forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Potres!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 30

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 29/12/2020 : 21:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Držite se Petrinjci, Siščani i svi koji ste pogođeni ovom katastrofom. Ostane čovjek bez riječi, gdje je kraj užasima...

Edited by - velka031 on 29/12/2020 21:48:38
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 29/12/2020 : 21:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Stvarno potresne slike iz Petrinja i Siska. Drzite se.
Osetio se zemljotres i u Beogradu.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 29/12/2020 : 21:52:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Ne znam kakva je situacija sa mojom kućom ali najvjerovatnije više nije za korištenje jer mi je supruga rekla da su zidovi popucali,a kao što rekoh ništa ne znam dok ne dođem dolje. Ako netko ima ili zna netkog ga tko posjeduje kakvu kampericu ili kontejner koji bi bio pogodan za živjeti u njemu koje vrijeme molim vas da me obavijestite.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 29/12/2020 : 22:13:38  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Ne znam kakva je situacija sa mojom kućom ali najvjerovatnije više nije za korištenje jer mi je supruga rekla da su zidovi popucali,a kao što rekoh ništa ne znam dok ne dođem dolje. Ako netko ima ili zna netkog ga tko posjeduje kakvu kampericu ili kontejner koji bi bio pogodan za živjeti u njemu koje vrijeme molim vas da me obavijestite.



Emil Ivezić
092 294 7444

Nudi kamp kućice obiteljima iz Petrinje, on bi ih i dostavija u Petrinju...


Nazovi. Drž' te se

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

Humbert Coe
Average Member

Croatia
590 Posts

Member since 17/02/2005

Posted - 29/12/2020 : 22:34:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Humbert Coe a Private Message  Reply with Quote

POTRESNA SOLIDARNOST


Potresen potresom

sto milja odavde,

nesrećom dalekom

što život ukrade,

nisam dvojio:

hranu i deke brzo odvojio,

misli i nadu k tomu još zbrojio

kao i drugi -

nisam se izdvojio.


Humbert Coe
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 29/12/2020 : 23:25:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Tihomire, nemam kampericu niti kontejner, ali voljan sam pomoći novčano, a vjerujem i mnogi ovdje. Ako se slažeš, pošalji svoj IBAN pa neka oni koji su u mogućnosti daju svoj doprinos. Ivanl je bio pozivao da nešto slično organiziram i u startu sam bio protiv toga, ali ovo je druga situacija, kad mi kao sajt, strip zajednica, pomažemo svom članu.

Trouble will find me
Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 29/12/2020 : 23:40:49  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Tako je, mi stripofili smo obitelj, tribamo uvik skocit u pomoc jedan drugome..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

Quebrasco
Stripovi.com suradnik

Croatia
2040 Posts

Member since 26/03/2008

Posted - 29/12/2020 : 23:45:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Quebrasco a Private Message  Reply with Quote
I kod nas u Sisku je gadno zatreslo... osjećaj na trećem katu je jako neugodan...
Srećom, novija je zgrada pa je dobro podnesla... nisam vidio nekih oštećenja,
osim što je svima porušilo stvari iz ormara i polica...

Na nekim kućama u blizini zgrade je srušilo dimnjake, jednom susjedu smo skinuli oštećeni dimnjak.

Sad smo stigli na selo kod roditelja, 30-ak km južno od Siska.
Ovdje se i ova naknadna podrhtavanja puno manje osjete.

Nadam se samo da je najgore prošlo i da neće biti novih žrtava i ozlijeđenih...

Takav je skot bio Alan
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 29/12/2020 : 23:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos

Tihomire, nemam kampericu niti kontejner, ali voljan sam pomoći novčano, a vjerujem i mnogi ovdje. Ako se slažeš, pošalji svoj IBAN pa neka oni koji su u mogućnosti daju svoj doprinos. Ivanl je bio pozivao da nešto slično organiziram i u startu sam bio protiv toga, ali ovo je druga situacija, kad mi kao sajt, strip zajednica, pomažemo svom članu.



Ja ću se rado pridružiti!
Tihomire, daj broj računa.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.


Edited by - manhunter on 29/12/2020 23:50:18
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 29/12/2020 : 23:53:15  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
Kad je u Banja Luci zatreslo i prošlo, odmah sam pomislio kako li je tek tamo gdje je epicentar. Odmah potom vidim na portalima da je opet u Petrinji i okolini, i da je baš tragično. Jadno dijete, i ostali nastradali. Bože nas sačuvaj ovakvih dešavanja više, nadam se da će i država i susjedne zemlje pomoći narod da što prije prebrodi bar te materijalne štete. Pozdrav svima...

