forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - KOMANČA 1
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 20/05/2020 : 16:22:47  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by DiSkAcH

I dajte molim vas javite tiskaru.
Da li je Simbol ili Rotografika.



quote:
Originally posted by AleksandarN




Prelepo izdanje. Nemam zamerku sto se tehnikalija tice. Stampano u rotografici.






Prodano!

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 20/05/2020 : 20:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Danas uzeo, izdanje je savršeno urađeno!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 20:54:55  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mr. Bushido

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by DiSkAcH

Mislim da ću i ja bocnut ovo, Hermann mi je drag, a ČK radi dosta dobre integrale. :)
Za S-A sam debelo zakasnio, a ne plaćaju mi se neke bijesne cifre.


Zar nema vise SA integrala?


Rasprodali su se prije nekoliko godina. To znam sa sigurnošću, jer sam kupio zadnje primjerke koje su imali na Interliberu.


Dobro je to. Drago mi je da je nesto rasprodano. Nego, vidim ih povremeno na aukcijama i idu za normalne novce, kako su i kupljeni.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/05/2020 : 22:38:23  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl


Dobro je to. Drago mi je da je nesto rasprodano. Nego, vidim ih povremeno na aukcijama i idu za normalne novce, kako su i kupljeni.



Ja video na Fejsbuku u grupi prodaja stripovi Balkan oba broja kao komplet za 100 evra.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 15:01:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by going going

quote:
Originally posted by ivanl


Dobro je to. Drago mi je da je nesto rasprodano. Nego, vidim ih povremeno na aukcijama i idu za normalne novce, kako su i kupljeni.



Ja video na Fejsbuku u grupi prodaja stripovi Balkan oba broja kao komplet za 100 evra.



Pa, pravo da ti kazem, onakve dvije lijepe 'knjizurine' same po sebi, a narocito sad ako su rasprodane, u glanc stanju i vrijede toliko. Ja da ih nemam, a trebam, dao bi tu cifru bez problema. (Odlicno je to gazda Strip Agenta onomad tehnicki odradio, preporucio bi ih svima.) I nije to cijena nesto puno jaca od nabavne cijene, pogotovo kad uzmes u obzir vremenski odmak od izlaska prvog izdanja. Ja sam ih zapazio visekratno na ovom siteu i za puno manje u prodaji.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 21/05/2020 : 18:45:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Ja sam Strip agentove ulovio na aukcijama krajem 2017. Cijena je bila čak i nešto niža od originalne.
Go to Top of Page

vronski 3
Senior Member



2374 Posts

Member since 10/01/2014

Posted - 21/05/2020 : 21:11:01  Show Profile Show Extended Profile  Reply with Quote
Nekako imam utiak da je Komanča strip ko stvoren za crno/belu tehniku i da mu boja naprosto ne leži...
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 21/05/2020 : 21:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Nekako imam utiak da je Komanča strip ko stvoren za crno/belu tehniku i da mu boja naprosto ne leži...



Slažem se za epizode od 1 do 6.
Epizode od 7 do 10, koje je bojio Fraymond, se isplati imati u C/B i u boji.


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/05/2020 : 21:33:13  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Nekako imam utiak da je Komanča strip ko stvoren za crno/belu tehniku i da mu boja naprosto ne leži...


slažem se - šteta što Lokomotiva nije uzela da izdaje Komanču.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

AleksandarN
Senior Member



Serbia
1753 Posts

Member since 24/10/2019

Posted - 21/05/2020 : 21:34:06  Show Profile Show Extended Profile  Send AleksandarN a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by vronski 3

Nekako imam utiak da je Komanča strip ko stvoren za crno/belu tehniku i da mu boja naprosto ne leži...


slažem se - šteta što Lokomotiva nije uzela da izdaje Komanču.




"Whatever it is, I'm against it."
Groucho Marx
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 21/05/2020 : 21:45:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by vronski 3

Nekako imam utiak da je Komanča strip ko stvoren za crno/belu tehniku i da mu boja naprosto ne leži...


slažem se - šteta što Lokomotiva nije uzela da izdaje Komanču.


