forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 15/05/2020 : 22:16:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Razglasen kraj pandemije, a upravo se i vratih sa bicikl prosvjeda
protiv nase fasistokorumpirane vlade usranaca. Ima da ih nosimo u Savu, njihova grenka mrznja i fasisticni stavovi se vise ne mogu sakrivati iza "pandemije". Gvnari!





Poli ti si stvarno frustriran lik. Nije lijepo vrijeđati nekog s kim se ne slažeš. Na primjer ja do jučer nisam znao tko je Janša, ali kad vidim da ga ti pljuješ automatski znam da je odličan lik, jer ti imaš totalni iskrivljen pogled na svijet. Dakle, hvala ti poli što si mi skrenuo pažnju na to da pozitivno gledam na Janšu.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/05/2020 : 23:19:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message



Ne bi mogao ni razmisljati drugacije nego da svoji lete svojima, cak i kada ih ni ne poznaju... "sej ni važn če je butast, sam da'j n'š!"


I da, reci bobu bob, ilitiga reci o Hitleru da i nije bio bas dobar covjek (citaj gladak), kamoli altruista, je danas naprosto neprimjerno, cak i nepozeljno. Pogotovo među... dimnjacarima.






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 15/05/2020 23:21:36
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 15/05/2020 : 23:22:19  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message
Nakon dva mjeseca i tjedan dana vratih se u kroasaniju... na dva dana.

Go kneel and weep
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 15/05/2020 : 23:41:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Slovenski zdravstveniki se pizde na vas bicikl protestnike. U vrijeme epidemije vi protestirate. To je rizik. ccc

OK, Janša je zločest, ali kad vidim tog anarhista Meseca dobijem proljev. Bolje Janša nego taj ljigavac...


Ma daaaaaj, dok se jansevi politiki setaju zajedno na pola metra, bez maski i tapsaju ramena (i sada je sudstvo reklo da nisu nista prekrsili jer nisu nikoga zarazili, a jansev ministar bi odmah hapsio bicikliste, hej, pa ni oni nisu nikoga dokazano zarazili, ajmo u iste vatle), narod bi trebao da zivi u podrumu i gleda kako mu se drzava pretvara u banana podrum tipa Brazil ili Magyarosh varosh? Sigurno. Pri cemu budaletine i dalje pisu u EU ljigava pisma i placu kako i dalje nemaju TV i novine u svojim rukama i kako se ovi prljavi prljavi novinari i dalje ne priklanjaju fasistima. Pa kako samo mogu misliti da misle svojom glavom? Ako tata Glanzkopf (citaj Jansa) kaze bit ce tako, tako i mora biti. Ne postoji istina, postoji samo jansev pogled i nista drugo. Ako kazes da cak i samo sumnjas da je tome tako, odma' si komunjara i anarhist (a covjek je najveci komunjara sto hoda Slovenijom samo da se danas farba crnom bojom).

I sada kada se saznalo koliko su opet krali i punili si dzepove, ovaj put sa medicinskom opremom (ventilatori, maske...), odma' su ustanovili preztraznu komisiju koju sacinjavaju oni sami i sada ce sami sebe da pretrazuju. Mislim, pa cak i "bushevci" se ne bi sjetili cega toliko prljavog. I jasno kada je njihov izvjestaj dosao vani, nema nista od toga sto se vec saznalo o njihovom uplitanju (cak je i Janseva zena slala e-maile od koga da se kupi) nego samo vale krivdu na bivseg premijera Sarca...

Na srecu ne znate vecine sta se stvarno desava u ovoj rupetini od jansevlade, mada nije toliko drugacije od adezejede. Da o njegovim cinicnim, gorkim vrijeđanja punim umotvorima ni ne raspravljamo. Covjek je toliko pun mrznje, da ne moze ni 5 minuta da mirno dise i kaze nesto sto ima smisla, a da u to ne uvlaci komunjare i zombije, cigo ima svoje hulje na ustavnom sudu pa mu sve tuzbe protiv njega padnu ili zastaraju, a svercao je oruzje jos '91, vrsio drzavni udar, zelio policijsku drzavu, opet krao na veliko sa Patrijama (tu ste nesto i culi) itd. itd. Uglavnom, vise nego sve me cude ovi koji i dalje glasaju za njega... mada i ti opadaju sa svakom njegovom novom budalastinom. Da mi je samo znati ispod kojeg kamena zive... ne, zaista me to ne zanima.



