forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 25/04/2020 : 17:31:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by stripofil






Ali, ovo je sjajno. Ovo je unikatno. Nevideno. Kako ne reagirati na ovo... vrh!



Erm, kao na sarkazam, zajebanciju?


To ce odluciti svaki daljni djelitelj napose svak za sebe...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 18:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by nagor

Pričamo o znanosti bla bla bla



Pa ti si pravi primjer vjernika u glupost. Samo što svoje praznovjerje zoveš "znanost". Ti niti ne razumiješ stvari o kojima pričaš niti si na bilo koji način uzoran za druge. S tobom se niti ne može ozbiljno pričati, ali kad si tako dosadno nasrtljiv sa svojim bedastoćama. Ljudi kojima se smiješ su često 10 puta iznad tebe po sposobnosti sagledavanja i povezivanja stvari (kao recimo corto33, koji čak i sa tom svojom pobunom protiv sistema pokazuje neizmjerno više duha od tvog blebetanja o koroni i znanstvenicima ---- a niti ne znaš što je znanost; sasvim sigurno ne sitno štrebersko padanje na koljena pred 'istinama' stožera i stožerčića okupljenih zbrda-zdola)



Kaće papa Franjo krenuti stazom Urbana II?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/04/2020 : 18:16:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

quote:
Originally posted by nagor

Pričamo o znanosti bla bla bla



Pa ti si pravi primjer vjernika u glupost. Samo što svoje praznovjerje zoveš "znanost". Ti niti ne razumiješ stvari o kojima pričaš niti si na bilo koji način uzoran za druge. S tobom se niti ne može ozbiljno pričati, ali kad si tako dosadno nasrtljiv sa svojim bedastoćama. Ljudi kojima se smiješ su često 10 puta iznad tebe po sposobnosti sagledavanja i povezivanja stvari (kao recimo corto33, koji čak i sa tom svojom pobunom protiv sistema pokazuje neizmjerno više duha od tvog blebetanja o koroni i znanstvenicima ---- a niti ne znaš što je znanost; sasvim sigurno ne sitno štrebersko padanje na koljena pred 'istinama' stožera i stožerčića okupljenih zbrda-zdola)



Stinky, jednostavno pitanje. Je li Zemlja ravna ploča? Što ti misliš o tome?
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 25/04/2020 : 19:42:34  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Nije ni bitno je li ravna ploča ili sfera.
Bitno je naći centar, suštinu.
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2020 : 19:52:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
Nije ravna ploča.
Ali, za razliku od tebe, ja znam da je to pitanje beznačajno. Niti se iščuđujem što neki misle da je ravna, niti su mi idoli oni koji tvrde da je okrugla. Puno više idiota je među ovima koji tvrde da je okrugla, jer je to mišljenje dominatno, ako baš hoćeš.
Tipovi kao ti, poli, itd. itd., sa vašim kreveljenjem i nekom tobože duhovitošću su, kad tako zapnete i tapšate se čoporativno - budale. Mislim, moram tako grubo reći, jer baš tako jest.

Čovječe, pa ti uopće ne shvaćaš koliko si nisko sa tim stavom "zemlja je okrugla, znanstvenici su to utvrdili". Pripisivati si zbog toga neku velebnu zaslugu, držati se superiornim na takvim banalnostima, to ti je tek pravi pokazatelj gdje stojiš zapravo. Naravno da više stoji onaj tko se ne čudi kao puran glisti što postoje ljudi koji misle da je Zemlja ravna. Jer za to može biti bezbroj razloga; ne isključivo tupost i glupost drugoga. Znači, to sa krugerom i tobom i oko te zemlje i ravnosti: niti si ti pokazao ikakvo supermenstvo, jer tvrdiš da je okrugla, niti kruger gubi bodove baš zbog te stvari, jer se pita nije li ravna. On čak pokazuje jednu veću otvorenost od tebe, samo ju ne zna artikulirati na pravi način (takav da te pokaka u raspravi). Ti pokazuješ zatvorenost, dosadu i jako jako parcijalne uvide koje, međutim, proglašavaš za totalnu sliku - a to su ti baš značajke dogmatika i totalitarista.

