forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Coronavirus
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 256

GGG
Senior Member



Slovenia
2481 Posts

Member since 08/11/2003

Posted - 28/11/2020 : 22:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send GGG a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Primijenjena je eksperimentalna tehnologija poznata kao modificiranje gena, točnije genetsko modificiranje – mRNA – novost koja se nikada do sada nije koristila za izradu cjepiva. Prije nego što pojurimo da se cjepimo, nadajući se imunitetu, trebali bismo naučiti više o ovoj radikalno eksperimentalnoj tehnologiji i njezinoj nedostatnoj preciznosti.

https://ivijesti.hr/stvari-koje-mozda-ne-znate-vezano-za-pfizerovo-cjepivo/



Fantastično, koja gomila gluposti - "nelegitimno medijsko imenovanja Joea Bidena za predsjednika", pa Monsanto i glifosat, pa filipinski umirovljeni profesori, pa antivakser Robert Kennedy...
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12512 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 29/11/2020 : 00:19:17  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message
Sanford Health CEO steps down after backlash over email where he said he was wearing a mask just for show:
https://reclaimthenet.org/krabbenhoft-backlash/

UK MP Khalid Mahmood calls for censorship of “misinformation” about coronavirus and politicians:
https://reclaimthenet.org/khalid-mahmood-censorship/

How deadly is covid-19?:
https://sebastianrushworth.com/2020/10/24/how-deadly-is-covid-19/

How accurate are the covid tests?:
https://sebastianrushworth.com/2020/11/06/how-accurate-are-the-covid-tests/

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!

Edited by - panzer on 29/11/2020 00:33:59
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2020 : 00:51:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by GGG

quote:
Originally posted by DODSFERD

Primijenjena je eksperimentalna tehnologija poznata kao modificiranje gena, točnije genetsko modificiranje – mRNA – novost koja se nikada do sada nije koristila za izradu cjepiva. Prije nego što pojurimo da se cjepimo, nadajući se imunitetu, trebali bismo naučiti više o ovoj radikalno eksperimentalnoj tehnologiji i njezinoj nedostatnoj preciznosti.

https://ivijesti.hr/stvari-koje-mozda-ne-znate-vezano-za-pfizerovo-cjepivo/



Fantastično, koja gomila gluposti - "nelegitimno medijsko imenovanja Joea Bidena za predsjednika", pa Monsanto i glifosat, pa filipinski umirovljeni profesori, pa antivakser Robert Kennedy...



Pa ti ćeš uzeti sav kruh iz usta Faktografu i ostalim plaćenim fact checkerima, nemoj da ljudi ostanu gladni.
Stvari koje nabrajaš ne opovrgavaju činjenicu da je ovo cjepivo potpuno neistraženo. Ako ga ti želiš primiti slobodno izvoli, ostali ljudi imaju pravo odlučivati u svoje ime.
Ma daj bolje ubaci kakav link sa strogo sortiranim državama u kojima je pojačana smrtnost, nema veze što se na svjetskom nivou ta smrtnost uopće ne primjećuje.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua

Edited by - DODSFERD on 29/11/2020 00:52:43
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/11/2020 : 01:01:30  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Bolje ćeš spavat kad ti ga dečko zakuca, strpi se malo



Ajde odmori malo.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/11/2020 : 01:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by kiky

jako bi te radi upoznao pa da mi to kažeš u lice... ali pošto si ti prejadan i preružan tip koji je u samoizolaciji od rođenja u strahu od svjetla i ljudi a junak samo virtualno, na tipkovnici, to se vjerovatno nikada neće dogoditi.



Što sam 100 puta rekao o (ne)odgovaranju na provokacije i čekanju modova da to riješe?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/11/2020 : 01:06:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message
quote:
Originally posted by BeaGea

quote:
Originally posted by kiky

koliko mi se gadite svi vi koji i dalje ustrajno podupirete ovaj korona šou.



Pa komedijašu što ne izađeš van (prošeći Sljemenom), zajebi izolaciju.



