forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Burza stripova - potražnja
 Tražim Hacker časopise za kupit
 New Topic  Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

njup25
Starting Member

4 Posts

Member since 07/02/2021

Posted - 10/02/2021 : 16:20:39  Show Profile Show Extended Profile  Send njup25 a Private Message  Reply with Quote
Pozdrav,

trazim hacker casopise za kupiti, trazim brojeve 1,2,3,11,12,69,81,83,84,87,88 i od 92 do 117
ako imate sta od toga za prodati bila bi jako zahvalna :)

hvala puno

p.s. mozda ce mi trebati jos koji broj jer neke su malo u banani
Ja imam dupli br.4 pa ako kome treba drage volje poklonim ili zamjenim za drugi broj.

update:

Trazim jos samo prve brojke:

1 i 2!

Ako tko ima nek vice :D

Edited by - njup25 on 22/05/2021 01:11:51

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 15/02/2021 : 22:10:23  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
Možda ti pomogne: https://archive.org/details/slovenecomputermagazines?&sort=-week&page=2

Ali Hacker-e nisam nasao (skoro nikad cuo) ali ima tu npr. SVET KOMPJUTERA, sto sam kupovao i sam...
Go to Top of Page

markolar
Advanced Member



Slovenia
3104 Posts

Member since 05/01/2004

Posted - 15/02/2021 : 22:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send markolar a Private Message  Reply with Quote
https://archive.org/details/Hacker02199412
Go to Top of Page

njup25
Starting Member

4 Posts

Member since 07/02/2021

Posted - 16/02/2021 : 20:17:36  Show Profile Show Extended Profile  Send njup25 a Private Message  Reply with Quote
Hvala na link, ja trazim da fizicki kupim casopise jer ih zelim izloziti po zidu

Vise su me ljudi pitali zasto trazim pa ako vas zanima:

Trazim ih jer moj dragi je toliko pricao u tom casopisu i kako mu je bio super i da ima sve brojeve osim broj 13, pa sam ga htjela iznenaditi i mu kupit da ima completion. Zamolila sam njegovu mamu da provjeri koj tocan broj fali jer je bio uvjeren da je samo br 13 ali kao da nije vise siguran jer je ipak proslo puno godina.

Nakraju nece bit iznenadjene jer moj dragi ima lose pamcenje hahaha, njegova mama mi je potvrdila da zapravo vise toga fali, nazalost izgleda da se kroz godine malo vise toga pogubilo plus faks zato nema te zadnje brojke. Bila sam onda prisiljena pitati dragog koliko mu je zapravo stalo i odlucili se da sad imamo misiju kompletirati cijeli set hackera.

Tako da taj zasto se promjenio along the way, a ja sam se ufurala u potrazi jer nisam imala prilike ko mala ih citat ali sam dosta tih igrica igrala i bilo bi super ih imati izlozene po cijelom zidu onako comic book style i se prisjetit tih sjecanja iz djetinstva :)



Ako se netko zeli prisjetili jedna extra super ekipa skenira po malo brojeve na:
http://mercep.net/nostalgia/

A ako netko ima nijhove CD-ova nek se njima obrate jer ih zanima :)

Bilo bi lijepo viditi tu arhivu kompletiranu. Mozda netko ko ne zeli prodat je dobrovoljan skenirati svoje casopise i CD-ove.

Edited by - njup25 on 16/02/2021 20:19:17
Go to Top of Page

njup25
Starting Member

4 Posts

Member since 07/02/2021

Posted - 07/06/2021 : 20:14:56  Show Profile Show Extended Profile  Send njup25 a Private Message  Reply with Quote
Uspjela sam kompletirati svoj set Hacker casopisa :)
Imam dosta duplih ranijih brojeva pa ako ih itko zeli/trazi nek se slodobno javi.
Hvala svima koji su mi pomogli ovo realizirati.

A mi smo jos jednom pregledali nase Hackere i zakljucili da bi htjeli uzeti br 39, 48, 101 i 117 u boljem stanju pa ako netko ima ili zeli trade nek vice.

Hardcore fanovi Hackera znaju za crveni br 66 pa ako nekim cudom netko ima i zeli prodati nek mi se javi.

LP
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic  Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.11 seconds. Snitz Forums 2000