Dakle, epidemija je prosla, koliko vidimo Svedska je bez svega ovoga isto prosla... a u danasnjem broju Mladine razgovor sa bivsim ministrom zdravstva o tome da u starackim domovima postoje popisi onih koji su otpisani i kojima nije dopusteno doci u bolnicu. Sta cemo sa tim?



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 16/05/2020 : 00:40:45  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
Možda bi bio red, da moderatori malo prikoče slovensku politiku...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/05/2020 : 00:42:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Pa kad nikoga ne zanima slovenska politika, iako je ovdje povezana sa koronom i epidemijom (paravan). Jos da pisemo na slovenskom...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/05/2020 : 10:39:07  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

quote:
Originally posted by nagor

Slovenski zdravstveniki se pizde na vas bicikl protestnike. U vrijeme epidemije vi protestirate. To je rizik. ccc

OK, Janša je zločest, ali kad vidim tog anarhista Meseca dobijem proljev. Bolje Janša nego taj ljigavac...


Ma daaaaaj, dok se jansevi politiki setaju zajedno na pola metra, bez maski i tapsaju ramena (i sada je sudstvo reklo da nisu nista prekrsili jer nisu nikoga zarazili, a jansev ministar bi odmah hapsio bicikliste, hej, pa ni oni nisu nikoga dokazano zarazili, ajmo u iste vatle), narod bi trebao da zivi u podrumu i gleda kako mu se drzava pretvara u banana podrum tipa Brazil ili Magyarosh varosh? Sigurno. Pri cemu budaletine i dalje pisu u EU ljigava pisma i placu kako i dalje nemaju TV i novine u svojim rukama i kako se ovi prljavi prljavi novinari i dalje ne priklanjaju fasistima. Pa kako samo mogu misliti da misle svojom glavom? Ako tata Glanzkopf (citaj Jansa) kaze bit ce tako, tako i mora biti. Ne postoji istina, postoji samo jansev pogled i nista drugo. Ako kazes da cak i samo sumnjas da je tome tako, odma' si komunjara i anarhist (a covjek je najveci komunjara sto hoda Slovenijom samo da se danas farba crnom bojom).

I sada kada se saznalo koliko su opet krali i punili si dzepove, ovaj put sa medicinskom opremom (ventilatori, maske...), odma' su ustanovili preztraznu komisiju koju sacinjavaju oni sami i sada ce sami sebe da pretrazuju. Mislim, pa cak i "bushevci" se ne bi sjetili cega toliko prljavog. I jasno kada je njihov izvjestaj dosao vani, nema nista od toga sto se vec saznalo o njihovom uplitanju (cak je i Janseva zena slala e-maile od koga da se kupi) nego samo vale krivdu na bivseg premijera Sarca...

Na srecu ne znate vecine sta se stvarno desava u ovoj rupetini od jansevlade, mada nije toliko drugacije od adezejede. Da o njegovim cinicnim, gorkim vrijeđanja punim umotvorima ni ne raspravljamo. Covjek je toliko pun mrznje, da ne moze ni 5 minuta da mirno dise i kaze nesto sto ima smisla, a da u to ne uvlaci komunjare i zombije, cigo ima svoje hulje na ustavnom sudu pa mu sve tuzbe protiv njega padnu ili zastaraju, a svercao je oruzje jos '91, vrsio drzavni udar, zelio policijsku drzavu, opet krao na veliko sa Patrijama (tu ste nesto i culi) itd. itd. Uglavnom, vise nego sve me cude ovi koji i dalje glasaju za njega... mada i ti opadaju sa svakom njegovom novom budalastinom. Da mi je samo znati ispod kojeg kamena zive... ne, zaista me to ne zanima.



