forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 B-strana
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 7

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/01/2021 : 20:26:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Nismo djeca, možemo uvažiti tuđa mišljenja o glazbenicima.

Evo, ja ću uvažiti svačije mišljenje da je Bob Dylan najveći glazbenik 20. stoljeća.

... a VDGG najveći bend.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 23/01/2021 : 20:56:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Azra
Thin Lizzy
Judas Priest

.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/01/2021 : 21:04:33  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Azra je precijenjena.

"Little old band from Texas" je car bendova.

Have mercy
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/01/2021 : 21:24:10  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Azra je precijenjena.

"Little old band from Texas" je car bendova.



Baš si navijam Mescalero album ovih dana u autu.
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11583 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 23/01/2021 : 21:28:34  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Dobar izbor.

Have mercy
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 23/01/2021 : 21:32:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Strašno mi je žao što sam ih propustio u Ljubljani 2009. godine. Mislio sam ići, al sam na kraju bio spriječen i nisam mogao.
Inače, u zadnje vrime od njih često vrtim Velcro Fly, pismu koja mi je dosta dugo bila nepoznata, no otkrio sam je preko Kule Tmine od Stephena Kinga di je u jednoj knjizi (trećoj ja mislim) bila dosta bitna za radnju

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/01/2021 : 21:39:20  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Nismo djeca, možemo uvažiti tuđa mišljenja o glazbenicima.

Evo, ja ću uvažiti svačije mišljenje da je Bob Dylan najveći glazbenik u zadnjih 100 godina.


jel to misliš kao pjevač samostalac ili tu ubrajaš i bandove

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/01/2021 : 21:41:50  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by vukozec

Nismo djeca, možemo uvažiti tuđa mišljenja o glazbenicima.

Evo, ja ću uvažiti svačije mišljenje da je Bob Dylan najveći glazbenik 20. stoljeća.

... a VDGG najveći bend.


pa zna se koji je najveći band ikad...gledajući statistički,gledajući vizualno,gledajući svirački, prodani nosači zvuka itd...to majka nije rodila...beatlese i stonese ne stavljam nigdi-oni su posebna kategorija...pogotovo liverpoolske beštije...

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/01/2021 : 21:52:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
...a mene opet zz top strasno gnjave. Ono, slozim si desetak stvari koje mi pasu i to je to.


The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 23/01/2021 : 21:57:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

pa zna se koji je najveći band ikad...


Bananarama?

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 23/01/2021 : 22:03:06  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Zeppelini su najveći rock band, nema tu dvojbe. Jedina prava supergrupa. 4 supertalentirana i superambiciozna glazbenika svjesna svojih mogućnosti su se našla sa ciljem da naprave najbolji bend. I u tome su uspjeli.


Eto, doživotni antiban za mene :)
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 23/01/2021 : 23:25:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Eh, takvih bendova ne prave vise. :(



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/01/2021 : 23:57:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by vukozec

Zeppelini su najveći rock band, nema tu dvojbe. Jedina prava supergrupa. 4 supertalentirana i superambiciozna glazbenika svjesna svojih mogućnosti su se našla sa ciljem da naprave najbolji bend. I u tome su uspjeli.


Eto, doživotni antiban za mene :)



https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 23/01/2021 : 23:58:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

...a mene opet zz top strasno gnjave. Ono, slozim si desetak stvari koje mi pasu i to je to.




Pa naslo bi se i 15 stvari
Mogu proć

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

globinjo
Moderator



Croatia
33492 Posts

Member since 12/09/2002

Posted - 24/01/2021 : 00:00:27  Show Profile Show Extended Profile  Visit globinjo's Homepage  Send globinjo a Private Message  Reply with Quote
Band uzasno podcijenjen
A meni mrak
GFR

https://www.facebook.com/Comicator/
https://www.instagram.com/comicator_stripfestival/
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2021 : 00:21:52  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Grand funk railroad?

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/01/2021 : 00:30:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

Band uzasno podcijenjen
A meni mrak
GFR


Dobri su, ali malo me koja njihova izuje kao ova...



