forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/04/2020 : 11:02:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Znači laže me rodbina iz Italije?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 05/04/2020 : 11:03:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by lwood

Fascinantno kako ste vas dvojica pametni i razotkrili ste svetsu zaveru. jebote ,nevjerovatno



Nismo mi ništa otkrili samo pokušavamo razmišljati svojom glavom. Jbg mora i takvih biti..



kako razmišljate bolje da skinete si glave i bacite na male branke. korisnije bi ih iskoristili.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 05/04/2020 : 11:05:05  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
ne znam jel izmišljeno il ne, vrag će ga znat, al da je paranoja, bogami i je, i to opaka. danas lik u konzumu isfurao novi korona styling-em što ima na licu onu kiruršku masku, još je na glavu nabio moto kacigu.

Vamos a la playa tralalalala
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 05/04/2020 : 11:25:57  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://www.telegraph.co.uk/news/2020/04/02/no-proof-coronavirus-can-spread-shopping-says-leading-german/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 05/04/2020 : 12:29:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by lwood

Fascinantno kako ste vas dvojica pametni i razotkrili ste svetsu zaveru. jebote ,nevjerovatno



Nismo mi ništa otkrili samo pokušavamo razmišljati svojom glavom. Jbg mora i takvih biti..


Nemoj molim te, imamo dovoljno pametnjakovića.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 05/04/2020 : 13:15:22  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by anto

jel postavio neko ovo?
https://www.youtube.com/watch?v=gtx0h5mLrF8

znači,ugasili smo - a posebno vi u Hrvatskoj;o Crnog Gori neću ni da pričam.


Misliš zbog turističke sezone? Ne vjerujem da će ovo trajati 3 godine jer bi tada i najvećem laiku bilo jasno da virus nije nastao prirodnim putem.

Baš ugledao ovu vijest i u prvi trenutak se prepao, sve dok se nisam sjetio da ne radiš u banci i nisi istaknuti šahista. http://moravainfo.rs/2020/04/prva-zrtva-koronavirusa-u-cacku/

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2020 : 13:23:58  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by anto

jel postavio neko ovo?
https://www.youtube.com/watch?v=gtx0h5mLrF8

znači,ugasili smo - a posebno vi u Hrvatskoj;o Crnog Gori neću ni da pričam.


Misliš zbog turističke sezone? Ne vjerujem da će ovo trajati 3 godine jer bi tada i najvećem laiku bilo jasno da virus nije nastao prirodnim putem.

Baš ugledao ovu vijest i u prvi trenutak se prepao, sve dok se nisam sjetio da ne radiš u banci i nisi istaknuti šahista. http://moravainfo.rs/2020/04/prva-zrtva-koronavirusa-u-cacku/


da,zbog turističke sezone.
ma normalno,nego kačim ovde sve moguće gluposti i teorije zavere - u maju ćemo već svi biti opušteniji,a i stripovi će opet biti u modi.

Zorana Ivanovića,preminulog,znam iz viđenja još iz gimnazijskih dana - isto je bio programer kao i ja samo stariji dve godine - jbga.
Žena mu je inače ok,tako kažu,više je iz predostrožnosti prebačena za Bg.

Inače,pet mojih koleginica (nijedan muškarac he,he...) su preležale koronu - šta znam,sve su hvala Bogu bile zdrave,pa su ovo preležale kao najobičnij grip,i to lakše kategorije.Doduše,jednoj je svekrva malo nagrabusia,boleli su je mišići glava nekoliko dana,ali i ona je sad ok.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Dermentor
Average Member



Croatia
686 Posts

Member since 14/06/2010

Posted - 05/04/2020 : 14:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Dermentor a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by Dermentor

quote:
Originally posted by lwood

Fascinantno kako ste vas dvojica pametni i razotkrili ste svetsu zaveru. jebote ,nevjerovatno



Nismo mi ništa otkrili samo pokušavamo razmišljati svojom glavom. Jbg mora i takvih biti..


Nemoj molim te, imamo dovoljno pametnjakovića.



U redu kako ti kažeš, beeeee, beeeeee, beeee
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 05/04/2020 : 14:35:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

ne znam jel izmišljeno il ne, vrag će ga znat, al da je paranoja, bogami i je, i to opaka. danas lik u konzumu isfurao novi korona styling-em što ima na licu onu kiruršku masku, još je na glavu nabio moto kacigu.