Dakle, epidemija je prosla, koliko vidimo Svedska je bez svega ovoga isto prosla... a u danasnjem broju Mladine razgovor sa bivsim ministrom zdravstva o tome da u starackim domovima postoje popisi onih koji su otpisani i kojima nije dopusteno doci u bolnicu. Sta cemo sa tim?



https://moja-dolenjska.si/protesti-propadli-navljub-bataljonu-antifa-ekstremistov/?fbclid=IwAR0iSEazYhDQjvGRbOl6To-YWvBU-FznGpskWMvf5WIue-yxrpfK9uQ7c3U

quote:
“Protesti so propadli. Njihovim političnim strategom Slovenije ni uspelo ljubljanizirati iz dveh razlogov:

1) Večina aboniranih na proračun je skoncentrirana v Ljubljani, po Sloveniji je tega mnogo manj. Ljudje na deželi mnogo bolj cenijo vrednoto trdega in poštenega dela.

2) Odločili so se za uporabo že diskvalificranega vzorca ne levo, ne desno, za katerega se je v preteklosti izkazalo, da je v resnici zgolj preoblečeno levo.


Jučer reportaža protesta i vidiš izjavu dviju lezbijki sa ljubičastim pramenovima. Jasno je odmah tko su ti protestniki.
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 16/05/2020 : 14:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli

Pa kad nikoga ne zanima slovenska politika, iako je ovdje povezana sa koronom i epidemijom (paravan). Jos da pisemo na slovenskom...





Na sreću mi ne znamo što se događa ali imamo tebe koji sve izvrće pa je lako zaključiti što se stvarno događa. Kad nekom nalijepiš neku etiketu taj to sigurno nije. Ti sve gledaš u jednom smjeru, nisi uopće realan i s jako puno mržnje govoriš o nekome s kim se ne slažeš.
Tebi su i Židovi fašisti, lako nekom drapneš etiketu i to je to, gotovo, taj je kriv jer si ga prozvao tim i tim bez ikakvi dokaza.. A što trebali bi dopustiti da ih bombaši tamane. Uostalom vjerujem kako nisi pročitao onaj članak o izraelskim snajperistima što ga je GGG postavio u topicu o Siriji.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 16/05/2020 : 18:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by nagor


https://moja-dolenjska.si/protesti-propadli-navljub-bataljonu-antifa-ekstremistov/?fbclid=IwAR0iSEazYhDQjvGRbOl6To-YWvBU-FznGpskWMvf5WIue-yxrpfK9uQ7c3U




Portal "moja-dolenjska" je jedan od 16 kao "lokalnih" internetnih stranica, ali zapravo lokalnih ispostava medijske kuče propagandnog servisa Nova24, koja je u mađarskom vlasništvu i pod kontrolom SDS

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=26&ved=2ahUKEwjzpNPv4bjpAhVOQhUIHdN9Csk4ChAWMA96BAgGEAE&url=https%3A%2F%2Fpodcrto.si%2Fapp%2Fuploads%2F2019%2F11%2FSDS_lastnis%25CC%258Ctvo_InfoGrafika_Final_3.pdf&usg=AOvVaw0Q8sm-pf25S3_CgVJgfedK
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 16/05/2020 : 19:58:54  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://www.zerohedge.com/health/watch-uk-chief-medic-confirms-again-covid-19-harmless-vast-majority

https://www.zerohedge.com/political/bizarre-eu-funded-comic-book-predicted-pandemic-globalists-saviours

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 16/05/2020 19:59:48
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 16/05/2020 : 21:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
quote:
Originally posted by GGG

quote:
Originally posted by nagor


https://moja-dolenjska.si/protesti-propadli-navljub-bataljonu-antifa-ekstremistov/?fbclid=IwAR0iSEazYhDQjvGRbOl6To-YWvBU-FznGpskWMvf5WIue-yxrpfK9uQ7c3U




Portal "moja-dolenjska" je jedan od 16 kao "lokalnih" internetnih stranica, ali zapravo lokalnih ispostava medijske kuče propagandnog servisa Nova24, koja je u mađarskom vlasništvu i pod kontrolom SDS