Mir.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2020 : 01:07:06  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Naivci koji misle da će sva medicinska struka primiti cjepivo grdno se varaju, evo iz usta jedne doktorice koja objašnjava zašto to neće napraviti. https://youtu.be/Wx8nZKAvIIU?t=258

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46520 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 29/11/2020 : 08:12:17  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Bolje ćeš spavat kad ti ga dečko zakuca, strpi se malo



Ajde odmori malo.



čovik se zajebaje i ti ga izbaciš misec dana?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 29/11/2020 : 10:22:16  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message
Pa i ja sam izbacen s recenicom koja je pogresno protumacena a rekao sam samo istinu
To najbolje znaju u francuskoj...
Svaka akcija izaziva reakciju

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/11/2020 : 10:22:41  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Bolje ćeš spavat kad ti ga dečko zakuca, strpi se malo


Ajde odmori malo.



čovik se zajebaje i ti ga izbaciš misec dana?



Jbt. ..čovjek izbačen zbog zajebancije na mjesec dana ?

"Ni med cvetjem ni pravice" - M. Krleža

Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/11/2020 : 14:52:03  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Al sjajno je ovo što će ljudi povjerovati nekoj doktorici da je vakcina neistražena i opasna, a neće vjerovati hrpi stručnjaka iz naprednih zemalja koji su napravili vakcinu, dugo vremena provjeravali njen učinak, aminovali je, proizveli i stavili u upotrebu ljudima da ne bi umirali u tolikom broju. Fantastično :D
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29540 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 29/11/2020 : 14:58:28  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Al sjajno je ovo što će ljudi povjerovati nekoj doktorici da je vakcina neistražena i opasna, a neće vjerovati hrpi stručnjaka iz naprednih zemalja koji su napravili vakcinu, dugo vremena provjeravali njen učinak, aminovali je, proizveli i stavili u upotrebu ljudima da ne bi umirali u tolikom broju. Fantastično :D




Ni ova trenutna cjepiva koja se koriste desetljeće nisu 100 posto sigurna, kako bi bila ova koja su smiksana jučer?
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2020 : 15:54:12  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Al sjajno je ovo što će ljudi povjerovati nekoj doktorici da je vakcina neistražena i opasna, a neće vjerovati hrpi stručnjaka iz naprednih zemalja koji su napravili vakcinu, dugo vremena provjeravali njen učinak, aminovali je, proizveli i stavili u upotrebu ljudima da ne bi umirali u tolikom broju. Fantastično :D



S ovim boldanim si se isključio iz svake rasprave. Pa jesi li uopće čuo da je ova pročitala izjavu nekog stručnjaka s univerziteta koliko vremena se istražuje takav proizvod. Da, godinu dana je baš dugo vremena, što sve neću čuti od raznih koronaša "pametnjakovića".
Jedino ako želiš bojažljivo progurati teoriju kako je sve ovo isplanirano i pripremljeno godinama unaprijed, onda se mogu složiti da je u pitanju dugo vremena.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/11/2020 : 15:59:32  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
Slušajte što vam kaže dr. Dodsferd...sad će on neku pametnu što je pročitao logičnom.com
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2020 : 16:02:18  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Koronašima se sigurno sviđa ovakvo novo normalno i represivne mjere kojih se ni Auschwitz ne bi postidio.

https://www.logicno.com/politika/brutalno-premlacivanje-francuskog-gradanina-koji-nije-nosio-masku-nagovjestava-zastrasujucu-buducnost-europe-u-lockdownu.html

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/11/2020 : 16:02:38  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Superdoktor i Doktsferd u spas jadnih duša koje truju naučnici, doktori i farmaceuti :D
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2020 : 16:05:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by logo111

Slušajte što vam kaže dr. Dodsferd...sad će on neku pametnu što je pročitao logičnom.com


Razočarao si me, ni link ne znaš otvoriti da bi čuo kako ono nisam ja izmislio već tako kažu stručnjaci na koje se često pozivaš.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2020 : 16:06:55  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
quote:
Originally posted by swamp thing

Superdoktor i Doktsferd u spas jadnih duša koje truju naučnici, doktori i farmaceuti :D


Vau kakav argument, kao da ga je pisala moja baba koja je umrla prije skoro 30 godina.

