forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Kriminal 5 - Grešnici
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/04/2020 : 15:59:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


"KRIMINAL je istovremeno UBOJICA Johna Wooa, UZALUDNA PLJAČKA Stanleya Kubricka i KUM Francisa Forda Coppole." ČASOPIS PLAYBOY

"Veličanstven je način na koji Brubaker i Phillips figure pomiču po ploči dok ih sve ne smjeste na njihova mjesta… posljednji kadar mi je oduzeo dah." IGN

Najpopularniji lik u KRIMINALU, TRACY LAWLESS, vraća nam se u GREŠNICIMA. Prošla je godina dana otkad su Tracyja prisilili da radi za loše momke, a po čitavom gradu se pojavljuju mrtva tijela mafijaša. Na prvi pogled to su plaćena umorstva. Ali, s obzirom da kriminalci pravdu ne traže od policajaca, samo Tracy može riješiti te zločine.

Kriminal 5 • Grešnici • 144 stranica • Kolor • 170 x 240 • Tvrdi uvez • Scenarij Ed Brubaker • Crtež Sean Phillips • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Darko Vrban • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 8.4.2020. • Cijena 120 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kriminal-5-gresnici/615/


Trouble will find me

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/04/2020 : 17:39:25  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
svaka cast!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2020 : 19:04:49  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Idemo dalje, konacnoooo!!! Samo vozi misko!!!




Jedino ostaje pitanje kako sto brze do tih stripova sada kada su granice ko za vrijeme rata, a izgleda da necemu skupiti 30kg da ide besplatna postarina...



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See

Edited by - Poli on 08/04/2020 19:17:32
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/04/2020 : 20:08:46  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 08/04/2020 : 20:26:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
Bravoooooooo👍
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 09/04/2020 : 09:50:43  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Past će ponovno čitanje prve 4 knjige, a nadam se i skorašnja nabavka ovih 3

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 09/04/2020 : 15:33:36  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Markosa za predsednika (kad se opet oformi Jugoslavija ili taj neki fazon)!!!!
Bravo care!

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 10/04/2020 : 13:46:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Moram priznati da sam tek prije nekoliko mjeseci pročitao Kriminal 1-4, a dotad sam ga izbjegavao jer mi generalno ne leži taj žanr. A sad.. već naručio nove Kriminale i ex machinu.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/04/2020 : 20:10:38  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo danas sam zdrobio sva 3 nova Kriminala.
Meni je ovaj serijal uz Skalpirane sam vrh žanra i jedan od najboljih serijala općenito.
Kratki i slatki, svaka knjižica je priča za sebe. U svakoj mi nijedna strana nije bila dosadna, baš naprotiv kad ih krenem čitat ne mogu stat.
Crteže je dobar, priča je odlična, izdanje vrhunsko.
Nadam se da će Fibra ovo izdavat i dalje kako bude izlazilo.
I dajte ljudi, kupite i pročitajte, vjerujte mi ovo je bolesno dobar strip.
(C/P ću u sva 3, čisto da dignem topike). :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 13/04/2020 : 09:12:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Evo danas sam zdrobio sva 3 nova Kriminala.
Meni je ovaj serijal uz Skalpirane sam vrh žanra i jedan od najboljih serijala općenito.
Kratki i slatki, svaka knjižica je priča za sebe. U svakoj mi nijedna strana nije bila dosadna, baš naprotiv kad ih krenem čitat ne mogu stat.
Crteže je dobar, priča je odlična, izdanje vrhunsko.
Nadam se da će Fibra ovo izdavat i dalje kako bude izlazilo.
I dajte ljudi, kupite i pročitajte, vjerujte mi ovo je bolesno dobar strip.
(C/P ću u sva 3, čisto da dignem topike). :D


Bravo DiSkAcH
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 28/04/2020 : 15:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 09/05/2020 : 23:02:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Grešnici su mi najbolji od ova tri nova Kriminala i u rangu prve četiri priče. I Brubaker i Phillips odlični.
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 21/05/2020 : 12:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
kriminal 5, imam utisak da je brubaker upio sustinu kriminala pa sad zraci na sve strane. serijal koji je najdublje zasao u kriminal, sa nevervatnom dozom ljudkosti u sebi. svaka strana ovog serijala se prosto upija sa velikom zadovolstvom.
mozda mi je ovde zavrsnica 'namestena' i vise nego sto treba, al dobro.
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 23/05/2020 : 11:06:16  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
U ovom dijelu se vraćamo Tracyju Lawlessu i Brubaker ostaje dosljedan tvrdokornom, ali opet neobično ljudskom karakteru glavnog lika. I ovdje se isprepleće otprije poznato prezime Hyde i neki događaji iz prošlih brojeva. Nakon ponovno pročitanog 3. i 4.dijela sam bio izuzetno zadovoljan serijalom i sad kad sam pročitao ovaj dio po prvi put, usprkos nekim sitnim manama sam i dalje impresioniran. Ovdje Brubaker balansira više radnji i likova odjednom koji su svi povezani preko Tracyja i vješto plete mrežu napetosti koja se do samog kraja raspetljava. Ovdje se čini da je sve planirano do sitnog detalja, ali nekako mi nedostaje uvjerljivosti ovdje, nekako na kraju mi je to sve bilo previše nerealno, a realističnost je dosta veliki forte ovog serijala. Nekako mi je za razliku od prethodnih ovaj nastupa s manje dubine i neke neobičnosti, ali i dalje je ovo sjajan triler, odlične atmosfere i toliko se brzo i napeto čita. Stoga, kad se sve zbroji i podvuče ostajem pri dojmu da je i ovo jedan izuzetan strip iz jednog iznimno dobrog serijala, nakon malo osobnijih stripova eto jedan koji ima i misteriju i klasičnu, old school napetost, na koračić do savršenstva.
4.5/5

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page

mike
Senior Member

Slovenia
2803 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 13/12/2020 : 20:20:22  Show Profile Show Extended Profile  Send mike a Private Message  Reply with Quote
Savrseno! 5/5

Jack the Black.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 13/12/2020 : 21:39:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
petica - 5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000