forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 * * * AKCIJA > KOMIKOVA DESETKA 2020. * * *
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 11/05/2020 : 08:48:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote


Poštovani čitaoci,
iako ove godine rođendan naše izdavačke kuće dočekujemo u drugačijim uslovima, tradicija se mora poštovati tako da od ponedeljka 11. 5. počinje naša majska akcija pod nazivom "KOMIKOVA DESETKA".

Akcija će trajati narednih 35 dana, tj. do 15. juna 2020.

Na akciji je ukupno 89 naših naslova koji se mogu poručiti u četiri različite varijante. Broj porudžbina tokom akcijskog perioda nije ograničen, niti porudžbina u jednoj varijanti isključuje mogućnost porudžbine i u nekoj drugoj. Narudžbe se vrše uplatom odgovarajućeg iznosa na račun ID Komiko, Kosovska 20, 21000 Novi Sad, svrha: uplata za knjige, broj računa: 250-2060000245780-39
Poziv na broj nije potreban.
Troškove poštarine snosi Komiko, a čitava akcija odnosi se na teritoriju Srbije.

Uz uplatu potrebno je javiti se na adresu info@komiko.rs i potvrditi narudžbu i adresu.


VARIJANTA A > Bilo kojih 10 naslova sa prvog spiska koji sadrži 76 naslova možete kupiti po ceni od  10.000 dinara. Poštarinu snosimo mi, za teritoriju Srbije.


VARIJANTA B > Poručivanje se vrši uz kumulativni popust, pa tako druga knjiga ide sa popustom od 10% na navedene cene, treća 15%, četvrta 20%, peta 25%, šesta 30%, sedma 35%, osma 40%, deveta 45% i deseta 50%. U ovom slučaju možete poređati poručene knjige od jeftinijih ka skupljim kako biste ostvarili maksimalni popust. Naslovi, svakako, moraju biti različiti. Poštarinu i u ovoj varijanti snosimo mi.



NASLOVI NA AKCIJI U OKVIRU PRVE 2 VARIJANTE:




------------------------------------------------------------------------------------------------------------

VARIJANTA C > Bilo kojih [b]6 naslova iz ove tabele možete poručiti po ceni od 3.000 dinara. Poštarinu na teritoriji Srbije snosimo mi.



------------------------------------------------------------------------------------------------------------

[b]VARIJANTA D > U poslednjoj Varijanti možete poručiti naslove koje imamo u izuzetno malim količinama, neki su rasprodati, neke tek dobijamo iz štamparije. Ovi naslovi se prodaju po navedenim akcijskim cenama, a poštarinu i u ovom slučaju snosimo mi.



Za ove naslove potrebno je da nas kontaktirate pre porudžbine kako bismo proverili da li su još dostupni u tom trenutku.

[b]Važno: Nema više primeraka tvrdo koričenog Ispod pokrivača, Famozne čupave braće Frik, Mačka Frica, Legende o Isu i Radosav: Jutarnja magla u Varijanti D.



www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 18/05/2020 09:32:57

sawitch
Advanced Member



Serbia
39114 Posts

Member since 17/11/2007

Posted - 11/05/2020 : 09:15:56  Show Profile Show Extended Profile  Send sawitch a Private Message  Reply with Quote
Vuce, ukoliko se uortacimo nas dvojica, recimo, moze li se uzeti 2 ista naslova?
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 11/05/2020 : 10:58:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
Prošla je prva nedelja akcije, izgleda da smo pogodili meru.
Svi poručeni paketi su poslati ili na putu (osim gde je drugačije dogovoreno) i trebalo bi da stignu danas ili sutra.

Većina naslova iz Varijante D je otišla, ali još ima ponekih.

Idemo dalje.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 18/05/2020 09:32:15
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 26/05/2020 : 08:06:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
U Varijanti A nema više Omnibusa Danijela Žeželja.

U Varijanti D dostupni su još samo:
Ledeno doba
Jednapriča
Sudija Dred: Dan kada je zakon umro
Baš ovdašnji
Četvrta sila 1-2 (komplet)

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 26/05/2020 12:04:43
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 27/05/2020 : 08:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
Svake godine kad su ove Komikove akcije se dvoumim da li da uzmem Komesa. Evo, sad su sva tri omnibusa tu i cena je bagatela.
Ko je čitao i kakve su priče u odnosu na Tišinu?
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 27/05/2020 : 08:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

Svake godine kad su ove Komikove akcije se dvoumim da li da uzmem Komesa. Evo, sad su sva tri omnibusa tu i cena je bagatela.
Ko je čitao i kakve su priče u odnosu na Tišinu?



Ako ti se svidjela Tišina, vjerojatno će i ostalo.

Meni Komes nije sjeo nikako. Ne odgovara mi njegov stil pripovijedanja, ali to uključuje i Tišinu, pa ako ti se ona svidjela ne vidim zašto ne bi i ostalo.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 27/05/2020 : 09:28:48  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by dessa

Svake godine kad su ove Komikove akcije se dvoumim da li da uzmem Komesa. Evo, sad su sva tri omnibusa tu i cena je bagatela.
Ko je čitao i kakve su priče u odnosu na Tišinu?



