forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 305 - Crveno sunce
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

LudensovPotrcko
Average Member

600 Posts

Member since 05/06/2018

Posted - 06/09/2020 : 10:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send LudensovPotrcko a Private Message  Reply with Quote
Pomalo netipična Zagorova naslovnica.



Scenarij i crtež ista ekipa kao u prethodnom broju.

Broj originala 625.

Već na shop.strip.agent.hr

Od ponedjaljka na ostalim prodajnim mjestima.

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 06/09/2020 : 10:46:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Nisam još čitao, čekam još ovaj zadnji, pa onda u komadu,Nadam se da je barem solidan.Vjerujem da je ovo urađeno po filmu sa Charles Bronsonom , Alain Delonom i Toshiro Mifuneom iz daleke 1971 god. A još je dobar za pogledati
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/09/2020 : 10:59:48  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Anto_123

Nisam još čitao, čekam još ovaj zadnji, pa onda u komadu,Nadam se da je barem solidan.Vjerujem da je ovo urađeno po filmu sa Charles Bronsonom , Alain Delonom i Toshiro Mifuneom iz daleke 1971 god. A još je dobar za pogledati


Sjećam se tog filma, odličan mi je bio...
Ima neke sličnosti sa filmom koliko se sjećam filma....
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 06/09/2020 : 11:01:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam. Zasad sam zadovoljan pričom pa se nadam da će Rauch do kraja zadržati kvalitetu.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/09/2020 : 11:01:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Ne sviđaju mi se ovako "razbijene" naslovnice.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 06/09/2020 : 11:13:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by Anto_123

Nisam još čitao, čekam još ovaj zadnji, pa onda u komadu,Nadam se da je barem solidan.Vjerujem da je ovo urađeno po filmu sa Charles Bronsonom , Alain Delonom i Toshiro Mifuneom iz daleke 1971 god. A još je dobar za pogledati


Sjećam se tog filma, odličan mi je bio...
Ima neke sličnosti sa filmom koliko se sjećam filma....


Da zlatno doba westerna .Imam taj film na DVD-u i svake 2-3 god. volim baciti pogled.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/09/2020 : 11:17:56  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne sviđaju mi se ovako "razbijene" naslovnice.


Ni meni. Iako su sva tri lika dobro nacrtana i efektna, u kompoziciji slike, zajedno, nemaju sklad.
Piccinelli je sjajan crtac i odlican naslovnicar, ali ritam obaveza ce mu u buducnosti bojim se, samo smanjivati elan i ideje. Tesko je to kad moras i moras nesto 'na silu' crtati. A Zagor mora na kioske. Nema da stane. Sjetimo se samo kako su mu prve naslovnice bile detaljne i kompozicijski mocne. U buducnosti ce sigurno naginjati sve vise ovakvim jednostavnim rjesenjima. A onda ce sigurno biti i vise gresaka. Rutina. Zamor materijala. Neminovno.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 06/09/2020 : 11:19:27  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

Ne sviđaju mi se ovako "razbijene" naslovnice.



Da.. one tvoje Jaki/Bonelli press su bile puno ljepse i sadrzajnije...
Samo sta kad su samo za gledanje i divljenje..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/09/2020 : 12:23:57  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

Ne sviđaju mi se ovako "razbijene" naslovnice.


Ni meni. Iako su sva tri lika dobro nacrtana i efektna, u kompoziciji slike, zajedno, nemaju sklad.
Piccinelli je sjajan crtac i odlican naslovnicar, ali ritam obaveza ce mu u buducnosti bojim se, samo smanjivati elan i ideje. Tesko je to kad moras i moras nesto 'na silu' crtati. A Zagor mora na kioske. Nema da stane. Sjetimo se samo kako su mu prve naslovnice bile detaljne i kompozicijski mocne. U buducnosti ce sigurno naginjati sve vise ovakvim jednostavnim rjesenjima. A onda ce sigurno biti i vise gresaka. Rutina. Zamor materijala. Neminovno.


I onda izađe naslovnica za zombije pa te demantira u sekundi...
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 06/09/2020 : 13:13:43  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Piccineli odlican!!

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/09/2020 : 13:28:40  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by jaki

Ne sviđaju mi se ovako "razbijene" naslovnice.


Ni meni. Iako su sva tri lika dobro nacrtana i efektna, u kompoziciji slike, zajedno, nemaju sklad.
Piccinelli je sjajan crtac i odlican naslovnicar, ali ritam obaveza ce mu u buducnosti bojim se, samo smanjivati elan i ideje. Tesko je to kad moras i moras nesto 'na silu' crtati. A Zagor mora na kioske. Nema da stane. Sjetimo se samo kako su mu prve naslovnice bile detaljne i kompozicijski mocne. U buducnosti ce sigurno naginjati sve vise ovakvim jednostavnim rjesenjima. A onda ce sigurno biti i vise gresaka. Rutina. Zamor materijala. Neminovno.


