forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Povremeni post (metoda 16/8)!
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/07/2020 : 00:55:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Koga je briga kako tko izgleda. Jedno je sigurno, ja necu umrijeti gladan. Nema sanse. Koliko jos sjajnih 'riceta' treba isprobati... a popiti, tek...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

zare80
Average Member



Serbia
584 Posts

Member since 22/09/2008

Posted - 12/07/2020 : 06:07:59  Show Profile Show Extended Profile  Send zare80 an AOL message  Send zare80 a Yahoo! Message  Send zare80 a Private Message  Reply with Quote
Od svega izrecenog, mene najvise ovo zanima:

https://www.bluezones.com/2018/10/fasting-for-health-and-longevity-nobel-prize-winning-research-on-cell-aging/#:~:text=Japanese%20cell%20biologist%20Yoshinori%20Ohsumi,positive%20impact%20on%20cell%20renewal.

To mi deluje kao moguci mnogo veci benefit zbog cega moja zena ovo upraznjava vec par nedelja, a ja ne radim bas redovno.
Zeznuto je napraviti drastican skok, a neko je lepo rekao da je fora sto ti i ne stignes za 8 sati da jedes koliko inace jedes i onda pojedes manje.

Inace sma u zivotu probavao svasta, hrono, keto, ubijanje treninzima, ali se sve na kraju svede na to koliko ti vremena imas u zivotu da potrosis na spremanje obroka.

@supermark, ako uspevas da odrzis sve ovo sa zenom i decom i poslom od 8 sati, ja ti se najiskrenije divim na organizovanosti.
Ako jos nemas zenu i decu onda te razumem. :)
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2020 : 08:59:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

Eh, zato ja izgledam tako kako izgledam
A ti tako kako ti izgledaš
Jednostavno


hahhahaha

Supermarče, preko foruma se ne vidi kako tko izgleda.





Prvo, nije mi baš jasno čemu se smiješ
Čovjek ne pazi na prehranu i zato je duplo manji nego ja
Ne znam kakve veze ima forum s tim...

I drugo, i on i ja smo stavili nedavno slike na forum, ako se dobro sjećam, on se pohvalio novom frizurom, a ja formom za ljeto
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2020 : 09:05:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zare80


@supermark, ako uspevas da odrzis sve ovo sa zenom i decom i poslom od 8 sati, ja ti se najiskrenije divim na organizovanosti.
Ako jos nemas zenu i decu onda te razumem. :)




Nemam jos ni zenu ni djecu, ali trudim se na svim frontovima
Zasad na svim stranama ide dobro (posao, doma, žena) :)
Eto da se pohvalim da sam neki dan kupio stan
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2020 : 09:15:13  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

Eh, zato ja izgledam tako kako izgledam
A ti tako kako ti izgledaš
Jednostavno


hahhahaha

Supermarče, preko foruma se ne vidi kako tko izgleda.





Prvo, nije mi baš jasno čemu se smiješ
Čovjek ne pazi na prehranu i zato je duplo manji nego ja
Ne znam kakve veze ima forum s tim...

I drugo, i on i ja smo stavili nedavno slike na forum, ako se dobro sjećam, on se pohvalio novom frizurom, a ja formom za ljeto




Svačaš to preozbiljno supermarče,tebi forma za lito nešto znači nekog boli kita za to. ka uostalom za gomilu drugih stvari.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 12/07/2020 : 09:15:19  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

Eh, zato ja izgledam tako kako izgledam
A ti tako kako ti izgledaš
Jednostavno


hahhahaha

Supermarče, preko foruma se ne vidi kako tko izgleda.





Prvo, nije mi baš jasno čemu se smiješ
Čovjek ne pazi na prehranu i zato je duplo manji nego ja
Ne znam kakve veze ima forum s tim...

I drugo, i on i ja smo stavili nedavno slike na forum, ako se dobro sjećam, on se pohvalio novom frizurom, a ja formom za ljeto



Smijem se jer mi je smiješan taj način razgovora.
Tako nešto ima smisla nekome reći uživo, iako je i tada bezrazložno bahato, ali preko foruma zaista izgleda besmisleno.
Bez obzira što ste negdje stavili svoje slike.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/07/2020 : 09:28:25  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
Kapitalisto sa stanom

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2020 : 09:39:11  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Kapitalisto sa stanom



al ti nemaš stan?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/07/2020 : 09:51:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

Kapitalisto sa stanom


A di ti stojis, pobogu?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2020 : 10:06:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

Eh, zato ja izgledam tako kako izgledam
A ti tako kako ti izgledaš
Jednostavno


hahhahaha

Supermarče, preko foruma se ne vidi kako tko izgleda.