Ako ti se svidjela Tišina, vjerojatno će i ostalo.

Meni Komes nije sjeo nikako. Ne odgovara mi njegov stil pripovijedanja, ali to uključuje i Tišinu, pa ako ti se ona svidjela ne vidim zašto ne bi i ostalo.



U tome i jeste caka. Ni meni nije sela.
Zato i pitam da li su mu ostali radovi možda bolji ili makar drugačiji. Plan mi je da dam Tišini drugu šansu, ako bude isto, onda sigurno neću uzeti omnibuse.
Go to Top of Page

Beva
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
5609 Posts

Member since 04/06/2007

Posted - 27/05/2020 : 09:47:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Beva a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

U tome i jeste caka. Ni meni nije sela.
Zato i pitam da li su mu ostali radovi možda bolji ili makar drugačiji. Plan mi je da dam Tišini drugu šansu, ako bude isto, onda sigurno neću uzeti omnibuse.



Ja sam imao prva dva omnibusa i zamijenio sam ih. Kad se baš mučim s čitanjem, ne vidim smisla.

Meni se nijedna priča nije posebno izdvajala, sve je to dosta ujednačena kvaliteta i poznati Komesov rukopis.

Jubilarni Polo 10!http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=51213
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 27/05/2020 : 09:58:34  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva


Ja sam imao prva dva omnibusa i zamijenio sam ih. Kad se baš mučim s čitanjem, ne vidim smisla.

Meni se nijedna priča nije posebno izdvajala, sve je to dosta ujednačena kvaliteta i poznati Komesov rukopis.



Izgleda da nam isto (ne) leži. A nikako mi ne treba još stripova koji će samo da zauzimaju prostor.
Ali kao što rekoh, ponoviću Tišinu da budem načisto, samo da završim Đipija pre toga.
A posle toga - narudžbina!!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 27/05/2020 : 11:39:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Beva

quote:
Originally posted by dessa

U tome i jeste caka. Ni meni nije sela.
Zato i pitam da li su mu ostali radovi možda bolji ili makar drugačiji. Plan mi je da dam Tišini drugu šansu, ako bude isto, onda sigurno neću uzeti omnibuse.



Ja sam imao prva dva omnibusa i zamijenio sam ih. Kad se baš mučim s čitanjem, ne vidim smisla.

Meni se nijedna priča nije posebno izdvajala, sve je to dosta ujednačena kvaliteta i poznati Komesov rukopis.


Meni je Comès jako dobar, ali slažem se s boldanim.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 27/05/2020 : 18:55:09  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dessa

Svake godine kad su ove Komikove akcije se dvoumim da li da uzmem Komesa. Evo, sad su sva tri omnibusa tu i cena je bagatela.




U kojoj kombinaciji? I koliko bi izasla sva tri?

Edited by - going going on 27/05/2020 18:55:24
Go to Top of Page

dessa
Advanced Member

Serbia
4351 Posts

Member since 19/11/2008

Posted - 28/05/2020 : 14:21:53  Show Profile Show Extended Profile  Send dessa a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by dessa

Svake godine kad su ove Komikove akcije se dvoumim da li da uzmem Komesa. Evo, sad su sva tri omnibusa tu i cena je bagatela.




U kojoj kombinaciji? I koliko bi izasla sva tri?



U kombinaciji 10 stripsa za 10K.
Dakle, 3000 sva tri.
Go to Top of Page

Hajo
Senior Member



1854 Posts

Member since 26/12/2008

Posted - 28/05/2020 : 22:09:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Hajo's Homepage  Send Hajo a Private Message  Reply with Quote
Napisali ste: "U poslednjoj Varijanti možete poručiti naslove koje imamo u izuzetno malim količinama, neki su rasprodati, neke tek dobijamo iz štamparije".
Što to znači za štampariju? Radite reprinte, ili?

''Prijatelji postoje da bi cinili uzaludne stvari'' -Groucho

Edited by - Hajo on 28/05/2020 22:09:32
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 28/05/2020 : 23:35:36  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Hajo

Napisali ste: "U poslednjoj Varijanti možete poručiti naslove koje imamo u izuzetno malim količinama, neki su rasprodati, neke tek dobijamo iz štamparije".
Što to znači za štampariju? Radite reprinte, ili?



Ne, to se odnosilo na najnovije knjige koje smo tek dobijali iz štampe u tom trenutku i koje se prodaju po promotivnim cenama:
Baš ovdašnji, Ledeno doba i Jednapriča. Oni se ne kombinuju sa starim naslovima, ali se mogu poručiti tokom akcije po promotivnim cenama.

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs
Go to Top of Page

KOMIKO
Senior Member



Serbia
1950 Posts

Member since 05/02/2012

Posted - 01/06/2020 : 08:21:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit KOMIKO's Homepage  Send KOMIKO a Private Message  Reply with Quote
Poštovani čitaoci, danas se završava naša akcija.

Još do večeras možete poručiti stripove.

Hvala svima na učešću,

ID Komiko

www.komiko.rs
www.zlatnodoba.com
info@komiko.rs

Edited by - KOMIKO on 15/06/2020 08:14:36
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.38 seconds. Snitz Forums 2000