forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Americki strip
 Kratki rezovi by Paka01
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 50

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 28/09/2021 : 22:02:00  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
swamp thing ako vidiš ovu poruku kao ljubitelj Nibelunga daj oceni recenziju ne može ovakva stripčina da ima tako nisku prosečnu ocenu
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 01/10/2021 : 08:50:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
LOCKE & KEY / SANDMAN: Hell & Gone



Scenarij: Joe Hill
Crtež: Gabriel Rodriguez
Godina objavljivanja: 2021.
Izdavač: IDW / DC
Žanr: fantasy, horor



Biti će nešto malo spoilera.

Kontra svih mojih očekivanja ovo je ispao jedan sasvim pristojan mini serijal! Ne znam za vas, ali meni je ideja spajanja ova dva svijeta u početku djelovala poprilično neprirodno, no treba priznati da je Joe Hill napravio više nego dobar posao i podario nam jednu lijepu i zanimljivu priču s kojom nitko ne bi trebao ostati razočaran. Očekivano, radnja i likovi više naginju na L&K stranu, no Sandmanov univerzum je sasvim lijepo i korektno predstavljen.

Od tri broja od kojih se sastoji ovaj mini-serijal, prvi (nulti) broj služi kao uvod u pretke obitelji Locke iz matičnog serijala i smješten je na sami početak 20. stoljeća. Iako nema veze sa Sandmanom, donosi nam jednu predivnu i emocionalnu priču koja definitivno ostaje u sjećanju. Usudio bih se reći da ova priča čak djeluje kao posveta Malom Nemu autora Winsdora McKaya, no to ću ostaviti stručnijim čitateljima na prosudbu. Druga dva broja čine glavnu priču "Hell & Gone" koja se odvija za vrijeme prvog broja Sandmana dok je Morfej još uvijek zatočen u Engleskoj. Jedan od sporednih likova nultog broja je sada nosioc radnje, a po naslovu priče otprilike možete vidjeti gdje se će nas Hill odvesti i koga bismo sve mogli susresti. Samo da napomenem da je Hill odlično povezao ova dva svijeta i spojio ih u jednu smislenu cjelinu, poštujući pritom Gaimanov svijet i njegove likove. Ne samo što dobro koristi neke dobro nam poznate ključeve iz L&K serijala, već u priču uvodi neke malo opskurnije likove i elemente iz prvog broja Sandmana na koje sam skroz zaboravio. Posebno mi se svidio detalj kad Burgessov sin kaže kako obožava sanjati i kako bi volio nikad se ne probuditi već konstantno padati iz jednog lijepog sna u drugi. Sjetit ćete se da je upravo takva sudbina zadesila njegovog oca, samo što je njegova kazna bilo padanje iz noćne more u drugu noćnu moru. Super stvar!

Rodriguez standardno na razini tako da ako vam se svidio u glavnom Locke & Key serijalu, mislim da će vam se svidjeti i ovdje. Meni baš leži njegov stil i uvijek mi je drago vidjeti nove njegove radove. Ako ćemo iskreno, "Hell & Gone" teško da je na razini ijednog od dva matična serijala, no mislim da to ni ne pokušava biti. Ovo mi djeluje kao jedan lagani eksperiment koji se pokazao uspješan te bih zbog toga volio vidjeti još pokoji mini serijal koji će spajati ova dva serijala. Zabavan je, intrigantno napisan, lijepo funkcionira i atraktivno izgleda. Definitivno preporuka!

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 05/10/2021 : 15:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
THE JOURNEY OF SHUNA



Scenarij: Hayao Miyazaki
Crtež: Hayao Miyazaki
Godina objavljivanja: 1983.
Izdavač: Tokuma Shoten
Žanr: bajka



S obzirom da je Hayao Miyazaki itekako poznat u stripovskim krugovima mislim da ga nema smisla posebno predstavljati. Ono što međutim želim predstaviti je The Journey of Shuna, jedan od njegovih ranijih radova, predivno oslikana jednotomna manga u boji koju svesrdno preporučam da pročitate. Iako je radnjom poprilično jednostavna, naprosto je prelijepa za gledati je s obzirom da Miyazaki fenomenalno barata bojama i svaka sličica je prava umjetnička minijatura vrijedna divljena. Nemojte ovo djelo suditi po donekle nemaštovitoj naslovnici jer bi zbog nje mogli steći potpuno kriv dojam o onome što vas čeka unutar korica.