Prvo, nije mi baš jasno čemu se smiješ
Čovjek ne pazi na prehranu i zato je duplo manji nego ja
Ne znam kakve veze ima forum s tim...

I drugo, i on i ja smo stavili nedavno slike na forum, ako se dobro sjećam, on se pohvalio novom frizurom, a ja formom za ljeto




Svačaš to preozbiljno supermarče,tebi forma za lito nešto znači nekog boli kita za to. ka uostalom za gomilu drugih stvari.




ma daleko od toga, iako se tako daje isčitati iz ovih postova
normalno da nemamo svi iste prioritete, Tonto je gurman i voli papati, ja nisam gurman i ne nalazim užitak u hrani (imam i ja iznimke: pizza i palačnike)
ali zato je i rezultat takav kakav je - Tonto je kržljavac kojega mogu staviti na rame i s njim trčati (doslovno)
meni to znači, njemu ne i obje verzije su normalne i OK
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2020 : 10:18:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

Eh, zato ja izgledam tako kako izgledam
A ti tako kako ti izgledaš
Jednostavno


hahhahaha

Supermarče, preko foruma se ne vidi kako tko izgleda.





Prvo, nije mi baš jasno čemu se smiješ
Čovjek ne pazi na prehranu i zato je duplo manji nego ja
Ne znam kakve veze ima forum s tim...

I drugo, i on i ja smo stavili nedavno slike na forum, ako se dobro sjećam, on se pohvalio novom frizurom, a ja formom za ljeto



Smijem se jer mi je smiješan taj način razgovora.
Tako nešto ima smisla nekome reći uživo, iako je i tada bezrazložno bahato, ali preko foruma zaista izgleda besmisleno.
Bez obzira što ste negdje stavili svoje slike.




besmisleno? pa tema je prehrana
on kao rezultat svoje prehrane ima svoj izgled
ja kao rezultat svoje prehrane imam svoj izgled
dok god će Tonto spominjati kako je on "pametniji" jer jede sve što hoće i uživa u životu, ja ću spominjati kao rezultat toga svoju formu i njegovu
nama koji vježbamo je ta razmjena prihvatljiva (ograničiti prehranu u zamjenu za rezultat), njemu nije
ali, kao što rekoh, obje verzije su normalne i to je OK, ne možemo svi biti isti

nije to neka filozofija, ali je daleko od besmislenog
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 12/07/2020 : 10:38:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
O.k, ode tema u *urac jer sam se ja sa malo zajebavao. Ispričavam se.

Supermarče, ja itekako pazim na prehranu jer zbog nasljednih zdravstvenih tegoba ne smijem jesti polovicu onoga što normalan čovik može. Šugove i nikakvu prženu/pohanu hranu ne jedem već više od 10 godina, ulje ne koristim, masno i kiselo ne jedem, citrusnom voću se ne smijem približiti, alkohol gotovo ne pijem, kavu nisam popio 15 godina, na mlijeko i sireve ne smijem pomislit. Čokalada mi je smrtni neprijatelj, ali pokleknem. Nikad i nikako ne jedem iza 8 sati navečer.

...žao mi je kad vidim da netko može sve to, ali se ograničava iz, za mene, potpuno bedastih razloga. U redu je brinuti se za svoje tijelo, ali negdje treba povući crtu.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2020 : 11:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
ja sam se i pronašao u svemu tome jer nemam želju za mesom niti slatkim
čokolade, bombone, torte, janjetinu, svinjetinu ne volim... kavu ne pijem, nikada ni nisam, a alkohol mi je odvratan
tako da u mom slučaju nije zapravo ni ograničavanje, nego jedem što mi paše, ali malo bolje pratim koliko i kada jedem
jedina mana mi je pizza na koju sam slab... prije sam znao i pojesti jumbo pizzu odjendnom ili dvije velike, ali sad mi je dosta jedna i pol (pojedem svoju i pola curine i to mi je taman)

danas se na svakom koraku mogu naći zdrave sportske namirnice (ako se pojedinac ne mora ograničavati od pojedinih namirnica, kao ti) - mlijeko, pudinzi, jogurti, keksi, namazi i sto drugih stvari sa malim udjelom masti/bez šećera
prije par godina je sve to bila jedna velika nepoznanica, ali fitness malo po malo postaje jedna od vodećih industrija
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2020 : 11:58:16  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Danas je prehrana postala nova religija. S tin da ima svak svoju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/07/2020 : 12:56:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

Eh, zato ja izgledam tako kako izgledam
A ti tako kako ti izgledaš
Jednostavno


hahhahaha

Supermarče, preko foruma se ne vidi kako tko izgleda.





