forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Potres!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

morski
Senior Member



2650 Posts

Member since 09/08/2014

Posted - 23/03/2020 : 12:20:49  Show Profile Show Extended Profile  Send morski a Private Message  Reply with Quote
samo hrabro, ljudi, drzite se! nadam se da su/ste svi dobro! znam kako vam je, preziveli smo ovde slicno pre nepunih 10 godina...

Kompletni popis Bonelli stripova u Excelu
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 23/03/2020 : 12:36:53  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Siguran sam da će grad Beograd uputiti pomoć Zagrebu.

Ljudsku i moralnu podršku već imate od Beograđana ali i ostatka Srbije.

Dtržite se ljudi, iz ovoga ćemo svega svi izaći kao pobednici ako budemo pametni i strpljivi.
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/03/2020 : 16:24:23  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 23/03/2020 16:37:52
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 23/03/2020 : 17:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
https://www.vecernji.hr/lifestyle/pogledajte-kako-izgleda-kad-se-s-balkona-u-zenici-ori-roden-u-zagrebu-1388024?&utm_source=Facebook&utm_medium=Status&utm_content=1388024%3F&utm_campaign=FB+page+statusi&fbclid=IwAR3eAGl34w0uojA98e1htGhYm3j2CsgzYEDzyDk0iwiJRgdLkKX5DONDPK0

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 23/03/2020 : 18:47:33  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
nažalost cura koja je stradala je preminula.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 23/03/2020 : 19:33:30  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Sucut roditeljima i bratu...
Tako mi je zao, samo sam gledao kad ce biti neka vijest oporavka,ali...

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28972 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 23/03/2020 : 19:46:57  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Tragedija, R. I. P.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Milac
Starting Member



Bosnia and Herzegovina
90 Posts

Member since 27/06/2003

Posted - 23/03/2020 : 19:53:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Milac a Private Message  Reply with Quote
Zagreb, drži se!
Ovaj potres nije trebao ali nikako u ovom momentu. Žestoko sam ga osjetio, na sreću bez oštećenja i posljedica je prošlo, ali kasnije kad sam vidio Zagreb, totalno me rastužilo.
Najžalije mi je djevojčice koja je nastradala, pokoj joj duši.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/03/2020 : 21:46:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Tragedija ,valjda su ostali ozlijeđeni dobro.
Jebeni su potresi jer nikad ne znaš kad će opalit a i ljudi se izgube u tom momentu.
Sranje kako god okreneš.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Tutta
Advanced Member



Germany
32400 Posts

Member since 19/02/2010

Posted - 24/03/2020 : 00:03:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Tutta a Private Message  Reply with Quote

+IN HOC SIGNO VINCES+


Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/03/2020 : 17:00:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.lastampa.it/cronaca/2020/03/24/news/l-italia-in-agonia-per-il-coronavirus-offre-il-suo-aiuto-alla-croazia-colpita-dal-terremoto-1.38630758

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DODSFERD
Advanced Member



Pitcairn Island
29953 Posts

Member since 14/03/2014

Posted - 24/03/2020 : 20:09:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DODSFERD a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/vijesti/clanak/zagrepcani-pogodjeni-potresom-moraju-skupo-platiti-za-ponovno-ukljucivanje-plina/2168426.aspx

Sinaitakala Tu'imatamoana 'i Fanakavakilangi Fakafanua
Go to Top of Page

Porter
Advanced Member



Sweden
5874 Posts

Member since 01/08/2002

Posted - 25/03/2020 : 00:53:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Porter a Private Message  Reply with Quote
Molim dragog Boga da pomogne svim ljudima u ovim teskim vremenima!

Porter
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 25/03/2020 : 10:21:28  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DODSFERD

https://www.index.hr/vijesti/clanak/zagrepcani-pogodjeni-potresom-moraju-skupo-platiti-za-ponovno-ukljucivanje-plina/2168426.aspx


Taj index mi se zgadio,inace citam samo JL,VL(a i sporo izvjestava o situaciji u RH i u Zgbu,cesce o susjednim drzavama i sta vele influencerice) i SD,ali Index preuranjuje i zbunjuje ljude sa tim nekim neprovjerenim informacijama tipa "djevojka umrla",a bori se za zivot.
Imaju dosta "viralnih" vijesti i videa bez laznog popunjavanja medijskog prostora.
Dobro veli vlada, slusajte stozer,civilnu i sluzbeni radio.
Je li tko vidio "hellboy"-a u hrpi smeca? Nemres ga fulat.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 25/03/2020 : 21:19:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Svaka čast ekipi i vatrogascima.
Danas hladno i još puše onaj odvratni vjetar, a oni po krovovima cijeli dan skidaju te dimnjake.
Smrzo se dok sam malo u prolazu stao i gledao, a na krovu je sigurno i hladnije.
Gledam kako hodaju gore, a dimnjaci i crijepovi samo kaj ne padnu, ne bi mi bilo svejedno na njihovom mjestu.
Svaka pohvala, ne posustaju, dok sam psa prošetao tri ekipe su bile po raznim ulicama samo oko Kvatrića.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/03/2020 : 17:38:06  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote

Je li tko vidio "hellboy"-a u hrpi smeca? Nemres ga fulat.
[/quote]

E ovo mi je bas tuzna slika. Hellboy u prasini srusenog stana, prasini i ostacima necijih zivota... Sjetim se odmah jednog razgovora u bivsem More Comicsu na polukatu one zgrade na 'spici'. Jedan slavonac dok smo pregledavali stripove, (a i navecer smo se vidjeli u Tvornici na Henrya Rollinsa), i zapodjenili neobavezni stripovski razgovor, koji mi je kazao; ma nije mi zao kuce za vrijeme okupacije, sto su mi je uzeli i potjerali, ali ne mogu prezaliti kolekciju Alan Forda koja je tamo ostala. Uvijek se toga sjetim...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/03/2020 : 22:09:18  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
https://www.jutarnji.hr/vijesti/zagreb/foto-na-glavnom-zagrebackom-trgu-osvanuo-grafit-s-porukom-podrske-iza-glavnog-grada-su-neki-od-najtezih-dana-ali-zagrepcani-nisu-klonuli-duhom/10138816/


COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 26/03/2020 : 22:15:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl


Je li tko vidio "hellboy"-a u hrpi smeca? Nemres ga fulat.



E ovo mi je bas tuzna slika. Hellboy u prasini srusenog stana, prasini i ostacima necijih zivota... Sjetim se odmah jednog razgovora u bivsem More Comicsu na polukatu one zgrade na 'spici'. Jedan slavonac dok smo pregledavali stripove, (a i navecer smo se vidjeli u Tvornici na Henrya Rollinsa), i zapodjenili neobavezni stripovski razgovor, koji mi je kazao; ma nije mi zao kuce za vrijeme okupacije, sto su mi je uzeli i potjerali, ali ne mogu prezaliti kolekciju Alan Forda koja je tamo ostala. Uvijek se toga sjetim...
[/quote]

upravo to pokazuje koliko su te stvari nebitne. jebeš kolekciju. glavno da je glava na ramenu.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7654 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/03/2020 : 08:59:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Treslo nocas i u zadru.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 27/03/2020 : 09:43:09  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Treslo nocas i u zadru.



To ste doma skakali na Jolu?
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7654 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/03/2020 : 10:03:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Zdrmalo oko tri ipo. Kratko ko grom. Prve informacije su bile 3, 6, sad su spustili na 2,7. Otvorio oči, okrenuo se na drugu stranu i nastavio hrkati...

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7654 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 27/03/2020 : 10:16:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...ali najjače mi je čitat lokalne portale: Epicentar na dubini od 2km. Tri sekunde guglanja im je dosta shvate razliku između epicentra i hipocentra... ti naši kvazinovinari.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 27/03/2020 : 13:04:26  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Zdrmalo oko tri ipo. Kratko ko grom. Prve informacije su bile 3, 6, sad su spustili na 2,7. Otvorio oči, okrenuo se na drugu stranu i nastavio hrkati...



Kod ovih piše 3.4, nije sigurno bio ispod 3 jer je dobro streslo. Mene je probudila nekakva eksplozija i nakon toga je protreslo kuću 2-3 sek. Samo me bila frka da mi ne popadaju stripovi sa police.

U svakom slučaju nije bilo ugodno, mogu samo zamisliti kako je bilo u ZG sa 5.4, užas.

https://m.emsc.eu/earthquake/earthquake.php?evid=842242
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 27/03/2020 : 13:30:46  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Treba ustanoviti do koliko Richtera kolekcionar na polici moze sacuvati glencere bez utora i bubotaka. Osvrnuti se na policu da li je fiksirana na zid, ima li vrata od stakla,bravu ..
Najbolje je sa lajsnom pokriti u donjem dijelu hrbata da ne klizu,znamo da grdi fensi look ,ali prevencija prije svega.🤔

Ma tko sljivi stripove sad samo da je krov nad glavom.
Pozdrav Zadru!

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 27/03/2020 : 17:57:41  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Treba ustanoviti do koliko Richtera kolekcionar na polici moze sacuvati glencere bez utora i bubotaka. Osvrnuti se na policu da li je fiksirana na zid, ima li vrata od stakla,bravu ..
Najbolje je sa lajsnom pokriti u donjem dijelu hrbata da ne klizu,znamo da grdi fensi look ,ali prevencija prije svega.🤔

Ma tko sljivi stripove sad samo da je krov nad glavom.
Pozdrav Zadru!





Možda Ikea ima police testirane na 3 ili više richtera.
Valjda se neće ponoviti, najgori su mi ti noćni potresi, ne znaš ni gdje si, a kamoli gdje se treba skloniti. Onako kroz san dok skužiš je li potres ili grmi već ti je plafon na glavi. :(

Pozdrav kolega.
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.33 seconds. Snitz Forums 2000