forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/04/2020 : 21:26:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
;)
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/04/2020 : 21:29:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
lijepo se i zezamo, ali ja bih čak volio da otvorimo neku ozbiljnu raspravu. uzmemo neku knjigu, pa čitamo i raspravljamo, kao u predveče revolucije u francuskim salonima. tako te šeme.

Edited by - stinky on 07/04/2020 21:29:38
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/04/2020 : 21:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

nemam pojma, ja bih svima vama koji toliko volite pričati o državi i društvu dao prvo da čitate stvari na koje niste navikli. šok-terapija. recimo, fašističke teoretičare države, pa platonove opasne misli o vođenju stoke, one bez rogova pa one s rogovima i tako to.
toliko toga ima što se mora sagledati pa da se onda dobije cjelovitija slika onog poznatog, tj. onoga što vam izgleda poznato kao što su to današnja slika svijeta i uređenje društva.

Bez ikakve namjere da provociram ili nešto slično, ali budući da si pročitao toliko puno knjiga na temu filozofije, politike, a iz tvojih upisa vidim da si pun samopouzdanja i misliš da točno znaš kako stvari funkcioniraju. Ok, ajmo reći da si teoriju savladao. Moje pitanje je na koji način ta znanja pospješuju tvoj život. Da li znaš upotrijebiti stečena znanja da bi učinio svoj život boljim, da bi unaprijedio život zajednice ili općenito društva. Neki ljudi na forumu koji su dobri u trgovini, otvorit će biznis i zaraditi novce za sebe i obitelj. Tko je dobar muzičar, stvorit će dobru muziku, tko je dobar doktor iskoristit će znanje da lijeći ljude, tko je dobar jebač usrećit će barem na kratko mnogo nesretnih žena. U principu pitanje je na koji način koristiš stečeno znanje?

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2020 : 21:35:02  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Otkrija si toplu vodu.



ali baš se ti uzbuđuješ nestvarno

te se brineš za bdp te će plaća biti ovakva onakva te ti smeta ovaj pa onaj, pa je idiot ovaj pa onda onaj
tu još moraš progledati i onda ćeš napraviti veliki korak za sebe a mali za čovječanstvo... ali zar je bitno;)


Pojma nemaš koliko si u krivu.
Doduše, čini mi se da ti baš i ne čitaš šta ljudi pišu, a ako i čitaš nije baš da razumiješ pročitano. Od fana Kita Telera ni ne očekujen ništa drugo
Ti si rob tuđih misli šta je šteta, jer u onin rijetkin momentima kad ne citiraš masturbatore koji znaju odgovore na najveće svjetska pitanja al im se diže na vlastitu majku si skroz OK.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/04/2020 : 21:42:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by hello
U principu pitanje je na koji način koristiš stečeno znanje?



počeo sam ozbiljno razmišljati o Isusu, evanđelju, religiji

dosta sam sabran i prisutan u trenutku
žena me voli i djeca i ja njih i dobro nam je

trenutno sjedim na stolici

nemam ni novaca niti sam svjetski hit ni išta takvoga, ako je to pitanje
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/04/2020 : 21:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
nesvrstani, nisam u krivu, ti si rastresen previše i još si moraš naštimati srce da bude na mjestu
to je uvijek moguće, u svakom trenutku, to ti je ona priča o izgubljenom sinu i otac se veseli makar je bio bitanga
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/04/2020 : 21:48:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by hello
U principu pitanje je na koji način koristiš stečeno znanje?



počeo sam ozbiljno razmišljati o Isusu, evanđelju, religiji

dosta sam sabran i prisutan u trenutku
žena me voli i djeca i ja njih i dobro nam je

trenutno sjedim na stolici

nemam ni novaca niti sam svjetski hit ni išta takvoga, ako je to pitanje

Ne, novac ni u kom slučaju ne bi trebao biti mjerilo nečega, ali ako radiš nešto što voliš, a za to si još i dobro plaćen to je samo bonus. Ali zbog čega se puno puta postavljaš kao da si iznad sugovornika. U biti, ja znam vi ne znate. Da li su onda ti podaci koje znaš beskorisni ako se ne mogu upotrijebiti za ništa drugo osim za svrhu, ja znam vi ne znate.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2020 : 21:54:17  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

nesvrstani, nisam u krivu, ti si rastresen previše i još si moraš naštimati srce da bude na mjestu
to je uvijek moguće, u svakom trenutku, to ti je ona priča o izgubljenom sinu i otac se veseli makar je bio bitanga


Pojma ti nemaš, al si zabavan.
Ja san odavno proša tu tvoju fazu.
Don't think, feel. Tu te taren ko sarmu s pireom.
Aj sad poviri šta kaže Hegel, pa nan javi šta misliš.

