forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Serijal Nathan Never i REALNE DISTOPIJE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 10

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 01:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Dobro, dobro, ajmo bez politike...



O čemu ti pričaš, kakva politika, pišem o raspadu svijeta kakvog poznajemo, svatko imalo racionalan zna da je ovo što se događa slojevito. ako ne razumiješ što se događa, sutra po cjepivo i bedž. Ne mislim s tobom voditi ikakvu raspravu.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/02/2021 : 02:42:14  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Gle, ne želim svađu.
Samo nemoj sad da ova rasprava o Nathanu ode u neke teorije zavjere koji su daleko izvan Nathanovog svijeta, a i našeg.

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 02:46:25  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Gle, ne želim svađu.
Samo nemoj sad da ova rasprava o Nathanu ode u neke teorije zavjere koji su daleko izvan Nathanovog svijeta, a i našeg.



Teorija zavjere? Jel tebi netko plača da pišeš ovakve stvari, da upotrebljavaš pojam rezerviran za ljude većinom neosvještene i pune toksina i smeća iz hrane i zaluđene istinom iz kutije televizije. Nemoj mi spamat objave kojima nastojim pomoći ljudima i pokrenuti ih.
Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 02:48:47  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
Naziv topica jest Nathan never i REALNE DISTOPIJE, što znači svaka situacija tiranije provedene kroz simulaciju društvene dobrobiti posebice danas.
Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 03:01:32  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
Ajmo malo obratiti pažnju na tebe mlađo - pojmovi koji te određuju ovako na brzinu :

- ATEIST
- PROTIVNIK TEORIJA ZAVJERE
- ZA CIJEPLJENJE kao nešto što se valjda ne propituje jer je farmaceutska industrija i općenito industrija nešto uzvišeno neshvatljivo
- moderator s avatarom zavijene šipke s kojom se očito poistovjećuje, u životu naginje prema fizikaliji i materijalnosti, a ne duhovnosti, što označava svojevrsnu smrt prije smrti

zato ja ne želim niti mislim da ima smisla raspravljati s tobom jer tebi je svijet takav kakav jest, po osvještenosti nismo bliski, ja se samo nadam da ćeš naposljetku završiti na dobrome putu kao osoba s takvim setom predispozicija.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/02/2021 : 03:19:37  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dylan_dog12

Ajmo malo obratiti pažnju na tebe mlađo - pojmovi koji te određuju ovako na brzinu :

- ATEIST
- PROTIVNIK TEORIJA ZAVJERE
- ZA CIJEPLJENJE kao nešto što se valjda ne propituje jer je farmaceutska industrija i općenito industrija nešto uzvišeno neshvatljivo
- moderator s avatarom zavijene šipke s kojom se očito poistovjećuje, u životu naginje prema fizikaliji i materijalnosti, a ne duhovnosti, što označava svojevrsnu smrt prije smrti

zato ja ne želim niti mislim da ima smisla raspravljati s tobom jer tebi je svijet takav kakav jest, po osvještenosti nismo bliski, ja se samo nadam da ćeš naposljetku završiti na dobrome putu kao osoba s takvim setom predispozicija.




https://en.wikipedia.org/wiki/Tubular_Bells
https://www.youtube.com/watch?v=bv_4sZCLlr0

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 20/02/2021 : 10:06:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dylan_dog12

Ajmo malo obratiti pažnju na tebe mlađo - pojmovi koji te određuju ovako na brzinu :

- ATEIST
- PROTIVNIK TEORIJA ZAVJERE
- ZA CIJEPLJENJE kao nešto što se valjda ne propituje jer je farmaceutska industrija i općenito industrija nešto uzvišeno neshvatljivo
- moderator s avatarom zavijene šipke s kojom se očito poistovjećuje, u životu naginje prema fizikaliji i materijalnosti, a ne duhovnosti, što označava svojevrsnu smrt prije smrti

zato ja ne želim niti mislim da ima smisla raspravljati s tobom jer tebi je svijet takav kakav jest, po osvještenosti nismo bliski, ja se samo nadam da ćeš naposljetku završiti na dobrome putu kao osoba s takvim setom predispozicija.




https://en.wikipedia.org/wiki/Tubular_Bells
https://www.youtube.com/watch?v=bv_4sZCLlr0



Iako mi je autor topica na ignoreu, fascinira me njegovo napredovanje gdje se sudjelovanje u raspravi o stripu namijenjenom za zabavu širokih masa određuje primjerice vjerskim svjetonazorom Dobro da ne traži krštenice na uvid