Sama priča je inspirirana jednom tibetanskom legendom, a prati dječaka Shunu koji napušta svoje selo visoko u planinama kako bi došao do kraja svijeta, u zemlju bogova i tamo pronašao zlatno žito koje će spasiti mještane njegovog sela od gladi. Putem susreće raznorazne živopisne likove i savladava mnoge nedaće... Ton priče je blago melankoličan kao i u većini Miyazakijevih djela, a takvoj atmosferi itekako pridonosi stvarno lijep crtež. Sama manga se čita relativno brzo jer nema puno teksta tako da svakako bacite oko, ne vjerujem da ćete ostati razočarani. Izdanje na engleskom nažalost ne postoji tako da ćete morati pronaći scanlation, što nadam se ne bi trebao biti ikakav problem.






Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 07/10/2021 : 16:44:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
GYO



Scenarij: Junji Ito
Crtež: Junji Ito
Godina objavljivanja: 2001. - 2002.
Izdavač: Darkwood
Žanr: Horor



Ajde, ako ćemo iskreno, nije baš da sam očekivao da će me horor priča o ribama s nogama raspametiti što se tiče kvalitete, no nadao sam se da ću dobiti barem pristojan i zabavan horor B produkcije. Sami početak je nagovještavao upravo takav vid zabave, budalastu priču koja uspjeh više duguje atmosferi nego vrhunskoj priči i poglavlja koja se odvijaju u malom primorskom mjestu su mi zapravo skroz dobro legla. Međutim, jednom kad se radnja preselila u Tokio, Ito je neozbiljnost odvrnuo "up to 11", kako bi rekao Nigel Tufnel i to mi je poprilično pokvarilo čitanje. Priča u ovom stadiju u potpunosti gubi na kredibilitetu te postaje previše bezvezna i neuvjerljiva čak i za moja ionako ne baš previsoka očekivanja. Volio bih da se Ito zadržao na štimungu početnih poglavlja jer sve ovo kasnije u Tokiju mi je baš over the top i nije mi sjelo.

Nevezano za to, Itov crtež mi se baš sviđa, detaljan je i zanimljiv te jako dobro zna prenijeti napetu atmosferu. Od dvije bonus dodatne priče, ona prva kratka na četiri stranice je za zaborav, dok je druga, ona s pukotinama u stijenama, odlična i zapravo čini najbolju stvar što sam pročitao u ova dva tankobona. Iako mi Gyo nije baš nešto naročito legao, rado ću dati priliku drugim njegovim naslovima. Darkwoodovo izdanje odlično, omjer cijene i kvalitete je stvarno na razini.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 07/10/2021 : 17:33:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Odlicno! Mislim da sam onda dobro procenio da ne kupujem. I Uzumaki mi je bio "fora", ali samo to, procitati i zaboraviti (sto brze moguce po mogucnosti :D ).



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 08/10/2021 : 17:14:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nova recenzija na sajtu, iako je to doduše prepravljeni i prošireni tekst s ovog topica.

SOLDIER X
Darko Macan i Igor Kordej

https://www.stripovi.com/recenzije/cable-cab-mrv-1-soldier-x/2703/


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 12/10/2021 : 18:32:24  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Paka stiže nam Prophet na velike ekrane link
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 13/10/2021 : 00:15:45  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Što rade ovi Japanci na američkom pdf-u?
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/10/2021 : 10:49:58  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Već sam jednom bio rekao, ovaj topic doživljavam kao vrstu osobnog bloga, tako da će tematski tu upadati sve i svašta. Nalazi se na američkom podforumu čisto zato što mislim da se glavnina sadržaja tu najviše uklapa.

Btw, od Propheta imam apsolutno nikakva očekivanja.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 13/10/2021 : 11:48:21  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Što rade ovi Japanci na američkom pdf-u?



Ma ne smeta, o Japancima se ionako malo piše

Nego, koja je prva dodatna priča u DW Gyo?

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/10/2021 : 12:41:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Neka skroz kratka na četiri stranice, ne znam kako se zove, o čovjeku koji zaglavi u temeljima kuće. Ne znam, bezveze mi je.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 13/10/2021 : 12:50:28  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01
Btw, od Propheta imam apsolutno nikakva očekivanja.



