forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Torpedo Comics ZG ,17.03 - gost IGOR KORDEJ
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 15/03/2021 : 18:22:57  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
Poštovana publiko,
povodom izdavanja 'Imperie' - raskošnog strip integrala od 230 stranica u full color izdanju, velika mi je čast pozvati vas na live act s Igorom Kordejem; potpisivanje, crtanje i druženje sa publikom.
Igor Kordej će se glavom i bez brade pojaviti u strip knjižari Torpedo Comics Zagreb- Prilaz sestara Baković visavi kina 'Evropa', u srijedu 17-tog ožujka u 15 do 17 sati. Svatko tko kupi Imperiu na licu mjesta dobiva 20% popusta + potpis autora. Dakle, umjesto 240 kuna strip će na potpisivanju koštati 200 kuna.
Pa, dobro nam došli i vidimo se u skladu s propisanim i preporučenim epidemiološkim mjerama!

smogy_boy
Starting Member



Croatia
67 Posts

Member since 18/02/2016

Posted - 15/03/2021 : 18:36:05  Show Profile Show Extended Profile  Send smogy_boy a Private Message  Reply with Quote
a za nas koji nismo u zagrebu?
popust? uz potpis?
hvala
Go to Top of Page

veber
Senior Member



1117 Posts

Member since 18/09/2002

Posted - 15/03/2021 : 18:39:13  Show Profile Show Extended Profile  Send veber a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by smogy_boy

a za nas koji nismo u zagrebu?
popust? uz potpis?
hvala




Istina.Javite mi se preko poruke pa Vam pošaljem potpisani album poštom uz popust

Edited by - veber on 15/03/2021 18:40:28
Go to Top of Page

smogy_boy
Starting Member



Croatia
67 Posts

Member since 18/02/2016

Posted - 15/03/2021 : 22:50:04  Show Profile Show Extended Profile  Send smogy_boy a Private Message  Reply with Quote
hvala, cijenim Vaš trud.
javim se porukom
pozdrav
Go to Top of Page

Friki
Junior Member



Croatia
477 Posts

Member since 23/12/2010

Posted - 17/03/2021 : 12:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Friki a Private Message  Reply with Quote
Dolazim . Koliko se sjećam , Kordej nije zadnjih 3,4 godine imao neko potpisivanje u Zagrebu pa treba iskoristiti ovu priliku. Ukoliko se smiluju bogovi , možda padne i koji brzi crtež uz posvetu 🙂 .
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/03/2021 : 12:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
Nemojte ga ni slučajno pitati da vam nacrta išta vezano za njegov angažman u Marvelu.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1971 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/03/2021 : 13:46:36  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
Zašto?

Ne mislim ići, samo radoznalost

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 18/03/2021 : 22:30:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by fler

Zašto?

Ne mislim ići, samo radoznalost



Jednom sam ga ja davno (dosta je prošlo već od tada) na CRŠ-u pitao da mi nacrta Wolverinea, s obzirom da je aktivno radio na serijalima New X-Men i X-Treme X-Men, no zauzvrat sam dobio to da mi onako s visoka ispred cijele dvorane ljudi posprdno odgovori da on mrzi tu svoju fazu rada u Americi i da mi to neće i ne želi nacrtati, pa mi je u onu bilježnicu u koju skupljam crteže u par poteza nacrtao neku random glavu koja ne predstavlja nijednog konkretnog stripovskog lika, ne liči na ništa, a bome niti sam to uopće htio.

Ma ajde bokte... Tu se zaustavio moj interes kako za Kordeja kao osobu, tako i za njegove radove.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa

Edited by - Paka01 on 18/03/2021 22:32:03
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46537 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/03/2021 : 22:45:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by fler

Zašto?

Ne mislim ići, samo radoznalost



Jednom sam ga ja davno (dosta je prošlo već od tada) na CRŠ-u pitao da mi nacrta Wolverinea, s obzirom da je aktivno radio na serijalima New X-Men i X-Treme X-Men, no zauzvrat sam dobio to da mi onako s visoka ispred cijele dvorane ljudi posprdno odgovori da on mrzi tu svoju fazu rada u Americi i da mi to neće i ne želi nacrtati, pa mi je u onu bilježnicu u koju skupljam crteže u par poteza nacrtao neku random glavu koja ne predstavlja nijednog konkretnog stripovskog lika, ne liči na ništa, a bome niti sam to uopće htio.