Nedavno je napravljena recenzija jedne epizode Nathana Nevera stare desetak godina gdje se isto govori o pandemiji neke vrste virusa što li će reći da Nathan Never širi subliminalne poruke za programiranje svojih čitatelja u službi NWO.
Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 20:11:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dylan_dog12

Ajmo malo obratiti pažnju na tebe mlađo - pojmovi koji te određuju ovako na brzinu :

- ATEIST
- PROTIVNIK TEORIJA ZAVJERE
- ZA CIJEPLJENJE kao nešto što se valjda ne propituje jer je farmaceutska industrija i općenito industrija nešto uzvišeno neshvatljivo
- moderator s avatarom zavijene šipke s kojom se očito poistovjećuje, u životu naginje prema fizikaliji i materijalnosti, a ne duhovnosti, što označava svojevrsnu smrt prije smrti

zato ja ne želim niti mislim da ima smisla raspravljati s tobom jer tebi je svijet takav kakav jest, po osvještenosti nismo bliski, ja se samo nadam da ćeš naposljetku završiti na dobrome putu kao osoba s takvim setom predispozicija.




https://en.wikipedia.org/wiki/Tubular_Bells
https://www.youtube.com/watch?v=bv_4sZCLlr0



Nema smisla raspravljati s nekim tko fukcionira na recimo jednostavnijim razinama kao što je slučaj s tobom. Što se tiče zvona ona predstavljena na ovaj način simboliziraju određenu svijesnu ili podsvijesnu simboliku u čovjeku, nekakva osnova čitanja ljudi naspram simbola koje odabiru i njihova aluzija na bazičnoj razini. Da zaključim, nemam što raspravljati s tobom, duhovno si mrtav

Edited by - dylan_dog12 on 20/02/2021 20:12:32
Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 20:22:24  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dylan_dog12

Ajmo malo obratiti pažnju na tebe mlađo - pojmovi koji te određuju ovako na brzinu :

- ATEIST
- PROTIVNIK TEORIJA ZAVJERE
- ZA CIJEPLJENJE kao nešto što se valjda ne propituje jer je farmaceutska industrija i općenito industrija nešto uzvišeno neshvatljivo
- moderator s avatarom zavijene šipke s kojom se očito poistovjećuje, u životu naginje prema fizikaliji i materijalnosti, a ne duhovnosti, što označava svojevrsnu smrt prije smrti

zato ja ne želim niti mislim da ima smisla raspravljati s tobom jer tebi je svijet takav kakav jest, po osvještenosti nismo bliski, ja se samo nadam da ćeš naposljetku završiti na dobrome putu kao osoba s takvim setom predispozicija.




https://en.wikipedia.org/wiki/Tubular_Bells
https://www.youtube.com/watch?v=bv_4sZCLlr0



Iako mi je autor topica na ignoreu, fascinira me njegovo napredovanje gdje se sudjelovanje u raspravi o stripu namijenjenom za zabavu širokih masa određuje primjerice vjerskim svjetonazorom Dobro da ne traži krštenice na uvid

Nedavno je napravljena recenzija jedne epizode Nathana Nevera stare desetak godina gdje se isto govori o pandemiji neke vrste virusa što li će reći da Nathan Never širi subliminalne poruke za programiranje svojih čitatelja u službi NWO.




Baš si blesavac blesavi krumpiroglavi ali kad se već javljaš komentirati ću.

kad netko sebe deklarira kao ateista to u životu gotovo uvijek ne znači samo da ta osoba nije religiozna, odnosno da nije vjernik, već da joj u kognitivnom sistemu percepcije svijeta opasno nedostaje intuicije i osvještenosti da bi uvidjela stvari slojevito. To je činjenica.
također je činjenica da su takozvani ateisti jednako ekstremni kao i ljudi koji se u ime religije, odnosno mnogo puta tvrtke koja se poziva na vjerovanje u više biće, odlučuju na tiraniju nad ostalima.

