forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Kratki rezovi by Paka01
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 50

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/02/2021 : 17:35:35  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Paka ili bilo tko drugi tko je čitao, je li Brubaker/Cooke run koji se nastavlja na ovo na istoj razini?



Zaboravih ti odgovoriti, još uvijek nisam pročitao Brubakerov run, tako da ne znam kakav je. Na listi za čitanje mi je već barem 6-7 godina, no eto, nikako da ga se uhvatim...

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 04/02/2021 : 18:20:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
THE WALKING DEAD: The Alien



Scenarij: Brian K. Vaughan
Crtež: Marcos Martin
Izdavač: Image Comics
Žanr: horor



"Šta je sad ovo?!" pitate se, a ja vam onako pametan i pun sebe odgovaram "The Walking Dead spinoff smješten u Europu, šta drugo?!", pokušavajući pritom zvučati samodopadno, kao da nisam tek danas otkrio da ovaj strip uopće postoji. No, odmah da vas upozorim, ne očekujte puno! Ovdje imamo tek kratku pričicu od nekih 30-ak stranica u kojoj glavnu riječ vodi jedan zanimljiv lik koji je samo usputno i vrlo vrlo kratko samo spomenut u davnom trećem broju redovnog The Walking Dead stripa. Pomalo je neobično čitati The Walking Dead strip koji nije napisao Robert Kirkman i nacrtao Charlie Adlard, no sve u svemu radi se o jednoj simpatičnoj kratkoj epizodi koju bi ljubitelji serijala svakako trebali provjeriti. Šteta jedino što sve to skupa nije trajalo malo duže, recimo mini-serijal od 5-6 brojeva bi mi bio sasvim privlačan za pročitati.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/02/2021 : 18:40:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Čitao sam tog WD Aliena kad je izašao, ali ničeg se ne sjećam. Očito mi nije bio baš impresivan, no to je jedino što sam ikad čitao vezano za Walking Dead pa nije ni čudo.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 04/02/2021 : 20:30:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Čitao sam tog WD Aliena kad je izašao, ali ničeg se ne sjećam. Očito mi nije bio baš impresivan, no to je jedino što sam ikad čitao vezano za Walking Dead pa nije ni čudo.



Dobro si se izmazao. Ali vjerujem da ces jednom ispraviti gresku ne citanja WD.



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/02/2021 : 21:07:13  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Ma hoću, naravno. Eno čeka na tvrdom disku.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/02/2021 : 21:44:12  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Evo ti prilike sad kad je krenulo u boji, dobro izgleda ..
dva mjesečno, pa polako.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 04/02/2021 : 22:02:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
A baš sam ga cijenio jer je jedan od rijetkih (jedini?) američkih komercijalnih serijala bez boje. Bit će da im je anto pisao.

Neka hvala, pročitat ću ja crno-bijelu varijantu u nekom trenutku.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 04/02/2021 : 22:14:24  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Ma ne mislim da zanemariš originalni (jer je sjajan tako neobojan),
nego kao, pratiš usporedo kako izlazi i napet očekuješ nastavke.


Sad kad razmislim ..
nisam siguran kakav bi ti točno generalni dojam ostavio
da ga prvi put ne čitaš c/b.
Znam ga više-manje napamet i boja mi ne mijenja doživljaj -
tek je kuriozitet jer su dobro izveli,
pa ponovo (sa zadovoljstvom) čitam.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 04/02/2021 22:22:48
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/02/2021 : 15:13:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
STROP #1



Scenarij: Krešimir Biuk, Stipe Kalajžić, Darko Macan, Ive Svorcina
Crtež: Dalibor Talajić, Stipe Kalajžić, Darko Macan, Ive Svorcina
Izdavač: Mentor
Žanr: razni



Strop je novi hrvatski strip časopis na 30ak stranica pokrenut od strane Darka Macana kako bi se angažiralo domaće autore da rade nove stripove. U prvom broju imamo četiri priče od kojih su prve tri u nastavcima, dok je četvrta kompletna. Prva priča (odnosno prvo poglavlje te priče), Zagrebljuje koju potpisuju Biuk i Talajić je krimi priča smještena u Zagreb i iskreno jedva čekam pročitati nastavke jer moglo bi se raditi o vrlo dobrom štivu. Talajićev crtež odličan. U drugoj priči, Hajduk Živi Vječno, Stipe Kalajžić nam donosi jednu od prvih epizoda iz Hajdukove povijesti. Tema me ne zanima niti mrvice, no Kalajžićev crtež je lijep i čist, dok se sama priča možda malo prebrzo čita. Treća, Macanova Strip o Stripu bi mogla biti zanimljiva i vidit ćemo kako će izgledati sljedeća poglavlja. Njegov mi je minimalistički stil uvijek bio drag. Zadnja priča, Sajla Ive Svorcine je čisto okej kratka samostalna krimi epizoda, ne znam šta bi uopće više napisao o njoj. Crtež puno bolji nego priča.

