forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: HILDA 6 Hilda i planinski kralj
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 20/04/2020 : 16:06:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Najs!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Ernie Pike
Senior Member



Croatia
2631 Posts

Member since 06/03/2012

Posted - 20/04/2020 : 18:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Ernie Pike a Private Message  Reply with Quote
Drago mi je da Hilde idu dalje i da se dobro prodaju.
Kod mene doma Hilda je u popularnosti nadmašila čak i Lisca, što nisam očekivao.
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9200 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 28/04/2020 : 09:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Hilda 6 je dručije uvedena u bazu podataka na stripovi.com i ne lista se zajedno sa ostalima Hildama.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Markos
Webmaster



Croatia
28947 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 28/04/2020 : 09:22:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote
Popravio!

Trouble will find me
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1582 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 28/04/2020 : 10:26:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Super je hilda, u šutu smo pročitali 5.i 6.dio, curki se svidio daljnji razvoj radnje, osobno mi se svidjelo kadriranje, kao da gledam crtić. Nakon stripa smo dugo pričali o pročitanom, malo sam pojasnio par stvari, a kako mi je dijete više divljakuša nego princeza, generalno joj je hilda super pogodak.
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2142 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 09/05/2020 : 23:31:50  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Uuuuuuu, koja odlična, odlična Hilda! Prvi dio ove priče, Kamena šuma je bio dobra jurnjava, a ovaj drugi, u kojem u kojem priča završava je baš vrh, vrh!
Ovdje se Hilda nalazi u srcu planine i istražuje svijet trolova, dok je mama vani traži. Taj ulazak u svijet trolova je vrhunski napravljen - početni strah, bijes zbog nepravde, pa upoznavanje nepoznatog svijeta, upoznavanje drugog i na kraju upoznavanje sebe.
Paerson je u svemu tome briljirao i napravio album napet, smiješan, tajanstven, dirljiv, mističan, fantastično nacrtan i pun pamtljivih scena. Možda mi je najdraža ona kad se Hilda srodi sa novom ulogom trolice pa na kraju jurnjave stane na vrh brda i zavija, dok njena mama sa strepnjom sluša noćne krike u gradu. To je bitno! Poriv čovjeka da se popne na brdo i krikne u noć, važno je da je prepoznat i uvršten u strip!
.. al ima tu još puno dobrih stvari: zarobljeni trol Gladomir, njegovi zadaci, pa upoznavanje mame trolice, život trolova, zvona, antitrolovska milicija, završna bitka..

Ono zbog čega mi Hilda ipak nije naj naj je to što je riječ o dječjem stripu u kojem na kraju svijet mora biti pitom, svi moraju biti zadovoljni i nitko se ne posvađa toliko jako da se ne bi mogao pomiriti.
Svejedno, Kamena šuma i Planinski kralj su top albumi, vrhunske stvari se izdižu iznad većine ovogodišnje strip produkcije. Šta će biti dalje? Može li bolje od ovoga ili slijedi neizbježan pad? Hoće li Hilda odrasti, zaposliti se, udebljati? Hoće li je život zgaziti? Ugasiti iskru njenog pustolovnog duha? Život će pokazati.
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6925 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 11/06/2020 : 19:53:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Napokon i ja pročitao najnoviju Hildu. Potpisujem sve što je pcoro napisao, samo meni i dalje ostaje najdraža ona s crnim psom.

Nadam se da ćemo čitati još puno novih Hildinih pustolovina.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2142 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 12/06/2020 : 08:55:17  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Crni pas je isto fantastičan album, ali kad pas ispovraća ljudiće koje je pojeo, to mi je previše politički korektno
Tu je trebalo ić na neko blesavije, To i Jerrijevsko rješenje. Ali inače je taj album skoro savršen :-)
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.08 seconds. Snitz Forums 2000