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=26&ved=2ahUKEwjzpNPv4bjpAhVOQhUIHdN9Csk4ChAWMA96BAgGEAE&url=https%3A%2F%2Fpodcrto.si%2Fapp%2Fuploads%2F2019%2F11%2FSDS_lastnis%25CC%258Ctvo_InfoGrafika_Final_3.pdf&usg=AOvVaw0Q8sm-pf25S3_CgVJgfedK



Da, to me ne čudi jer su im reportaže uvijek iz desne perspektive. Što opet ne znači da su uvijek u krivu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/05/2020 : 21:08:26  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by GGG

quote:
Originally posted by nagor


https://moja-dolenjska.si/protesti-propadli-navljub-bataljonu-antifa-ekstremistov/?fbclid=IwAR0iSEazYhDQjvGRbOl6To-YWvBU-FznGpskWMvf5WIue-yxrpfK9uQ7c3U




Portal "moja-dolenjska" je jedan od 16 kao "lokalnih" internetnih stranica, ali zapravo lokalnih ispostava medijske kuče propagandnog servisa Nova24, koja je u mađarskom vlasništvu i pod kontrolom SDS

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=26&ved=2ahUKEwjzpNPv4bjpAhVOQhUIHdN9Csk4ChAWMA96BAgGEAE&url=https%3A%2F%2Fpodcrto.si%2Fapp%2Fuploads%2F2019%2F11%2FSDS_lastnis%25CC%258Ctvo_InfoGrafika_Final_3.pdf&usg=AOvVaw0Q8sm-pf25S3_CgVJgfedK

kakvo je ovo združenje za vrednote slovenske osamosvojitve? Slovenski branitelji?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 16/05/2020 : 22:11:15  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
[url=https://postimg.cc/Pphr5rf4][/url]

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 16/05/2020 : 23:03:58  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

quote:
Originally posted by GGG

quote:
Originally posted by nagor


https://moja-dolenjska.si/protesti-propadli-navljub-bataljonu-antifa-ekstremistov/?fbclid=IwAR0iSEazYhDQjvGRbOl6To-YWvBU-FznGpskWMvf5WIue-yxrpfK9uQ7c3U




Portal "moja-dolenjska" je jedan od 16 kao "lokalnih" internetnih stranica, ali zapravo lokalnih ispostava medijske kuče propagandnog servisa Nova24, koja je u mađarskom vlasništvu i pod kontrolom SDS

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=26&ved=2ahUKEwjzpNPv4bjpAhVOQhUIHdN9Csk4ChAWMA96BAgGEAE&url=https%3A%2F%2Fpodcrto.si%2Fapp%2Fuploads%2F2019%2F11%2FSDS_lastnis%25CC%258Ctvo_InfoGrafika_Final_3.pdf&usg=AOvVaw0Q8sm-pf25S3_CgVJgfedK



Da, to me ne čudi jer su im reportaže uvijek iz desne perspektive. Što opet ne znači da su uvijek u krivu.



Nije problem u tome, da su desni, več su ti portali dio stranačke mašinerije - neka informacija ima puno veču težinu ako ju pogurne nekakva "lokalna" moja-dolenjska, nego stranica Janševe SDS, iako su vlasnici isti.
Go to Top of Page

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 16/05/2020 : 23:28:36  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by GGG

quote:
Originally posted by nagor


https://moja-dolenjska.si/protesti-propadli-navljub-bataljonu-antifa-ekstremistov/?fbclid=IwAR0iSEazYhDQjvGRbOl6To-YWvBU-FznGpskWMvf5WIue-yxrpfK9uQ7c3U




Portal "moja-dolenjska" je jedan od 16 kao "lokalnih" internetnih stranica, ali zapravo lokalnih ispostava medijske kuče propagandnog servisa Nova24, koja je u mađarskom vlasništvu i pod kontrolom SDS

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=26&ved=2ahUKEwjzpNPv4bjpAhVOQhUIHdN9Csk4ChAWMA96BAgGEAE&url=https%3A%2F%2Fpodcrto.si%2Fapp%2Fuploads%2F2019%2F11%2FSDS_lastnis%25CC%258Ctvo_InfoGrafika_Final_3.pdf&usg=AOvVaw0Q8sm-pf25S3_CgVJgfedK

kakvo je ovo združenje za vrednote slovenske osamosvojitve? Slovenski branitelji?



