forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 Vaših Top 10
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 111

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/07/2020 : 21:55:47  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Ne pitajte ništa, čisto da donesem frendu koji klik više...





Kliknuo i umalo izgubio ono malo sluha što još posjedujem, šta je ovo?
Jel to za ozbač ili neka fora?

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 30/07/2020 : 22:24:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
To ti je ono kad si cijeli zivot fan metallice, ali shvatis da od toga nema para.

Decki inace sviraju klapsku glazbu, a ovo je zajebancija koja ce se (nadaju se) prodati i podignuti cijenu gaža.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/07/2020 : 07:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Ma dobro, nikome ne rade zlo, ak se da ubrati lova super.
Samo da ne odu na dark stranu i završe u sanitariumu.




samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 31/07/2020 : 14:08:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Meni ova stvar što je tonto postavio baš kul; prava ljetna zezalica bez poskliznuća u estradnu imbecilnost.
I spot je isto dost dobar


Bok, kako si.
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 31/07/2020 : 17:12:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Kako sam i rekao ovome što je napisao i otpjevao pjesmu meni to zvuči kao mješavina Mjesnog odbora i Sexy Mother Fuckersa u duhu Jole i Mladena Grdovića...

...a na tom terenu vesele zajebancije Mjesni odbor ih debelo šije...




The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 31/07/2020 : 23:10:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote


A, kak tek ovo zvuči?
Mješavina Rage atm i Discipline kičme

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam

Edited by - ivi skoj on 31/07/2020 23:11:28
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/08/2020 : 18:44:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Uvijek palac gore za Kawasaki 3P.
Nisam ih davno poslusao... Bas, cu.
Sjecam se kad sam im kupio prvi album, a iz knjizice ispala 'slija'. Jos da je bila prava... ali baza je bila, sto jest, jest.
Za ove dalmatinske poluzabavne nebuloze nemam vremena ni volje. Ustvari pitam se kome je to uopce zabavno?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 07/08/2020 : 10:14:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Poslušao novi album od Deep Purplea... To mu je bilo prvo i zadnje slušanje. Pravac recycle bin.

Jedan svježiiji pristup blues rocku, meni izvrstan album.

Sugar Lime Blue - Narcoluptuous (2019)

https://www.youtube.com/watch?v=fyeYLnxeaHs&list=OLAK5uy_ka6ZGFJIXlK4_ZrDSHAbCBd9XFwZGzNY4


The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 07/08/2020 10:17:24
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 09/08/2020 : 20:24:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Od Rundekovog albuma Ruke mi nešto domaće nije bilo ovoliko zanimljivo i ovoliko dobro... Ovo ću vrtit i vrtit. Sjedi 5.

Afion - Treći bilbil (2020)

https://www.youtube.com/watch?v=znKsBoO5PVs&list=PLMXQaD5nuSUeb_8DYKdJ0Xnf2N4NC-f4L&index=1




The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/08/2020 : 12:03:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nedavno sam procitao autobiografiju Brucea Dickinsona, Cemu sluzi ovaj gumb?
Iznenaden sam koliko je dobra. Kako covjek s lakocom i suvislo pise o dosta toga u njegovom zivotu. (Neke stvari namjerno je izostavio, i to napomenuo) A bilo je toga ohoho. Za vecinu sam znao, ponesto ne, ali gustao sam je iscitavati. Prava je faca taj Bruce. Toplo preporucam.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 19/08/2020 : 09:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Da se vratimo malo na doorse, Robby Krieger ima novi album. Progresivni instrumentalni jazz rock, not my cup of tea, ali ugodno i slušljivo... Koga zanima neka baci uho.


The less I have the more I am a happy man

Edited by - Tonto on 19/08/2020 09:19:49
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/08/2020 : 20:01:05  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Dobro je ovo.
Ko da je Kriegeru ovo narucio Tarantino za neki svoj retro film, a netko iz obitelji Zappa to producirao.
A prvi dio solaze, jebemu misa, ko da je Gibson iz garaze 75, usprkos modernoj produkciji.
Vrlo dobro.
Vidim da cu ovo poslusati, kad dodem doma, na svojoj teraci sa pogledom na Marjan, na miru. Sa suprugom, i bocicom neceg dobrog. Kad vec ne pusim...(vise)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 31/08/2020 : 12:03:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
Ja imam takav sistem, da u jednu mapu najboljeg stavljam pjesme koje slušam na random kad nešto radim. Ima unutra oko 4000 pjesama. Uglavnom rock a i nešto popa, jazza, filmske muzike i etna.

