forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Autorski izlog
 Polo
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 6

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/05/2020 : 22:25:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Nije valjda da si me već usmrtio, a nisam se ni pojavio?


Nisam ja, nego Deers i Tonto, njih okrivi :D

quote:
Originally posted by ivi skoj

Inače avatar je ženskopas, takozvana kuja i ako si se referirao na podvrstu, nije engleski buldog, nego dogue de bordeaux ili ti po naški Bordoška doga.



S obzirom na moje poznavanje tematike, dobro je da nisam vrstu mačke napisao :D

quote:
Originally posted by ivi skoj

Idemo dalje, možda bude hepi enda, makar po prijašnjim ne sluti na dobro.




Ne sluti definitivno. Nadam se da je bar bilo zabavno dok je trajalo :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 02/05/2020 : 23:02:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
A, ono prequel, par godina poslije...
Ništa preokret, samo ravna crta na monitoru.
Daj u nekoj narednoj epzodi barem kao lik u novinama, godi mi popularnost.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/05/2020 : 23:07:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

A, ono prequel, par godina poslije...
Ništa preokret, samo ravna crta na monitoru.
Daj u nekoj narednoj epzodi barem kao lik u novinama, godi mi popularnost.




Vidjet ćemo, pokušat ću nešto srediti ;)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 02/05/2020 : 23:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
HAhahahahahah. Lik sam u stripu

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/05/2020 : 23:25:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Deers

HAhahahahahah. Lik sam u stripu



Shvatit ću to kao da ti se svidjela posveta :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/05/2020 : 23:30:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Inače, kao mali uvid u kreativni proces, dočarat ću vam kako je nastao prvi kadar. Taman sam krenuo crtati, kad mi dođe mlađi sin od nepune četiri godine i pita šta crtam. Rekoh Pola, pitam ga kako ću ga nacrtati, kaže u pješčaniku s lopaticom. I bi tako :)

Moj mlađi sin i Ivi Skoj su u stvari koautori ove epizode :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 02/05/2020 : 23:44:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Palac gore.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 02/05/2020 : 23:49:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Palac gore.



Vi me svojim komentarima motivirate da crtam, red je bio da vam se zahvalim :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 03/05/2020 : 00:10:44  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

Inače, kao mali uvid u kreativni proces, dočarat ću vam kako je nastao prvi kadar. Taman sam krenuo crtati, kad mi dođe mlađi sin od nepune četiri godine i pita šta crtam. Rekoh Pola, pitam ga kako ću ga nacrtati, kaže u pješčaniku s lopaticom. I bi tako :)

Moj mlađi sin i Ivi Skoj su u stvari koautori ove epizode :D



Oće biti kakva lova od tantijema, nije da sam pohlepan no zastupam svu trojicu pa bi to mogli malo na papir staviti.


Inače imam ja još portreta po stanu, pa ak fali ideja...



Lora-Matilda zečica vulgaris

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 03/05/2020 : 00:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Oće biti kakva lova od tantijema, nije da sam pohlepan no zastupam svu trojicu pa bi to mogli malo na papir staviti.




Nagovori Markosa ili barem momke iz Lavirinta da izdaju Pola i ne gine ti zasluženi dio :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 03/05/2020 : 00:24:16  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Daj adresu, baš imam jednu odrezanu konjsku glavu u frižideru.
Razumni su ljudi, kad to nađu u krevetu shvatit će da je najmanje što mogu učiniti izdati strip.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/05/2020 : 20:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
5. epizoda - jad i bijeda










Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/05/2020 : 21:29:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Samo da se javim da čitam ovo ali ne mogu reći da mi se sviđa. Podsjeća na Altai i Johnsona?
Crtež funkcionira

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/05/2020 : 21:46:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Samo da se javim da čitam ovo ali ne mogu reći da mi se sviđa. Podsjeća na Altai i Johnsona?
Crtež funkcionira



Hvala na čitanju, nije tvoj tip humora, ništa strašno :D

Misliš sin Brekalo podsjeća na Altai i Jonsona? Ciljano baca malo na hipije, a ubačen je kao novi sumnjivac. Dobro koristi sjekiru, a glavosjek ordinira uokolo :)

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 10/05/2020 : 22:06:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Humor nije faktor, odnosno čak i je moj tip. Nego mi monolozi odnosno promišljanja totalno vuku na neku Sclavijevštinu.