Ha, to je tek primjer kako blesava i ziheraška je slovenska politika. Slovenski rat je bio za veliku večinu kratak i tako na sreču ni invalida ni veterana u klasičnom smislu nije ni bilo. Što je još gore, večinu posla su odradili ljudu i strukture iz prošlog sistema. Desni dio policijskih i vojnih "veterana" je tako osnovao najprije nekakve svoje udruge, ali velik dio ljudi koji su se aktivirali (ili preokrenuli) na desnoj političkoj sceni nakon toga, nije imao ni osnovnih kvalifikacija za nekakvu veteransku organizaciju. (valjda su bili aktivni u mislima ali prije nego što su prešli na riječi i djela, več je sve bilo gotovo). Nekako je trebalo uključiti i te jadnike i tako je nastala i ta Udruga za vrijednosti slovenskog osamostaljenja. Da u posljednjih desetak godina nije došlo do eksplozije internetnih medija i FB denokratije, ne bi za njih nitko ni znao...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 16/05/2020 : 23:32:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by nagor

Jučer reportaža protesta i vidiš izjavu dviju lezbijki sa ljubičastim pramenovima. Jasno je odmah tko su ti protestniki.



Zanimljivo, ja nisam vidio ni jednu lezbu, a ti cak 2, i to iz Hr strane granice, cak stavise i dapace, ljubicasto su odazvanjale sve do svemira. Desni mediji bi mozda cak pronasli i nekoga koji je strasno prdnuo i napisali da je koronom zarazio nekoga, sve je to stvar ugla.
Ali istina je takva da je svaki dan sve vise ljudi na nogama i protiv ove fasisticke vlade. A celava politicka odsluzena prostitutka (citaj Jansa) je vec napunio gace, kao i prosle puteve. Vojnici su dobili zadacu da vjezbaju uz novu opremu za razbijanje masa (izvanredna stanja), a to sigurno nije za tamo neki Kosovo ili Afganistan kvazi misije, mada vojska nema nikakvih ovlastenja, cak ne moze ni zaustaviti migrante ni legitimirati ih, ne smije ni trcati za njima. I to ne izmisljam ja nego kazu vojnici sami, jer nisu svi cerebralni bankrotiranci kao ovi nasi paranoicni desnicari na vlasti.





quote:
Originally posted by nagor

Da, to me ne čudi jer su im reportaže uvijek iz desne perspektive. Što opet ne znači da su uvijek u krivu.



Pa i slijepa koka ponekad kljucne zrno. Nema tu neke prevelike pameti, a odsluzena politicka prostituka je vec i prije slao na trziste kvazi casnike, besplacni, koji su bili zapravo samo pamfleti njegove seljoberske stranke (vjerojatno ih je sam i pisao), i koji su izlazili samo za vrijeme malo ispred izbora, onda su isparili u vazduh. Naravno, nista drugo nije bilo u njima nego primitivizam i kletvice, nesto po cemu je JJ poznat.
A budaletina je opet naplahtao ljude da nece otvarati ideoloskih tema i par budala (stranka) se uspilo na taj vlak, a sada ce sa njim da potone, jer kretencina nije ni mjesec dana izdrzao da ne zagađuje zrak svojim primitivnim poganim jezikom.




quote:
Originally posted by lwood

kakvo je ovo združenje za vrednote slovenske osamosvojitve? Slovenski branitelji?


Pusti ih, neke nepismene pijanice koje cakulaju ispod sanka.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/05/2020 : 00:38:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
Poli pa tvoj rječnik, a ne samo tvoj, je na nivou lokalnih pijanaca ispred šanka. Ja sam čak jedno vrijeme bio u zabludi da su likovi na forumima inteligentniji od facebok raspravljača, no razina je često vrlo slična. Naravno ima dosta izuzetaka i s jedne i druge strane, ali rasprave su vrlo često podjednake kao u lokalnoj birtiji mjesnih pijanaca.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/05/2020 : 00:50:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Ma kakvi, samo slijedimo blistavi primjer koji nam iz mraka salje nas revnosni spasitelj Herr Jansa i sto mu je vrhovni sud pozegnao. Ne mozes promasiti ako slijedis takve blistave primjerke i olicenja svega ljudskog.


