forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Posljednji od nedužnih
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 08/04/2020 : 16:00:52  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


"Baš kao Scorsese i De Niro, Brubaker i Phillips su neprikosnoveni majstori ovog načina pripovijedanja." JOE HILL

Riley Richards ima sve… najzgodniju djevojku u školi i kartu za najbolji provod, pa zašto onda nije sretan? Zašto se petlja u kockanje, droge i druži sa sumnjivim gradskim likovima? Zašto ne može zaboraviti sve što je ostavio iza sebe, u gradiću Brookview? I zašto sad iznenada planira umorstvo?

Kriminal 6 • Posljednji od nedužnih • 116 stranica • Kolor • 170 x 240 • Tvrdi uvez • Scenarij Ed Brubaker • Crtež Sean Phillips • Prijevod Tatjana Jambrišak • Lektura i redaktura Darko Vrban • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 8.4.2020. • Cijena 120 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/kriminal-6-posljednji-od-neduznih/616/

Trouble will find me

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 08/04/2020 : 17:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
mare care, care mare
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 08/04/2020 : 18:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Jedan od boljih trejdova iz Fibre

sangue navajo
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 08/04/2020 : 19:03:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Juuuhuuu, idemoooo...






Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 08/04/2020 : 20:08:11  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Oki
Advanced Member



Croatia
5100 Posts

Member since 10/02/2011

Posted - 08/04/2020 : 20:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Oki a Private Message  Reply with Quote
Konačno nešto što dugo isčekujem😁
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 12/04/2020 : 20:13:15  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Evo danas sam zdrobio sva 3 nova Kriminala.
Meni je ovaj serijal uz Skalpirane sam vrh žanra i jedan od najboljih serijala općenito.
Kratki i slatki, svaka knjižica je priča za sebe. U svakoj mi nijedna strana nije bila dosadna, baš naprotiv kad ih krenem čitat ne mogu stat.
Crteže je dobar, priča je odlična, izdanje vrhunsko.
Nadam se da će Fibra ovo izdavat i dalje kako bude izlazilo.
I dajte ljudi, kupite i pročitajte, vjerujte mi ovo je bolesno dobar strip.
(C/P ću u sva 3, čisto da dignem topike). :D

Meni je ovaj broj odličan, premda mi je ostalo u sjećanju da je par ljudi tu reklo da im je ovo najslabiji broj.
Ne znam zašto, meni je odličan. I ovdje mi je fora dio sa flashback-ovima koji je crtan drugim stilom.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2614 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 09/05/2020 : 23:09:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
I meni je ovo najslabiji Kriminal (jedan mora biti). Phillips je standardno dobar, ali Brubaker ne nije uvukao u priču kao u drugim knjigama. Sam je kriv što je postavio ljestvicu visoko (oprostit će te mi zbog upotrebe ove fraze, omiljene kod naših političara).
Go to Top of Page

don_draper
Advanced Member



3648 Posts

Member since 08/06/2018

Posted - 24/05/2020 : 15:50:38  Show Profile Show Extended Profile  Send don_draper a Private Message  Reply with Quote
Ovaj serijal stvarno nađe načina kako iznova osvojiti čitatelja. U 6.dijelu se susrećemo s Rileyem, američkim zlatnim dečkom koji ima dosta specifične bračne probleme i koji se u stripu kreće između otprije poznatog grada i svog rodnog mjesta Brookview. Svidjela mi se promjena okruženja i taj osjećaj gradića i ljudi kako tamo razmišljaju i ima sve to svoju određenu romantiku. Za razliku od ostalih dijelova ovaj možda ima najmanje nekog "tvrdokuhanog" kriminala iako i ovdje naravno ima svakojake pokvarenosti. Naravno da i ovdje glavni lik ima svoje demone i ne baš pohvalan način života i rješavanje problema. Još jedna čar ovog dijela je i kombinacija dva crtačka stila po prvi put u ovom serijalu i mogu reći da to sjajno funkcionira. Baš kao i kod 4.dijela i ovdje mi se sviđa taj osobniji pristup radnji i kompleksnost odnosa među likovima koji su ujedno interesantni, a kvaliteta je na istoj toj visokoj razini.
5/5

I sell the fact that I can't be bought
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000