Edited by - dylan_dog12 on 20/02/2021 21:44:18
Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 20:29:13  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dylan_dog12

Svi događaji kojima svjedočimo posljednjih godinu dana počevši sa zatvaranjem cijele zemlje sinkronizirano sa kako znamo većim dijelom svijeta, pokazuju koliko su ljudi istinski slobodni, promišljajući, osvješteni.


naravno od 2. svjetskog rata masa je obrazovanija, ide prema takozvanoj budućnosti, nametnutoj budućnosti futurizma ditalnog fašizma ili bolje reći tiranije, jer iskreno pomalo već osjećam smiješno i zamorno tiraniju zvati fašizmom, kada imamo još i nacizam , komunizam i tako dalje. Uvijek je to ponavljajuća povijest brutalne tiranije raznih imena, a zakašnjela točka pucanja mase, upravo dovodi do masovnih stradavanja. Zlo će postojati zauvijek, kao i neosvještenost i opći idiotizam na koji upravo zlo uvijek računa u provedbi svojih ciljeva, od male privatne do najviše razine.

Stiže vijest kako Izrael počinje sa kampanjom bedževa,

Vlada je najavila sustav bedževa, ljubičaste za one koji nisu cijepljeni, ili su primili samo jednu dozu i zelene za one koji su primili i drugo cjepivo ili su preboljeli covid.

Trgovački centri, knjižnice, muzeji, kafići i neka mjesta za vjerske službe bit će otvoreni za "ljubičaste", dakle za sve.

Teretane, sportske i kulturne priredbe i restorani bit će otvoreni za one sa zelenim bedžem, tj. one s potvrdom da su primili dvije doze cjepiva ili da su
preboljeli covid.

Zašto Izrael? Pa u duhu medijsko sinkroniziranog uobličavanja STATISTIČKI NEOSNOVANE ZNAČI NEPOSTOJEĆE EPIDEMIJE Izrael se zbilja pametno stavlja kao svojevrsni primjer slijedeće točke ponašanja u epidemiji jer tko će smoći hrabrosti u svijetu uplašenih štakora da prigovori širenje fašizma odnosno tiranije zemlji koja održava opravdano sjećanje na holokaust i značajke toga doba kao što je prišivena žuta zvijezda, pandan današnjim usranim bedževima koje su u ranoj fazi usvojili i bestidnici sa Hrvatske televizije.

Simulacije inverzije laži

Zato stavljam ovaj odličan intervju, uvijek kažem kako se čovjek ne treba naravno složiti sa svim iznesenim stavovima, ali u kaljuži tiranije čiji plan netremice ide svakim danom sve brže potrebno je osvještavati ljude na razinu barem bazičnog životnog preispitivanja. Promišljatelj a ne sljedbenik. Što više moguće za svakoga od nas.








Pošto je post zaspaman besmislenim upadicama osvježavam ga kako bi skrenuo pažnju na stvari koje postaju sve opasnije
Go to Top of Page

VALTER
Advanced Member



Croatia
6361 Posts

Member since 21/07/2002

Posted - 20/02/2021 : 21:09:11  Show Profile Show Extended Profile  Send VALTER a Private Message  Reply with Quote
Trebaš otvoriti YouTube kanal, da upozoriš ljude na opasnost.
Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 21:20:12  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by VALTER

Trebaš otvoriti YouTube kanal, da upozoriš ljude na opasnost.



Ne znam jesi li ozbiljan ili ne ali razmišljao sam o tome i još ponekim platformama. Stvar je u tome da je youtube kao i još neki ostali vrlo tiranski jasan u posljednjih godinu dana, što je očekivano jer kad tad ekipa otrije svoje karte pravo lice i tako dalje, kao i ljudi u svojim privatnim odnosima.

Znači sve što youtube smatra radikalnim, a to je primjerice negiranje odluke i vijesti kriminalne organizacije kao što je primjerice WHO odnosno svjetska zdravstvena organizacija, briše postove i kanale. Zasad upozoravam ljude na starinski način usmeno, malo preko facea, ovako na forumu. Neke kanale brišu a neke ostavljaju pa nisam siguran treba li utrošiti vrijeme na to.

