forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 CRŠ 2020.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 22/09/2020 : 15:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Pitaj dobre ljude iz Tvornice možeš li ostavit u njihovim frižiderima

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 22/09/2020 : 17:43:25  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Ove godine me nema na festivalu iako sam doma... Rizična skupina sam... Inače odustao sam u zadnje vrijeme od svih druženja... Jbg... zdravlje prije svega...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 22/09/2020 : 22:35:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

Ove godine me nema na festivalu iako sam doma... Rizična skupina sam... Inače odustao sam u zadnje vrijeme od svih druženja... Jbg... zdravlje prije svega...



Pa ... nisi dobro došao!!
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 22/09/2020 : 22:57:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by C Celtic

Druga knjiga Tarzana R.Manninga izlazi ?


+1



Bum te razveselio s jednom najavom krajem godine ,nije Ralph Azam


ajde bas da vidim šta je to!!!
I super za Tarzana u oktobru - mada,kakav sam magarac,još ni keca nisam stigao da pročitam.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 22/09/2020 : 23:06:13  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger
Pa ... nisi dobro došao!!






Mene strah da se od tebe ne zarazim


Moj strip
Moje aukcije

Edited by - Spiderman on 22/09/2020 23:08:44
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 23/09/2020 : 10:12:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Spiderman

quote:
Originally posted by Kruger
Pa ... nisi dobro došao!!






Mene strah da se od tebe ne zarazim




Ma šalio sam se, što odmah tako?

Tko zna možda imam koronu a da to ni ne znam. Tko će ga više znati

Edited by - Kruger on 23/09/2020 10:13:44
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 23/09/2020 : 16:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger
Ma šalio sam se, što odmah tako?

Tko zna možda imam koronu a da to ni ne znam. Tko će ga više znati



Ma sve ok :) Danas malo kihneš odmah ljudi misle na koronu...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1111 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 23/09/2020 : 21:06:26  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Pitaj dobre ljude iz Tvornice možeš li ostavit u njihovim frižiderima



Možda je relevantnije pitati dobrog organizatora može li se nać malo mjesta u frižiderima
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/09/2020 : 01:12:19  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by C Celtic

Druga knjiga Tarzana R.Manninga izlazi ?


+1



Bum te razveselio s jednom najavom krajem godine ,nije Ralph Azam


sanjam ja pre neki dan,da je u pitanju Linkoln,ovo što najavljuješ (najčešće sanjam seks i stripove), i kad se probudih,setih se sna,te razmišljam "stvarno je moguće da je Linkoln taj strip"

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 26/09/2020 : 10:43:17  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by veber

quote:
Originally posted by anto

quote:
Originally posted by C Celtic

Druga knjiga Tarzana R.Manninga izlazi ?


+1



Bum te razveselio s jednom najavom krajem godine ,nije Ralph Azam


sanjam ja pre neki dan,da je u pitanju Linkoln,ovo što najavljuješ (najčešće sanjam seks i stripove), i kad se probudih,setih se sna,te razmišljam "stvarno je moguće da je Linkoln taj strip"



Pa s obziro na serijale koje izdaje CRŠ, a tebi se sviđaju, rekao bih da je riječ o Usagi-u.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 26/09/2020 : 11:37:03  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ne priča Slaven o Usagiju - verovatno neki Trondhajm.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 26/09/2020 : 12:08:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ne priča Slaven o Usagiju - verovatno neki Trondhajm.


Groo

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

vice
stripovi.com suradnik

7251 Posts

Member since 29/06/2005

Posted - 26/09/2020 : 18:13:20  Show Profile Show Extended Profile  Send vice a Private Message  Reply with Quote
Osobno san jako zadovoljan ovogodišnjim festivalom. Super lokacija, ekipa i puno stripova. :)

And like that... he's gone.
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 26/09/2020 : 19:07:32  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Dajte kakve fotke,
za nas nesretnke koji nismo u mogućnosti dovući se

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 26/09/2020 : 20:05:35  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Dajte kakve fotke,
za nas nesretnke koji nismo u mogućnosti dovući se



Evo ima nja Večernjem listu... I ja ih tamo pogledao...

https://www.vecernji.hr/zagreb/video-ljubitelji-stripa-obradovali-se-u-tvornici-kulture-poceo-zagreb-comic-con-1434050


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

paro
stripovi.com suradnik



Croatia
8358 Posts

Member since 30/03/2005

Posted - 27/09/2020 : 16:23:18  Show Profile Show Extended Profile  Visit paro's Homepage  Send paro a Private Message  Reply with Quote
Priča se u stripovskim krugovima da se konačno desilo ono čega su se svi pribojavali.
Naime, jučer je DeeCay na kvizu službeno zaigrao za Demone s Mizurija i tako prekinuo stoljetnu tradiciju Darkvudskih bećara. Nažalost, očito je da su Bećari nakon toliko zajedničkih poraza, pobjeda, znoja, suza i krvi došli do kraja kvizaškog ratovanja.
Kako stvari stoje Borna (Raven84) i Ribafish su Bećarima ono što je Yoko Ono bila Beatlesima.