Po tom kriteriju su mi največi Beatles, Rolling Stones i Tanzwut, svaki sa oko 40 pjesma.

A opasno se bliže Metallica i John Coltrane.

Evo jedna klasika dosta zaboravljenoga banda koji je bio top band sedamdesetih po uspjehu.


Studijski snimak ima bolji zvuk.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 31/08/2020 12:09:05
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 01/09/2020 : 17:39:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ja ovo nisam zaboravio, ovakve hitove, iako konkretno ovu stvar nisam davno poslusao. Ali volim s vremena na vrijeme pustiti sam sebi blok ovakvih pop/rock/disco/funk pjesama. Ono; tipa, teme iz Warriora, ili Eye of Tiger... glazbe iz vremena kad se jos uvjek sve sviralo 'na ruke' bez puno upliva efekata i ritam masina koje ce doci poslje. Svidali su mi se uvjek ovi ritmovi, mada su vokali malo kenjkavi, a gitara je konkretno ovdje izvanredna s izvedenom upecatljivom i uhu ugodnom temom koja se pamti.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 04/09/2020 : 19:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Naravno da među takvim mainstream hitovima ima remek djela, ali takve stvari mi se uglavnom vrte u kafiću. Kad dođem kući bježim prema marginama i opskurnijim stvarima, onome što nije za široke mase.

Zadnjih dana vrti se Djole. Ovaj cd sam kupio na koncertu u Splitu i oduševio se novim aranžmanima starih pjesama, gotovo svaka mi je bolja od originala.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/09/2020 : 00:30:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
jbg, ja nemam kafic, nikad nisam radio u njima, a slabo i nikako idem u njih, pa ne slusam nista sto se tamo vrti. Na margini sam, pak cesto, i previse, jbg.
Zadnjih dana ucestalo citam. Cak puno, nocima, i stalno pustam klasiku, Tchaikovskog, Mocarta, Listza...tako to. Dugo nisam. I mogu reci da je bas glazbena podloga za citanje, ili ucenje/studiranje recimo. Ne remeti paznju na pisanu rijec, a ostaje pamtljivo u 'kutiji', tamo negdje iz pozadine... jos cu malo na tome ostati, svida mi se, a onda cemo to razbiti nekim zestokim ritmom. Recimo slijedecu sedmicu.
Balasevic je prica za sebe. Masu njegovih pjesama me prati cijeli zivot. Ringispil ima posebno mjesto.
Zaboravih na ove 'novo/stare' aranzmane, moram se malo i tome vratiti, jednom.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/09/2020 : 21:56:19  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Kad ce vise ista od koncerata, za majkubozju... ovo je za popizdit vise...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/10/2020 : 15:45:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Malo je zamro ovaj topic. Bas steta. A steta je i sto nema koncerata. Live glazba pushiona teska. Jutros sam napokon kupio kartu za Mort u petak. Napokon nesto sve od tamo prvog ozujka, kad sam odgledao Mahones u Mocvari. Bog te, ovakva pauza ni za rata nije bila...
Bas se bavim mislju da u danima koji dolaze proberem deset svojih najboljih koncerata koje sam pohodio. Ukoliko ih je moguce navesti samo deset... mogao bi probati, da malo zazivi ovaj topic. Mozda da i drugi cijenjeni poznavatelji i ljubitelji glazbe to urade.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/10/2020 : 16:05:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Malo je zamro ovaj topic. Bas steta. A steta je i sto nema koncerata. Live glazba pushiona teska. Jutros sam napokon kupio kartu za Mort u petak. Napokon nesto sve od tamo prvog ozujka, kad sam odgledao Mahones u Mocvari. Bog te, ovakva pauza ni za rata nije bila...
Bas se bavim mislju da u danima koji dolaze proberem deset svojih najboljih koncerata koje sam pohodio. Ukoliko ih je moguce navesti samo deset... mogao bi probati, da malo zazivi ovaj topic. Mozda da i drugi cijenjeni poznavatelji i ljubitelji glazbe to urade.