Prvo, nije mi baš jasno čemu se smiješ
Čovjek ne pazi na prehranu i zato je duplo manji nego ja
Ne znam kakve veze ima forum s tim...

I drugo, i on i ja smo stavili nedavno slike na forum, ako se dobro sjećam, on se pohvalio novom frizurom, a ja formom za ljeto



Smijem se jer mi je smiješan taj način razgovora.
Tako nešto ima smisla nekome reći uživo, iako je i tada bezrazložno bahato, ali preko foruma zaista izgleda besmisleno.
Bez obzira što ste negdje stavili svoje slike.




besmisleno? pa tema je prehrana
on kao rezultat svoje prehrane ima svoj izgled
ja kao rezultat svoje prehrane imam svoj izgled
dok god će Tonto spominjati kako je on "pametniji" jer jede sve što hoće i uživa u životu, ja ću spominjati kao rezultat toga svoju formu i njegovu
nama koji vježbamo je ta razmjena prihvatljiva (ograničiti prehranu u zamjenu za rezultat), njemu nije
ali, kao što rekoh, obje verzije su normalne i to je OK, ne možemo svi biti isti

nije to neka filozofija, ali je daleko od besmislenog


Dobro ti je Tinton napisa. Da ga i ja jednom pohvalim.
Nego vjezbanje i forma, ekvivalent ogranicene prehrane za rezultat...itd. itd.
Cuj ja jedem sve przeno, pohano, fast food...a isto tako malo je delicija koje nisam probao po svijetu. Mogu popit barilo pive, vina i nosit elektro motor u zubima... Sto cemo s tim rezimom zivota? Nikad u teretanu nisam usao, radim ka pas i mogu izist sta me volja.
Sve kalorije sprzim sljakom. Pretpostavljam da sam jednu kompoziciju dobro natovarenog dugog vlaka, zivotinja i ribe osobno ispekao na gradelama, a ispio 'Perucu' alkohola... i sto cemo sad?
Imam 190 cm i 110 kila. 'Dicu tucem cekicem da ih ne ubijem sakom'... Ne pada mi napamet da stanem jest i pit. Pada mi napamet samo da stanem radit, al to jos ne mogu...
Toliko o vjezbanju...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/07/2020 : 12:58:12  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

O.k, ode tema u *urac jer sam se ja sa malo zajebavao. Ispričavam se.

Supermarče, ja itekako pazim na prehranu jer zbog nasljednih zdravstvenih tegoba ne smijem jesti polovicu onoga što normalan čovik može. Šugove i nikakvu prženu/pohanu hranu ne jedem već više od 10 godina, ulje ne koristim, masno i kiselo ne jedem, citrusnom voću se ne smijem približiti, alkohol gotovo ne pijem, kavu nisam popio 15 godina, na mlijeko i sireve ne smijem pomislit. Čokalada mi je smrtni neprijatelj, ali pokleknem. Nikad i nikako ne jedem iza 8 sati navečer.

...žao mi je kad vidim da netko može sve to, ali se ograničava iz, za mene, potpuno bedastih razloga. U redu je brinuti se za svoje tijelo, ali negdje treba povući crtu.



E jbg. dragi, zaj mi te. Znaci necemo se moci zarakijati u Zadru jednom, pa makar i Dylana pustao...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 12/07/2020 : 13:22:14  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
U zadnje tri godine sam sa 69 kg došao do 87 kg (visina 181 cm), onda sam prije dva tjedna našao slike iz 2017. gdje sam imao jebene brazde po ramenaima i prsima i zaključio da je vrijeme za jedan lijepi cut na 78-80 kg. Sad sam na 85 i skidam kilu po tjednu. Valjda neću požaliti jer stvarno trebalo puno truda akumulirati tih 18 kila.

Blago vama koji morate paziti što jedete, ja ako spojim 6-9 sati bez hrane gubim dvije kile :(

Go kneel and weep
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/07/2020 : 13:34:54  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
ja sam sa 103 na 88

nisam kupio stan
to samo katitalisti mogu

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2020 : 13:49:40  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by supermark

Eh, zato ja izgledam tako kako izgledam
A ti tako kako ti izgledaš
Jednostavno


hahhahaha

Supermarče, preko foruma se ne vidi kako tko izgleda.





Prvo, nije mi baš jasno čemu se smiješ
Čovjek ne pazi na prehranu i zato je duplo manji nego ja
Ne znam kakve veze ima forum s tim...