Edited by - dylan_dog12 on 20/02/2021 21:23:22
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 20/02/2021 : 21:37:08  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dylan_dog12

quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dylan_dog12

Ajmo malo obratiti pažnju na tebe mlađo - pojmovi koji te određuju ovako na brzinu :

- ATEIST
- PROTIVNIK TEORIJA ZAVJERE
- ZA CIJEPLJENJE kao nešto što se valjda ne propituje jer je farmaceutska industrija i općenito industrija nešto uzvišeno neshvatljivo
- moderator s avatarom zavijene šipke s kojom se očito poistovjećuje, u životu naginje prema fizikaliji i materijalnosti, a ne duhovnosti, što označava svojevrsnu smrt prije smrti

zato ja ne želim niti mislim da ima smisla raspravljati s tobom jer tebi je svijet takav kakav jest, po osvještenosti nismo bliski, ja se samo nadam da ćeš naposljetku završiti na dobrome putu kao osoba s takvim setom predispozicija.




https://en.wikipedia.org/wiki/Tubular_Bells
https://www.youtube.com/watch?v=bv_4sZCLlr0



Iako mi je autor topica na ignoreu, fascinira me njegovo napredovanje gdje se sudjelovanje u raspravi o stripu namijenjenom za zabavu širokih masa određuje primjerice vjerskim svjetonazorom Dobro da ne traži krštenice na uvid

Nedavno je napravljena recenzija jedne epizode Nathana Nevera stare desetak godina gdje se isto govori o pandemiji neke vrste virusa što li će reći da Nathan Never širi subliminalne poruke za programiranje svojih čitatelja u službi NWO.




Baš si blesavac blesavi krumpiroglavi ali kad se već javljaš komentirati ću.

kad netko sebe deklarira kao ateista to u životu gotovo uvijek ne znači samo da ta osoba nije religiozna, odnosno da nije vjernik, već da joj u kognitivnom sistemu percepcije svijeta opasno nedostaje intuicije i osvještenosti da bi uvidjela stvari slojevito. To je činjenica.
također je činjenica da su takozvani ateisti jednako ekstremni kao i ljudi koji se u ime religije, odnosno mnogo puta tvtke koja se poziva na vjerovanje u više biće, odlučuju na tiraniju nad ostalima.



Dobro, daj, ono...

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 20/02/2021 : 21:52:43  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
Što George Orwell kaže o svijetu koji će nastati ako to dopustimo? Iako je prema određenim izvorima Orwell itekako bio dio interesnih skupina koje rovare protiv mase

Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 21/02/2021 : 12:05:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dylan_dog12

quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dylan_dog12

Ajmo malo obratiti pažnju na tebe mlađo - pojmovi koji te određuju ovako na brzinu :

- ATEIST
- PROTIVNIK TEORIJA ZAVJERE
- ZA CIJEPLJENJE kao nešto što se valjda ne propituje jer je farmaceutska industrija i općenito industrija nešto uzvišeno neshvatljivo
- moderator s avatarom zavijene šipke s kojom se očito poistovjećuje, u životu naginje prema fizikaliji i materijalnosti, a ne duhovnosti, što označava svojevrsnu smrt prije smrti

zato ja ne želim niti mislim da ima smisla raspravljati s tobom jer tebi je svijet takav kakav jest, po osvještenosti nismo bliski, ja se samo nadam da ćeš naposljetku završiti na dobrome putu kao osoba s takvim setom predispozicija.




https://en.wikipedia.org/wiki/Tubular_Bells
https://www.youtube.com/watch?v=bv_4sZCLlr0



Iako mi je autor topica na ignoreu, fascinira me njegovo napredovanje gdje se sudjelovanje u raspravi o stripu namijenjenom za zabavu širokih masa određuje primjerice vjerskim svjetonazorom Dobro da ne traži krštenice na uvid

Nedavno je napravljena recenzija jedne epizode Nathana Nevera stare desetak godina gdje se isto govori o pandemiji neke vrste virusa što li će reći da Nathan Never širi subliminalne poruke za programiranje svojih čitatelja u službi NWO.




Baš si blesavac blesavi krumpiroglavi ali kad se već javljaš komentirati ću.

kad netko sebe deklarira kao ateista to u životu gotovo uvijek ne znači samo da ta osoba nije religiozna, odnosno da nije vjernik, već da joj u kognitivnom sistemu percepcije svijeta opasno nedostaje intuicije i osvještenosti da bi uvidjela stvari slojevito. To je činjenica.
također je činjenica da su takozvani ateisti jednako ekstremni kao i ljudi koji se u ime religije, odnosno mnogo puta tvtke koja se poziva na vjerovanje u više biće, odlučuju na tiraniju nad ostalima.



Dobro, daj, ono...



Nisam dosad komentirao moderaturu i zapravo ne bih ni primjetio ovo da nisi citirao tekst, ali što se na ovaj čisti ad hominem i vrijeđanje dobije samo "no-no, nemoj tako"? Stvarno? Čisto da znam što mi je dopušteno. Znači ovom keru ( kada se već poigravamo sa nickovima) mogu reći da je frustriran Nathanom jer ga je prevarila bivša pa svoje frustracije liječi ovdje?