Zapravo, jos se drzim nazad, ipak quod licet Iovi, non licet bovi.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/05/2020 : 01:00:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Jos jedan primjer kako su ovi zalutali primitivci u vremenu i prostoru totalno izgubili kompas. Ne daju oni vlast iz ruku, to im ko kisik, pa nisu se za to borili da bi ih ponovno raja ispljuvala i odnesla, borit ce se oni... koja gomila napsihiranih poluimbecila ovi desnicari
https://www.mladina.si/198435/v-primeru-atentata-na-janso-sledi-drzavljanska-vojna/



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/05/2020 : 01:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message

Nagore, igrica - pronađi jos koju lezbu, ako uspijes castim te sladoljedom sa borovnizoom, a moze i ljimunad, tako mi Odina!
https://www.mladina.si/198432/foto-video-v-ljubljani-na-protivladnih-protestih-ponovno-vec-kot-10-000-ljudi/








Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 17/05/2020 01:24:34
Go to Top of Page

nagor
Advanced Member



Croatia
12553 Posts

Member since 21/02/2012

Posted - 17/05/2020 : 02:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send nagor a Private Message
Ovako na prvu, sve neki pederi. Ah, tako je to kad ih Mesec grupira... :D
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/05/2020 : 08:42:57  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
@ Poli i GGG kad san živija u SLoveniji steka san dojam da je puno više livih nego desnih (bar na FF je bilo tako) .
A razlika od desnih u HR i SLO je šta su ti desničari kod vas puno manje vezani za crkvu nego kod nas .
Ne samo urbana ekipa nego i iz sela.
Uglavnom i desni i livi nisu bili neki ljubitelji religije.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 17/05/2020 : 09:42:56  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
https://greatgameindia.com/bill-gates-offered-10-million-bribe-for-forced-vaccination-in-nigeria/

http://www.newdemocracyworld.org/culture/gates.html

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/05/2020 : 11:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message
quote:
Originally posted by Poli


Jos jedan primjer kako su ovi zalutali primitivci u vremenu i prostoru totalno izgubili kompas. Ne daju oni vlast iz ruku, to im ko kisik, pa nisu se za to borili da bi ih ponovno raja ispljuvala i odnesla, borit ce se oni... koja gomila napsihiranih poluimbecila ovi desnicari
https://www.mladina.si/198435/v-primeru-atentata-na-janso-sledi-drzavljanska-vojna/






Tvoj problem je što imaš rječnik kao iz neke krčme iliti kao neki kočijaš. Uglavnom si nekulturan i bezobrazan prema onima s kojima se ne slažeš. Probaj razumjeti da ljudi ne dijele tvoj stav. Nisi ni korektan kad iznosiš svoje frustracije jer ljudi ne prihvaćaju tvoje mišljenje.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 17/05/2020 : 12:39:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

@ Poli i GGG kad san živija u SLoveniji steka san dojam da je puno više livih nego desnih (bar na FF je bilo tako) .
A razlika od desnih u HR i SLO je šta su ti desničari kod vas puno manje vezani za crkvu nego kod nas .
Ne samo urbana ekipa nego i iz sela.
Uglavnom i desni i livi nisu bili neki ljubitelji religije.



Ruralno podrucje ti vise naginje na desno, dok urbana sredista na lijevo (valjda je i kod vas slicno). A sprega desnosucnih i crkve je itekako vidljiva kod nas.

