forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2020 : 19:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

Zašto forum ignorira/briše stvari koje napišem?


Prva zaraza na forumu!? Pa kako, pobogu!!!!, ti je to uspijelo!?!?!?


Ljudi beziiteeeee!!!!



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 08/04/2020 : 19:26:38  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Fino da znamo da corona prelazi i preko interneta.
Inače, napisao sam da bih išao u kuću broj 1, da bih se mogao družiti s Bobom Nozickom, ali da bih preferirao veću kuću u kojoj ne bih morao sretati Marxa prečesto.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - tinton on 08/04/2020 19:26:50
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2020 : 19:29:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Eto, u Pandzabu konacno mogu vidjeti planinske vrhove Himalaje koji su 200 km oddaljeni od njih. Prije ih naravno nisu mogli zbog smoga.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 08/04/2020 : 20:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Eto, u Pandzabu konacno mogu vidjeti planinske vrhove Himalaje koji su 200 km oddaljeni od njih. Prije ih naravno nisu mogli zbog smoga.



Ja baš mislim da se odatle najbolje vidi. https://youtu.be/6yBkcQtQCa4?t=34

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2020 : 20:49:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

jedna aktualna
https://youtu.be/lXGSLKWeVwE



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 08/04/2020 : 21:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Stinky, samo za tebe, a da ostanemo pri temi:



ma u svakoj kući ima nepodnošljivih tipova tako da mi nijedna nije po volji
ako moram birati, onda ajde, hegela i kanta
ali bih šmugnuo vidjeti heideggera, platona i anselma. a i nietzschea bih morao priupitati za zdravlje.
neopisivo žalim što ni u jednoj nema schellinga, s njim bih vodio razgovore dugo u noć, posebno bih htio da mi rastumači učenje o Svjetskoj Duši, jer to nisam čitao, a strašno me zanima.
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 08/04/2020 : 22:27:33  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
COVID-19 u UK i Sj. Irskoj:
https://off-guardian.org/2020/04/05/covid19-death-figures-a-substantial-over-estimate/?fbclid=IwAR2CgDZqOZ7JfEC-ITdUoFASjmlfBhUozZUvzJvqkRxz1bTB3n1P1u8GDcM
https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/bulletins/deathsregisteredweeklyinenglandandwalesprovisional/weekending27march2020
https://www.hiddensyria.com/wp-content/uploads/2020/04/COVID-19-Survellance-Bulletin-02.04.20.pdf

Ovako broje smrtu u Irskoj:
quote:
Number of deaths associated with COVID-19, in Northern Ireland
The definition of a death associated with COVID-19 is an individual who has died within 28 days of a positive SARS-CoV2 test.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 08/04/2020 : 22:30:19  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message
Cenzura na Youtube-u.

https://www.bbc.co.uk/news/technology-52198946

quote:
Coronavirus: YouTube tightens rules after David Icke 5G interview
By Leo Kelion

YouTube has banned all conspiracy theory videos falsely linking coronavirus symptoms to 5G networks.

The Google-owned service will now delete videos violating the policy. It had previously limited itself to reducing the frequency it recommended them in its Up Next section.

The move follows a live-streamed interview with conspiracy theorist David Icke on Monday, in which he had linked the technology to the pandemic.

YouTube said the video would be wiped.

During the interview, Mr Icke falsely claimed there “is a link between 5G and this health crisis”.

And when asked for his reaction to reports of 5G masts being set on fire in England, he responded: “If 5G continues and reaches where they want to take it, human life as we know it is over… so people have to make a decision.”

Several users subsequently called for further attacks on 5G towers in the comments that appeared alongside the feed.

Mr Icke also falsely claimed that a coronavirus vaccine, when one is developed, will include “nanotechnology microchips” that would allow humans to be controlled. He added that Bill Gates – who is helping fund Covid-19 vaccine research – should be jailed. His views went unchallenged for much of the two-and-a-half-hour show.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/04/2020 : 22:42:21  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message

Cenzura bilo čega je opasna a cenzura slobode govora(pa makar i gluposti)je katastrofa i uvod u svjetsku diktaturu.
Uostalom tko će procijenjivat što je točno a što laž?
Imali smo mi jugovići donedavno sličnu diktatoru ali daleko blažu od ove koja se mogučno sprema gdje je bila dozvoljena samo istina a znamo tko je kontrolirao tu istinu.
Internet u najgoroj opciji će postati sredstvo potlačivanja cijele planete.Sve će se kontrolirati.Alati su tu još samo fali upravljač.?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 09/04/2020 : 05:59:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message
quote:
Originally posted by jaki