Plus, da li njegovi postovi uopće imaju ikakve veze sa Nathanom? Ako da, isprike ili je samo iskoristio ime jednog strip junaka a mogao je očito i bilo kojeg drugog (Zagor/Mali rendzer.. ) za naslov kako bi poturao svoju političku agendu? Nemam ništa protiv da se stripovi dovedu u kontekst sa sadašnjim vremenom ili vremenom u kojem su nastojali, i okej preći ću preko uvreda na svoj račun, ne diraju me nečija povrijeđena ega, ali imam samo jednu molbu, ako je netko frustriran Plenkovićem, ne dopustite mu da uvaljuje u isto blato i Nathana.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 21/02/2021 : 12:38:58  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dylan_dog12

quote:
Originally posted by Kerempir

quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by dylan_dog12

Ajmo malo obratiti pažnju na tebe mlađo - pojmovi koji te određuju ovako na brzinu :

- ATEIST
- PROTIVNIK TEORIJA ZAVJERE
- ZA CIJEPLJENJE kao nešto što se valjda ne propituje jer je farmaceutska industrija i općenito industrija nešto uzvišeno neshvatljivo
- moderator s avatarom zavijene šipke s kojom se očito poistovjećuje, u životu naginje prema fizikaliji i materijalnosti, a ne duhovnosti, što označava svojevrsnu smrt prije smrti

zato ja ne želim niti mislim da ima smisla raspravljati s tobom jer tebi je svijet takav kakav jest, po osvještenosti nismo bliski, ja se samo nadam da ćeš naposljetku završiti na dobrome putu kao osoba s takvim setom predispozicija.




https://en.wikipedia.org/wiki/Tubular_Bells
https://www.youtube.com/watch?v=bv_4sZCLlr0



Iako mi je autor topica na ignoreu, fascinira me njegovo napredovanje gdje se sudjelovanje u raspravi o stripu namijenjenom za zabavu širokih masa određuje primjerice vjerskim svjetonazorom Dobro da ne traži krštenice na uvid

Nedavno je napravljena recenzija jedne epizode Nathana Nevera stare desetak godina gdje se isto govori o pandemiji neke vrste virusa što li će reći da Nathan Never širi subliminalne poruke za programiranje svojih čitatelja u službi NWO.




Baš si blesavac blesavi krumpiroglavi ali kad se već javljaš komentirati ću.

kad netko sebe deklarira kao ateista to u životu gotovo uvijek ne znači samo da ta osoba nije religiozna, odnosno da nije vjernik, već da joj u kognitivnom sistemu percepcije svijeta opasno nedostaje intuicije i osvještenosti da bi uvidjela stvari slojevito. To je činjenica.
također je činjenica da su takozvani ateisti jednako ekstremni kao i ljudi koji se u ime religije, odnosno mnogo puta tvtke koja se poziva na vjerovanje u više biće, odlučuju na tiraniju nad ostalima.



Dobro, daj, ono...



Nisam dosad komentirao moderaturu i zapravo ne bih ni primjetio ovo da nisi citirao tekst, ali što se na ovaj čisti ad hominem i vrijeđanje dobije samo "no-no, nemoj tako"? Stvarno? Čisto da znam što mi je dopušteno. Znači ovom keru ( kada se već poigravamo sa nickovima) mogu reći da je frustriran Nathanom jer ga je prevarila bivša pa svoje frustracije liječi ovdje?

Plus, da li njegovi postovi uopće imaju ikakve veze sa Nathanom? Ako da, isprike ili je samo iskoristio ime jednog strip junaka a mogao je očito i bilo kojeg drugog (Zagor/Mali rendzer.. ) za naslov kako bi poturao svoju političku agendu? Nemam ništa protiv da se stripovi dovedu u kontekst sa sadašnjim vremenom ili vremenom u kojem su nastojali, i okej preći ću preko uvreda na svoj račun, ne diraju me nečija povrijeđena ega, ali imam samo jednu molbu, ako je netko frustriran Plenkovićem, ne dopustite mu da uvaljuje u isto blato i Nathana.