Jučer ujutro čekao u redu da kupim piletinu, a ovaj ispred mene bio unutra tri puta duže nego uobičajeni kupac jer se sa prodavačicom sporazumjevao rukama i nogama...
Kada je izlazio onda vidjeh da uz kacigu sa spuštenim prozirnim vezirom ispod ima i medicinsku masku preko usta i nosa!
[url=https://postimg.cc/XZBV9grH][/url]
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/04/2020 : 15:55:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
https://slobodnadalmacija.hr/vijesti/hrvatska/dr-miroslav-radman-otvoreno-govori-o-cirkusantima-na-vlasti-laznim-znanstvenicima-industriji-gluposti-i-o-virusu-koji-uopce-nije-problem-1014055

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

igor 12
stripovi.com suradnik



4536 Posts

Member since 24/01/2013

Posted - 05/04/2020 : 16:04:17  Show Profile Show Extended Profile  Send igor 12 a Private Message
quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by igor 12

ne znam jel izmišljeno il ne, vrag će ga znat, al da je paranoja, bogami i je, i to opaka. danas lik u konzumu isfurao novi korona styling-em što ima na licu onu kiruršku masku, još je na glavu nabio moto kacigu.


Jučer ujutro čekao u redu da kupim piletinu, a ovaj ispred mene bio unutra tri puta duže nego uobičajeni kupac jer se sa prodavačicom sporazumjevao rukama i nogama...
Kada je izlazio onda vidjeh da uz kacigu sa spuštenim prozirnim vezirom ispod ima i medicinsku masku preko usta i nosa!
[url=https://postimg.cc/XZBV9grH][/url]



ajd da je lik došao s motorom, već on dođe s autom, izađe, stavi kacigu i u konzum. ak ovo potraje još koji mjesec, prošvikat će ljudi do kraja od panike i straha

Vamos a la playa tralalalala

Edited by - igor 12 on 05/04/2020 16:05:27
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/04/2020 : 16:05:49  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by delboj
Vjerujem da glavni igrač koji je lansirao ovaj virus vodi dvije vrste statistike: jednu koja se odnosi na ponašanje stanovništva u ovakvoj situaciji i drugu koja se odnosi na efikasnost virusa kao biološkog oružja.



Opasne su ovo spike.

Ukoliko bi bile točne njega i njegove pomoćnike trebalo bi likvidirati bez mogućnosti pomilovanja. I to javno, na način da nitko nikada ni ne pomisli na nešto slično.


Evo nešto o tome https://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0.479.html:857479-Profesor-sa-Harvarda-NAPRAVIO-I-PRODAO-KORONA-VIRUS-Kini-FBI-u-velikoj-akciji-uhapsio-strucnjaka-i-jos-dva-Kineza-VIDEO

Samo je ne vjerujem da bi taj koji bi bio sposoban za nešto slično uopšte dopustio da bude tako lako uhvaćen.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 16:07:29  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
https://medium.com/@irudan/a-cascade-of-causes-that-led-to-the-covid-19-tragedy-in-italy-and-in-other-eu-countries-d432cc711f82


Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/04/2020 : 16:09:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by igor 12

quote:
Originally posted by Oki

quote:
Originally posted by igor 12

ne znam jel izmišljeno il ne, vrag će ga znat, al da je paranoja, bogami i je, i to opaka. danas lik u konzumu isfurao novi korona styling-em što ima na licu onu kiruršku masku, još je na glavu nabio moto kacigu.


Jučer ujutro čekao u redu da kupim piletinu, a ovaj ispred mene bio unutra tri puta duže nego uobičajeni kupac jer se sa prodavačicom sporazumjevao rukama i nogama...
Kada je izlazio onda vidjeh da uz kacigu sa spuštenim prozirnim vezirom ispod ima i medicinsku masku preko usta i nosa!
[url=https://postimg.cc/XZBV9grH][/url]



ajd da je lik došao s motorom, već on dođe s autom, izađe, stavi kacigu i u konzum. ak ovo potraje još koji mjesec, prošvikat će ljudi do kraja od panike i straha



a gdje su mu motorističke narukavice.