Za kraj, ovo će te poučiti o razinama istine, možeš si i uokviriti na zid: sve takve "činjenice" od kojih se ti treseš i drhtiš u zanosu, to su tako irelevantne stvari. One uopće ne pokreću ljude (dakle, većina je čak pametnija od tebe po tom pitanju), jer se za njih niti ne vrijedi zalagati niti bazirati životni stav. Tu spada sve što se tiče prirodoznanstvene spoznaje; ti uvidi su samo egzaktni (kada znanost dođe do točne spoznaje) = to znači da su općevažeći za sve, ali ne tako kako si ti zamišljaš i brkaš razine. Nego pod određenim uvjetima: naime, pod uvjetima znanstvene metode, bavljenja specijaliziranim stvarima, što opet znači, da to mogu spoznati svi (naime, baš pod tim uvjetima, kada bi se time bavili). Zato se tu nitko i ne izlaže, jer bi to bilo glupo, niti to ikoga pokreće, jer su to mrtve, beživotne stvari koje se mogu učiti (i naučiti).

Nešto sasvim drugo su istine koje su vezane uz egzistencijelnu sferu, gdje je krajnji kriterij - založiti život! Naravno da su ove istine "više" od pukih prirodoznanstvenih, koje su indiferentne, ili ako hoćeš - besmislene. Naravno da ljudi više cijene onoga tko stoji ili pada sa svojom istinom, nego nekoga tko može riješiti diferencijalni račun. Ali ti niti ovo ne možeš posložiti u tom svom skučenom svijetu, na žalost, ti si jednodimenzionalni čovjek. A ne bi takav trebao biti, božja ovčico, sliko i priliko.

Edited by - stinky on 25/04/2020 19:55:42
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 25/04/2020 : 19:57:17  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://www.zerohedge.com/health/over-40-san-diego-residents-turned-food-banks-last-month

https://www.zerohedge.com/health/uk-ons-figures-show-three-times-more-deaths-flu-pneumonia-covid-19

https://www.zerohedge.com/health/handful-cops-are-standing-tyranny-people

https://www.zerohedge.com/health/ripple-effects-government-lockdown-are-only-starting-take-shape

https://www.zerohedge.com/health/reopen-economy-while-protecting-those-truly-risk-or-risk-another-great-depression

https://www.zerohedge.com/political/global-backlash-coming-mostly-good-ways

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 25/04/2020 20:13:31
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 25/04/2020 : 20:44:17  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://www.aljazeera.com/news/2020/04/sunlight-humidity-kill-coronavirus-fastest-scientists-200424065853466.html

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 25/04/2020 : 21:57:26  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 25/04/2020 : 22:08:06  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

Nije ravna ploča.



Oke, za trenutak sam pomislio da si budala. Dozvoljavam ti da i dalje komentiraš moje postove o objektivnoj istini. Nadam se da ćeš jednog dana nešto i shvatiti.
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 25/04/2020 : 22:10:40  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message
quote:
Originally posted by panzer

https://www.aljazeera.com/news/2020/04/sunlight-humidity-kill-coronavirus-fastest-scientists-200424065853466.html



Čini mi se da svi trenutno bubaju bezveze.
Eno Brazil zadnja 4 dana oko 1200 preminulih, 400 dnevno, a tamo sunce sija, temperatura i do 30 stupnjeva.

Jučer čitam kako nikotin štiti od virusa, a danima su pisali kako su pušači rizična skupina.

Rekli bi kod nas jebe lud zbunjenog.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 22:36:27  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

Nije ravna ploča.
Ali, za razliku od tebe, ja znam da je to pitanje beznačajno. Niti se iščuđujem što neki misle da je ravna, niti su mi idoli oni koji tvrde da je okrugla. Puno više idiota je među ovima koji tvrde da je okrugla, jer je to mišljenje dominatno, ako baš hoćeš.
Tipovi kao ti, poli, itd. itd., sa vašim kreveljenjem i nekom tobože duhovitošću su, kad tako zapnete i tapšate se čoporativno - budale. Mislim, moram tako grubo reći, jer baš tako jest.

Čovječe, pa ti uopće ne shvaćaš koliko si nisko sa tim stavom "zemlja je okrugla, znanstvenici su to utvrdili". Pripisivati si zbog toga neku velebnu zaslugu, držati se superiornim na takvim banalnostima, to ti je tek pravi pokazatelj gdje stojiš zapravo. Naravno da više stoji onaj tko se ne čudi kao puran glisti što postoje ljudi koji misle da je Zemlja ravna. Jer za to može biti bezbroj razloga; ne isključivo tupost i glupost drugoga. Znači, to sa krugerom i tobom i oko te zemlje i ravnosti: niti si ti pokazao ikakvo supermenstvo, jer tvrdiš da je okrugla, niti kruger gubi bodove baš zbog te stvari, jer se pita nije li ravna. On čak pokazuje jednu veću otvorenost od tebe, samo ju ne zna artikulirati na pravi način (takav da te pokaka u raspravi). Ti pokazuješ zatvorenost, dosadu i jako jako parcijalne uvide koje, međutim, proglašavaš za totalnu sliku - a to su ti baš značajke dogmatika i totalitarista.