Ma ajde bokte... Tu se zaustavio moj interes kako za Kordeja kao osobu, tako i za njegove radove.

koji lik

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Manabo
New Member



259 Posts

Member since 28/08/2013

Posted - 19/03/2021 : 12:26:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Manabo a Private Message  Reply with Quote
Ja sam mu na zadnjem Mafestu donio Cablea, onu knjigu koju je izdao Bookglobe i nije ništa rekao. Štoviše, napravio je odličan crtež, zahvalio se i to je bilo to.
Inače, jel bio netko na potpisivanju da veli kako je bilo?
Go to Top of Page

jagodanbg
Senior Member



2451 Posts

Member since 17/07/2019

Posted - 19/03/2021 : 13:36:22  Show Profile Show Extended Profile  Send jagodanbg a Private Message  Reply with Quote
Hoce li ta Imperia nekad za Srbiju? :)
Ono sto sam video na FB mi se bas dopalo!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/03/2021 : 22:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Imperia je odlican strip kao i sve od mestra Igora, za Europsko trziste uostalom. Kordej je jedan od najboljih, najplodnijih trenutnih crtaca stripova danasnjice. To sto je iskazao javno da mrzi tu svoju americku fazu, jos mi je i drazi. Napravio mi je vise predobrih crteza do sad i svaka mu cast. Doduse, valjda ga treba i pitati stokod kvalitetno. U album, ako ga pitas crta, na papire vise bas i ne, jer se dosta toga prodavalo poslije. Uglavnom, legenda! U pravom smislu rijeci, prava strip legenda. Njegov original iz Zvijezda ne bi dao za nikakve novce, nikad...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 19/03/2021 : 22:56:22  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl

To sto je iskazao javno da mrzi tu svoju americku fazu, jos mi je i drazi.



Po meni je čisti bezobrazluk kad netko pokaže interes za tvoj rad, a ti javno napraviš takav nastup i ponašaš se kao primadona. No eto, šta je tu je... Da je lijepo i pristojno rekao da više ne crta ništa vezano za amerikance i pitao jesam li zainteresiran za kakav drugi crtež, bilo bi sve okej. Ovako je zasigurno izgubio jednog čitatelja. Dobro, njemu to vjerojatno ne znači baš puno (ako i imalo), ali smatram da to nije način kako bi se trebalo odnositi prema publici.

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/03/2021 : 23:14:10  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

quote:
Originally posted by ivanl

To sto je iskazao javno da mrzi tu svoju americku fazu, jos mi je i drazi.



Po meni je čisti bezobrazluk kad netko pokaže interes za tvoj rad, a ti javno napraviš takav nastup i ponašaš se kao primadona. No eto, šta je tu je... Da je lijepo i pristojno rekao da više ne crta ništa vezano za amerikance i pitao jesam li zainteresiran za kakav drugi crtež, bilo bi sve okej. Ovako je zasigurno izgubio jednog čitatelja. Dobro, njemu to vjerojatno ne znači baš puno (ako i imalo), ali smatram da to nije način kako bi se trebalo odnositi prema publici.


Sve ti to stoji sa strane morala i pristojnosti, ali mene nije bas briga. Tip je jebeni zivi, nas genijalac. Majstor. Jedan od najboljih ikad, uopce. I sad nosim potpisanu Imperiju doma i fala mu. Cuj, svaka cast na tvom interesu i ljubavi za Marvel i takvu vrstu strip svijeta, i zao mi je sto te je otkantao, iskreno, ali meni to znaci da je covjek shvatio neke stvari. A ono su bile neke pare. Gaza. Dosada i tlaka. Nuzno zlo. Boli ga kiki za to, i zeli zaboraviti. Meni se to kod njega samo jos vise svida i drazi mi je zbog toga. Povuci paralelu kako tebe boli kiki za Azru. Isti kiki mene boli, za Marvel.
Igor Kordej ovakav, danas, u punoj crtackoj snazi, svaka mu cast, je pravi presedan. Pari Ivan Mestrovic po golemom opusu kojeg ostavlja. Nemos virovat koliko toga stvara.
Bas mu danas citam recenziju u izvanrednom albumu Nenada Barinica, Vukovar Has, koji mi je frisko stigao...
Ma covjek je svugdje. Ide ga strip, i gotovo. Rekao bi moj omiljeni, nedavno preminuli Alem Curin; otvorila mu se spina!
I to traje i traje. A kvaliteta neupitna. Nevjerovatna...

Los cukar na fritulama!

Edited by - ivanl on 19/03/2021 23:42:26
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25893 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/03/2021 : 23:36:46  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sve je gaža.Ko da za frenče crta za kikiriki.


Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/03/2021 : 23:44:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Istina. Sve je gaza, sve je laza, ko jedan nas, sad vec sve manje i manje vrijedan, lokalni nogometni klub...

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page

Manny
Average Member



569 Posts

Member since 21/08/2011

Posted - 20/03/2021 : 00:10:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Manny a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivanl
Njegov original iz Zvijezda ne bi dao za nikakve novce, nikad...



Kako si došao do originala, ako nije tajna? :)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15683 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 20/03/2021 : 01:20:15  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Manny

quote:
Originally posted by ivanl
Njegov original iz Zvijezda ne bi dao za nikakve novce, nikad...



Kako si došao do originala, ako nije tajna? :)


Ma nije tajna, Petre... Zasto bi bila...
Kupio sam ih kod njega osobno, preko jednog prijatelja. Pa koliko je samo toga nacrtao. Kupio sam jednu tablu iz Cable-a, jednu lijepu iz Tajne povijesti i jednu prastaru meni fantasticnu iz Zvijezda. Sad vec davno od tada...kad se vratio bio zivjeti u Zagreb.

Los cukar na fritulama!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000