Mislim da je najbolje teme i ljude koji vrijeđaju (ponekad opravdanjem da je to satira ili "dobra" šala) treba jednostavno ignorirati.
I ostaviti temu da u njoj piše što želi pa će manje "zagađivati" ostale teme.
Bezo obzira što se "zakačio" za strip junaka koji ti/mi je prirastao srcu.
Teško je s takvim ljudima raspravljati i dokazivati nešto (a možda nema ni smisla).
Go to Top of Page

Dalen
Senior Member



Croatia
2259 Posts

Member since 13/03/2003

Posted - 21/02/2021 : 12:39:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Dalen a Private Message  Reply with Quote
Usporediti Mike Oldfieldov album Tubular Bells (ako uopće je i čuo za poznatog glazbenika), sa zavijenim šipkama je van svake pameti i mislim da je tu jedino pametno da se ovaj topic zaključa, a i zbilja ne znam zašto trpite njegova vrijeđanja nastala nedostatkom pametnih argumenata.
Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 12/07/2021 : 22:44:11  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
Sad pred neki dan gledam propagandu Hrt-a i naletim na prilog u kojemu plenković kaže kako će se potpore dijeliti onima koji su cijepljeni. znači napokon službeno ulazimao u fašizam. kako je svakome racionalnome trebalo biti jasno do sada Takozvana epidemija covida statistički, sa svojih 0,053 % NAVODNE, temeljene na pcr testu, smrtnosti , NIKADA NIJE BILA EPIDEMIJA. vrlo jednostavno. Od malignih bolesti godišnje umre preko 14000 Hrvatska a svijet minimalno 10 milijuna ljudi a uzroci se ne rješavaju već se i potiču sustavno, kancerogeni pesticidi primjerice, digitalizacija, wi fi, pametni gradovi

ako epidemija ne postoji za što služi navodno cjepivo? to je ključno pitanje.To se zapitajte
Zaključno, protuepidemijske mjere ne postoje radi epidemije već konstrukt epidemije postoji za uvođenje digitalno farmaceutskog fašizma na temelju fiktivne epidemije covilažda. To se provodi planski.

E sad kako je do toga došlo odnosno kako je uspjelo zaživjeti tako nešto. vrlo jednostavno. PSIHOPATSKA POKVARENOST INTERESNIH SKUPINA KOJE DJELUJU POMOĆU ALATA POLITIKE, STRAH , KOMFORMIZAM I NEOSVJEŠTENOST, HIJERARHIJSKA POSLUŠNOST. Cijeli život se uvjetuje MASKOM, TESTOM I CIJEPLJENJEM OD EKIPE KOJA VAS CIJELI ŽIVOT TRUJE I ODRŽAVA TAKAV SUSTAV.

Uskoro I covid propusnica za sve ustanove u zemlji, pa onda očekujte nasilje nakon toga jer su u pripremi sigurno I degenerici u vojnoj spremi, zatim ako to propadne dolazi nato sa svojim idiotima, pa simulacija rspada sistema I velika glad.



Kako prepoznati propagandu ili degenerika? Pojmovi i konstrukti

OSTANITE DOMA

OSTANIMO ODGOVORNI

CIJEPI SE ZAŠTITI SEBE I DRUGE

NOVO NORMALNO

CIJEPLJENJE NAČIN POVRATKA NA STARO

CIJEPI SE I SPASI TURISTIČKU SEZONU

CIJEPI SE I VRATI DJECI DJETINJSTVO

AKO SE NE CIJEPIŠ MOGUĆI OTKAZ JER KAKO ĆE PRIVREDA IĆI DALJE AKO NE RIJEŠIMO EPIDEMIJU???????

CIJEPLJENJE JE ODLIČNO JER ONDA MOŽEŠ PUTOVATI!!!!

ZAŠTO BI ITKO RACIONALAN I OBRAZOVAN ODBIO PRIMITI CJEPIVO??????

