forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Striparnice
 Mala pohvala
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 12/01/2021 : 18:42:22  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Danas mi je stigla pošiljka. Ultra brzo kao i uvijek.
Počeo sam čitati Planetarij II i u pauzi čitanja došlo mi je da napravim ovaj topic.
Pohvalu izdavačima stripova.

Volio bih istaknuti jednu pozitivnu stvar koja me jako veseli i svak puta iznova oduševljava.

Nemam nikakvih primjedbi, samo pohvale, na sve hrvatske izdavače od kojih kupujem stripove, ali jedan se ističe.

Komunikaija je toliko jednostavna. Stranice su jednostavne, brze i user friendly.
Oduševljava me naručivanje i brzina web shopa.
- Sve je tamo. I izračun popusta i promptni izračun poštarine. U bazi svake knjige nalazi se i njezina masa i izračun poštarine dolazi u treptaju entera.
- Nakon uplate stiže promptno e-mail sa potvrdom uplate i račun.
- Ako imam bilo kakvih upita odgovor na mail uvijek dolazi nevjerojatnom brzinom. Čak i nedjeljom u 22 sata.
- Osjećaj kupovine je izvrstan.
- Slanje pošiljkaka je kao i komunikacija e-mailom isto tako nevjerojatno brza. Kada je bilo puno problema sa poštama u mom gradu, za vrijeme prvog Korona udara, njihove su pošiljke jedine stizale bez ikakvih problema.

Znate svi o kome se radi.
Moje čestitke.

Na kraju, moj jedini prigovor "banana kutije" sada su u skladištu i čekaju selidbu. Moram se složit da nema boljih od njih.

Edited by - manhunter on 12/01/2021 20:50:30

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 12/01/2021 : 18:45:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Lastan?
Go to Top of Page

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1049 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 12/01/2021 : 19:51:50  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Ipak je M iz informatičke branše pa sve ovo što si napisao ne samo da zna pojednostaviti za korisnike/kupce već i realizirati da funkcionira. Meni je perfektno kako je funkcionalno realiziran ovaj aukcijski sajt i to od kad. Na asp-u ili aspx-u nisam siguran. A radi ko vurica. Plus sustav ocjenjivanja/komentara realiziranih aukcija, enciklopedija izdanja... Mislim bolje je i pouzdanije od razvikane njuške. Dobro jedino što nije responsive jer danas na drugim sajtovima minimalno 70% dolaze preko mobila kako google analitika zna reći, al meni ne smeta.

Edited by - petarStripovi10 on 12/01/2021 19:52:46
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 12/01/2021 : 20:38:29  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Lastan?



Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 12/01/2021 : 23:57:58  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Damn,
Sad bi trebao znati ko je Lastan da skužim foru ...
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 12/01/2021 : 23:58:33  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Fck, idemo surfat
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 13/01/2021 : 00:07:56  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

quote:
Originally posted by Edi B

Lastan?






Fck,
nisam puno saznao.
Fotki nema, ali ste bili uzbuđeni i puni podrške prilikom otvorenja.

Pretpostavljam da je bilo nešto jako OK ili nešto što je počelo OK, a završilo loše.

Al ajde, vjerujem da Jaki zna.
Pa onda,

Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 13/01/2021 : 05:25:47  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Edi B

Lastan?




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dukidule
Advanced Member



Chile
4039 Posts

Member since 20/05/2014

Posted - 13/01/2021 : 22:44:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Dukidule a Private Message  Reply with Quote
Koja slučajnost.
Baš večeras pretumbavam neku kutiju i zapnem za ovu vizitku.


Za koga ja navijam samo je moja stvar.
A ljubav je jedna, jedina...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 14/01/2021 : 09:31:17  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Tko se javlja sada na telefon? :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 14/01/2021 : 12:03:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Tko se javlja sada na telefon? :D





Valjda, Udruga ljubitelja stripa, STRIPFORUM, koji su na toj adresi :)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 10/02/2021 : 15:44:57  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Da napišem, čisto za nove/ije članove...jer neće skužit baš svatko, da se misli na Fibru tj njihov webshop.


A Lastan...?
Može neki info, pričica...nešto za nas neupućene? ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...

Edited by - DiSkAcH on 10/02/2021 15:45:47
Go to Top of Page

ZoranC
Senior Member



Germany
1893 Posts

Member since 20/09/2010

Posted - 11/02/2021 : 06:12:51  Show Profile Show Extended Profile  Send ZoranC a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by DiSkAcH

Da napišem, čisto za nove/ije članove...jer neće skužit baš svatko, da se misli na Fibru tj njihov webshop.


A Lastan...?
Može neki info, pričica...nešto za nas neupućene? ;)

Evo ja cu ti ispricati prvu polovinu price, onu pozitivnu. Drugi dio nek ti isprica netko drugi.
Lastan je, pod starijim nickom dveribad, zario i palio strip scenom.
Popularizirao je strip kad je vec bio na umoru. Bio je najpozatija faca na aukcijama. Prodavao je samo glancere, bilo ZS i LMS, bilo novije stvari. Cuo sam da je bar onoliko poklonio koliko je prodao.
Direktno od njega nikada nisam kupio, ali kad sam bidao Ludens Chico HC, kontaktiram prodavaca da pitam jesu li stripovi zaista glanc. On odgovori, pa stripovi su kupljeni kod Dveribada. I nista vise. Ja zbunjen, nikad cuo, mislim se, ne odgovori ti meni na pitanje.
Al eto, bio je sinonim za glancere.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.18 seconds. Snitz Forums 2000