forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor knjiga 17.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

LudensovPotrcko
Average Member

606 Posts

Member since 05/06/2018

Posted - 05/11/2020 : 18:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send LudensovPotrcko a Private Message  Reply with Quote
E barem nije Sherif!

Jedno od izdanja predviđenih za (neodržani) Interliber.



Scenarij: Nolitta
Crtež: Ferri, Donatelli, Bignotti

Extra od 18. do 23.

Već na shop.strip-agent.hr

Uskoro u striparnicama i knjižarama Školske knjige.

Edited by - LudensovPotrcko on 07/11/2020 00:14:06

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 05/11/2020 : 22:35:01  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
Ovdi sam ocekivao Seika.

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11345 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 05/11/2020 : 22:57:32  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo odlican izbor naslovne strane, jedna od najboljih i najefektnijih u prvih 100 brojeva!
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4987 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 05/11/2020 : 23:06:51  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu vjerovati, evo ih opet!

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

roby05
Senior Member



Croatia
2997 Posts

Member since 26/07/2013

Posted - 05/11/2020 : 23:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send roby05 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DOMI

Ne mogu vjerovati, evo ih opet!


Koga,di???

Evala ti dalmatinski puce,pozdrav tebi s Poljuda Hajduce,nasem moru,galebu i skoju,Boze cuvaj Dalmaciju moju.
Go to Top of Page

DOMI
Advanced Member



Croatia
4987 Posts

Member since 19/06/2007

Posted - 05/11/2020 : 23:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DOMI a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by roby05

quote:
Originally posted by DOMI

Ne mogu vjerovati, evo ih opet!


Koga,di???


tih moćnih žilavih neuništivih knjižurina

• 54 god.Alan Forda u HR • Od 1970.-2017.izdana su 1063 broja (ukljucujuci Klasik, Super KL, Zlatni KL) •
• Od 2022.Alan Ford u originalnim tablama formata 17x24 cm u novom kolekcionarskom TOP izdanju •
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37349 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 06/11/2020 : 00:13:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

To jos neko kupuje? Koliko njih?


Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33493 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 06/11/2020 : 03:46:03  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


To jos neko kupuje? Koliko njih?




Dovoljno nas da izdanje ide dalje

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

946 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 06/11/2020 : 10:27:39  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Ima i onih koju kupuju ove Ludens "cigle" pa Libellus kolorce pa i sad ove Zagor Original Ludens ediciju i onda se zalomi koji "stari" Zagor u VČ Zlatnoj Seriji.
Kaj ćeš, bolesnici, luđaci i pijanci kako bi rekla moja 7-godišnja nećakinja.

Edited by - mmihoci on 06/11/2020 10:28:06
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/11/2020 : 11:36:58  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mmihoci

Ima i onih koju kupuju ove Ludens "cigle" pa Libellus kolorce pa i sad ove Zagor Original Ludens ediciju i onda se zalomi koji "stari" Zagor u VČ Zlatnoj Seriji.
Kaj ćeš, bolesnici, luđaci i pijanci kako bi rekla moja 7-godišnja nećakinja.


Znam ih ja par sto uzimaju sve od Zagora, a nije toga malo. Ono, bas sve, a imaju naravno i ZS/LMS takoder. Da izdaju zlatni, ultra, mega, dijamantni, jos jedan reprint reprinta i to bi uzimali. Da ne govorim da imaju i strana izdanja, taljanska, ali i turska i sta ja znam sve cija... nema smrti za Zagora, nikad. Pa ma sta itko mislio o tome.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3999 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 06/11/2020 : 12:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mmihoci

Ima i onih koju kupuju ove Ludens "cigle" pa Libellus kolorce pa i sad ove Zagor Original Ludens ediciju i onda se zalomi koji "stari" Zagor u VČ Zlatnoj Seriji.
Kaj ćeš, bolesnici, luđaci i pijanci kako bi rekla moja 7-godišnja nećakinja.


Znam ih ja par sto uzimaju sve od Zagora, a nije toga malo. Ono, bas sve, a imaju naravno i ZS/LMS takoder. Da izdaju zlatni, ultra, mega, dijamantni, jos jedan reprint reprinta i to bi uzimali. Da ne govorim da imaju i strana izdanja, taljanska, ali i turska i sta ja znam sve cija... nema smrti za Zagora, nikad. Pa ma sta itko mislio o tome.


Znam ja jednog koji na sve ovo navedeno uzima još i Zagore na talijanskom, turskom, grčkom, finskom, nizozemskom.... Od nedavno i na mađarskom. Budala.... Kažem mu to svaki puta kad ga sretnem u ogledalu. Ali džaba, ne sluša... 😊
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 06/11/2020 : 12:16:22  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

quote:
Originally posted by ivanl

quote:
Originally posted by mmihoci

Ima i onih koju kupuju ove Ludens "cigle" pa Libellus kolorce pa i sad ove Zagor Original Ludens ediciju i onda se zalomi koji "stari" Zagor u VČ Zlatnoj Seriji.
Kaj ćeš, bolesnici, luđaci i pijanci kako bi rekla moja 7-godišnja nećakinja.


Znam ih ja par sto uzimaju sve od Zagora, a nije toga malo. Ono, bas sve, a imaju naravno i ZS/LMS takoder. Da izdaju zlatni, ultra, mega, dijamantni, jos jedan reprint reprinta i to bi uzimali. Da ne govorim da imaju i strana izdanja, taljanska, ali i turska i sta ja znam sve cija... nema smrti za Zagora, nikad. Pa ma sta itko mislio o tome.


Znam ja jednog koji na sve ovo navedeno uzima još i Zagore na talijanskom, turskom, grčkom, finskom, nizozemskom.... Od nedavno i na mađarskom. Budala.... Kažem mu to svaki puta kad ga sretnem u ogledalu. Ali džaba, ne sluša... 😊


Medu ostalima bio si mi i ti u vidu. Ali ne mislim da je to budalastina, niposto. Iako nije moj 'dir' razumijem potpuno. I 'lajkam'. Ja sam ostao samo na LL kolorcima i Ludens c/b 'debelim Bertama'. I to je dovoljno za dvije uputnice.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6593 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 06/11/2020 : 14:36:01  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Poli


To jos neko kupuje? Koliko njih?




Dovoljno nas da izdanje ide dalje



Tako je, care! Koliko Sammyja izbacuje(te)?

loading...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29242 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 12/11/2020 : 09:31:12  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Zna li netko kad će knjige 19 i 20 biti dostupne na web prodaji?

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17661 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 12/11/2020 : 10:16:04  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
bolje ovo nego onu slikovnicu od libelusa

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000