Trebala je Lokomotiva Bonelijanu da radi. Cene ko kod Libellusa, za srpske uslove to bi bilo dovoljno da se obogate.
Plus tad ne bi strepeo da će nešto zanimljivo da izbace pa da mora bubreg da se prodaje.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 22:11:33  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vronski 3

Nekako imam utiak da je Komanča strip ko stvoren za crno/belu tehniku i da mu boja naprosto ne leži...


To je najbolje imati u obe varijante. Ja imam stripove takve vrste i c/b i kolor, pa nema greske.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 21/05/2020 : 22:27:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
To je najbolje imati u obe varijante. Ja imam stripove takve vrste i c/b i kolor, pa nema greske.



+1

Uostalom, za male novce se moglo nabaviti Marketprintovo crno-bijelo izdanje.

Da ne pričam da još čuvam Cak-ove sa Comanche i Princeom.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 21/05/2020 : 22:35:09  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by ivanl
To je najbolje imati u obe varijante. Ja imam stripove takve vrste i c/b i kolor, pa nema greske.



+1

Uostalom, za male novce se moglo nabaviti Marketprintovo crno-bijelo izdanje.

Da ne pričam da još čuvam Cak-ove sa Comanche i Princeom.


Isto i ja. Cakove, Zovove...
Ali sjecam se kad sam na Mafestu odnio Marketprintove trinaestice Van Hammeu na potpis, kako se covjek uznemirio i uzrujao prevrcuci one c/b 'albume'. Bio je bas pukoa od bjesa vidjevsi svoja djela u tom ruhu. Mrmljao je i sizio da kako je to uradeno... Sve ih je uglavnom ispotpisivao i eno ih doma, a ostala mi je dobra anegdota.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 22/05/2020 : 01:55:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by vronski 3

Nekako imam utiak da je Komanča strip ko stvoren za crno/belu tehniku i da mu boja naprosto ne leži...



Slažem se za epizode od 1 do 6.
Epizode od 7 do 10, koje je bojio Fraymond, se isplati imati u C/B i u boji.


Potpuno se slažem sa Cortom. Poslednje četiri epizode su puno bolje u koloru.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/05/2020 : 08:24:59  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
fraymond je radio 8-10. prva komanca je pristojno obojena, dok se u trecoj boja ne moze gledati koliko je ruzna
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 22/05/2020 : 09:12:09  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

fraymond je radio 8-10. prva komanca je pristojno obojena, dok se u trecoj boja ne moze gledati koliko je ruzna



Tačno, da. Znaći epizode 8-10 u boji, ostalo bolje C/B.
Ja imam kombinaciju integrala Strip-Agenta u boji i ovo izvrsno izdanje Niffle-a na francuskom u C/B:
https://www.bdfugue.com/integrale-comanche-n-b-niffle-tome-1


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

kasper
Advanced Member

10812 Posts

Member since 04/11/2001

Posted - 22/05/2020 : 10:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send kasper a Private Message  Reply with Quote
za cb opciju, sken mora da bude savrsen, papir kakav treba, stampa odlicna. nemam toliko poverenja u ck. oni mp albumi su mi bili losiji da stripoteke
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 22/05/2020 : 12:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by kasper

fraymond je radio 8-10. prva komanca je pristojno obojena, dok se u trecoj boja ne moze gledati koliko je ruzna



Tačno, da. Znaći epizode 8-10 u boji, ostalo bolje C/B.
Ja imam kombinaciju integrala Strip-Agenta u boji i ovo izvrsno izdanje Niffle-a na francuskom u C/B:
https://www.bdfugue.com/integrale-comanche-n-b-niffle-tome-1


Đavolji prst je rađen za bojanje i treba bit u koloru. Ali svetogrđe je recimo kolorisati Pustinju bez svetlosti.

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 22/05/2020 : 14:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

za cb opciju, sken mora da bude savrsen, papir kakav treba, stampa odlicna.


To je meni problem sa Marketprintovim Bluberijem. Tako da kad se pojavi u boji, moraću i to da skupljam.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 22/05/2020 : 14:42:35  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kasper

za cb opciju, sken mora da bude savrsen, papir kakav treba, stampa odlicna.



Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

StanDarsh
Starting Member

Serbia
8 Posts

Member since 07/03/2020

Posted - 22/05/2020 : 14:55:42  Show Profile Show Extended Profile  Send StanDarsh a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav svima!

Dugo vremena pratim ovaj forum i sajt, ali se nikada nisam uključio u neku konverzaciju. Pročitao sam tu puno vaših preporuka i razrešio puno dilema kao npr. da li da kupim ovo ili ono izdanje, da li bi me možda zanimao ili ne određeni junak itd.

Uzeo sam ovo juče i izdanje izgleda jako lepo. Pošto me uvek kada bude najavljeno ili izađe nešto što mi je interesantno zanima da vidim kako izgleda uživo i "zavirim" u strip, pomislih da bi prvi post na forumu mogao biti neki mali, mali, doprinos, da pošaljem nekoliko slika ako nekoga ko nije kupio zanima. :-)

Pre toga da pitam da li možda postoji neko drugo mesto gde se to radi, pošto još uvek ne poznajem ceo forum i sva pravila? :-)
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 22/05/2020 : 15:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by StanDarsh

Pozdrav svima!

Dugo vremena pratim ovaj forum i sajt, ali se nikada nisam uključio u neku konverzaciju. Pročitao sam tu puno vaših preporuka i razrešio puno dilema kao npr. da li da kupim ovo ili ono izdanje, da li bi me možda zanimao ili ne određeni junak itd.

Uzeo sam ovo juče i izdanje izgleda jako lepo. Pošto me uvek kada bude najavljeno ili izađe nešto što mi je interesantno zanima da vidim kako izgleda uživo i "zavirim" u strip, pomislih da bi prvi post na forumu mogao biti neki mali, mali, doprinos, da pošaljem nekoliko slika ako nekoga ko nije kupio zanima. :-)

Pre toga da pitam da li možda postoji neko drugo mesto gde se to radi, pošto još uvek ne poznajem ceo forum i sva pravila? :-)



Pa izdavač je u prvom postu već stavio link za zavir/preview knjige.

A pravila su ti ovdje:
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=32164

Sad koliko ih se tko pridržava, o tom potom.

Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 22/05/2020 : 15:36:10  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by StanDarsh

Pozdrav svima!

Dugo vremena pratim ovaj forum i sajt, ali se nikada nisam uključio u neku konverzaciju. Pročitao sam tu puno vaših preporuka i razrešio puno dilema kao npr. da li da kupim ovo ili ono izdanje, da li bi me možda zanimao ili ne određeni junak itd.

Uzeo sam ovo juče i izdanje izgleda jako lepo. Pošto me uvek kada bude najavljeno ili izađe nešto što mi je interesantno zanima da vidim kako izgleda uživo i "zavirim" u strip, pomislih da bi prvi post na forumu mogao biti neki mali, mali, doprinos, da pošaljem nekoliko slika ako nekoga ko nije kupio zanima. :-)

Pre toga da pitam da li možda postoji neko drugo mesto gde se to radi, pošto još uvek ne poznajem ceo forum i sva pravila? :-)



Možeš tu slobodno stavit.
@Peyo: Pa sam izgled stripa i privju PDF nisu nikako ista stvar.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 22/05/2020 : 15:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by StanDarsh

Pozdrav svima!

Dugo vremena pratim ovaj forum i sajt, ali se nikada nisam uključio u neku konverzaciju. Pročitao sam tu puno vaših preporuka i razrešio puno dilema kao npr. da li da kupim ovo ili ono izdanje, da li bi me možda zanimao ili ne određeni junak itd.

Uzeo sam ovo juče i izdanje izgleda jako lepo. Pošto me uvek kada bude najavljeno ili izađe nešto što mi je interesantno zanima da vidim kako izgleda uživo i "zavirim" u strip, pomislih da bi prvi post na forumu mogao biti neki mali, mali, doprinos, da pošaljem nekoliko slika ako nekoga ko nije kupio zanima. :-)

Pre toga da pitam da li možda postoji neko drugo mesto gde se to radi, pošto još uvek ne poznajem ceo forum i sva pravila? :-)



Dobrodosao na forum!
Samo cepaj sa slikama ovde slobodno!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000