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 07/04/2020 : 21:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://www.theguardian.com/environment/2020/apr/07/air-pollution-linked-to-far-higher-covid-19-death-rates-study-finds

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/04/2020 : 21:56:56  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
za helloa
pa to je tvoje viđenje situacije
dijelom ima neke istine, dosta toga i promašuješ

pokušavam biti pravedan. pravednost je postavljati stvari na mjesto, ne sentimentalnost u tvom smislu. slučajno zaista znam puno više od svih ovih tu ljudi i od tebe, što se tiče filozofje društva, države i slično. mogu i voditi teme na zanimljive i nesvakidašnje načine. mogu se i zezati. ako tako nastupam, to ti je zato. prihvaćam da povremeno pretjerujem i pokušavam i pokušavat ću biti bolji.

Edited by - stinky on 07/04/2020 21:57:34
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/04/2020 : 22:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Don't think, feel. Tu te taren ko sarmu s pireom.




teško
ti niti ne kužiš da srce 'misli' bolje od mozga, logika srca je jača od nekakvih IQ testova
ali što ćemo se sad prepucavati? jednostavno pretpostavimo da se moraš probuditi i svi zadovoljni;)
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 07/04/2020 : 22:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
quote:
Originally posted by NESVRSTANI

Ti si rob tuđih misli šta je šteta, jer u onin rijetkin momentima kad ne citiraš masturbatore koji znaju odgovore na najveće svjetska pitanja al im se diže na vlastitu majku si skroz OK.



Obećao sam sebi da se neću mešati više u stinkyjevo pisanje, ali ovo je ono što mu pričam godinama.

Stinky, ne obraćaj pažnju, najozbiljnije ništa protiv tebe.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 07/04/2020 22:05:46
Go to Top of Page

NESVRSTANI
Advanced Member



Croatia
10089 Posts

Member since 08/02/2006

Posted - 07/04/2020 : 22:06:30  Show Profile Show Extended Profile  Send NESVRSTANI a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

za helloa
pa to je tvoje viđenje situacije
dijelom ima neke istine, dosta toga i promašuješ

pokušavam biti pravedan. pravednost je postavljati stvari na mjesto, ne sentimentalnost u tvom smislu. slučajno zaista znam puno više od svih ovih tu ljudi i od tebe, što se tiče filozofje društva, države i slično. mogu i voditi teme na zanimljive i nesvakidašnje načine. mogu se i zezati. ako tako nastupam, to ti je zato. prihvaćam da povremeno pretjerujem i pokušavam i pokušavat ću biti bolji.


Meni je tvoje pretjerivanje izrazito simpatično.
Kad izbaciš pretjerivanje, sadržajno je to srednja žalost.
Al nek si ti sam sebi velik. Lipo je to.
Pravi pomak je kad skužiš da si kurac od ovce, a ne ovo tvoje kurčenje.
Ja za sebe sa ponoson mogu reć da san kurac, ma šta kurac, kurčina od ovce.
Jedno jutro kad se probudiš, umisto dobro jutro ženi rečeš Beee, i žvakneš prvi maslačak sa livade to je korak naprid.
Sritno!

Doli sve stranke!!!
Živili naši dušmani!!!

Edited by - NESVRSTANI on 07/04/2020 22:07:55
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/04/2020 : 22:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
to se vama samo tako čini, jer ne poznajete putove koji nisu utabani
na te se puteve ne može bez vodiča. mislim, može se, ali kao samotnjak koji ne krespondira s drugima onda, ekscentrik ili luđak. dakle, moraš se učiti od onih koji znaju učiti. to su veliki mislioci. ali da ne tupimo. ništa se zaista neće dogoditi ako vi ovo ne poznajete, prihvaćate i tvrdoglavite se. i dalje ćete pisati po forumu pstove, pametne i bedaste, dobre i loše.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/04/2020 : 22:13:50  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
quote:
Originally posted by Dexters

Stinky, nije jaki toliko loš , a da je Nesvtstani katolik i malo žešća rvatina vodio bi cili Split, ovako...



.... ovako mu preostaje da sa par Splitskih redikula održi spiritističku seansu, da se svi uhvate za ruku, u krugu, i prizivaju duhove Krstulovića i Baje , da im kažu gdje su najbolje spelološke jame za istraživanje i proučavanje autohtonih mediteranskih šišmiša

Edited by - RAKOSI4 on 07/04/2020 22:18:42
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/04/2020 : 22:19:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

za helloa
pa to je tvoje viđenje situacije
dijelom ima neke istine, dosta toga i promašuješ

pokušavam biti pravedan. pravednost je postavljati stvari na mjesto, ne sentimentalnost u tvom smislu. slučajno zaista znam puno više od svih ovih tu ljudi i od tebe, što se tiče filozofje društva, države i slično. mogu i voditi teme na zanimljive i nesvakidašnje načine. mogu se i zezati. ako tako nastupam, to ti je zato. prihvaćam da povremeno pretjerujem i pokušavam i pokušavat ću biti bolji.