TM
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 29/12/2020 : 23:57:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
(PETRINJA ĆE POBIJEDITI)
Iste sekunde kada sam vidio prvu sliku razorene Petrinje, sjeo sam u auto i krenuo prema tamo. Rođen sam u Zagrebu gdje živim više od 30 godina, nešto sam živio u Sisku kao klinac ali Petrinja je grad iz kojeg su moji roditelji što znači da je i moj grad. "Jesi lud, kud ćeš?" -bili su samo neki od komentara ali na svoj grad trebate gledati kao na živo biće, kao na nekog svog, kao na dobrog prijatelja koji je uvijek uz tebe. A prijatelja se ne ostavlja u nevolji, prijatelju se trči u pomoć ma koliko to u tom trenu iracionalno izgledalo. Prizori su bili stravični ali ono što me najviše obradovalo je količina ljudi koji su priskočili u pomoć ranjenom prijatelju. Pomagao sam koliko sam mogao, dijelio boce s vodom i hranu, čistio oko hotela...ali u svakom trenutku mojem prijatelju dolazilo je sve više i više ljudi, ljudi koji ga ne poznaju i koji nisu okusili niti jednu njegovu draž ali su mu došli pomoći jer u tom trenutku svi su osjetili potrebu da pomognu. Možda jedan od najdražih trenutaka mi je bio već pred večer kada je čovjek pored mene rekao "Čuj, tu sam s dečkima iz Španskog, nas je deset, sve smo počistili, izgleda da ima viška ljudi." Viška ljudi. Hey, viška ljudi koji su došli pomoći! Bilo je tu dečki iz Zagreba i okolice koliko hoćeš, a vjerujem da većina njih nikada nije ni bila tu. Ali to je prava stvar kod nas - možemo se podijeliti na milion načina (stranaka,vjera,uvjerenja,statusa,običaja...) ali kada dođe neka nevolja - e onda smo jedno. Za mene su svi ti ljudi danas koji su pomagali postali Petrinjci, bez obzira od kuda su došli. I to će zauvijek i ostati. Nažalost, prijatelj je dvaput ispustio grleni krik - jer jedan dio njegove duše je otišao. Žrtve su pale. I to je najgore. To je ožiljak koji će moj prijatelj morati nositi dok god postoji. A postojati će zauvijek. P.S. Moja kuća je dobro - par crijepova je palo, jedan dimnjak je srušen a drugi je oštećen ali ništa bitno. Sada kreće razdoblje obnove ali drži se prijatelju - jači si ti od ove nevolje. Puno jači.




[url=https://ibb.co/PczBxfL][/url]

[url=https://ibb.co/RCzYn3x][/url]

[url=https://ibb.co/ZS0Wh1z][/url]

Kuća je ok...
[url=https://ibb.co/Q6B14DZ][/url]

Jedan vrlo emotivan trenutak:jedna gospođa spašava slike iz svojeg stana. Kultura je sve.
[url=https://ibb.co/zQpv7H7][/url]

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

brni
Advanced Member



Croatia
10434 Posts

Member since 18/06/2009

Posted - 30/12/2020 : 00:06:44  Show Profile Show Extended Profile  Send brni a Private Message  Reply with Quote
Svaka cast mladjo..

"Clark Kent je Supermanova kritika covjecanstva"
Go to Top of Page

grofica Varga
stripovi.com suradnik



Germany
1202 Posts

Member since 15/12/2009

Posted - 30/12/2020 : 00:37:20  Show Profile Show Extended Profile  Send grofica Varga a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by manhunter

quote:
Originally posted by Markos

Tihomire, nemam kampericu niti kontejner, ali voljan sam pomoći novčano, a vjerujem i mnogi ovdje. Ako se slažeš, pošalji svoj IBAN pa neka oni koji su u mogućnosti daju svoj doprinos. Ivanl je bio pozivao da nešto slično organiziram i u startu sam bio protiv toga, ali ovo je druga situacija, kad mi kao sajt, strip zajednica, pomažemo svom članu.



Ja ću se rado pridružiti!
Tihomire, daj broj računa.


I ja ću se pridružiti.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 30/12/2020 : 03:43:47  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Još jednom da vam se svima zahvalim na riječima podrške, ja krećem iz Njemačke, nažalost nevolja nikad ne dolazi sama tako smo skoro silom završili skoro još duže u Njemačkoj jer mi je mami pozlilo na sahrani(svoje djete nitko nebi trebao sahranjivati) Bože kakva bol, bila mi je najbolja sestra na svijetu i otišla tako rano samo sa 52 g ostavivši 3 djece užas.

Tihomir Đuras
moj iban:
IBAN: HR2224070003283320356

svaku lipu koju uplatite bit će iskorišten za pomoć potrebitima kojih je jako mnogo, nažalost puno toga nam je oštećeno i kuća nije za život, ali ima ljudi kojima je pomoć još potrebnija, ono na što vas upozoravam je da pripazite jer postoje neki ljudi koji otvaraju lažne račune za "pomoć potrebitima u Sisku u Petrinji" ljudska gamad iskorištava tuđu bol, jad i tugu.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 30/12/2020 : 06:15:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Drži se Tihomire. @ mladjo, s obzirom koliko je ljudi krenulo prema Petrinji jel neko to tamo regulira i organizira ili se sve pretvorilo u kaos?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 30/12/2020 : 06:18:30  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Još jednom da vam se svima zahvalim na riječima podrške, ja krećem iz Njemačke, nažalost nevolja nikad ne dolazi sama tako smo skoro silom završili skoro još duže u Njemačkoj jer mi je mami pozlilo na sahrani(svoje djete nitko nebi trebao sahranjivati) Bože kakva bol, bila mi je najbolja sestra na svijetu i otišla tako rano samo sa 52 g ostavivši 3 djece užas.