Sve u svemu, časopis izgleda simpatično i rado ću kupiti i sljedeći broj kad izađe. Neke od ovih stripova bih naknadno volio vidjeti u samostalnom, albumskom izdanju.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/02/2021 : 07:56:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
DEADPOOL: Night of the Living Deadpool



Scenarij: Cullen Bunn
Crtež: Ramon Rosanas
Izdavač: Marvel
Žanr: superherojski



Odavno nisam pročitao ovako loš strip. Mislim, jasno mi je da bi ovo trebala biti parodija The Walking Deada, međutim da bi parodija bila uspješna potrebno je da stvarno i bude smiješna, a to je tek jedna od stvari koje ovaj strip ne uspjeva postići. Iskreno, nemam baš neko visoko mišljenje o Deadpoolovim naslovima, a pogotovo o ovoj hiperprodukciji za koju je zadužen Cullen Bunn. Čovjek izbacuje ove mini-serijale kao na traci i čini mi se da pritom ne obraća previše pažnje na samu kvalitetu istih. Night of the Living Deadpool djeluje kao na brzinu sklepana glupost sastavljena od situacija koje vjerojatno ni desetogodišnjacima ne bi bile smiješne, kamoli starijim čitateljima. Humor je sterilan, isprazan i gotovo neugodan za čitati, radnja ubij bože predvidiva i nezanimljiva, a bome ni crtež ne odiše nekom kvalitetom. Sve u svemu, na ovo ne treba trošiti ni vrijeme ni novce.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 06/02/2021 : 13:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Užasno loš strip nažalost. Najbolje što sam čitao od Dedpula su Dead Presidents koji su radili Posehn i Duggan, ceo taj vol 3 je dobra zabava sa skroz korektnom pozadinskom pričom. Ko voli taj tip humora naravno
Go to Top of Page

swamp thing
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
4078 Posts

Member since 05/08/2009

Posted - 06/02/2021 : 15:46:08  Show Profile Show Extended Profile  Send swamp thing a Private Message  Reply with Quote
Meni su od Dedpula dobri bili Max, onaj story arc poslije Dead Presidents i prvi trejd collectiona od Way-a. Ostalo što sam čitao je žali Bože para, uključujući ostale knjige od DWa i masakriranja kojekakvih univerzuma. Ništa to smiješno ni zabavno nije.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 06/02/2021 : 19:37:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Dead Presidents sam čitao na engleskom kad je originalno krenuo i nije me baš oduševilo, no trebao bi mu možda dati još jednu šansu. Sjećam se da mi je Deadpool & Cable bio zanimljiv serijal s dobrim humorom, no nisam ga pročitao cijeloga.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/02/2021 : 09:42:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
DUST COVERS: The Collected Sandman Covers 1989 - 1997



Scenarij: Dave McKean, Neil Gaiman
Crtež: Dave McKean
Izdavač: Vertigo
Žanr: monografija



Kako i sami naslov kaže, ovdje imamo knjigu koja obuhvaća sve McKeanove naslovnice za Gaimanov strip serijal Sandman. Ukoliko ste čitali ijednu varijantu Sandmana, znati ćete o čemu pričam s obzirom da su njegove naslovnice jedna od vizualno najupečatljivijih značajki cijelog serijala. Voljeli McKeanov stil ili ne, mora mu se priznati unikatan vizualni pristup. Njegova kombinacija crteža, fotografije, mozaika i efekata koje postiže u programima poput Photoshopa meni skroz odgovara i iskreno me puno više leži nego njegovi konkretno stripovski radovi. Međutim, od same knjige sam očekivao više, puno više. Jedini materijal koji je zastupljen (osim samih naslovnica, naravno) jest po nekoliko rečenica Neila Gaimana o svakoj naslovnici i to je to. Nikakve behind the scenes skice, kompozicije, ideje i radne verzije, ništa. Po par šturih Gaimanovih rečenica i eto ga. Također, sami dizajn knjige je katastrofa. Nepregledna je; sadržaj na stranicama djeluje kao da je nabacan zbrda-zdola i sve to zajedno kompozicijski djeluje potpuno kaotično i neatraktivno. Šteta, jer da je odrađeno kako treba, imali bismo jednu lijepu monografiju McKeanovih najboljih radova. Ovako smo pak dobili šturu knjigu koju ne bih htio imati na polici.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/02/2021 : 10:21:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
THE OTHER SIDE