ONI SU ČUVALI NAS SADA JE VRIJEME DA MI ČUVAMO NJIH MISLI NA STARIJE CIJEPI SE

FAKTOGRAF JE REKAO DA JE NEŠTO LAŽ A NEŠTO ISTINA

Iz čega proizlaze u europi između ostaloga laži i obmane i održavanje stanja kakvo jest? Pa iz konstrukta zvanog Eu. Ta ista Eu financira i faktografe i vlade pa poveži



HRVATSKA BROJ SMRTI OD MALIGNIH BOLESTI OKO 14000 LJUDI GODIŠNJE I TO MINIMALNO
PIŠEM IZ SJEĆANJA SLUŽBENI STAV VLADE O UPOTREBI PESTICIDA U EMISIJI EKOZONA 2021 : BEZ UPOTREBE PESTICIDA ZNAČI OTROVA KOJI MASOVNO TRUJU I UBIJAJU HRVATSKA NE BI BILA KOMPETENTNA NA TRŽIŠTU
ISTA FARSA JE SVUGDJE

COVID U 1 I POL GODINU NAVODNIH, A TO JE VAŽNO REĆI I LAŽIRANIH 8 227 SMRTI : FAŠISTIČKE MJERE UVJETOVANJA CIJELOGA ŽIVOTA STAVLJANJEM SEZONSKIH OTROVA U TIJELO KAO UVOD U TOTALITARIZAM.

Još jednom : NIKAKVA EPIDEMIJA COVIDA STATISTIČKI NIJE POSTOJALA

Znači ovo pišem kako bih potaknuo one koji shvaćaju što se događa da će biti još teže i da se sloboda treba izboriti.

Vrlo je važno prepoznati UZROČNO POSLJEDIČNE VEZE DOGAĐAJA UOKOLO VAS. BEZ TOGA NEMA BORBE I NAPRETKA

Link za stranicu Logično com gdje se ljudi zbilja trude pisati tekstove koji su dobra platforma za promišljanje i djelovanje protiv poremećenih i zaglupljenih a oboje neosvještenih DIJELITE LINK SVIMA KOJIMA MOŽETE https://www.logicno.com/

Također važno za pogledati a to je link na video konferencije za medije povodom najave masovnog cijepljenja djece u Rijeci
https://cijepljenje.info/odrzana-konferencija-za-medije-povodom-najave-masovnog-cijepljenja-djece-u-rijeci/


Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 13/07/2021 : 01:29:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Može li netko ušutkati ovu budaletinu?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6580 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 13/07/2021 : 02:13:21  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Ima raznih ludaka.
Go to Top of Page

mmihoci
Average Member

942 Posts

Member since 01/02/2018

Posted - 13/07/2021 : 08:51:07  Show Profile Show Extended Profile  Send mmihoci a Private Message  Reply with Quote
Tko je ovdje budaletina ili lud je veliko pitanje.
Da li baš na ovom forumu uplitat takva razmišljanja, možda.

Da li nekom zabranjivati bez obzira na tematike na ovom forumu da napiše svoje stvari kolikogod se nekome to sviđalo ili ne je u najmanju ruku diskutabilno.
Mislim da to nije baš dobro nekome nešto braniti pisati (makar i rječnikom vrijeđanja), pogotovo što novi Zakon (bar u HR) o komentarima na raznim Portalima za posljedicu ima da komentara nema.
A realno gledajući (bar je to moje mišljenje) tkzv. "mainstream" mediji drže jednu stranu i to u pravilu "zvanične i normalne" politike.

Nebitno, jel nečije "drugo" mišljenje drži "vodu", mislim da onaj koji to čita je dovoljno razuman i inteligentan da prosudi jel to "budalasto" ili "ludo" ili možda ipak "pametno" i "razumno".

Edited by - mmihoci on 13/07/2021 08:52:14
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 13/07/2021 : 09:18:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Evo morao sam vidjeti o čemu je riječ (lik mi je na ignoreu) i pokajao sam se.

Hoćemo li pričati o povezanosti stripovskog lika/ radnje sa našom stvarnošću? Može, dapače, Nathan never pruža obilje mogućnosti za takve rasprave.

Hoćemo li samo širiti političku propagandu ( jer to radi OT) na specijaliziranim podforumima na specijaliziranom forumu? Ne može.

Pogotovo (i jebe mi se za ban) što vidim da je lik solidan komad budaletine kada uvjerava da nema covida. Dozvoljavam si biti oštriji jer sam i sam prije cca 8 mjeseci prebolio covid upalu pluća. Napatio sam se ali čak nije ni to problem koliko posljedice:
- mjesecima sam teško disao toliko da me i lagana šetnja umarala a ne daj boze da idem preko nekoliko stepenica.
- Tlak prije bolesti ( zadnji put izmjeren na darivanju krvi) 130/80, danas 160/110. Na tabletama sam.
- gubitak kratkorocnog pamćenja što mi je znalo stvarati probleme na poslu (nekoliko primjera gdje bi mi dolazili ljudi i pozdravim ih da se nismo mjesecima vidjeli a bili su jučer kod mene. Srećom pa sve pišem.)
- poremećaj spavanja
- ceste glavobolje

I ne, to nije nimalo nalik gripi koju sam isto prije nekoliko godina prelezao a takve posljedice nisam doživio.

