forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 VESELI ČETVRTAK IV - VI
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 11

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/04/2020 : 18:19:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nada uvijek umire zadnja, naravno, ali za ovu godinu nece biti nikakvog veceg okupljanja, bojim se. Ni sajmova, ni festivala, ni stadiona, ni kazalista, ni sto mi je najgore koncerata. U svezi koncetata, evo za prosli i ovaj mjesec, nije nigdje pisalo da su odgodena cetiri koncerta koja sam htio pogledati/poslusati, ali samo jednostavno nisu odrzana. Ulaznice ostale neiskoristene i to je to. Kad bude i ako bude... tako da sumnjam uopce i u produkciju stripova na koju smo do sada navikli. Bit ce i toga manje. A u 2021 sto bude, ostaje da cekamo i nadamo se.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/04/2020 : 19:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by motorista

^ Meni deluje čudno, no evo nove najave (reč je o ovoj godini):




ništa nije čudno,ja sam za ovo znao još pre neku sedmicu - naime,vodim učenike (autoelektričare) godinama na Sajam automobila,pa kad je otkazan ovogodišnji,ostao sam u kontaktu sa organizatorima,koji su mi rekli da će se na jesen održati zamena za Sajam kola.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/04/2020 : 19:11:38  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nada uvijek umire zadnja, naravno, ali za ovu godinu nece biti nikakvog veceg okupljanja, bojim se. Ni sajmova, ni festivala, ni stadiona, ni kazalista, ni sto mi je najgore koncerata. U svezi koncetata, evo za prosli i ovaj mjesec, nije nigdje pisalo da su odgodena cetiri koncerta koja sam htio pogledati/poslusati, ali samo jednostavno nisu odrzana. Ulaznice ostale neiskoristene i to je to. Kad bude i ako bude... tako da sumnjam uopce i u produkciju stripova na koju smo do sada navikli. Bit ce i toga manje. A u 2021 sto bude, ostaje da cekamo i nadamo se.


nemoj Ivane mračiti na svakoj temi,ko Boga te molim - ako nešto ne volim da vidim,to je pesimizam koji cepaš na svakom koraku - da ti ja nešto kažem - za 6 meseci,ljudi se neće ni sećati korone.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/04/2020 : 19:19:31  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Normalno da ne volimo. Nitko ovo ne voli. Ali ja cu ti sad reci sto nas ceka; i tvoju i moju zemlju i cijeli svijet. Ekonomska dugorocna propast. Sad cemo makar biti svi jednaki. Svi cemo biti biti u istim problemima. Ma sto ti mislio o tom.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/04/2020 : 20:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
mi u Srbiji nećemo,veruj mi - mi smo u ekonomskoj krizi 30 godina;za nas je ovo normalno stanje.
A slažem se da je psihološki i ekonomski momenat pravi seks - korona je kurac najobičniji.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2422 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 26/04/2020 : 21:35:48  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Najavljuju odrzavanje EXITa u avgustu/septembru, mada po meni to nema smisla i deluje mi kao deo predizborne kampanje!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/04/2020 : 22:00:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jagodanbg

Najavljuju odrzavanje EXITa u avgustu/septembru, mada po meni to nema smisla i deluje mi kao deo predizborne kampanje!


Ma nema sanse. Otkazan je i In music, i to za cijelu godinu...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 26/04/2020 : 22:04:19  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
Otkazan Oktobarfest, da ne idemo dalje. :)

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 26/04/2020 : 23:32:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Zasto povezujete oktobarfest i priredbe na otvorenom sa sajmom koji nije ni prestao da radi? Cak je medju obolelima pomama za stripovima, negde sam procitao...


sangue navajo
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/04/2020 : 00:41:39  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Bil ti bio spreman potpisati neko okupljanje
Da ce poslije biti 20 30 mrtvih
Koji bi inace bili zivi a imaju neke bazicne bolesti a kojima su mogli jos 10 godina zivjeti
Ajd bas da vidim ko bi potpisao odrzavanje nekog sajma...

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 27/04/2020 : 05:19:16  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
maske na gubice, razkužiti rukice..i sve ok...može i sajam.
ljudi če se prokužit a ovako možemo još 10 godina u izolaciji dok se još zadnji okuženi locira...
sajmi, muzeji, knjižnice, knjižare..sve je to isto sranje i rizik..a pola toga se več otvara danas kod vas...
zaštio je pun Konzum manje rizičan od punog sajma...
Zanimljivo da kod nas još nije oboljela nijedna trgovka a 8 sati dnevno ljudi kruže oko blagajne..
Kad se prestane sa testiranjem, prestače i korona...
možda se toga vladajuči i boje...bar kod nas.


CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/04/2020 : 09:03:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

mi u Srbiji nećemo,veruj mi - mi smo u ekonomskoj krizi 30 godina;za nas je ovo normalno stanje.
A slažem se da je psihološki i ekonomski momenat pravi seks - korona je kurac najobičniji.


