forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - TOTALNI MASAKR 2
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 23/10/2020 : 08:47:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
MASAKR SE VRATIO U GRAD I SAD ĆE GA SPALITI DO TEMELJA!

„TOTALI MASAKR 2“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 1.070 dinara!


Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 184
Štampa Kolor
Serijal The Best of Spajdermen


Venomov izrod je, kako bi raširio poruku nasilništva, haosa i sveopšteg pokolja, okupio vojsku Spajdermenovih ludih protivnika:

Strvinara, Demogoblina, Vrisku i Spajdermenovog Dvojnika!
Brojno nadjačan, paukoliki pentrač po zidovima primoran je da regrutuje sopstvenu družinu superbića koja će se suprotstaviti toj plimi zla: Crnu Mačku, Plašta i Kamu, Morbijusa, Noćnog Stražara, Vatrenu Zvezdu, Kapetana Ameriku, Gvozdenu Pesnicu i... Venoma?! Spajdermen stupa u prinudni savez sa svojim najljućim neprijateljem ne bi li zaustavio Masakrov mahniti pir.

Prelistajte ovo izdanje:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_Totalni%20Masakr2.pdf

„TOTALNI MASAKR“, tom 2, na Letećem je startu u striparnici „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu, po ceni od 1.070 dinara, od petka, 23. oktobra, do subote, 31. oktobra. Posle Letećeg starta, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 1.200 dinara, a u ostalim knjižarama 1.599 dinara.

Zlix
Senior Member



Serbia
1737 Posts

Member since 20/03/2006

Posted - 10/12/2020 : 10:00:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Zlix a Private Message  Reply with Quote
Radovao sam se ovom izdanju jer sam kao klinac igrao onu igricu Maximum Carnage. A i Venom i Carnage su mi među omiljenijim Spajdijevim negativcima. Valjda sam ostario, šta znam, ali na kraju ovaj strip nije ništa posebno. Bukvalno je moglo da se završi sa prvim i poslednjim brojem. Sve između se vrti u krug - Spajdi ih juri sa ekipom, dobiju po nosu, raziću se, pa sve iznova.

Što se tiče kvaliteta izdanja, ova druga knjiga je bolje urađena, ne krcka pri listanju, ne deluje kao da će da se raspadne nakon jednog čitanja.

IG: @bricktoygrapher
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11344 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 30/12/2020 : 22:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Zlix

Radovao sam se ovom izdanju jer sam kao klinac igrao onu igricu Maximum Carnage. A i Venom i Carnage su mi među omiljenijim Spajdijevim negativcima. Valjda sam ostario, šta znam, ali na kraju ovaj strip nije ništa posebno. Bukvalno je moglo da se završi sa prvim i poslednjim brojem. Sve između se vrti u krug - Spajdi ih juri sa ekipom, dobiju po nosu, raziću se, pa sve iznova.

Što se tiče kvaliteta izdanja, ova druga knjiga je bolje urađena, ne krcka pri listanju, ne deluje kao da će da se raspadne nakon jednog čitanja.



Postoji i recenzija ovog stripa na sajtu pa ko je procitao strip (@Zlix) mozete ostaviti komentar ovde:

Spider-man Maximum carnage
https://www.stripovi.com/recenzije/spider-man-sp-tpb-5-spider-man-maximum-carnage/1981/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.06 seconds. Snitz Forums 2000