Kada god se Holivud dohvati nekog stripa nemam nikakva očekivanja ali držimo fige da ovo neće imati veze sa Grahamovim Prophetom
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 14/10/2021 : 12:28:30  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Nešto sam negativno nasađen u poslednje vreme, možda jer sam pročitao puno stripova koji mi "nisu prijali", al ajd da pitam ovde, pošto već pominjete Propheta: šta se vama tačno dopada u ovom stripu i šta je to meni promaklo, a što drugi vide i smatraju ovo kultnim ostvarenjem?
Ja sam se jedva probio kroz prvih deset sveski (i odustao od daljeg čitanja), mozak mi je procvrčao, nisam tu našao (skoro) NIŠTA što mi je bilo zanimljivo, a kamoli zabavno (osim ideje DolMantle-a). Osećaj mi je bio kao da se Graham nadrogira i samo nabacuje i nagomilava neke besmislene ideje, samo izmišlja neke reči i pojmove, bez ikakvog smisla i suštine. Meni je dobar ozbiljan SciFi kada govori nešto o budućnosti kroz prizmu promišljanja o sadašnjosti (uprošćeno), a ovde o tome ništa, bar ne u prvih 10 sveski.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/10/2021 : 12:41:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Meni se kod Propheta najviše sviđa maštovitost svijeta/svemira u kojem se odvija radnja. Super mi je odmak od klasičnih SF svemirâ u kojima su gotovo sve rase humanoidnog oblika ili podsjećaju na ljude, samo s nekakvim varijacijama. Grahamov svemir mi djeluje uistinu strano, hladno i nepoznato, baš kao nekakvo beskrajno mjesto o kojem ne znam puno, a želim otkriti... Upravo to što ti spominješ da nabacuje i nagomilava pojmove meni predstavlja plus jer mene kao čitatelja ne stavlja u svevideću ulogu u kojoj znam sve što se o tom svemiru može znati, već me uvlači u priču krcatu pojmova za koje tek mogu naslutiti što bi mogli značiti, iako će mi ih na kraju ostaviti neobjašnjenima kako bih mogao formirati neko svoje mišljenje.

Osim toga, sviđa mi se nelinearni pristup pričanja priče, skakanje tamo-vamo po prostoru i vremenu, gomila likova za koje se ne može u potpunosti reći da su sporedni jer svaki od njih ima ogromnu ulogu. Na ovaj način je praktički nemoguće predvidjeti u kojem će smjeru ići priča i svako poglavlje je iznenađenje samo za sebe, još jedan komadić slagalice ka konačnoj slici.

Na kraju, sviđa mi se potpuna reimaginacija svih tih starih Imageovih junaka u totalno novom svjetlu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 14/10/2021 : 13:09:16  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Ok, ima smisla.
Opet, ovo nije moja šoljica čaja.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 14/10/2021 : 20:20:28  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Idi bre KuntaKinte za Brubakerovog Daredevila sam ti još i progledao kroz prste ali za Propheta već ne mogu, pa kako majku mu može da se piše o Prophetu bez da se spomene crtež?

Mada dobro si me podsetio konačno je vreme da priupitamo Markosa kad će Prophet
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 14/10/2021 : 21:16:49  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Hehe, zašto bi morali da se slažemo oko Brubakera, kad sam ja ovde (jedini?) nepoštovalac njegovog lika i dela?
Crtež u Prophetu jeste dobar i zanimljiv, nema spora, ali, opet, ko i u drugim Grahamovim stripovima, nema tu niš za mene (osim tog crteža, koji, jelte, noročito kad on sam crta, jeste zaista lep).

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 14/10/2021 : 21:40:03  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
A ni King City ti nije legao? Meni je to bilo presmešno štivo
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 14/10/2021 : 22:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
To (još) nisam čitao. Multiple Warheads jedini imam na papiru i on mi je oke.

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 14/10/2021 : 22:23:01  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Onda ga slobodno overi jer Warheads i King City su rađeni na isti fazon, praktički isti crtež, humor, atmosfera, setting itd
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 14/10/2021 : 22:35:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Kad se već dotičemo Grahama, je li itko od vas uspio provariti cijeli Rain Like Hammers? Pročitao sam prvi broj kad je izašao i nešto me ne vuče za nastaviti, no s obzirom da je kratak mini-serijal u pitanju, morati ću se prisiliti.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

KuntaKinte
Senior Member



Serbia
1673 Posts

Member since 25/09/2007

Posted - 14/10/2021 : 22:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send KuntaKinte a Private Message  Reply with Quote
Haha, ja uspeo da pročitam ceo! Ne znam kako!
U stvari znam: pročitao sam prvo prve tri sveske, a onda sam uspeo da se nateram da "pročitam" i četvrtu nekako, a u njoj je pisalo "to be concluded" ili tako nešto, pa sam onda nekako svario i petu.
Enivej, nemojte to da ČITATE (mož se poludi), nema nikakvog smisla! Samo gledajte ilustracije!

Svih mi helanki Fredija Merkjurija!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 14/10/2021 : 22:57:35  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Overio sam i ja Hammers ali izbegavam da pišem osvrt jer me sramota da priznam da ne znam šta sam pročitao i da nemam pojma o čemu se radi u stripu Crtež je OK, klasičan Graham

Uglavnom Paka kao neko ko čita Asteriksa u društvu mačke obavezno overi King City jer kako ne voleti strip gde glavni lik za sobom vuče kofu u kojoj drži mačku sa džedajskim moćima Ne zajebavam se, to je radnja stripa
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 16/10/2021 : 09:43:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
WOLVERINE / GAMBIT: Victims



Scenarij: Jeph Loeb
Crtež: Tim Sale
Godina objavljivanja: 1995.
Izdavač: Marvel
Žanr: superherojski, krimić



