forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČAROBNA KNJIGA PREDSTAVLJA - SMRT DŽIN DEVULF
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 08/09/2020 : 10:55:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
JEDNA OD NAJPOPULARNIJIH, NAJMRAČNIJIH I NAJPOTRESNIJIH PRIČA O SPAJDERMENU


Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 176
Štampa Kolor
Serijal The Best of Spajdermen
Junak Spajdermen


Na Letećem startu po ceni od 1.070 dinara

On je Žderač Greha, čovek koji preuzima svekolike grehe ovoga sveta na sebe tako što ubija sve grešnike koje ugleda, ali naići će na prevelik zalogaj kad ubije Spajdermenovu dragu prijateljicu – pripadnicu policijskih snaga Džin Devulf, jednu od retkih koji su uvek bili na njegovoj strani!
Pred Spajdermenom, ophrvanim bolom, nalazi se izuzetno težak zadatak: kako ući u trag zlikovcu kad su mete svuda oko njega?

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Smrt%20Dzin%20DeVulf.pdf

„SMRT DŽIN DEVULF“ je na Letećem startu u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu (ne radi nedeljom), striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.070 dinara, od srede, 9. septembra, do nedelje, 13. septembra. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.200 dinara, a u ostalim knjižarama 1.599 dinara.

Zlix
Senior Member



Serbia
1734 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 08/09/2020 : 12:45:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Jedva čekam da nabavim ovo. Šteta što Spajdijeve priče ne idu češće.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/08/2021 : 16:17:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Nisam našao u ovim knjigama Spajdija onaj stari šmek i atmosferu Esencijala,pa sam se malo i o'ladio oko svih tih d best of spajdermana i svega novog u vezi njega što izlazi od ostalih izdavača,ali Smrt Džin Devulf je bogami lepo iznenađenje,i opet sam uživao u Spajdiju kao nekad.

Dejvida sam upoznao na onom DW Hulku(jel tako beše?), i tamo mi je bio sjajan,a takođe je i ovde - volim kod njega što je prost i efikasan - nema sad tu neke zapetljancije,kurca,palca;jednostavna fabula sa intrigantnim zapletom,zanimljivom razradom, i "vozi Miško". Nešto slično kao kod čika Lija.

Bolji mi je Baklerov ran,ne sad zbog samog Baklera,već mi je priča u ta četiri poglavlja interesantnija;vidim da se avantura sa Žderačem greha nastavila 24 sveske kasnije,ubacivši i Elektra u kombinaciju (a i Meri Džejn je sada Piterova supruga),i ok su i ta tri poglavlja,mada ne tako kao prethodnica.

4/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 21/08/2021 16:17:59
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000