ide korisničko ime..
Napiše li se prvo ime pa prezime, prezime pa ime ili što..gdje mi je zapelo?
Ne da mi se prijaviti da sam zaboravila lozinku kad ju imam zapisanu.
Ne da mi se pokušavati kombinacije jer sam čitajući upute vidjela da se nakon trećeg pogrešnog unosa ne može dalje..

Ako netko ima, samo mi recite kako ide unos korisničkog imena.

Željno isčekujem odgovor.
Hvala.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn%3AANd9GcR4FzLCujj-cDwsNQ-hiE0qjHLjraS9MD0gTYuuVgqoJI7UexYi&usqp=CAU






https://net.hr/danas/hrvatska/korak-po-korak-do-e-propusnice-detaljan-vodic-kako-se-prijaviti-ispuniti-i-zatraziti-dopustenje-za-medugradsko-putovanje/

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/04/2020 : 21:01:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by DiSkAcH



https://net.hr/danas/hrvatska/korak-po-korak-do-e-propusnice-detaljan-vodic-kako-se-prijaviti-ispuniti-i-zatraziti-dopustenje-za-medugradsko-putovanje/



Hvala, taj dio znam..zapelo mi je kod prijave u sustav e-građani..jednostavno se ne mogu sjetiti svog korisničkog imena jer nisam duže ulazila u taj sustav.
Idem pisati mail, na kojeg me uputilo nakon mnogo pogrešnih unosa..

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/04/2020 : 21:15:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Nazalost ni testiranja nisu 100% sigurna. U Slo vec 2. primjer da je u bolnicu na nezarazen dio doprijemljen korona bolesnik koji je prije toga testiran i test je bio negativan, dok je kasnije ponovno testiran i test je bio pozitivan. U posljednjem primjeru je dovezen ozlijeđeni (radio na farmi i teze se ozlijedio) i sada je 32 ljudi iz zdravstvenog osoblja u samoizolaciji jer su bili u kontaktu sa njim (dovezen iz bolnice u Murskoj Soboti u UKC Maribor).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/04/2020 : 21:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message


https://www.logicno.com/politika/matteo-salvini-nek-se-europa-nosi-u-pidu-materinu-ili-pomoc-ili-izlazimo.html




a u Turskoj ne peru samo ruke
https://twitter.com/r_u_vid/status/1245136141948346368



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 01/04/2020 21:32:57
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 01/04/2020 : 21:48:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DiSkAcH



https://net.hr/danas/hrvatska/korak-po-korak-do-e-propusnice-detaljan-vodic-kako-se-prijaviti-ispuniti-i-zatraziti-dopustenje-za-medugradsko-putovanje/



Hvala, taj dio znam..zapelo mi je kod prijave u sustav e-građani..jednostavno se ne mogu sjetiti svog korisničkog imena jer nisam duže ulazila u taj sustav.
Idem pisati mail, na kojeg me uputilo nakon mnogo pogrešnih unosa..



Probaj se ulogirati preko ili banke ili npr T-mobile šifre
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 01/04/2020 : 21:56:52  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Nazalost ni testiranja nisu 100% sigurna. U Slo vec 2. primjer da je u bolnicu na nezarazen dio doprijemljen korona bolesnik koji je prije toga testiran i test je bio negativan, dok je kasnije ponovno testiran i test je bio pozitivan. U posljednjem primjeru je dovezen ozlijeđeni (radio na farmi i teze se ozlijedio) i sada je 32 ljudi iz zdravstvenog osoblja u samoizolaciji jer su bili u kontaktu sa njim (dovezen iz bolnice u Murskoj Soboti u UKC Maribor).




Verovatno je u bolnici pokupio koronu.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/04/2020 : 21:58:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Da bi test tako brzo to pokazao? Prije nije bio, a sljedeci dan ili 2 dana kasnije je bio?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Just_Charlie
Advanced Member



8577 Posts

Member since 07/01/2008

Posted - 01/04/2020 : 22:13:10  Show Profile Show Extended Profile  Visit Just_Charlie's Homepage  Send Just_Charlie a Private Message
quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by Just_Charlie

quote:
Originally posted by DiSkAcH



https://net.hr/danas/hrvatska/korak-po-korak-do-e-propusnice-detaljan-vodic-kako-se-prijaviti-ispuniti-i-zatraziti-dopustenje-za-medugradsko-putovanje/



Hvala, taj dio znam..zapelo mi je kod prijave u sustav e-građani..jednostavno se ne mogu sjetiti svog korisničkog imena jer nisam duže ulazila u taj sustav.
Idem pisati mail, na kojeg me uputilo nakon mnogo pogrešnih unosa..



Probaj se ulogirati preko ili banke ili npr T-mobile šifre



Jes! Jes! Hvala ti! Uspjela sam preko tokena
Sad mogu mirno umrijeti. Dosta mi za danas.
Hvala puno!

~ Prvo suputnik onda put ~
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 01/04/2020 : 22:56:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ja ću bit prizeman ali iskren.
Fali mi seks.
Nema škole, nema odlazaka babi i didi, nema izlazaka, dica zaspu posli nas.
Horor.


Bez zamjere, ovaj post me sjetio na jos jednu stvar

https://youtu.be/_N2KZTSVsuk



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.61 seconds. Snitz Forums 2000