forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FRONTISPIS PREDSTAVLJA: Jugurta, 2. knjiga
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Frontispis
Starting Member



76 Posts

Member since 10/12/2019

Posted - 16/09/2020 : 16:28:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Frontispis a Private Message  Reply with Quote


Od 1. listopada u striparnicama i knjižarama, a već sada u pretprodaji na www.frontispis.com

Prvo hrvatsko izdanje kultnog stripa objavljivanog u Stripoteci osamdesetih i prvo izdanje u boji na ovim prostorima. Nakon uspješnog obnavljanja serijala, scenarist Jean-Luc Vernal i Franz Drappier stvaraju nove nastavke ritmom od jednog ili dva godišnje. Isprva svaki od njih tvori zasebnu priču, no, kad se glavnom junaku pridruži Vanija,radnja počinje teći kontinuirano.

Ova knjiga sadrži tri nastavka:

OTOK USKRSNUĆA
Pobjegavši iz rimskog ropstva, Jugurta okuplja numidske izbjeglice i bretonske Gale u potrazi zanovom domovinom. Iskrcavši se na pusti otok, stvaraju utopijsko društvo koje brzo dosadi Habriji. Prilikom jednog izleta u udaljeniji kraj, on otkriva davno napušteni grad. Idilu će narušiti invazija došljaka sa sjevera koji sa sobom nose tajnu iz prošlosti otoka…

RAT SEDAM BREŽULJAKA
Galijom haraju rimske legije i odvode stanovništvo u ropstvo. Impulzivni poglavica Amnorikspokreće pohod kojem je cilj konačno uništenje Vječnoga grada. Jugurta se udružuje s Amnoriksovim protivnicima, Brentom i Luernom, i okuplja drugu galsku vojsku, ojačanu vojnicima iz Utopije.U ruševinama spaljene Placencije, Jugurta spašava djevojku s darom vidovitosti, Vaniju…

STEPSKI VUKOVI
Jugurta i Vanija padaju u zarobljeništvo kretskih pirata i bivaju odvedeni na Crno more, u Pontsko kraljevstvo, kojim vlada beskrupulozni vladar željan moći, Mitridat VI. Vanija slijedi svoju sudbinui odlazi prema izlazećem suncu, a Jugurta svladava mnoge prepreke kako bi joj se pridružio. Putujući sibirskom stepom stižu na drugi kraj svijeta – pred veliki zid.
Uključuje i dvadesetak stranica koje nisu bile objavljene u Stripoteci!

144 stranice, 210×285 mm, tvrdi uvez

Frontispis: tipogr. a. ilustracija koja se nalazi nasuprot naslovnog lista knjige

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2020 : 16:44:49  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Nekidan trazio prvi album i nemam pojma gdje mi je. Sad se vec pitam da li sam ga i kupio, a Lester Cockney no.1 mi je uredno doma. Za pretpostaviti je da bi trebali oba biti kupljeni u isto vrijeme. Al, okej, uzesti cu jedinicu s ovom turom, a ako se duplikat vremenom pojavi jos i bolje... ici ce na poklon nekome.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 16/09/2020 : 17:30:00  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
ovo bi trebao uzet...zbog Stripoteke i odličnog crteža...

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 16/09/2020 : 17:30:33  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Izašlo..super

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Frontispis
Starting Member



76 Posts

Member since 10/12/2019

Posted - 16/09/2020 : 19:51:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Frontispis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan trazio prvi album i nemam pojma gdje mi je. Sad se vec pitam da li sam ga i kupio, a Lester Cockney no.1 mi je uredno doma. Za pretpostaviti je da bi trebali oba biti kupljeni u isto vrijeme. Al, okej, uzesti cu jedinicu s ovom turom, a ako se duplikat vremenom pojavi jos i bolje... ici ce na poklon nekome.



Eh da mi je više takvih kupaca...

Frontispis: tipogr. a. ilustracija koja se nalazi nasuprot naslovnog lista knjige
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 16/09/2020 : 20:00:33  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15619 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 16/09/2020 : 20:56:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Frontispis

quote:
Originally posted by ivanl

Nekidan trazio prvi album i nemam pojma gdje mi je. Sad se vec pitam da li sam ga i kupio, a Lester Cockney no.1 mi je uredno doma. Za pretpostaviti je da bi trebali oba biti kupljeni u isto vrijeme. Al, okej, uzesti cu jedinicu s ovom turom, a ako se duplikat vremenom pojavi jos i bolje... ici ce na poklon nekome.



Eh da mi je više takvih kupaca...


Inace sve pisem na papir, ali kako je zbilja previse toga, a 'vi' ste eto novi, nisam zapisao... i ode negdje spomenuti prvi album. Zametnuo. Ali ispravit cu.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 23/09/2020 : 21:50:03  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
Jel čitao netko ovaj drugi integral ? Kakav je kvalitet priča u odnosu na prvi ?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 23/09/2020 : 23:23:31  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Meni je Jugurta super...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".

Edited by - risbozg on 24/09/2020 00:00:15
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/09/2020 : 23:50:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jogurta super...



Jel' od jagoda ?!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/09/2020 : 00:00:46  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Peyo

quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jogurta super...



Jel' od jagoda ?!




10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 24/09/2020 : 19:57:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jugurta super...



Pa prvi i drugi album baš i nisu, treči je več nešto bolji. Kakvi su kasniji albumi, kvalitet priča raste ili je to tu negdje ?
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 24/09/2020 : 19:59:23  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jugurta super...



Pa prvi i drugi album baš i nisu, treči je več nešto bolji. Kakvi su kasniji albumi, kvalitet priča raste ili je to tu negdje ?



Raste...

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

Vid
Senior Member

Slovenia
1248 Posts

Member since 07/10/2004

Posted - 24/09/2020 : 21:34:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Vid a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by risbozg

quote:
Originally posted by Vid

quote:
Originally posted by risbozg

Meni je Jugurta super...



Pa prvi i drugi album baš i nisu, treči je več nešto bolji. Kakvi su kasniji albumi, kvalitet priča raste ili je to tu negdje ?



Raste...



Ništa, idem onda i u nabavu drugog integrala
Go to Top of Page

vladar
Average Member



Serbia
668 Posts

Member since 05/09/2002

Posted - 03/02/2022 : 10:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Send vladar a Private Message  Reply with Quote
Ima li šanse da se ovo nastavi?
Zna li neko šta se dešava sa ovim izdavačem i da li planiraju nastavak Lestera i Jugurte?

Edited by - vladar on 03/02/2022 11:04:01
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25756 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/02/2022 : 11:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote

Nadamo se da su "samo" financijski problemi..

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 03/02/2022 : 21:34:55  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki


Nadamo se da su "samo" financijski problemi..




bome i ja .. u nadi je spas...bilo bi mi jako žao da se ne završi kompletni serijal Jogurte

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25756 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 06/10/2022 : 18:21:40  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Kaže Renky izašli treći i četvrti integral.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 06/10/2022 : 19:16:40  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Jugurta 3
Lester 3 i 4 https://frontispis.com/strip/paket-2022/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000