Ali samo cepaj. Ništa paprike. :)

Bok, kako si.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/05/2020 : 22:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Cromwell

Humor nije faktor, odnosno čak i je moj tip. Nego mi monolozi odnosno promišljanja totalno vuku na neku Sclavijevštinu.



I to je humor, a malo je i Deers kriv kad je rekao da se Polo puno kezi pa sam vjerojatno podsvjesno ubacio i previše depresije :D Pokušat ću u idućoj epizodi to nadoknaditi.

Meni je osobno ovdje najsmješnija upravo treća tabla jer, osim što saznajemo da se Geša nije namjerno ubio, svačiji monolog se nadovezuje na prethodni lik, osim zadnjeg :D Polo misli o Geši, inspektor o Polu, "ubojica" o inspektoru, žena na prozoru o "ubojici", a onda zoom out na dimnjačara :D Plus sam dimnjačara povezao s prvim kadrom ove epizode, ne znam hoće li svi primijetiti taj detalj. Inače, ubojica pod navodnicima jer ni sam ne znam gdje idem s pričom :D

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213

Edited by - Beva on 10/05/2020 22:16:49
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/05/2020 : 22:31:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Sin Brekalo je glavom i brkovima iz Allman brothersa da se Tonto navuče, a na kraju balade saznajemo ko je zapravo ubio Lauru Palmer.
Fire walk with Polo.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/05/2020 : 22:44:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Ivi, konj ti nije upalio, eno tamo mi se Markos smije kad sam mu spomenuo da izdaje Pola

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 10/05/2020 : 22:49:45  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Bacit ću uroke, on misli da su potres i korona slučajni.
Nakon još par katastrofa molit će da izda Pola da skine uroke.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 10/05/2020 : 23:13:36  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Zvuči kao odličan plan, nadajmo se najboljem!

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 19/05/2020 : 19:12:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio postati, izgubio inspiraciju ili otkrio sudoku?
Objavi kraj ak nema dalje da pustimo suzu za jedinim stripom u kojem smo bili ovjekovjeceni.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 19/05/2020 : 19:35:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivi skoj

Zaboravio postati, izgubio inspiraciju ili otkrio sudoku?
Objavi kraj ak nema dalje da pustimo suzu za jedinim stripom u kojem smo bili ovjekovjeceni.



Nije kraj, obećavam. stisle me obaveze, završila karantena, sto nekih stvari ali Pola ću nastaviti. Samo što neću moći držati dosadašnji ritam. Epizoda ili dvije mjesečno su realne za očekivati. Sve preko toga je moguće ako nas opet zadesi neka nevolja :D

Hvala ti na zanimanju, čitamo se!

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 29/05/2020 : 22:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
Usprkos svim preprekama i koristeći sve trikove brzog crtanja bez pozadina, na sreću i veselje ivija skoja, Polo 6. Do kraja druge stranice nisam pojma imao što bi s pričom i to se vidi, kako mi je tad izgledalo još je i dobro ispalo. Slijedi dosad najgora epizoda, uživajte :D

6. epizoda - tigar










Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

ivi skoj
Senior Member



Croatia
2112 Posts

Member since 07/12/2015

Posted - 30/05/2020 : 20:40:30  Show Profile Show Extended Profile  Send ivi skoj a Private Message  Reply with Quote
Zašto najgora, dobra je.
Malo fali detalja, kao npr album od Porcupine tree na stolu kad se već dikobraz spominje.
Možda pokoja preparirana životinja u sobi, tigrovi penisi bi možda bili malo prenapadni.
Opustila se i ruka, pa sve više texta u oblačiće ulazi, još malo i ide prvi integral.
Nadam se za interliber potpisanom primjerku.

samo još vjeverice, Pola i Slatea cekam
Go to Top of Page

borislav
New Member

137 Posts

Member since 15/10/2017

Posted - 30/05/2020 : 21:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Send borislav a Private Message  Reply with Quote
Slažem se sa Ivi skojem, fali malo pozadina. Ali likovi su ti nemam primjedbi. A dobro je da se malo igraš perspektivom, što ti dobro uspijeva.
Go to Top of Page
Page: of 6 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000