Jedna zanimljivost - Jansa je jos u 70-ima dok je cetveronoske puzao do Jajca bio sa svojim stavovima i za komunjare preradikalan pa je izbacen iz partije. Ocigledno psihopata to nikada nije oprostio svojim idolima pa se okrenuo na tamnu stranu i ako se danas pogleda na slovenski politicni pol, upravo je njegova fasisticna stranka najveca stranka komunjara. Sto se mali Janezek nauci, to Janez zna. Cika Stalin bi bio ponosan na njega, samo da nije posao u spregu sa fasistima i zanikao sve ciljeve borbe za ljudski napredak radne snage.
Jos '91 je u svoj politicni pamflet stranke zapisao da treba cjela slovenska druzba da se naginje u desno. Tada su na njegovoj strani bili raznorazni ljudi (ipak je bio dio cetvorice JBTZ i tadasnjega procesa protiv Mladine, gdje je nekada radio i pisao, Mamule itd.), koji su tada zahtijevali da izbaci taj dio iz ciljeva stranke na sta se taj jasno oglusio i pocelo je napustanje njegove napusene stranke.
Covjeculjak je toliko puta uhvacen sa rukama u marmeladi, cak je i u slobodnoj Sloveniji prezivio neko vrijeme u zatvoru (Patrie) - znaci nije bio iza resetaka samo za vrijeme JNA, ali su ga prijatelji na sudu spasili i cijeli postupak je pao/zastarao, pa se i taj dio da je bio pravnomocno optuzen i u zatvoru izbrisao).

A njegov nacin komuniciranja je ko da izmiksas pijanog Mamica sa Hitlerom, Pavelicem i nadrogiranom Trumpom, pri cemu sve skupa zalijes velikom dozom gorcine i mrznje te patoloskog straha od svega crvenog. I covjek zna da pliva samo u vanrednim razmerjama pa mu pandemija dođe ko budali samar. Trenutno su sjebali sve nevladine organizacije da vise ne mogu sudjelovati u vaznim intervencijama u prirodu/okolje, tako da ce mocne korporacije puno lakse da zagađuju okolje i kradu prirodne resurse.





Trenutno je vrijeme ko iz knjige Naomi Klein Doktrina soka. I naravno ne samo kod nas, i u Usraniji i u drugim djelovima svijeta.



Da nije bilo javnog zdravstva umrlo bi jos puno puno vise ljudi za vrijeme ove korone. Privatni sektor zdravstva sigurno ne gleda na spasavanje ljudskih zivota ako od toga nema neku zaradu.


Na videlo je izaslo da je ministar zdravstva za vrijeme epidemije, odnosno po njegovoj instrukciji su sastavljeni konziliji doktora, koji su na brzinu sastavili popise starijih osoba koji ni pod kojim uvjetima nisu smjeli na bolnicko lijecenje. Ni ti ljudi ni njihova rodbina ne znaju za ove popise. A oni vaze i dan danas za sve ostale medicinske zaplete i bolesti.
U poređenju sa ostaim drzavama u Sloveniji je umrlo puno vise ljudi u starackim domovima nego u bolnicama. I jedan fakt - ne samo na pocetku epidemije nego i za vrijeme najvece epidemije su bolnice bile pune samo 1/3, max 35%, pa si imao situaciju da je u samo jednom starackom domu bilo vise zarazenih nego u svim slovenskim bolnicama zajedno. Ali eto, nagor kaze da su oni samo cekali na sve nas da obolimo pa da na prime, mada su za to vrijeme mogli spasiti dio ljudi koji su umrli umjesto da barem dobiju mogucnost da se spase. Postoji primjer gdje se staracki dom oglusio u ovaj crni popis i poslao jednog starca u bolnicu gdje je ozdravio i danas je njegovo zdravlje isto kao prije epidemije. Da je ostalo u domu najvjerojatnije bi umro. Tiha hipoksemija je ono cega su sve svi bojali u domovima jer nemaju ni strucni kadar ni aparature da je mogu na vrijeme prepoznati. U domu imas jednog doktora za sve ljude po samo par sati na dan.

Sad, istina je da neki stariji ljudi i ne zele u bolnicu kad dođe do zapleta nego radije vide da ako ce umrijeti umru doma ili u st. domu. No, ovdje nitko nikoga nije nista pitao. Pa me zanima da li bi se ti nagor potpisao pod to da ti otac i majka budu stavljeni na takav crni popis da su u starackom domu i da imaju neku bolest, pa ih se samim time ne isplati spasavati.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.56 seconds. Snitz Forums 2000