forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Tex 169 - Anasazi
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 16/04/2020 : 09:44:34  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Kupio i ovo, makar nisam bio oduševljen prvim dijelom. 6 brojeva nakon zadnje dvodijelne avanture u skrivenom selu Anasaza, Teksa se vraća u drugo, još skrivenije selo Anasaza u novoj, dvodijelnoj avanturi.

Dok je Boselli u svojoj priči njegovao bogati, skoro barokni stil pisanja sa većim brojem likova i komplikacija, Nizzi se odlučuje za preglednu, linearnu radnju koja pomalo podsjeća na listu za kupnju. Ovdje nema puno preokreta, jasno je da su ovakve stvari već rutina za Texa i pardove. Posao treba odraditi i nema opuštanja tako da ovaj put Tex sve rješava 20tak stranica prije kraja (što i nie čudno jer su negativci trećerazredni), pa mi je zadnjih 20tak stranica bilo pomalo čudno.

Uz ove dvije priče, nedavno sam pročitao i Painted desert, Texov album dvojca Boselli/Stano koji se također dešava u izgubljenom selu Anasaza. Taj mi je možda i najbolji od sva tri.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 16/04/2020 : 10:58:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Prvi dio je još dobar u usporedbi s ovim. Ne znam kad mi je rasplet neke Texove priče bio ovoliko bezvezan (a nije da ih nije bilo).


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 20/05/2020 : 21:48:51  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
a meni se razplet sviđao...nisam ni očekivao neznamšto pa mi je bilo ok...pa i Nizzi iztrošeni je to!
a najveseliji sam da mogu Texa pročitat na kioscima za 20 kuna u korektnom izdanju a ne u Libellusu gdje stoji najava
jednodijelne priče ŽIV ILI MRTAV (origi.broj 661) za 120 kuna u promo periodu...
tvrde korice i malo bolji papir i 6 X skuplje...
zato kupujte Texa na kioscima.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 20/05/2020 21:51:08
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 20/05/2020 : 22:00:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Dobro kažeš telleru, za potrošenog Nizzija ovo je stvarno solidna priča.
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000