Od svih kolaboracija Jepha Loeba i Tima Salea, čini mi se da je ovaj četverodijelni mini-serijal koji nam donosi team-up dva X-Mena, Wolverinea i Gambita, vjerojatno najmanje poznat. Objavljen je 1995. godine i bio je treći zajednički projekt ova dva autora, nakon osmodijelnih Challengersa i trodijelnog Batman: Haunted Knight. Moram priznati da mi je nakon čitanja jasno zašto se ovaj strip tako rijetko spominje, jer radi se o jednom ne pretjerano kvalitetnom ostvarenju koje se vrlo brzo čita, a još brže zaboravlja. Loeb nam donosi misteriju vezanu za serijskog ubojicu u Londonu i pritom stvari navlači na jedan poprilično bespotreban mindfuck nivo, no krajnji je rezultat neuvjerljiv i plitak. Glavnu riječ većinu vremena vodi Gambit koji poprilično guši tok radnje svojim beskrajnim monolozima, dok je Wolverine manje-više sveden na sporednu ulogu.

Crtež je, po mom mišljenju, jedina stvar zbog koje je ovaj strip vrijedan čitanja, no čak ni inače fantastični Sale ovdje nije na onoj razini na kojoj smo ga navikli vidjeti. Istina, ima ovdje stvarno lijepo nacrtanih tabli, no pogledamo li ostala njegova ostvarenja, jasno se vidi da je ovaj mini-serijal odrađen čisto zanatski. Iako je ovo jedan od njegovih ranijih radova, smatram da npr. Challengersi i Haunted Knight koji su objavljeni i par godina ranije izgledaju puno atraktivnije od ovoga.

Eto, Wolverine/Gambit definitivno ne spada u gornji dom Loeb/Sale stripova (čak bih rekao da mi je ovo najslabije njihovo ostvarenje) i ne mogu ga preporučiti za čitanje, no ukoliko uhvatite priliku, barem ga prolistajte čisto da vidite Salea u ranijoj fazi njegove karijere. Sve osim toga nažalost nije vrijedno spomena.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Mr. Bushido
stripovi.com suradnik



Croatia
12765 Posts

Member since 23/09/2005

Posted - 16/10/2021 : 14:57:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Mr. Bushido a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

WOLVERINE / GAMBIT: Victims



Scenarij: Jeph Loeb
Crtež: Tim Sale
Godina objavljivanja: 1995.
Izdavač: Marvel
Žanr: superherojski, krimić



Od svih kolaboracija Jepha Loeba i Tima Salea, čini mi se da je ovaj četverodijelni mini-serijal koji nam donosi team-up dva X-Mena, Wolverinea i Gambita, vjerojatno najmanje poznat. Objavljen je 1995. godine i bio je treći zajednički projekt ova dva autora, nakon osmodijelnih Challengersa i trodijelnog Batman: Haunted Knight. Moram priznati da mi je nakon čitanja jasno zašto se ovaj strip tako rijetko spominje, jer radi se o jednom ne pretjerano kvalitetnom ostvarenju koje se vrlo brzo čita, a još brže zaboravlja. Loeb nam donosi misteriju vezanu za serijskog ubojicu u Londonu i pritom stvari navlači na jedan poprilično bespotreban mindfuck nivo, no krajnji je rezultat neuvjerljiv i plitak. Glavnu riječ većinu vremena vodi Gambit koji poprilično guši tok radnje svojim beskrajnim monolozima, dok je Wolverine manje-više sveden na sporednu ulogu.

Crtež je, po mom mišljenju, jedina stvar zbog koje je ovaj strip vrijedan čitanja, no čak ni inače fantastični Sale ovdje nije na onoj razini na kojoj smo ga navikli vidjeti. Istina, ima ovdje stvarno lijepo nacrtanih tabli, no pogledamo li ostala njegova ostvarenja, jasno se vidi da je ovaj mini-serijal odrađen čisto zanatski. Iako je ovo jedan od njegovih ranijih radova, smatram da npr. Challengersi i Haunted Knight koji su objavljeni i par godina ranije izgledaju puno atraktivnije od ovoga.

Eto, Wolverine/Gambit definitivno ne spada u gornji dom Loeb/Sale stripova (čak bih rekao da mi je ovo najslabije njihovo ostvarenje) i ne mogu ga preporučiti za čitanje, no ukoliko uhvatite priliku, barem ga prolistajte čisto da vidite Salea u ranijoj fazi njegove karijere. Sve osim toga nažalost nije vrijedno spomena.


Ako išta, Tim Sale crta vrlo manijakalnog Arcadea.

Comics is any art you can read. -- Sean T. Collins
Go to Top of Page
Page: of 50 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.3 seconds. Snitz Forums 2000