Definitivno najbolji koncert na kojem sam bio je koncert Buldožera u Boogaloo-a prije jedno desetak godina.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 12/10/2020 : 17:05:17  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Uskoro će opet živnut topic, ne bojte se...
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 12/10/2020 : 17:14:29  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Definitivno najbolji koncert na kojem sam bio je koncert Buldožera u Boogaloo-a prije jedno desetak godina.



Bio na tome, ako se ne varam i intervjuirao sam Belea tom zgodom. Ali ne sjećam se baš puno detalja (ni intervjua ni koncerta).

Teško bi mi bilo nabrojati top 10 koncerata jer doživljaj je najčešće ovisio više o subjektivnim faktorima, nego objektivnim, o mom raspoloženju, društvu pripremi za koncert itd... A i klupski, dvoranski i stadionski su potpuno drugačije zvjerke.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 12/10/2020 : 18:03:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Malo je zamro ovaj topic. Bas steta. A steta je i sto nema koncerata. Live glazba pushiona teska. Jutros sam napokon kupio kartu za Mort u petak. Napokon nesto sve od tamo prvog ozujka, kad sam odgledao Mahones u Mocvari. Bog te, ovakva pauza ni za rata nije bila...
Bas se bavim mislju da u danima koji dolaze proberem deset svojih najboljih koncerata koje sam pohodio. Ukoliko ih je moguce navesti samo deset... mogao bi probati, da malo zazivi ovaj topic. Mozda da i drugi cijenjeni poznavatelji i ljubitelji glazbe to urade.



Dobra ideja, napišem štagod večeras

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/10/2020 : 18:24:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

quote:
Originally posted by Tonto

Definitivno najbolji koncert na kojem sam bio je koncert Buldožera u Boogaloo-a prije jedno desetak godina.



Bio na tome, ako se ne varam i intervjuirao sam Belea tom zgodom. Ali ne sjećam se baš puno detalja (ni intervjua ni koncerta).

Teško bi mi bilo nabrojati top 10 koncerata jer doživljaj je najčešće ovisio više o subjektivnim faktorima, nego objektivnim, o mom raspoloženju, društvu pripremi za koncert itd... A i klupski, dvoranski i stadionski su potpuno drugačije zvjerke.

Ne sjecas se da su jedno sedam puta izlazili na bis svirati "ko jebe buldozer". Zadnji put nakon jedno desetak minuta skandiranja, 90 posto ljudi je vec odustalo i otislo.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/10/2020 : 19:17:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by ivanl

Malo je zamro ovaj topic. Bas steta. A steta je i sto nema koncerata. Live glazba pushiona teska. Jutros sam napokon kupio kartu za Mort u petak. Napokon nesto sve od tamo prvog ozujka, kad sam odgledao Mahones u Mocvari. Bog te, ovakva pauza ni za rata nije bila...
Bas se bavim mislju da u danima koji dolaze proberem deset svojih najboljih koncerata koje sam pohodio. Ukoliko ih je moguce navesti samo deset... mogao bi probati, da malo zazivi ovaj topic. Mozda da i drugi cijenjeni poznavatelji i ljubitelji glazbe to urade.



Dobra ideja, napišem štagod večeras


Jel da? Nocas cu ja pokusati probrati deset stranih kojima sam hodocastio, ali bojim se da je to malo... morat cu stavit bar jos deset rezervnih. Vec sad thinkam po sjecanju intezivno, ali pogledat cu nocas u svoje 'papire'. Kad zena i dica podu lec. Imam sve ulaznice jos uvijek. Barem od stranih bendova...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/10/2020 : 19:18:43  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nikad Buldozder nisam gledao. Jedan od rijetkih bendova kojeg nisam popratio uzivo. Ni EKV, recimo... steta.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 111 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.36 seconds. Snitz Forums 2000