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2020 : 16:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
kad prođe ova papazjanija sa koronom,napraviću pol u fazonu "ko se najviše usr'o od forumaša zbog pošasti kovidom" (ili ko je bio najveća sisa/najveća ovca/...) i svakako vidim elvuda i dekstera kao izrazite favorite za osvajanje titule.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 05/04/2020 16:10:55
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 16:24:30  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Anto, ne sramoti se. Zamijenio si budale za hrabre. Ti nisi hrabar ako novu nepoznatu bolest ne shvaćaš ozbiljno. Jel ti jasno što ti želim reći.

Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 16:26:25  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Imam par budala na fejsu. Budale misle da su hrabri jer roštiljaju vani dok smo mi unutra. Budala misli da je hrabra, a ne kuži da roštilja sam vani zato jer su pametni ostali doma.

Edited by - nagor on 05/04/2020 17:16:58
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 05/04/2020 : 17:01:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message
quote:
Originally posted by anto

kad prođe ova papazjanija sa koronom,napraviću pol u fazonu "ko se najviše usr'o od forumaša zbog pošasti kovidom" (ili ko je bio najveća sisa/najveća ovca/...) i svakako vidim elvuda i dekstera kao izrazite favorite za osvajanje titule.


Slabo pratiš temu. Ja sam više puta izrazio optimizam kad je ova kriza u pitanju, barem za Hrvatsku. A daj mi reci zašto oni vaši iz stožera teatralno napuštaju presice bez da odgovore na pitanja novinara, a onda isti dan gostuju na pink tv
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 05/04/2020 : 17:04:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

https://medium.com/@irudan/a-cascade-of-causes-that-led-to-the-covid-19-tragedy-in-italy-and-in-other-eu-countries-d432cc711f82






Po ovoj tabeli svakih 14 dana 100 puta više.

Znači da bi po njoj nakon nešto manje od 3 mjeseca trebalo biti gotovo?
Go to Top of Page

Risar_69
Advanced Member



Slovenia
11676 Posts

Member since 05/05/2008

Posted - 05/04/2020 : 17:06:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Risar_69 a Private Message
quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by delboj
Vjerujem da glavni igrač koji je lansirao ovaj virus vodi dvije vrste statistike: jednu koja se odnosi na ponašanje stanovništva u ovakvoj situaciji i drugu koja se odnosi na efikasnost virusa kao biološkog oružja.



Opasne su ovo spike.

Ukoliko bi bile točne njega i njegove pomoćnike trebalo bi likvidirati bez mogućnosti pomilovanja. I to javno, na način da nitko nikada ni ne pomisli na nešto slično.


Evo nešto o tome https://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0.479.html:857479-Profesor-sa-Harvarda-NAPRAVIO-I-PRODAO-KORONA-VIRUS-Kini-FBI-u-velikoj-akciji-uhapsio-strucnjaka-i-jos-dva-Kineza-VIDEO

Samo je ne vjerujem da bi taj koji bi bio sposoban za nešto slično uopšte dopustio da bude tako lako uhvaćen.



Evo, otvaram tu stranicu i puf, nema ga više...izbrisali-članak nije pronadjen

Kad pocneš crtati, uvek moraš imati na kraju olovke, srce, ruku i misli!

Edited by - Risar_69 on 05/04/2020 17:07:55
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 17:10:12  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by nagor

https://medium.com/@irudan/a-cascade-of-causes-that-led-to-the-covid-19-tragedy-in-italy-and-in-other-eu-countries-d432cc711f82






Po ovoj tabeli svakih 14 dana 100 puta više.

Znači da bi po njoj nakon nešto manje od 3 mjeseca trebalo biti gotovo?



Igor Rudan živi u Škotskoj. Veli da je Škotska produžila karantenu za još 14 tjedana. To su u biti 3 mjeseca. To valda nije slučajno.
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 05/04/2020 : 17:15:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by delboj
Vjerujem da glavni igrač koji je lansirao ovaj virus vodi dvije vrste statistike: jednu koja se odnosi na ponašanje stanovništva u ovakvoj situaciji i drugu koja se odnosi na efikasnost virusa kao biološkog oružja.



