forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 310 - Ubijte Lorda Malcoma
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 3

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 07/02/2021 : 20:54:43  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Meni jedna od gorih priča uopće u zadnje vrijeme na redovnom Zagoru. Ovaj Mignacco je katastrofa živa, tri put gori od Burattinija, Venturi oscilira u crtežu, od korektnog do lošeg. Sad me strah hvata kad mi je sljedeći za čitanje Dylan Old Boy u kojem sve priče potpisuje Mignacco.
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 07/02/2021 : 21:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Meni jedna od gorih priča uopće u zadnje vrijeme na redovnom Zagoru. Ovaj Mignacco je katastrofa živa, tri put gori od Burattinija, Venturi oscilira u crtežu, od korektnog do lošeg. Sad me strah hvata kad mi je sljedeći za čitanje Dylan Old Boy u kojem sve priče potpisuje Mignacco.



+1!
Povratak Smirnofa je zivi uzas, a i ja odlazem citanje Dilan Dog Old Boya uprkos efektnoj i privlacnoj Cavenagovoj naslovnoj strani i izgleda dobrom crtezu unutra, upravo zbog Mignacca.

Umeo je Mignacco ponekad da pruzi dobru pricu (pogotovo na Mister NOu) ali u poslednje vreme nista kvalitetno od njega.
Morao bih malo da razmislim o njegovim radovima van Mister NOa i da pogledam sta je sve radio ali kao najboljih se secam Dilan Dog price Ruzicasti zecevi ubijaju i Zagor Maxiji U zemlji Dakota i Crni osvetnik. Sve ostalo na tim serijalima ili za zaborav ili za izbegavanje.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/02/2021 : 22:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ovo je zbilja očajno. Davalo je neku nadu na početku...
A sad ide ona dosadna Blondie, gdje se Zagi na silu želi pretvoriti u vestern ala Tex.
Majko mila... Preskačem, čekam Čovjeka-munju, barem je zabavan treš.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 07/02/2021 : 22:22:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Meni jedna od gorih priča uopće u zadnje vrijeme na redovnom Zagoru. Ovaj Mignacco je katastrofa živa, tri put gori od Burattinija, Venturi oscilira u crtežu, od korektnog do lošeg. Sad me strah hvata kad mi je sljedeći za čitanje Dylan Old Boy u kojem sve priče potpisuje Mignacco.



Čim sam to vidio, odmah sam prekrižio to novo-staro sranje.
Očajan scenarist.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 07/02/2021 : 23:28:18  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Baš sam ovih dana čitao/listao ove novije Zagore.
Ovaj lord je loš.
Blondi je loša.
Onda ide Čovjek Munja i kako kaže stari vrač to je bar trash a i braća Espositto su mi dragi.
Onda idu zamherletti i mangiatini sa pričom koja je kopija Blondi-loše.
Golden baby sa Rauchom Sediolijem i Vernijem barem liči na Zagora-prolazno.
Crne suze sa Mignaccom i Cassarom-loše ali je barem jedan broj.
Do tud sam došao pa ću nastaviti za par dana dalje zaklučno sa Hellingenom(do tud sam naša skenove).


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2021 : 13:31:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
E baš mi je trebao ovaj pregled, fala.
Znači imamo i nekakvu kopiju Blondie iz mašte i pera ZM jada?
O Bože...

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2021 : 15:13:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Jaki (ili bilo tko tko ima VČ), je li Blondie koja ide sada u 3 kompletna sveska (tako stoji na SBE), tj. ide li Munja kao početak sveska?

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2021 : 15:51:00  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Jaki (ili bilo tko tko ima VČ), je li Blondie koja ide sada u 3 kompletna sveska (tako stoji na SBE), tj. ide li Munja kao početak sveska?


3 kompletna broja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2021 : 15:51:51  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

E baš mi je trebao ovaj pregled, fala.
Znači imamo i nekakvu kopiju Blondie iz mašte i pera ZM jada?
O Bože...


ma nije doslovno kopija baš po liku već po radnji.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 08/02/2021 : 15:55:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
pročita ostatak:
Pustinjska ekspedicija od Burattinija i Kerca-sasvim solidno.
Baš me zanima koliko je Kerac utjecao da Burattini ne davi baš previše sa tekstom.
Kromove sluge-loše unatoč Espositovcima koji su mi dragi.
Hellingenovi sljedbenici,Burattini i Sedioli/Verni-očajno.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2021 : 16:27:05  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Curunir

Jaki (ili bilo tko tko ima VČ), je li Blondie koja ide sada u 3 kompletna sveska (tako stoji na SBE), tj. ide li Munja kao početak sveska?


3 kompletna broja.



Fala.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2021 : 16:27:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Curunir

E baš mi je trebao ovaj pregled, fala.
Znači imamo i nekakvu kopiju Blondie iz mašte i pera ZM jada?
O Bože...


ma nije doslovno kopija baš po liku već po radnji.



Da, jasno, tako sam i shvatio.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 08/02/2021 : 16:29:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

pročita ostatak:
Pustinjska ekspedicija od Burattinija i Kerca-sasvim solidno.
Baš me zanima koliko je Kerac utjecao da Burattini ne davi baš previše sa tekstom.
Kromove sluge-loše unatoč Espositovcima koji su mi dragi.
Hellingenovi sljedbenici,Burattini i Sedioli/Verni-očajno.




Da bar šjor Banetu daju da piše i scenarij, možda bi se Zagor i spasio.
Znači, imamo i jedan pod "očajno"

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

mpavin
Advanced Member



Niue
7720 Posts

Member since 02/09/2005

Posted - 12/12/2021 : 17:27:28  Show Profile Show Extended Profile  Send mpavin a Private Message  Reply with Quote
Tkač/Krojač preveden kao Lubanja ovaj put?
Čudno mi da samo jedan neodređeni komentar na takav glupasti prijevod...
Go to Top of Page
Page: of 3 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000