I drugo, i on i ja smo stavili nedavno slike na forum, ako se dobro sjećam, on se pohvalio novom frizurom, a ja formom za ljeto



Smijem se jer mi je smiješan taj način razgovora.
Tako nešto ima smisla nekome reći uživo, iako je i tada bezrazložno bahato, ali preko foruma zaista izgleda besmisleno.
Bez obzira što ste negdje stavili svoje slike.




besmisleno? pa tema je prehrana
on kao rezultat svoje prehrane ima svoj izgled
ja kao rezultat svoje prehrane imam svoj izgled
dok god će Tonto spominjati kako je on "pametniji" jer jede sve što hoće i uživa u životu, ja ću spominjati kao rezultat toga svoju formu i njegovu
nama koji vježbamo je ta razmjena prihvatljiva (ograničiti prehranu u zamjenu za rezultat), njemu nije
ali, kao što rekoh, obje verzije su normalne i to je OK, ne možemo svi biti isti

nije to neka filozofija, ali je daleko od besmislenog


Dobro ti je Tinton napisa. Da ga i ja jednom pohvalim.
Nego vjezbanje i forma, ekvivalent ogranicene prehrane za rezultat...itd. itd.
Cuj ja jedem sve przeno, pohano, fast food...a isto tako malo je delicija koje nisam probao po svijetu. Mogu popit barilo pive, vina i nosit elektro motor u zubima... Sto cemo s tim rezimom zivota? Nikad u teretanu nisam usao, radim ka pas i mogu izist sta me volja.
Sve kalorije sprzim sljakom. Pretpostavljam da sam jednu kompoziciju dobro natovarenog dugog vlaka, zivotinja i ribe osobno ispekao na gradelama, a ispio 'Perucu' alkohola... i sto cemo sad?
Imam 190 cm i 110 kila. 'Dicu tucem cekicem da ih ne ubijem sakom'... Ne pada mi napamet da stanem jest i pit. Pada mi napamet samo da stanem radit, al to jos ne mogu...
Toliko o vjezbanju...





svaka čast na snazi
svakomu svoje, ja sa svojim vježbanjem imam estetskih 85kg na svojih 188cm, ti sa svojim nevježbanjem i "izjedanjem što te volja" imaš vrlo neestetskih 110kg na 190cm
meni moje odgovara, nadam se da i tebi tvoje i svi smo sretni
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 12/07/2020 : 14:36:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Ma da neestetskih...
Jel' politicki nekorektno kazati da je to pederski izricaj?
Ja se osjecam nevjerovatno estetski profiliran.
Evo sad sam nakon jutrosnjeg, to jest nocasnjeg dezurstva popio deset Beck's-ova, i piskaram ovdje iako mi je prioritet strip, na site-u o stripovima, ali moram ovo prokomentirati.
Evo, volis pizzu, (koju god, ja ih radim na desetke), i ne popijes kriglu mrzle pive, jer ti se alkohol gadi... to je svetogrde. Pa sta popijes? Colu, shake, mirealnu, (ne znam sto mi je pio sam samo mirealnu)... meni je to blasfemija, malo laksa od recimo, da neko poslije tune s zara popije cokoladno mlijeko. Ako me razumijes?
Samo da ti kazem, (a uostalom zasto bi mi ti ista vjerovao), ja sa svojim minulim radom mogu slobodno kazati; vase vjezbe nisu ni, kako da se izrazim, ni u povojima pravom radu u 'trlisu'. A to i apropo Zeljka koji stalno drobi te jedno te isto o kapitalistima, a ja sam ziv dokaz kako se kapitalist, izvrsno placen, moze biti od svog truda, znoja, limfe, sljake, deset prstiju, proleterijata i kako se to sve ne kaze. Taj sam, i postavljam pitanje? Da li zivimo da bi radili, ili radimo da bi zivjeli? Odgovorite sami, ja cu sa svojim krvavo zaradenim novcem bancit nadugo i nasiroko, jer kako vec rekoh, jednim smo samo ovdje. Zato navalimo na 'dobre bokune'!

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!

Edited by - ivanl on 12/07/2020 14:46:51
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/07/2020 : 15:13:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by zeljko

ja sam sa 103 na 88

nisam kupio stan
to samo katitalisti mogu






To ti je osnova da bi uopće živija recimo na obali.


Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

stripofil
Senior Member



Croatia
1687 Posts

Member since 15/10/2010

Posted - 12/07/2020 : 18:32:11  Show Profile Show Extended Profile  Send stripofil a Private Message  Reply with Quote

quote:
Originally posted by supermark

Uuuu, stripofil, tu si me našao
I ja obožavam palačinke...
Ali ne moraju biti loše, kupiš zobene pahuljice, ubaciš u blender i napraviš od njih zobeno brašno
Umjesto mlijeka mineralna i to je to

Agavin sirup ti je niskog glikemijskog indeksa i ja svoje palačinke mažem posnim sirom i agavinim umakom
A danas imaš i za kupiti one bezkalorijske namaze za palačinke s okusom čokolade ili malina



To će se danas spremati.


quote:
Originally posted by tinton
Supermark je uspio uništiti čak i palačinke.





