forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 Amazon u HR
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/11/2020 : 19:49:06  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=2232910

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/11/2020 : 20:09:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Može li netko meni glupanu malo detaljnije objasniti o čemu se radi?
Je li ovo znači da će Hrvatska Pošta dostavljati Amazonove pakete naručene s recimo amazon.com ili amazon.de i sličnih? Tko je do sada dostavljao i u čemu je razlika sada kada dostavlja Hrvatska Pošta?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 23/11/2020 : 20:31:34  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Nisam sad siguran, mislim DHL?
Iako bih se mogao kladiti da mi je i HP u par navrata dostavio pošiljku.

Nebitno - u konačnici ne vjerujem da će se za kupca bilo što promijeniti
(osim možda porasti problemi s dostavom, obzirom na rasulo koje u HP-u vlada i inače -
a kamoli u aktualnoj situaciji).
Zašto to prezentiraju kao nekakvu veliku vijest ..
pojma nemam.

Inače, u pravilu sam Amazon veliku većinu robe kod nas već dostavlja -
problem je eventualno s proizvodima koje preko Marketa prodaje neka treća firma, pa ne nude opcije slanja.

Split your lungs with Blood and Thunder

Edited by - fler on 23/11/2020 20:33:03
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 23/11/2020 : 21:22:12  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
Sa Amazona nikad mi nije veliki problem bila dostava, već onako kako pakiraju.

Niti jedanput se nije dogodilo da mi je pošiljka (knjiga, stripova) došla neoštećena - zapakirano samo u plastičnoj vrećici.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/11/2020 : 23:04:30  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ovo nije uopće vijest a kamoli neka velika vijest.
da je amazon otvorio svoje skladište u HR iz koje bi slao pakete e to bi bila vijest.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 24/11/2020 : 08:17:03  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Ma to je vijest koja je više spreseravanje naše pošte.
Oni obećavaju bržu i sveobuhvatniju dostavu u ovom njihovom ekskluzivnom partnerstvu
Da su onda barem snizili skoro utrostručenu (amazon) poštarinu i troškove (uopće potrebu) carinjenja s kojima će tek od slj. godine izvoditi pizdarije.
Sigurno će HP zaraditi na tom partnerstvu, a što se kupaca tiče koristi će, valjda, imati samo oni kojima je u redu plaćati onolike troškove dostave i carine.
Do prije nekoliko godina je HP bio sasvim u redu, kad se sve zbroji i oduzme, a sad već postaju sprdnja.
Skupa s našim novinarima i njihovim "senzacionalnim" člancima
Ok, naši novinari su odavno postali sprdnja

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain

Edited by - bonjovi4ever on 24/11/2020 08:19:12
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 24/11/2020 : 08:24:34  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote
Tj. ovo je zapravo jedina korist, po pitanju posredničke prodaje:
"Tko je silno htio kupiti nešto preko Amazona, morao je uz dodatne troškove zakupljivati mailbox servise po Njemačkoj na koje bi im Amazon slao originalnu pošiljku, a otamo je prepakiranu slao u Hrvatsku."
Većini to baš ništa ne znači i ne pomaže, pogotovo onima koji kupuju knjige, stripove i sl.

“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000