Cenzura bilo čega je opasna a cenzura slobode govora(pa makar i gluposti)je katastrofa i uvod u svjetsku diktaturu.
Uostalom tko će procijenjivat što je točno a što laž?
Imali smo mi jugovići donedavno sličnu diktatoru ali daleko blažu od ove koja se mogučno sprema gdje je bila dozvoljena samo istina a znamo tko je kontrolirao tu istinu.
Internet u najgoroj opciji će postati sredstvo potlačivanja cijele planete.Sve će se kontrolirati.Alati su tu još samo fali upravljač.?



YT ti inače voli stalno mjenjat pravila i ubacivat neke nove zabrane koje nemaju veze s mozgom. Poznati su po tome.
Trenutno tko god spomene koronu, virsu, pandemiju i slično odmah biva demonetiziran. Isto je i kad se čuje npr beep (cenzura psovke). Ljudi se dosjetili, koronu zovu human malware, a umjesto onog klasičnog beep-a za spovke stavljaju zvukove iz Super Maria i slično.

A to sa 5g signalom mi je aposlutni vrh, za sve je kriv 5g.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 09/04/2020 06:02:37
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/04/2020 : 07:19:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
Ja ne mogu rec da li je kriv ili ne 5G ali cu braniti svakom pravo da kaže da je ili nije.
Sto se tice cenzure na youtube i drugim internetskim platformama:
Privatno vlasništvo i njihova pravila ali problem je kad neka platforma ima skoro praktički monopol na tržištu/netu pa to onda nebi važilo.I kome uopće internet pripada?Da li se internet može gledati odvojeno od raznih aplikacija i alata kojima su vlasnici multinacionalke?
Ovako imamo koncentriranu veliku moć u rukama nekoliko "filantropa"...
I jos mali milijun pitanja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/04/2020 : 08:53:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
Napustija nas je i Robert L. Caroll (1938.-2020.) RIP

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

fandango
Senior Member



1516 Posts

Member since 10/06/2004

Posted - 09/04/2020 : 09:51:18  Show Profile Show Extended Profile  Send fandango a Private Message

Malo sam cackao po informacijama o koroni u Svedskoj pa evo interesantnih zapazanja. Kao prvo, Svedjani jesu malo opusteniji sto se tice karantena i zabrana, slicno kao i Nizozemci. Ali u Svedskoj jos od prvog dana naglasavaju da bi mogli uvesti stroge mjere i karantene, ali postepeno. Neke stvari jesu zabranili, ali se o tome manje pise, npr. zabranjeno je tocenje alkohola u ugostiteljskim objektima.

Dalje je interesantno da je svedska vlada takodjer htjela, slicno kao i u Madjarskoj, da joj se daju ovlasti da u donosenju kriznih odluka preskoci parlament. Ali parlament nije dao. Ipak je demokracija, a ne Orbanistan.

Sad ono sto je posebno zanimljivo. Bas kao i drugim drzavama, zaraza je uglavnom koncentrirana na Stockholm, mislim da su 3 od 5 slucajeva tamo. Korona je usla u svaki treci staracki dom pa se sad bore s tim. Ako se gleda po gradskim opcinama u Stockholmu, daleko najvise slucajeva je zabiljezeno u tri ili cetiri opcine u kojima prevladavaju imigranti, Somalijci i Arapi. Zasto se bas tamo korona tako prosirila? Objasnjenja su zato sto te grupe stanovnistva ne znaju svedski pa nemaju pristup sluzbenim informacijama i uglavnom vjeruju svojim imamima i zato sto po dobrim starim plemenskim obicajima zivi po njih 50 u jednom dvosobnom stanu.