Da li će se Bećari ikada opet okupiti?
Da li će legenda nadživjeti ovakve povijesne mračne momente u njihovoj karijeri?
Da li tinton vjeruje u Bidena?
Koliko je drogsy aviona srušio?
Koliko DeeCay godišnje rakije ispeče?

Odgovore na ova i ostala životna pitanja potražite na CRŠU... 2021.



There he goes. One of God's own prototypes. A high-powered mutant of some kind never even considered for mass production. Too weird to live, and too rare to die.

Edited by - paro on 27/09/2020 16:24:28
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 27/09/2020 : 19:08:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by paro

Priča se u stripovskim krugovima da se konačno desilo ono čega su se svi pribojavali.
Naime, jučer je DeeCay na kvizu službeno zaigrao za Demone s Mizurija i tako prekinuo stoljetnu tradiciju Darkvudskih bećara. Nažalost, očito je da su Bećari nakon toliko zajedničkih poraza, pobjeda, znoja, suza i krvi došli do kraja kvizaškog ratovanja.
Kako stvari stoje Borna (Raven84) i Ribafish su Bećarima ono što je Yoko Ono bila Beatlesima.

Da li će se Bećari ikada opet okupiti?
Da li će legenda nadživjeti ovakve povijesne mračne momente u njihovoj karijeri?
Da li tinton vjeruje u Bidena?
Koliko je drogsy aviona srušio?
Koliko DeeCay godišnje rakije ispeče?

Odgovore na ova i ostala životna pitanja potražite na CRŠU... 2021.





Nažalost, ispostavilo se je da je moje vodstvo potrebno kako bi Darkvudski Bećari uopće postojali.
Kao Ivo Sanader, vraćam se iz pepela i nadam se da ću na CRŠ-u 2021. ponovno okupiti nekoć ponosnu ekipu.
Bez onog Kvislinga Deeja, naravno. On i Borna skupa treći završili. Od 4 ekipe.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

drogsy
stripovi.com suradnik



Croatia
4696 Posts

Member since 27/12/2009

Posted - 27/09/2020 : 23:24:00  Show Profile Show Extended Profile  Send drogsy a Private Message  Reply with Quote
Bio sam u zg-u kroz vikend, ali se nisam usudio pojaviti na festivalu jer me grlo malo jebe zadnjih tjedan dana, pa da me ne kamenuju ako slučajno zakašljem :D

Go kneel and weep
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 28/09/2020 : 08:17:04  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Bio u subotu i dojmovi su više nego dobri. Na ulazu se upišeš, mjere ti temperaturu (frend i ja imali po 35,2 pa toliko o mjeraču :)). Što se tiče prostora s obzirom da je ove godine bi smanjeni broj i gostiju i posjetitelja prostor se pokazao kao pun pogodak. Dosta manji od "džamije", ali nekako ima rokerski štih i "toplije" djeluje. Uspio se upoznat sa Bartolićem (konačno) izborio se za crtež, bio na tribini gdje su gostovali Sršen i kasnije Bartolić. Možda mali minus za cijenu pive (30 kn).

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 29/09/2020 : 11:20:25  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

Bio u subotu i dojmovi su više nego dobri. Na ulazu se upišaš, mjere ti kitu (frend i ja imali po 35,2 pa toliko o mjeraču :)). Što se tiče prostora s obzirom da je ove godine bi smanjeni broj i gostiju i posjetitelja prostor se pokazao kao pun pogodak. Dosta manji od "džamije", ali nekako ima rokerski štih i "toplije" djeluje. Uspio se upoznat sa Bartolićem (konačno) izborio se za crtež, bio na tribini gdje su gostovali Sršen i kasnije Bartolić. Možda mali minus za cijenu pive (300 kn).



Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 29/09/2020 : 17:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

Bio u subotu i dojmovi su više nego dobri. Na ulazu se upišeš, mjere ti temperaturu (frend i ja imali po 35,2 pa toliko o mjeraču :)). Što se tiče prostora s obzirom da je ove godine bi smanjeni broj i gostiju i posjetitelja prostor se pokazao kao pun pogodak. Dosta manji od "džamije", ali nekako ima rokerski štih i "toplije" djeluje. Uspio se upoznat sa Bartolićem (konačno) izborio se za crtež, bio na tribini gdje su gostovali Sršen i kasnije Bartolić. Možda mali minus za cijenu pive (30 kn).



tvornica mi je premračna... niš ne dolazi do izražaja... za fotkanje katastrofa...

HDLU mi je draži...


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

ninel
Senior Member



Serbia
1576 Posts

Member since 16/11/2004

Posted - 29/09/2020 : 17:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ninel a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nenno

Bio u subotu i dojmovi su više nego dobri. Na ulazu se upišeš, mjere ti temperaturu (frend i ja imali po 35,2 pa toliko o mjeraču :)). Što se tiče prostora s obzirom da je ove godine bi smanjeni broj i gostiju i posjetitelja prostor se pokazao kao pun pogodak. Dosta manji od "džamije", ali nekako ima rokerski štih i "toplije" djeluje. Uspio se upoznat sa Bartolićem (konačno) izborio se za crtež, bio na tribini gdje su gostovali Sršen i kasnije Bartolić. Možda mali minus za cijenu pive (30 kn).


Uf, pa to je veliki minus!

http://www.youtube.com/watch?v=SSRVtlTwFs8&feature=related
Go to Top of Page

Zlotvor
Advanced Member



7094 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 29/09/2020 : 21:33:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlotvor a Private Message  Reply with Quote
Di su fotke?

Trljam ruke.
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 29/09/2020 : 21:44:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovaj CRŠ bio odličan. Puno novih domaćih izdanja, odlične tribine, dosta novih informacija. Ugodno časkanje s autorima. Gužve nije bilo. Nešto zbog epidemije, a nešto vjerojatno i jer je CRŠ bio posvećen domaćim autorima, a što je po meni apsolutno krivo razmišljanje. Nije bllo nekih poznatih lica koja se uvijek mogu sresti, ali vjerojatno će doći, da citiram Slavena, već za sedam mjeseci. Ponuda na štandovima, rekao bih standardna. Kao dodatak evo i ukupnog rezultata. Osim dvije Fibrine cigle, ostatak je kao i ovogodišnji CRŠ, domaća produkcija.


Edited by - Manabo on 29/09/2020 21:45:14
Go to Top of Page

andjusticeforall
Senior Member



Croatia
2940 Posts

Member since 09/12/2009

Posted - 29/09/2020 : 22:28:52  Show Profile Show Extended Profile  Send andjusticeforall a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

quote:
Originally posted by paro

Priča se u stripovskim krugovima da se konačno desilo ono čega su se svi pribojavali.
Naime, jučer je DeeCay na kvizu službeno zaigrao za Demone s Mizurija i tako prekinuo stoljetnu tradiciju Darkvudskih bećara. Nažalost, očito je da su Bećari nakon toliko zajedničkih poraza, pobjeda, znoja, suza i krvi došli do kraja kvizaškog ratovanja.
Kako stvari stoje Borna (Raven84) i Ribafish su Bećarima ono što je Yoko Ono bila Beatlesima.

Da li će se Bećari ikada opet okupiti?
Da li će legenda nadživjeti ovakve povijesne mračne momente u njihovoj karijeri?
Da li tinton vjeruje u Bidena?
Koliko je drogsy aviona srušio?
Koliko DeeCay godišnje rakije ispeče?

Odgovore na ova i ostala životna pitanja potražite na CRŠU... 2021.





Nažalost, ispostavilo se je da je moje vodstvo potrebno kako bi Darkvudski Bećari uopće postojali.
Kao Ivo Sanader, vraćam se iz pepela i nadam se da ću na CRŠ-u 2021. ponovno okupiti nekoć ponosnu ekipu.
Bez onog Kvislinga Deeja, naravno. On i Borna skupa treći završili. Od 4 ekipe.



Prijavljujem da sam danas dvije sorte deecayovače uručio u iskusne ruke testne skupine koja će svoja zapažanja predočiti tijekom ovog i narednog tjedana, a ovisno o rezultatima, procijenit ćemo da li je nužno ta zapažanja objaviti javno.

https://hrvatskiautorskistrip.blogspot.com/
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000