The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2021 : 05:19:42  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo njihova najjaca:

Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2021 : 10:25:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pustin cesto sebi za gust We're an american bend.
Ta mi je ludilo.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2021 : 10:41:17  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Strašno mi je žao što sam ih propustio u Ljubljani 2009. godine. Mislio sam ići, al sam na kraju bio spriječen i nisam mogao.
Inače, u zadnje vrime od njih često vrtim Velcro Fly, pismu koja mi je dosta dugo bila nepoznata, no otkrio sam je preko Kule Tmine od Stephena Kinga di je u jednoj knjizi (trećoj ja mislim) bila dosta bitna za radnju


Ni ja ih nisam odgledao. Jedan od rijetkih bendova koje nisam. Fale mi za 'kolekciju'
Ali sa onima koji su ih gledali , i sto smo pricali, kazu mi da sviraju strasno kratko. Sat vremena i stop. To je malo za popizdit. To su mi svi rekli. I oni koji su ih gledali u Ljubljani i oni koji su ih gledali 'vani'.
Da King ih spominje u Kuli tmine.
Valjda ce stat i ova posast nestasive live nastupa, pa cu ih uhvatit negdi, nekada... jos je na mlado.
Sjecam se da su trebali svirat u Zagrebu, Domu sportova, ali slampavi organizator nije sredio adekvatni prostor i zbrinuo opremu kako treba, pa se prica preselila u Tivoli. A prije toga takoder nisu dosli u Zagreb jer je Dusty Hill 'fasovao' hepatitis c, pa su otkazali sve nastupe na turneji, obecavsi da ce doci do nas. To su i ispunili ali nisu im nasli dvoranu za svirku??? Sto je za Zagreb, bas fenomen...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2021 : 10:46:02  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by globinjo

quote:
Originally posted by Tonto

...a mene opet zz top strasno gnjave. Ono, slozim si desetak stvari koje mi pasu i to je to.




Pa naslo bi se i 15 stvari
Mogu proć


ZZ su sjajni. Kakvih 15 stvari. Uvjek isti. Ne mjenjaju nista.
Ja ih osobno drzim u 'veliku cetvorku'!
Cetiri benda uvijek ista;
Motorhead, Ramones, AC, ZZ!
Nista ne mjenjat. Samo picit. (Prva dva sam vidio uzivo, druga dva nisam nikad. Ali sreca druga dva jos sviraju. Nada postoji.)

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/01/2021 : 11:11:06  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

ZZ su sjajni. Kakvih 15 stvari. Uvjek isti. Ne mjenjaju nista.
Ja ih osobno drzim u 'veliku cetvorku'!
Cetiri benda uvijek ista;
Motorhead, Ramones, AC, ZZ!
Nista ne mjenjat. Samo picit. (Prva dva sam vidio uzivo, druga dva nisam nikad. Ali sreca druga dva jos sviraju. Nada postoji.)

E to je ono što kod mene ne može nikako biti plus, to je ono što me živcira. Svi su dobri i svih mi je pun ku*ac nakon 15 minuta.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 24/01/2021 : 11:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Genesis obično poznajemo po dvije faze, onoj prvoj koju je vodio Peter Gabriel te onoj drugoj na čijem je čelu bio Phil Collins. Međutim, postoji i treća faza, posljednja i najkraća - ona koju je vodio škotski pjevač Ray Wilson. Jedini album koji su snimili s njim, Calling All Stations, izašao je 1997. godine i predstavlja još jedan žanrovski odmak od prijašnjih radova. Ovdje se očituje duh sredine 90'ih te možemo čuti utjecaje alt rocka u glazbi Genesisa. Često zanemarivan album, no meni ima nekoliko baš dobrih pjesama, poput ove naslovne:


Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7655 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 24/01/2021 : 11:22:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Sve je bolje od Phil Collinsa.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/01/2021 : 12:47:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

quote:
Originally posted by ivanl

ZZ su sjajni. Kakvih 15 stvari. Uvjek isti. Ne mjenjaju nista.
Ja ih osobno drzim u 'veliku cetvorku'!
Cetiri benda uvijek ista;
Motorhead, Ramones, AC, ZZ!
Nista ne mjenjat. Samo picit. (Prva dva sam vidio uzivo, druga dva nisam nikad. Ali sreca druga dva jos sviraju. Nada postoji.)

E to je ono što kod mene ne može nikako biti plus, to je ono što me živcira. Svi su dobri i svih mi je pun ku*ac nakon 15 minuta.


1,2,3,4 samo pici. Jaka struja! Dis'bolje.
Ne naricu,tule,arlaucu,placu kao neki 'priznati' stari prdonje.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page
Page: of 7 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000