I sad Trump napada Svedsku. Ne kuzim zasto. Da je covjek cinican, primijetio bi da Svedjani vrlo kreativno rjesavaju i problem starije populacije i problem imigracije. Nes ti.
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/04/2020 : 11:51:29  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ja se čudim kako u Indiji već nema milijun zaraženih, tamo cijela obitelj spava u istoj sobi, a po 5-6 u istom krevetu.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 09/04/2020 : 12:51:21  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://www.indy100.com/article/coronavirus-the-purge-siren-lockdown-louisiana-police-9454846

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/04/2020 : 13:15:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Policija nije navela što je bilo s janjetom.

https://www.index.hr/vijesti/clanak/policija-u-bih-uhvatila-11-osoba-kako-peku-janje-usred-policijskog-sata/2173578.aspx

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 09/04/2020 : 13:18:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ja se čudim kako u Indiji već nema milijun zaraženih, tamo cijela obitelj spava u istoj sobi, a po 5-6 u istom krevetu.


Nemaju 5G mrežu?:)

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 09/04/2020 : 13:50:44  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Koliko ih ima na malom prostoru nije im potrebna nikakva mreža, usmenom predajom mogu uspostaviti vrlo brzi prijenos podataka.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/04/2020 : 14:26:36  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.index.hr/vijesti/clanak/na-hvaru-se-veceras-odrzava-procesija-preko-cijelog-otoka-stozer-im-je-dao-dozvolu/2173583.aspx

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/04/2020 : 16:09:32  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
https://www.lupiga.com/hiperlink/boris-dezulovic-biotehnoloski-visak

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 09/04/2020 : 16:38:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

jos jedna aktualna







Ispovijed 59-godisnjeg Ljubljancana oboljelog za Covid-19
https://www.mladina.si/197514/izpoved-ljubljancana-zbolelega-za-covidom-19/



Intervju sa infektologom dr. Bojano Beović, glavnom drzavnom savjetnicom za epidemiju u Sloveniji
https://www.mladina.si/197574/raje-vidim-da-se-na-nas-jezijo-zaradi-domnevnega-pretiravanja-kot-da-bi-bilo-obratno/




Bolsonaro igra opasnu igru
https://www.delo.si/novice/svet/bolsonaro-igra-nevarno-igro-297097.html


Korona se siri i kod starosjedioca u brazilskim prasumama, poznatim Iniosima naseg prijatelja Jerryka Drakea. Brazil ima javni zdravstveni sustav i prije je vazilo posebno zakonodavstvo za njihovo zdravlje (Indiosa) kojeg je Bolsonaro kada je dosao na vlast jednostavno ukinuo. Trenutno se ne zna kako ce drzava reagovati na oboljele Indiose i hoce li biti prepusteni sami sebima... sjetimo se kako su bolesti bijelih ilegalnih migranata desetkovali redove starosjedioca, da ne pricamo o genocidu i vojnim sustavom.




Aleksandar Čeferin, predsjednik UEFA-e, govorio je u intervjuu za Team24, obraćajući se javnim nastupima vlade Janše i njenih suradnika

"Ne mogu više gledati tu svakodnevnu crninu u javnom govoru od strane rukovoditelja"
https://www.mladina.si/197527/ne-morem-vec-gledati-te-vsakodnevne-crnogledosti-v-javnih-nastopih-vodilnih/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 09/04/2020 : 17:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message
Ovo već postaje opasno dosadno, ljudi su počeli piz..t jer in svakodnevni intervjui ovih na TV-u idu na živce (to ih ubija više nego bolest sama). Zbilja ih je grozno gledat/slušat, neka ova bolest nestane pa će nestat i oni.
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24539 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 09/04/2020 : 17:22:02  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message
Ne postoje daljinski upravljači i 100+ televizijskih kanala?

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 09/04/2020 : 18:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message
quote:
Originally posted by fandango

I sad Trump napada Svedsku. Ne kuzim zasto. Da je covjek cinican, primijetio bi da Svedjani vrlo kreativno rjesavaju i problem starije populacije i problem imigracije. Nes ti.


Pa to je tradicija u Švedskoj, već imaju iskustva od prije 50-70 godina kad su u tajnosti eliminisali retardirane.
Go to Top of Page

MSBlueberry
Senior Member



1692 Posts

Member since 18/02/2013

Posted - 09/04/2020 : 18:30:04  Show Profile Show Extended Profile  Send MSBlueberry a Private Message
quote:
Originally posted by manhunter

Ne postoje daljinski upravljači i 100+ televizijskih kanala?


Čini se ne (nemoš in pobič).
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000