Tihomir Đuras
moj iban:
IBAN: HR2224070003283320356

svaku lipu koju uplatite bit će iskorišten za pomoć potrebitima kojih je jako mnogo, nažalost puno toga nam je oštećeno i kuća nije za život, ali ima ljudi kojima je pomoć još potrebnija, ono na što vas upozoravam je da pripazite jer postoje neki ljudi koji otvaraju lažne račune za "pomoć potrebitima u Sisku u Petrinji" ljudska gamad iskorištava tuđu bol, jad i tugu.



Drži se, nadam se da su ti svi dobro.
A za ovo drugo što spominješ, nemam riječi....ljudska zloba, u ovakvom trenutku...

@Mladjo: Svaka ti čast! Tebi i svima koji su bez razmišljanja otišli pomoć ljudima u nevolji.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 30/12/2020 07:02:21
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 30/12/2020 : 06:54:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Drži se Tihomire.

Nažalost, izgleda da još nije gotovo. Jutros još dva potresa.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 30/12/2020 : 07:05:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Tihomire, moja sućut za sestru.
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 30/12/2020 : 07:19:01  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Još jednom da vam se svima zahvalim na riječima podrške, ja krećem iz Njemačke, nažalost nevolja nikad ne dolazi sama tako smo skoro silom završili skoro još duže u Njemačkoj jer mi je mami pozlilo na sahrani(svoje djete nitko nebi trebao sahranjivati) Bože kakva bol, bila mi je najbolja sestra na svijetu i otišla tako rano samo sa 52 g ostavivši 3 djece užas.

Tihomir Đuras
moj iban:
IBAN: HR2224070003283320356

svaku lipu koju uplatite bit će iskorišten za pomoć potrebitima kojih je jako mnogo, nažalost puno toga nam je oštećeno i kuća nije za život, ali ima ljudi kojima je pomoć još potrebnija, ono na što vas upozoravam je da pripazite jer postoje neki ljudi koji otvaraju lažne račune za "pomoć potrebitima u Sisku u Petrinji" ljudska gamad iskorištava tuđu bol, jad i tugu.


Tihomire, moja sućut i sva podrška na svijetu.
Drži se, vjerujem da će se forum maksimalno iskazati.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 30/12/2020 : 09:03:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Moja sućut tihomira, stvarno te pogodilo previše zla u tako kratkom vremenu.

Mladjo, hvala na izvještaju. Imam frendove tamo i živci su im nategnuti preko svake mjere pogotovo nakon ove današnje serije potresa, a jedan frend vatrogasac je sa svojom postrojbom u petrinji i javio da stvarno dolazi puno pomoći u volonteri ma i robi.

Već donirali u novcu, robi, i nadam se da ćemo toga još. Volio bih da mogu i više pomoći ali zbog usrane korone se jos oporavljam od upale pluća, pa ne smijem ni krv darivati a kamoli bilo drugo fizički pomagati.

Toliko me je ovo sve potreslo.
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 30/12/2020 : 09:25:04  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tihomirduras

Još jednom da vam se svima zahvalim na riječima podrške, ja krećem iz Njemačke, nažalost nevolja nikad ne dolazi sama tako smo skoro silom završili skoro još duže u Njemačkoj jer mi je mami pozlilo na sahrani(svoje djete nitko nebi trebao sahranjivati) Bože kakva bol, bila mi je najbolja sestra na svijetu i otišla tako rano samo sa 52 g ostavivši 3 djece užas.

Tihomir Đuras
moj iban:
IBAN: HR2224070003283320356

svaku lipu koju uplatite bit će iskorišten za pomoć potrebitima kojih je jako mnogo, nažalost puno toga nam je oštećeno i kuća nije za život, ali ima ljudi kojima je pomoć još potrebnija, ono na što vas upozoravam je da pripazite jer postoje neki ljudi koji otvaraju lažne račune za "pomoć potrebitima u Sisku u Petrinji" ljudska gamad iskorištava tuđu bol, jad i tugu.


Moja iskrena sućut. Ne znam što bih drugo rekao, preteško mi je uopće razmišljati o toj situaciji, smrt sestre, potres, gubitak kuće. Strašno. Valjda je najgore prošlo, sad slijedi oporavak, vjerujem da će pomoć stići i da će vam se kuće obnoviti. Ja ću pomoći skromno, ali od srca.

Svako dobro,
Marko

Trouble will find me
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 30/12/2020 : 09:31:09  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
Iskrena sućut kolega.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 30/12/2020 : 09:42:39  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Drži se Tihomire.
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 30/12/2020 : 09:54:09  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Moja iskrena sućut Tihomire.... mogu samo reći - izdrži, svemu dođe kraj tako će i ovome

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6943 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 30/12/2020 : 10:00:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Glavu gore Tihomire. Nakon kiše mora doći sunce. Moja iskrena sućut zbog sestre.

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
Page: of 30 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000