Scenarij: Jason Aaron
Crtež: Cameron Stewart
Izdavač: Image Comics
Žanr: ratni



The Other side je mini-serijal od pet sveski smješten u Vijetnam 1967. i 1968. godine. Paralelno pratimo priče dva glavna lika, jednog američkog marinca i jednog vojnika Sjevernog Vijetnama. Moram priznati da mi ni radnja ni likovi nisu u potpunosti ispunili očekvanja te da me strip naposlijetku ostavio poprilično ravnodušnim. Aaron konstantno puno govori, no na kraju ima malo toga za reći. Priča u stvari prati dva lika od samog ulaska u vojsku pa sve do kraja njihovih angažmana, no sve to skupa djeluje šturo i preopćenito. Nikakva emocionalna povezanost s likovima ne postoji. Aaron s pripovijedanjem pokušava ne prevagnuti ni na jednu stranu te pokazati da su se užasi rata podjednako pojavljivali i s američke i s vijetnamske strane, no zbog toga priča izgleda kao da ne ide nigdje. Cijeli strip djeluje kao uvod u posljednjih 7-8 stranica koje na kraju djeluju previše ubrzane i ne ostavljaju dojam zadovoljavajućeg zaključka.

Stewartov crtež me također nije oduševio. Previše je čist za priču koja pokušava prikazati koliko su kaotične i neprohodne džungle Vijetnama. Također, njegove pretjerano debele crne linije ostavljaju donekle karikaturalan dojam koji mi jednostavno ne funkcionira u ovakvom stripu. Dobar je on crtač, no mislim da je bio krivi izbor za ovaj strip.

Eto, to je otprilike to; očekivao sam jednu dobru priču smještenu u Vijetnam, no na kraju sam dobio donekle monoton i nezanimljiv strip s kojim nisam baš zadovoljan. Ako ga ipak želite kupiti i pročitati, samo da napomenem da je originalno izašao u sklopu Vertiga, međutim kasnije je prava otkupio Image Comics te ponovno objavio cijeli serijal u tvrdim koricama.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

nonchalant
New Member



160 Posts

Member since 12/11/2020

Posted - 08/02/2021 : 20:33:32  Show Profile Show Extended Profile  Send nonchalant a Private Message  Reply with Quote
Paka jesi čitao možda njegov Southern Bastards?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/02/2021 : 20:38:32  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Jesam prva dva trejda i bilo mi je čisto okej, ali nisam nešto oduševljen da bih ga nabavljao na papiru. Doduše, niti ne znam jesu li ga dovršili ili ne na kraju, jedno vrime je serijal bio na nekoj baš dugoj pauzi tako da bih ga trebao uzeti i pročitati ispočetka. Mislim, u globalu mi Aaron nije baš nešto ekstra napet pisac. Čak mi ni Skalpirani (koji su mi daleko najbolji njegov strip šta sam čitao) nisu "savršeni" koliko ih se često spominje ovako po forumima. Vrhunski serijal? Bome je, no nije ni blizu tome da ga se može svrstati među najbolje ikad. Sve ovo ostalo njegovo što sam čitao (The Other Side, The Goddamned, Southern Bastards, prve dva storyarca Thora) mi je u najbolju ruku tek dobro, u najgoru ruku prosječno.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 09/02/2021 : 09:44:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
THROUGH THE WOODS



Scenarij: Emily Carroll
Crtež: Emily Carroll
Izdavač: Simon & Schuster
Žanr: horor, bajke



Through the Woods je kompilacija nekoliko tematski povezanih horor priča koje po izričaju više naginju ilustriranim nadnaravnim bajkama nego klasičnom stripu. Samih dijaloga je malo, no autorica to nadoknađuje u crtežom i opisnim tekstovima koji tečno vode radnju. Ovo je ona vrsta horora koji ne prikazuje nasilje izravno i eksplicitno, već stvara jezivu i napetu atmosferu od koje sam se iskreno često znao naježiti. Priče su napisane na način da djeluju kao stare pripovijesti iz narodnog folklora, prenošene s koljena na koljeno i začinjene dozom nadrealnog i zastrašujućeg; kao nešto što ćete čuti od stare bake koja živi na rubu šume koje ste se bojali kao dijete. Impresivno je kako autorica s tako malo materijala barata na jedan svjež i atraktivan način te smatram da bi ovaj strip trebali pročitati svi koji vole ovakvu vrstu priča.