Opasne su ovo spike.

Ukoliko bi bile točne njega i njegove pomoćnike trebalo bi likvidirati bez mogućnosti pomilovanja. I to javno, na način da nitko nikada ni ne pomisli na nešto slično.


Evo nešto o tome https://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0.479.html:857479-Profesor-sa-Harvarda-NAPRAVIO-I-PRODAO-KORONA-VIRUS-Kini-FBI-u-velikoj-akciji-uhapsio-strucnjaka-i-jos-dva-Kineza-VIDEO

Samo je ne vjerujem da bi taj koji bi bio sposoban za nešto slično uopšte dopustio da bude tako lako uhvaćen.



Evo, otvaram tu stranicu i puf, nema ga više...izbrisali-članak nije pronadjen



Da, članak brišu jer ih je sram što su ga objavili.
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16298 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 05/04/2020 : 17:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by Risar_69

quote:
Originally posted by delboj

quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by delboj
Vjerujem da glavni igrač koji je lansirao ovaj virus vodi dvije vrste statistike: jednu koja se odnosi na ponašanje stanovništva u ovakvoj situaciji i drugu koja se odnosi na efikasnost virusa kao biološkog oružja.



Opasne su ovo spike.

Ukoliko bi bile točne njega i njegove pomoćnike trebalo bi likvidirati bez mogućnosti pomilovanja. I to javno, na način da nitko nikada ni ne pomisli na nešto slično.


Evo nešto o tome https://www.novosti.rs/%D0%B2%D0%B5%D1%81%D1%82%D0%B8/%D0%BF%D0%BB%D0%B0%D0%BD%D0%B5%D1%82%D0%B0.479.html:857479-Profesor-sa-Harvarda-NAPRAVIO-I-PRODAO-KORONA-VIRUS-Kini-FBI-u-velikoj-akciji-uhapsio-strucnjaka-i-jos-dva-Kineza-VIDEO

Samo je ne vjerujem da bi taj koji bi bio sposoban za nešto slično uopšte dopustio da bude tako lako uhvaćen.



Evo, otvaram tu stranicu i puf, nema ga više...izbrisali-članak nije pronadjen


Ima na drugim adresama https://www.espreso.rs/svet/planeta/538423/profesor-s-harvarda-napravio-i-prodao-korona-virus-kini-fbi-uhapsio-strucnjaka-i-jos-dva-kineza

U komentarima pišu šta je kao stvarno u pitanju.

Edited by - delboj on 05/04/2020 17:27:43
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2020 : 17:28:09  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

quote:
Originally posted by anto

kad prođe ova papazjanija sa koronom,napraviću pol u fazonu "ko se najviše usr'o od forumaša zbog pošasti kovidom" (ili ko je bio najveća sisa/najveća ovca/...) i svakako vidim elvuda i dekstera kao izrazite favorite za osvajanje titule.


Slabo pratiš temu. Ja sam više puta izrazio optimizam kad je ova kriza u pitanju, barem za Hrvatsku. A daj mi reci zašto oni vaši iz stožera teatralno napuštaju presice bez da odgovore na pitanja novinara, a onda isti dan gostuju na pink tv


nemam pojma,ne gladam tv,a i ako nešto uključim,to su stare NBA utakmice ili neki film.

glede glavne teme,izvinjavam se ako sam te greškom strpao u koš sa Elvudom;nije bilo namerno

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 05/04/2020 : 17:31:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Anto, ne sramoti se. Zamijenio si budale za hrabre. Ti nisi hrabar ako novu nepoznatu bolest ne shvaćaš ozbiljno. Jel ti jasno što ti želim reći.




normalno da je shvatam ozbiljno - u određenoj meri;i daleko sam ja od tih budala koji su po roštiljima,kafićima...
Živim sa majkom kojoj je 70 godina,pa ne trčim baš da popijem taj virus.

ali iz aviona vidim da je svo ovo oko korone,ova neverovatna panika,brdo informacija upitne tačnosti...jedna jako,jako čudna (da ne kažem sumnjiva) stvar.Onaj ko to ne vidi,najobičnija je ovca.Tu se, nadam se,slažeš sa mnom?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 05/04/2020 17:32:23
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.64 seconds. Snitz Forums 2000