Znaš što je fora? Hrana i okusi su stvar navike, obično ih vučemo iz djetinjstva, nešto kao i LMS i ZS kad su stripovi u pitanju. Znači nešto subjektivno. Kad se navikneš na "uništene" palačinke onda su ti one standardne nikakve, jbga. Mene sad često pukne nostalgija za nekom spizom koju mi je mater spremala i onda kad pojedem nije mi to to više, u glavi je jedno ostalo u živo je drugo.


quote:
Originally posted by Tonto

Ja ću sutra napuniti teleći biftek pancetom i i šampinjonima, a vi mažite zobeno brašno agavinim sirupom.



Dobar tek susjed.
Kod mene danas isto punjeno, ali lignje sa krumpirom ispod peke.


quote:
Originally posted by ivanl
Evo, volis pizzu, (koju god, ja ih radim na desetke), i ne popijes kriglu mrzle pive,



Burek - jogurt
Pizza - pivo
Riba - vino
Palačinke - mliko
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 12/07/2020 : 20:54:54  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
meni je sjajno što mi metoda 16/8 radi. već sam na 84 kilograma, na 183 cm visine. ne vidim niti osjećam niti jedan štetni utjecaj na svoje tijelo, niti da mi tijelo klone, posustaje na bilo koji način... dapače, odradio par treninga u vrijeme posta. energije imam napretek... nije bilo potrebe niti za smanjivanjem težine utege niti vremena treninga. čak sam primijetio da i ako manje sati odspavam koji dan, još uvijek imam jednako energije i motivacije kao i svaki drugi dan.

nije ovdje u pitanju samo, relativno lagano, skidanje kilograma. beneficije ovakvog načina prehrane uvelike prelaze fizičko i zdravstveno, te pružaju i čisto, jasno psihičko zadovoljstvo...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 12/07/2020 : 23:08:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Ma da neestetskih...
Jel' politicki nekorektno kazati da je to pederski izricaj?
Ja se osjecam nevjerovatno estetski profiliran.
Evo sad sam nakon jutrosnjeg, to jest nocasnjeg dezurstva popio deset Beck's-ova, i piskaram ovdje iako mi je prioritet strip, na site-u o stripovima, ali moram ovo prokomentirati.
Evo, volis pizzu, (koju god, ja ih radim na desetke), i ne popijes kriglu mrzle pive, jer ti se alkohol gadi... to je svetogrde. Pa sta popijes? Colu, shake, mirealnu, (ne znam sto mi je pio sam samo mirealnu)... meni je to blasfemija, malo laksa od recimo, da neko poslije tune s zara popije cokoladno mlijeko. Ako me razumijes?
Samo da ti kazem, (a uostalom zasto bi mi ti ista vjerovao), ja sa svojim minulim radom mogu slobodno kazati; vase vjezbe nisu ni, kako da se izrazim, ni u povojima pravom radu u 'trlisu'. A to i apropo Zeljka koji stalno drobi te jedno te isto o kapitalistima, a ja sam ziv dokaz kako se kapitalist, izvrsno placen, moze biti od svog truda, znoja, limfe, sljake, deset prstiju, proleterijata i kako se to sve ne kaze. Taj sam, i postavljam pitanje? Da li zivimo da bi radili, ili radimo da bi zivjeli? Odgovorite sami, ja cu sa svojim krvavo zaradenim novcem bancit nadugo i nasiroko, jer kako vec rekoh, jednim smo samo ovdje. Zato navalimo na 'dobre bokune'!





uf, jesi ga nadrobio, valjda sam pohvatao sljedeće:
1. ne sviđa ti se izraz "neestetski", pa htio sam biti fin pa ne napisati "debeli"
2. vježbanje u teretani nije kao rad? pa slažem se, cilj teretane je nešto drugo
3. hvališ se što sam zarađuješ... to je lijepo, ali i potpuno normalno... nisam baš shvatio poantu, svi smo mi ovdje matori koji sami zarađuju... uglavnom, trudi se i dalje pa ćeš jednog dana zarađivati koliko i supermark
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 12/07/2020 : 23:09:26  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ja smršah sa 103 na 97.5 kg zbog korone - dve sedmice nisam imao apetit;ali džaba sve,opet mi se vraća ona stara glad.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000