Ne mogu nista kazati za ovaj prvi dio tvog posta, naprosto ne znam. Mozda da ga djelomicno usporedim gledajuci kroz prizmu nogometnog kluba iz mog grada. Za ovaj drugi dio, iskazan socnim rijecnikom, bas kako treba, se apsolutno slazem. Tek cemo za neko duze vrijeme moci porazgovarati ponovo o ovome i rezimirati stanje. Koje ruzicasto nece biti. Do tada, da se vratimo na temu, uvjeren sam da ce i stripova biti manje. Ako ce ljudi imati problema kod kupnje kila junetine i pakiranja toalet papita, recimo primjerice na pamet kazano, zadnja briga ce im biti kupnja stripa, albuma ili knjige... Bez ikakve namjere ds budem zloguki prorok, ovo mi se cini kao izgledan scenarij, nazalost. U tom sam kontekstu Anto, gledao na buducnost, konkretno i stripovsku. Nije mi uopce zelja da crnim, vjeruj mi. Uostalom dobro znas sto radim i gdje sve putujem, a izvjesca nisu dobra uopce. Odatle ovaj moj opravdani strah rekao bi. Pa tako i za strip produkciju.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/04/2020 : 09:39:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
u konzum moraš ići
moraš jesti
a na sajam ne moraš

kada krene sranje prvo strada istina pa onda umjetnost... knjige film kazačište što onaj gore kuka koncerti (nisam 3 koncerta u životu posjetio pa mi svejedno)
nisam iašo na sajam stripova pa mi svejedno
ali mi nedostaje listanje knjiga po kjižarama i kupovina
a sve su mi knjižare u tržnim centrima

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/04/2020 : 09:41:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
za trgovke ima rješenje
ima vic se pojavio...
koronavirus se prenosi kovertama pa samo doktori stradaju a ne prodavačice

ima i druga... doktorima idu bolesni pa se doktori napune pola kile virusa i umru
a prodavačicama ide mnogo više zdravih ljudi kojima one ne pregledaju prsa grlo niti ih ispipavaju po vratu nego im iz ruke uzmu artikle pa provuku kroz kasu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 27/04/2020 : 09:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

mi u Srbiji nećemo,veruj mi - mi smo u ekonomskoj krizi 30 godina;za nas je ovo normalno stanje.
A slažem se da je psihološki i ekonomski momenat pravi seks - korona je kurac najobičniji.


Anto, sve se nema, a ti i žena će te dobiti po 100 eura
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/04/2020 : 10:54:18  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

u konzum moraš ići
moraš jesti
a na sajam ne moraš

kada krene sranje prvo strada istina pa onda umjetnost... knjige film kazačište što onaj gore kuka koncerti (nisam 3 koncerta u životu posjetio pa mi svejedno)
nisam iašo na sajam stripova pa mi svejedno
ali mi nedostaje listanje knjiga po kjižarama i kupovina
a sve su mi knjižare u tržnim centrima



Dragi moj kad ides na mjesecnoj bazi na velike koncerte 'kao onaj gore' u inozemstvo, stalno tako 25 godina, i na desetke domacih sto manjih sto vecih onda je to itekako vazno i bitno. Prevazno i prebitno, stovise. Jer ima eto, takvih na desetke tisuca koji pohode takva cudna mjesta koja su tebi svejedno. Kuzis.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 27/04/2020 : 10:58:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

da ti ja nešto kažem - za 6 meseci,ljudi se neće ni sećati korone.






Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 27/04/2020 : 17:30:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Bil ti bio spreman potpisati neko okupljanje
Da ce poslije biti 20 30 mrtvih
Koji bi inace bili zivi a imaju neke bazicne bolesti a kojima su mogli jos 10 godina zivjeti
Ajd bas da vidim ko bi potpisao odrzavanje nekog sajma...



Brate zajebancija, pusti mrtve da zive svoj zivot. Stay true.

sangue navajo
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 27/04/2020 : 18:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Ja sam bio na koncertu nekog gareta a mislio idem na getu
Il obratno...ni dan danas nisam siguran na kom sam.koncertu bio

A bio sam i na minei i aleksandri radovic i masimu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 27/04/2020 : 18:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

mi u Srbiji nećemo,veruj mi - mi smo u ekonomskoj krizi 30 godina;za nas je ovo normalno stanje.
A slažem se da je psihološki i ekonomski momenat pravi seks - korona je kurac najobičniji.


Samo u mom gradu od 100000 stanovnika mesecno rikne 100 ljudi starih ili bolesnih pa me ova glupardija uopste ne zabrinjuje vec mi oduzima to malo od zivota sto mi je ostalo da camim u sopstvenom dvoristu.Zato Anto e-v-o ti-ga

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 27/04/2020 : 19:09:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Ja sam bio na koncertu nekog gareta a mislio idem na getu
Il obratno...ni dan danas nisam siguran na kom sam.koncertu bio

A bio sam i na minei i aleksandri radovic i masimu



Meni se to redovno desava?! Mislim na deo u kome se govori o nesvesnosti gde sam bio i nesigurnost povodom toga. Ono ostalo ne znam.

sangue navajo
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/04/2020 : 19:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Ja sam bio na koncertu nekog gareta a mislio idem na getu
Il obratno...ni dan danas nisam siguran na kom sam.koncertu bio

A bio sam i na minei i aleksandri radovic i masimu


Ti si nas idol odavno. Sta ce nam tamo neki prodavaci magle u tonovima i notama. Money for nothing, tricks for free...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/04/2020 : 00:13:40  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 28/04/2020 : 00:15:43  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page

wesskowaz
Advanced Member



Serbia
11158 Posts

Member since 10/07/2007

Posted - 29/04/2020 : 00:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send wesskowaz a Private Message  Reply with Quote
https://www.stripovi.com/magazin/povratak-zimske-zmije-u-zlatnu-seriju/405/?fbclid=IwAR0XLnl2j9pyZd6ZYQluShT-MwdGMWigkSxI4wiaiwFr_IaDY_whApIngYg

https://striposlavija.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 11 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000