forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor extra 318 - Smrtna opasnost
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/09/2020 : 09:42:45  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

Pa ni ovo kako su nazvali ovaj broj " smrtna" opasnost mi nema logike,...jel nije ispravnije "smrtonosna " ili griješim?


smrtna opasnost.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Altairfan
Junior Member



446 Posts

Member since 12/12/2019

Posted - 10/09/2020 : 11:33:50  Show Profile Show Extended Profile  Send Altairfan a Private Message  Reply with Quote
Upravo kupio .
Znači još samo treba izaći kolorac od najavi .


Ovaj broj je trebao još izaći tamo prije 2 mjeseca .
Tako mi se čini . Ova situacija sa virusom im je sve poremetila .
Jer je u ovom broju još najava da potražimo na kioscima Chico putnik 5 i Zagor original 5 .
A već su izašli sljedeći brojevi .
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/09/2020 : 19:55:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by goghy

Pa ni ovo kako su nazvali ovaj broj " smrtna" opasnost mi nema logike,...jel nije ispravnije "smrtonosna " ili griješim?



Ovaj je u redu, ali idući... kao da strava mutira, koja (uobičajena) debilana.
Valjda Strašna mutacija ili bilo što u tom smislu.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Duke Zill
Senior Member



Croatia
1068 Posts

Member since 23/05/2015

Posted - 10/09/2020 : 19:59:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Duke Zill a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

quote:
Originally posted by goghy

Pa ni ovo kako su nazvali ovaj broj " smrtna" opasnost mi nema logike,...jel nije ispravnije "smrtonosna " ili griješim?



Ovaj je u redu, ali idući... kao da strava mutira, koja (uobičajena) debilana.
Valjda Strašna mutacija ili bilo što u tom smislu.


U potpunosti se slažem s tobom. Ja sam ga maloprije kupio i isto nisam znao da li da se smijem ili zabrinem kad sam vidio naslov.
No shvatio sam da se ne isplati brinuti oko naslova pošto je loše prevođenje istih postalo skoro pa uobičajeno
Uvijek postoji nada da će ga promijeniti.

Sva sreća da je priča veoma dobra.

Edited by - Duke Zill on 10/09/2020 20:01:51
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 10/09/2020 : 23:55:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Da, ja sam odustao od komentara pa se samo nadovežem ako ima kakvo pitanje ili slično.
Ali zaista nema smisla više, prešli su sve granice s tim naslovima, iako se unutra prilično popravilo barem kod ove prevoditeljice.
No naslovi su... strava, i to ne mutirana nego stalna

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

D.J.
stripovi.com suradnik



USA
7053 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 11/09/2020 : 01:12:18  Show Profile Show Extended Profile  Send D.J. a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Da, ja sam odustao od komentara pa se samo nadovežem ako ima kakvo pitanje ili slično.
Ali zaista nema smisla više, prešli su sve granice s tim naslovima, iako se unutra prilično popravilo barem kod ove prevoditeljice.
No naslovi su... strava, i to ne mutirana nego stalna



No znas da ponekad i promijene naslov nakon najave u stripu.

www.epicentercomics.com
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000