Ha ha sad zvučiš kao Sheldon. Sve to više manje stoji, ali ono što ti želim reći je ovo. Uzmimo za primjer da je netko pročitao sve knjige o nogometnim taktikama, zna dosta o psihologiji, pogledao je na tisuće utakmica i sad raspravlja na forumu i tvrdi da je njegovo nogometno znanje daleko iznad svih na forumu. I onda dođe jedan forumaš koji ga zamoli da mu objasni na koji način ta svoja znanja može upotrebiti ili dokazati u praksi. Ako je to znanje s pokrićem ta osoba može dokazati svoje znanje na način da postane trener neke nogometne momčadi i da ostvari nekakav uspjeh, da bude sportski novinar čije se rubrike čitaju, da bude lovac na talente i sl. Sve dok od svojih ideja ne napraviš nešto korisno ili možda da upotrebim izraz sve dok ne dokažeš svoje teorije u praksi, teško ćeš uvjeriti ljude da su tvoje ideje ili teorije najbolje ili najispravnije.

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 07/04/2020 : 22:25:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
pa ja ništa ne dokazujem!!!
to ti promiče
dođem, kažem što želim, postavim stvari na mjesto i odem

ne znam, previše si zabrinut za stvari koje niti možeš kontrolirati a niti ne sagledavaš u potpunosti
na svaki način ti se može odgovoriti
kako god odgovorim, to je bezveze jer se moram samohvaliti, zar ne
koliko imam uspjeha nek prosuđuju drugi (ali takvi koji su upućeni u stvari, a ne možda ti koji niti si obaviješten niti te zanima, nego eto sad tu pametuješ, što je svojevrstan misterij, jer - što je to što te tako privuklo da se zanimaš za mene? dosadno ti je ili ćeš mi eventualno biti učenik ili nešto deseto...)

Edited by - stinky on 07/04/2020 22:26:54
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 07/04/2020 : 22:27:31  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

Epicentar proizvodi cjepiva? :O


Hrvati će ih moći nabaviti preko SNK.



Prvih 10 dobiju popust i gratis komplet igli i šprica.



Garant najbolji način za povećanje prodaje izdanja. Moveover Marvel i DC, Zagor najbolje prodavani strip u svijetu!

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/04/2020 : 22:35:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by hello

quote:
Originally posted by stinky

za helloa
pa to je tvoje viđenje situacije
dijelom ima neke istine, dosta toga i promašuješ

pokušavam biti pravedan. pravednost je postavljati stvari na mjesto, ne sentimentalnost u tvom smislu. slučajno zaista znam puno više od svih ovih tu ljudi i od tebe, što se tiče filozofje društva, države i slično. mogu i voditi teme na zanimljive i nesvakidašnje načine. mogu se i zezati. ako tako nastupam, to ti je zato. prihvaćam da povremeno pretjerujem i pokušavam i pokušavat ću biti bolji.

Ha ha sad zvučiš kao Sheldon. Sve to više manje stoji, ali ono što ti želim reći je ovo. Uzmimo za primjer da je netko pročitao sve knjige o nogometnim taktikama, zna dosta o psihologiji, pogledao je na tisuće utakmica i sad raspravlja na forumu i tvrdi da je njegovo nogometno znanje daleko iznad svih na forumu. I onda dođe jedan forumaš koji ga zamoli da mu objasni na koji način ta svoja znanja može upotrebiti ili dokazati u praksi. Ako je to znanje s pokrićem ta osoba može dokazati svoje znanje na način da postane trener neke nogometne momčadi i da ostvari nekakav uspjeh, da bude sportski novinar čije se rubrike čitaju, da bude lovac na talente i sl. Sve dok od svojih ideja ne napraviš nešto korisno ili možda da upotrebim izraz sve dok ne dokažeš svoje teorije u praksi, teško ćeš uvjeriti ljude da su tvoje ideje ili teorije najbolje ili najispravnije.