I onda izađe naslovnica za zombije pa te demantira u sekundi...


https://www.sergiobonelli.it/zagor/2020/08/27/albo/zombi-a-darkwood-1008616/
Ova? Jako dobra naslovnica. Meni se svida.
Cuj, nema me sto demantirati. S vremenom to dolazi kod crtaca, cak i onih najboljih. Rutina. Odradivanje gaze. To sam rekao i to je neminovno kod svakog tko previse crta a kratki su mu rokovi i timing. A u to smo se uvjerili bezbroj puta i kod najvecih. Stana, Ville, De Angelisa... jedino je Castellini neprikosnoveni car SBE naslovnica. (Doduse bivsi i u 'ratu' s redakcijom)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/09/2020 : 13:34:13  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

Piccineli odlican!!


Meni osobno, kudikamo bolji od Ferria.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 06/09/2020 : 13:53:42  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Baš dobra naslovnica!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/09/2020 : 14:20:10  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Meni vrh cover.
Volim moderniji pristup, nalik filmskom plakatu.
Bolje i ove look-like superhero poza nego, (cast maestru! ) poze gdje samo sto ne napravi zvijezdu, raskoraci nogama preko potoka, zinutih usta kao u Scooby Doo-u, raskolacenih ociju, a sebe naziva duhom, ih.. 😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 06/09/2020 : 15:15:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Priča odlična, valjda neće sada usrati.
Nakon onih strahovitih nebuloza iz Ekstre i većinom smeća u redovnima, napokon imamo nekoliko dobrih priča zaredom (Ledenjaci i Banshee posve su solidne).
Tako malo treba da se postrože kriteriji i natjera scenariste da pišu barem solidne epizode.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

murdo
Average Member



Christmas Island
919 Posts

Member since 24/07/2002

Posted - 06/09/2020 : 17:52:40  Show Profile Show Extended Profile  Send murdo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by emirem

Meni vrh cover.
Volim moderniji pristup, nalik filmskom plakatu.
Bolje i ove look-like superhero poza nego, (cast maestru! ) poze gdje samo sto ne napravi zvijezdu, raskoraci nogama preko potoka, zinutih usta kao u Scooby Doo-u, raskolacenih ociju, a sebe naziva duhom, ih.. 😁


[url=https://postimg.cc/N5rRJGb2][/url]
Go to Top of Page

DzekDenijels
Senior Member



Serbia
2329 Posts

Member since 26/07/2009

Posted - 06/09/2020 : 20:39:21  Show Profile Show Extended Profile  Visit DzekDenijels's Homepage  Send DzekDenijels a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

Piccineli odlican!!


Kao i uvek...

Carpe diem
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 06/09/2020 : 21:54:34  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Dobra slika Murdo.
Bronson kao Judas.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 07/09/2020 : 02:05:42  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Još da je barem katana nacrtana kako spada....

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 07/09/2020 : 12:54:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Nema ga na kioscima, a ni ekstra nije došao na kioske.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 08/09/2020 : 07:55:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
na kioscima od jutros
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 08/09/2020 : 09:32:18  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Da, extra nije. Valjda će sutra.
Go to Top of Page

vknez
Average Member



Croatia
593 Posts

Member since 02/09/2009

Posted - 10/09/2020 : 14:14:15  Show Profile Show Extended Profile  Send vknez a Private Message  Reply with Quote
Zašto Zagoru kosa raste na vratu?

Moje aukcije:
https://www.stripovi.com/index.asp?page=auction-search&Action=1&Seller=vknez
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 10/09/2020 : 16:04:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
Mene i dalje Rauch nije razočarao niti sa jednom pričom. Sviđa mi se što je u priču uključeno više strana, ne samo jedni pozitivci i jedni negativci (slično kao u "Crnim krilima noći). To automatski produbljuje priču i daje joj više mogućnosti za iznenađenja.
Da su se ovdje u priču upleli vojska i Indijanci pljačkaši, bio bi to pravi dar mar u završnom obračunu no i ovako sam zadovoljan krajem
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/09/2020 : 20:51:15  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Dobra priča, nije to kao Buratini ali je na tragu.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 10/09/2020 : 21:01:19  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Rauh je jedna ptica koja če nadam se dojeti proljece.... Zagoru.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.22 seconds. Snitz Forums 2000