A ja sam još i dobro prošao u odnosu na kolegu iz istog doma 10-ak godina stariji koji se još uvijek nije vratio na posao.

Tako da tražim neke moderatura ovdje odradi svoje i prebaci temu. (I promijeni naslov jer ovo sa nathanom nema nikakve veze)
Go to Top of Page

dylan_dog12
Starting Member

86 Posts

Member since 19/11/2013

Posted - 15/07/2021 : 04:47:14  Show Profile Show Extended Profile  Send dylan_dog12 a Private Message  Reply with Quote
Vrijeme je za dvije parabole iz mora sličnih u vremenu provođenja operacije covid 19 odnosno CERTIFICATION OF VACCINATION ID 19

Dođe postariji čovjek na hitnu i zatraži pomoć jer mu je poprilično loše i procijenio je da je stiglo vrijeme dolaska iako su mjesecima govorili i pisali neka građani ne dolaze na hitnu kako se ne bi stvarao zastoj uslijed velike epidemije. Još jedna izrečena pizdarija zbog koje su mnogi i umrli jer su stigli kasno. Znam neke takve.

Slikaju čovjeku pluća i naprave pcr test. Kaže dijagnoza obostrana upala pluća i pozitivan na covid, što znači naravno da je covid jer je cijela znanstvena aparatura pritisnuta na proglašavanje covida.

Čovjeka upute umjesto na odjel za liječenje upale pluća, gdje bi dobio malo bolju skrb, na covid odjel gdje zdravstveni radnici ne mogu pogoditi žilu jer imaju par pari rukavica i svemirsko odijelo. Čovjeka liječe sa antibioticima i kojekakvim preparatima i on uslika nazive tih lijekova kako bi poslije znao što je dobivao na covid odjelu. Znate što je dobivao? LIJEKOVE ZA LIJEČENJE UPALE PLUĆA. To bi dobio i na odjelu za liječenje upale pluća. Razdvaja ga jedino kao pacijenta pcr test za koji veliki broj liječnika dobro znaju da ti testovi nemaju veze sa ikakvom vjerodostojnošću. Simptomi poznatih bolesti postaju covid simptomi uslijed pcr testa i kukavičke šutnje liječnika koji time podupiru iluziju nad kojom se gradi tiranija



Parabola broj 2.

Nazove zdravstvena radnica zadužena za nagovaranje ljudi na cijepljenje za čije nuspojave ona ne odgovara niti ju je briga, stariju ženu od preko 90 godina i počne o cijepljenju za covid 19. Kaže njoj žena kako joj je doktor rekao da bi u njezinim godinama cijepljenje bilo praktički samoubojstvo i da joj to niti malo ne preporučuje. Zdravstvena radnica na to odgovara : PA DA VJEROVATNO STE U PRAVU. DOVIĐENJA

Upravo se događa nasilna promjena paradigme funkcioniranja svijeta i na svakome od vas jest da se izborite za slobodu i zdravlje kako kasnije ne biste plakali krvave suze. Takozvani političari s uvježbanom i pristiglom retorikom na početku su govorili kako smo u ratu što je zapravo i istina. Patološki bolesnici koji si za pravo već stoljećima daju krojiti ljudske sudbine kroz kojekave lažne sukobe a realne posljedice, sada su objavili rat čovjeku. Moje poruke su za one koji znaju i osjećaju što se zbiva.



Edited by - dylan_dog12 on 15/07/2021 04:52:43
Go to Top of Page

Cromwell
Advanced Member



Croatia
4091 Posts

Member since 10/09/2011

Posted - 15/07/2021 : 08:19:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Cromwell a Private Message  Reply with Quote
Ok.

Bok, kako si.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/07/2021 : 08:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Iako nije topic za to al evo opet,samo da se osvrnem na ove 80+ građane. Ove druge gluposti njanci neću komentirat. Kažeš dječače da bi za ženu od 90 godina cijepljenje bilo samoubistvo?
Moja nona ima 89 godina,dobila je 2 doze Astrazeneke i NIKAVIH simptoma nije imala. Al ono NIKAKVIH. Toliko o tome.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 10 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000