Vrlo dobar crtež je još jedan dodatni bonus. Iako na prvu može djelovati poprilično jednostavno, Carroll u njemu krije mnoštvo lijepih detalja koji blistaju u punom sjaju uz upečatljivo uklopljen kolor. Ovo je jedan od onih atipičnih stripova koje bi bilo lijepo vidjeti u domaćem izdanju.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 09/02/2021 : 22:38:01  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
I meni je ovo bilo fora. Jedan zanimljiv ušminkani horror. Sjećam se da je ta Emily Carrol bila dosta razvikana prije par godina.. mislim da je u ovoj zbirci bio onaj strip His face all red koji je bio objavljivan na netu. Čak je tad bio još više fora jer je trebalo klikat po slikama da se pojave druge i to je bilo interesantno i originalno izvedeno.
Go to Top of Page

koze123
Average Member



882 Posts

Member since 05/11/2018

Posted - 09/02/2021 : 22:43:29  Show Profile Show Extended Profile  Send koze123 a Private Message  Reply with Quote
Pre jedno godinu dana sam predlagao jednom našem izdavaču da izda ovaj strip (budući da se po meni poklapa sa njihovom izdavačkom politikom), čak i pozajmio svoj primerak da pročita i vidi šta će i da li će raditi - nažalost, dobio sam odgovor da priče kvalitetom nisu ujednačene i da misle da to ne bi išlo kod nas. Inače ja sam stripom prezadovoljan, dobio sam HC primerak od devojke na poklon i baš sam uživao u pričama i crtežu. Planiram da im se povremeno vratim, baš zbog jako dobre naracije i atmosferičnog crteža koji se uvuče čitaocima pod kožu. I od mene preporuka, lepo je imati ovo izdanje na polici.
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/02/2021 : 09:12:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
MANHUNTER by Archie Goodwin & Walter Simonson



Scenarij: Archie Goodwin, Walter Simonson
Crtež: Walter Simonson
Izdavač: DC Comics
Žanr: akcijski, špijunski, avanturistički, superherojski



Iako se Goodwinov i Simonsonov run na Manhunteru iz 1974. godine proteže na tek nešto mrvicu više od stotinu stranica, količina materijala koju su ova dva autora uspjela ukomponirati je pozamašena. Kad kažem da ovo integralno izdanje sadrži svega sedam osmostraničnih te dvije mrvicu duže priče, lako je pomisliti da se nema puno toga za vidjeti. Međutim, Goodwinov scenarij, baš kao i Simonsonov crtež u sebi kriju mnogo više nego što bi se na prvi pogled dalo naslutiti.

Za početak treba reći da je pripovijedanje mnogo zgusnutije nego što smo navikli vidjeti kod modernih stripova tako da Simonson ponegdje zna ukomponirati i po 10ak kadrova na jednu stranicu, no čini to s takvom prirodnom lakoćom da nam uopće ne djeluje kao da je stranica pretrpana ili nepregledna. Ovo spominjem upravo zato što Simonson u te osmostranične priče ubacuje materijala koliko bi neki moderniji mainstream superherojski autori rastegli na barem 20-ak stranica, ako ne i više. No, kao što rekoh, Simonsonove stranice uopće ne djeluju pretrpano i unatoč velikom broju kadrova lako ih je pratiti. Dojam je još potpuniji zbog toga što Simonson često izlazi van okvira standardnog kvadratnog kadriranja, te ubacuje i druge, slobodnije, dinamičnije i oku zanimljivije oblike. Također, za strip koji je sada već skoro 50 godina star, Goodwinovi scenarij i pripovijedanje djeluju svježije nego što bi se na prvu moglo očekivati. Istina, onima koji nisu navikli na stare (superherojske) stripove će sve ovo možda i djelovati pomalo zastarjelo, no svakako bih preporučio da se ipak oprobaju u čitanju.

Kao što vidite, pod kategoriju "žanr" sam ubacio svega i svačega, no istina je da je Manhunter tek marginalno superherojski strip. U njemu imamo miks raznoraznih stilova bez da ijedan od njih u potpunosti prevladava. Takva nam kombinacija donosi aktivan strip pun upečatljivih i pamtljivih akcijskih scena smještenih u raznorazne zabačene kutke svijeta koje kroz DC-eve stripove rijetko viđamo. Nisam imao nikakva visoka očekivanja prije čitanja, no moram priznati da sam se više nego ugodno iznenadilo.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 10/02/2021 : 09:24:32  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Razmišljam da probam pročitat koju pričicu.. ima li taj Manhunter nadnaravne moći ili je strip superherojski zbog pojave drugih junaka?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 10/02/2021 : 10:31:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Neću ti ništa reći Osam stranica ima priča, pročitaj!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6569 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 10/02/2021 : 16:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote

MANHUNTER

http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=597.msg597334#msg597334
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 11/02/2021 : 18:19:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by alexts


MANHUNTER

http://www.darkwoodprodavnica.rs/forum/index.php?topic=597.msg597334#msg597334



Izgleda da smo tu negdje po dojmovima.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page
Page: of 50 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.34 seconds. Snitz Forums 2000