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/11/2020 : 16:09:39  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
Baba bila inteligentna žena, šteta što nisi povukao na nju :D
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/11/2020 : 16:10:19  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by logo111

Slušajte što vam kaže dr. Dodsferd...sad će on neku pametnu što je pročitao logičnom.com


Razočarao si me, ni link ne znaš otvoriti da bi čuo kako ono nisam ja izmislio već tako kažu stručnjaci na koje se često pozivaš.



Haha....kako sam ga pročitao da slijedi link sa logičnog.

Ma šta samo dr. ti si i docent.

Samo mi nije jasno što ti kukaš na mjere (koje su inače u HR najblaže u Europi) kad i tako društvenog života nemaš.

Edited by - logo111 on 29/11/2020 16:12:03
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 29/11/2020 : 16:19:08  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message
On je zapravo prikriveni altruista koji se brine za tuđe društvene živote :D
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 29/11/2020 : 17:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message
Ma zaboli me za ispijanje kave u kafićima i slične stvari, samo ne bih htio da opet zaživi fašizam jer znam koliko ima ljudi koji podržavaju taj fašizam, neki su prisutni i na ovom forumu. http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=39981&REPLY_ID=2164120

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 29/11/2020 : 17:39:46  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message
quote:
Originally posted by logo111

quote:
Originally posted by DODSFERD

quote:
Originally posted by logo111

Slušajte što vam kaže dr. Dodsferd...sad će on neku pametnu što je pročitao logičnom.com


Razočarao si me, ni link ne znaš otvoriti da bi čuo kako ono nisam ja izmislio već tako kažu stručnjaci na koje se često pozivaš.



Haha....kako sam ga pročitao da slijedi link sa logičnog.

Ma šta samo dr. ti si i docent.

Samo mi nije jasno što ti kukaš na mjere (koje su inače u HR najblaže u Europi) kad i tako društvenog života nemaš.




Ovo si pogodio u sridu

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1822 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/11/2020 : 18:42:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message
koliko smo ono naručili cijepiva 4-5 miliona?
uh jedva čekam da uvedu obavezno cijepljenje
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2739 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 29/11/2020 : 18:44:18  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message
quote:
Originally posted by DODSFERD

Ma zaboli me za ispijanje kave u kafićima i slične stvari, samo ne bih htio da opet zaživi fašizam jer znam koliko ima ljudi koji podržavaju taj fašizam, neki su prisutni i na ovom forumu. http://forum.stripovi.com/topic.asp?whichpage=-2&TOPIC_ID=39981&REPLY_ID=2164120


Doktore ma svaka ti je na mjestu samo si vec nekoliko puta to lijepo pa i nije neka novost...budi malo orginalniji ili se bolje drži lijepljenju linkova sa logicno.com

Inace bezbrižan sam ja dok 'vaki kao ti lijepe etikete a za noseljnje maski i pridrzavanje mjera, ako ce to spasavati zivote sam uvijek, pa sad ako je to fasizam onda si u pravu.

Inace cini me se da je fasizam upravo po definiciji ono sto si ti pokazao na ovom forumu - ruganje invalidima, uzivanje u tudjoj nesreci, nedostatak empatije nad starima i bolesnima, govor mržnje....i to puno vise nego neciji izbor glazbe.

A socijalizacija ? Pa doktore, ljudi u tvojim godinama imaju vec unuke a ti ni zene, ni djece, ni prijatelja... bas se cudim, moj do'tore.

I kazes zabrinut si za mjere ?




Edited by - logo111 on 29/11/2020 18:57:22
Go to Top of Page
Page: of 256 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Topic Locked
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.5 seconds. Snitz Forums 2000