Nisi baš izabrao dobar primjer, mada je tako u svim sferama života. Sve je kontrolirano a ti možeš biti talentiran koliko god hoćeš ako nemaš poznanstvo ništa od toga.
Ovaj topic je pun zbunjenosti, čak nabrijanosti i nekog bezveznog dokazivanja. Pogledaj dodsa i lwooda kako su nabrijani na Crkvu, najbolji su oni koji su fanatično nabrijani na ono o čemu nemaju pojma. Odličan primjer fanatizma, odličan primjer kako sve najbolje znaju o onome o čemu uglavnom nemaju pojma. Velikim djelom je cijeli topic takav. Ajd tema o koroni, tu je očito da o njoj uglavnom veliki dio raspravljača blage veze nema, to je bar jasno. Ali ubacivati neke svoje stavove i nametati ih je dodatno smiješno.
Na žalost ljudi drugačije ne znaju nego teže nekom dokazivanju, makar vrlo često o tome jako slabo ili nikako znali.
Go to Top of Page

hello
Senior Member



Croatia
2730 Posts

Member since 14/07/2006

Posted - 07/04/2020 : 22:56:29  Show Profile Show Extended Profile  Visit hello's Homepage  Send hello a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

pa ja ništa ne dokazujem!!!
to ti promiče
dođem, kažem što želim, postavim stvari na mjesto i odem

ne znam, previše si zabrinut za stvari koje niti možeš kontrolirati a niti ne sagledavaš u potpunosti
na svaki način ti se može odgovoriti
kako god odgovorim, to je bezveze jer se moram samohvaliti, zar ne
koliko imam uspjeha nek prosuđuju drugi (ali takvi koji su upućeni u stvari, a ne možda ti koji niti si obaviješten niti te zanima, nego eto sad tu pametuješ, što je svojevrstan misterij, jer - što je to što te tako privuklo da se zanimaš za mene? dosadno ti je ili ćeš mi eventualno biti učenik ili nešto deseto...)

Pa ti si stari forumaš, jedan od boljih forumaša, dosta puta sam naletio na tvoje postove i vjerujem da smo se tu i tamo i našli na ponekoj temi. Ne znam što me točno privuklo, vjerovatno još jedan u nizu postova gdje si se postavio na način u smislu ja znam, vi ne znate. I nekako mi je onda došlo da priupitam to što sam pitao. Nije zabranjeno imati visoko mišljenje o svom znanju, ali i Bandić misli da samo on može biti gradonačelnik Zagreba, i Lidija Bačić misli da joj ljudi dolaze na koncerte zbog njezinih pjesama i sl. Evo jednostavan način da vidimo tvoje vladanje materijom. U kratkim crtama pokušaj prognozirati što će se sve događati u idućih godinu dana u vezi situacije s koronavirusom u svijetu. Kakav će biti novi geopolitički poredak. Tko će profitirati, tko oslabiti. Za godinu dana možemo pročitati tvoja predviđanja i ako se većina stvari odvije na način kako si prognozirao i najveći skeptici će priznati tvoju genijalnost :)

www.izdavanje-knjiga-dani.hr
www.vangogh.hr
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/04/2020 : 23:12:43  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Moj Hello, centar moći seli na istok Azije prvenstveno mislim na Kinu.
Razmaženi,ne disciplinirani, razulareni, pijani, dezorijentirani bahati i komodni Europljani neće više biti perjanica razvoja civilizacije, postat će prihvatni centar plemena Zulu, na radost mnogih Europljanki a Europljani će moći samo u videoigricama graditi jaku Europu.
Istodobno, vjerovatno će i kućni ljubimci(prvenstveno mislim na pi....... e) dobiti pravo glasa jer će demokracija sve više sazrijevati i napredovati.

Edited by - RAKOSI4 on 07/04/2020 23:28:16
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11582 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 07/04/2020 : 23:29:43  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Moj Hello, centar moći seli na istok Azije prvenstveno mislim na Kinu.
Razmaženi,ne disciplinirani, razulareni, pijani, dezorijentirani bahati i komodni Europljani neće više biti perjanica razvoja civilizacije, postat će prihvatni centar plemena Zulu, na radost mnogih Europljanki a Europljani će moći samo u videoigricama graditi jaku Europu.




Tako nekako.

Recimo Njemačka ima 190 katedri za Farmaciju ali 200 za Gender Studies (valjda rodni studij). Pa ti vidi gdje je budućnost.

Sada se pokazalo bez kojih se može.

Have mercy
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/04/2020 : 23:46:09  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by jaki

Za prosjek srbije računaju i kosovo?
da li broj zaraženih s kosova pridružuju Srbiji?


Vjerojatno računaju sve skupa jer se i broj stanovnika tako vodi. https://www.worldometers.info/world-population/serbia-population/



Koliko ja vidim, ovo je bez Kosova.


Stanovništvo računaju s kosovom a broj slučaja i mrtvih samo iz Srbije.
Znači,da je broj umrlih još veći po milijun stanovnika.



Ne,stanovništvo je sa, a popis gradova je bez Kosova.
Zbunjujuće.


Pa isto smo napisali

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/04/2020 : 23:57:12  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message
Znači Metohija nije uračunata ni u jednoj varijanti
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 08/04/2020 : 05:45:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2173069 ma krasno

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.52 seconds. Snitz Forums 2000