Za kraj, ovo će te poučiti o razinama istine, možeš si i uokviriti na zid: sve takve "činjenice" od kojih se ti treseš i drhtiš u zanosu, to su tako irelevantne stvari. One uopće ne pokreću ljude (dakle, većina je čak pametnija od tebe po tom pitanju), jer se za njih niti ne vrijedi zalagati niti bazirati životni stav. Tu spada sve što se tiče prirodoznanstvene spoznaje; ti uvidi su samo egzaktni (kada znanost dođe do točne spoznaje) = to znači da su općevažeći za sve, ali ne tako kako si ti zamišljaš i brkaš razine. Nego pod određenim uvjetima: naime, pod uvjetima znanstvene metode, bavljenja specijaliziranim stvarima, što opet znači, da to mogu spoznati svi (naime, baš pod tim uvjetima, kada bi se time bavili). Zato se tu nitko i ne izlaže, jer bi to bilo glupo, niti to ikoga pokreće, jer su to mrtve, beživotne stvari koje se mogu učiti (i naučiti).

Nešto sasvim drugo su istine koje su vezane uz egzistencijelnu sferu, gdje je krajnji kriterij - založiti život! Naravno da su ove istine "više" od pukih prirodoznanstvenih, koje su indiferentne, ili ako hoćeš - besmislene. Naravno da ljudi više cijene onoga tko stoji ili pada sa svojom istinom, nego nekoga tko može riješiti diferencijalni račun. Ali ti niti ovo ne možeš posložiti u tom svom skučenom svijetu, na žalost, ti si jednodimenzionalni čovjek. A ne bi takav trebao biti, božja ovčico, sliko i priliko.








Srać und truć, jadni tvoji potomci und učenici, jedino što se može nadati jest to da se kontroliraš pred istima....

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 22:37:46  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Al' znajuć' profesore fizičkog čisto sumnjam...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2020 : 22:42:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
kaka mi se od tebe, sroljec
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 22:46:48  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

kaka mi se od tebe, sroljec



Služimo narodu

Nego, rec' der, ako već ovo za papu izbjegavaš (a tako nadmoćan), kako je biti uber-proto-alt-righter, before it was a thing?

Ese nađete đegod?

Palite krila leptirima i to?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 25/04/2020 : 22:51:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message
ne bih ja s tobom pričao, em si mi glup em iritantan. svako dobro.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 22:57:25  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by stinky

ne bih ja s tobom pričao, em si mi glup em iritantan. svako dobro.



Vuna, a?

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 22:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Đe su ona sječenja glave i sranja u vrat?

Pa, jebote...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/04/2020 : 23:02:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
andjusticeforall

Ti si klasični dogmatik koji bi zadanu dogmu htio raspraviti do besvijesti, a stinkyju se to očito ne da.
Go to Top of Page

Zoroasterixx
Advanced Member



Croatia
3441 Posts

Member since 17/02/2014

Posted - 25/04/2020 : 23:04:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Zoroasterixx a Private Message
quote:
Originally posted by Kruger

andjusticeforall

Ti si klasični dogmatik koji bi zadanu dogmu htio raspraviti do besvijesti, a stinkyju se to očito ne da.



Prije klasični dosadnjaković/trol/spamerčina...
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 25/04/2020 : 23:05:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Zoroasterixx

quote:
Originally posted by Kruger

andjusticeforall

Ti si klasični dogmatik koji bi zadanu dogmu htio raspraviti do besvijesti, a stinkyju se to očito ne da.



Prije klasični dosadnjaković/trol/spamerčina...



Može i tako.
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 23:05:38  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
I ja vas volim

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 23:07:23  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
Nego krugeru moš nazvat moje starce ko prošli put kad se nisu zošku sviđali moji komentari...

I to je opcija...

Broj imaš...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/04/2020 : 23:09:33  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
quote:
Originally posted by andjusticeforall

Nego krugeru moš nazvat moje starce ko prošli put kad se nisu zošku sviđali moji komentari...

I to je opcija...

Broj imaš...


Čekaj, šta?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 25/04/2020 : 23:10:43  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by andjusticeforall

Nego krugeru moš nazvat moje starce ko prošli put kad se nisu zošku sviđali moji komentari...

I to je opcija...

Broj imaš...


Čekaj, šta?



Moslavac na liniji...

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 25/04/2020 : 23:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message
Ništa ne kužim, ali mislim da je to jedini primjer u povijesti svih foruma da je jedan forumaš drugome forumašu zvao roditelje zbog njegovih postova.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.57 seconds. Snitz Forums 2000