forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Glazba
 glazba danas - kamo ide, ima li smisla
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 8

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/03/2021 : 22:37:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonto

Da si moj mladjo našao neki drugi primjer još bi i zaslužio odgovor. Onaj kome je ova duran verzija bolja ne zaslužuje ništa drugo nego da mu se odsječu uši i zamaltaju rupe.



Ma daj, Duranovci rasturaju ovdje, a Dylan zvuči kado da spava i pjeva istovremeno

Tocno tako, apsolutno su promasili bit pjesme.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2021 : 22:38:57  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Bome nisu, meni baš imaju taj 80's djir, emotiva je tu naglašena...Baš za dovesti ribu u krevet i pustiti pjesmu

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/03/2021 : 22:45:25  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Bob u 80's djiru... otprilike smisleno kao doorsi u cajka djiru.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 25/03/2021 : 22:52:51  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
Ha dobro, sad si ga pretjerao:D:D
Ok, ne slažemo se, meni je ova obrada fakat ok

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/03/2021 : 23:00:39  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

Ha dobro, sad si ga pretjerao:D:D
Ok, ne slažemo se, meni je ova obrada fakat ok

Nedavno sam tamo na svom topicu izvukao nekih dvaesetak meni dragih obrada dylana sa linkovima... niti jedna mi nije bolja od originala. Eventualno se može pričati da je Jimi digao All along the watchtower na jednu višu razinu... sve ostalo je samo kopija.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 25/03/2021 : 23:29:46  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Što se sviračko-aranžerske strane tiče, njedna obrada Dylana mi nije bolja od originala i njegovih obrada samog sebe, uključujući i najrazvikaniju Hendrixovu. Obrade su nabildane i ulickane, a originali dišu i mirišu.

Recimo zalud Maggie's Farm od Ragea svi mišići, original i dalje zvuči žešće i pankerskije, imate dojam kao da je pjesma svo vrijeme na ivici raspadanja.

Uvijek je imao vrhunski bend. Ja bi te albume mogao slušati i kao instrumentale. Blood on the tracks i Desire mogu slušati satima na repeat (empirijski dokazano ;)).
Go to Top of Page

Tonto
Advanced Member



7656 Posts

Member since 11/02/2012

Posted - 25/03/2021 : 23:57:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonto a Private Message  Reply with Quote
Tako ti je to kad ljudi padaju na šminku i ne razumiju emociju.

Btw nisam zaboravio tvoj prigovor kad mi se s moje strane zanemareni Blood on tracks nije našao na listi. Ispravljam grešku, preslušao sam ga jedno 30-tak puta zadnjih mjesec dana.

The less I have the more I am a happy man
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/03/2021 : 00:07:37  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
:)

Evo što se kod mene ovaj tjedan višestruko vrti:



Prošli tjedan je glavni hit bila Imelda May (i novi Springsteen), eto nešto iz ovog stoljeća :)
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/03/2021 : 06:58:27  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01

Meni je Bob Dylan jedan od onih "best of" glazbenika, tojest rijetko koji njegov album mi je dovoljno dobar i zanimljiv da ga mogu poslušati cijeloga. Vrlo lako mi postane ubitačno zamoran i dosadan, no kad se sa tih svih albuma izvuku najbolje stvari, stvori se jedna zavidno dobra kompilacija. Jedini album koji eventualno cijeli mogu zavrtiti je Highway 61 Revisited.


Ovo kao da sam ja pisao.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/03/2021 : 07:03:29  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by doom

quote:
Originally posted by ivanl

Metuzalemi ili ne, stvar je potpuno jednostavna. Danas je vise raznoraznog zvukovlja kojeg mozemo staviti pod zajednicki nazivnik prekrasne rijeci; glazba, ali u toj bujici izricaja, kakofoniji svega i svacega, danas vise nego ikad, masa je smeca. Sto i nije cudno na ovu kolicinu.
I sta? Prije je bilo bolje. Bolje se sviralo, produciralo, pjevalo, pisalo...to je cinjenica.
Fala Bogu pa 'metuzalemi' jos rade to sto rade i dan danas. Kad ce vise i uzivo ponovo, pobogu?


Svaka cast tebi ako te i dan danas zadovoljavaju ti stari bendovi jer cinjenica je i to da je moderna produkcija zahvatila vise manje sve te bendove i da ono sto sviraju danas vise nema veze sa onim sto je bilo prije. ja cu govoriti sada za ono sto znam, npr ja sam odrastao na thrash metalu, megadeth, anthrax, exodus pa pantera itd., ali nema teoretske sanse da ja njih idem slusati uzivo danas. Ne zato jer su stari ili sto slusam nesto drugo nego jer su jednostavno izvedbe lose. Mozda sviraju iste akorde, ali produkcija ih je izjela. Svirke su ogoljene, gitare potpuno izlizane, cinele za drzanje ritma se cuju jace od tih gitara zbog produkcije koja se pobrinula za uklanjanje prljavog zvuka i time u startu zakinula tu glazbu da stvori energiju kao prije (uvijek se sjetim bubnja metallice sa turneje crnog albuma, najjaci bubanj koji sam ja cuo, kao da netko puca na stadionu, a danas nema sanse da se takvo nesto cuje uzivo), onda mnogi su izgubili glasove koje su imali, svako malo se ispada iz ritma, solaze se vise improviziraju nego sviraju kako bi trebale i takodalje. Ja opet kazem, sto vise se nastoji manipulirati zvukom to sve veci djumbus nastaje. Dovoljno je samo upaliti snimke koncerata iz proslog desetljeca i prije 30 godina i razlika je jasna. Jednostavno nacin na koji su upakirane danasnje svirke je vrlo upitne kvalitete nakon sto se poslusaju stari snimci izvedbi. To se i na domacoj sceni da lako primjetiti netrebamo traziti daleko.


Grijesis. I to puno. Stalno sam na zivim svirkama i veze nema ovo sto si napisao. Megadeth mocno zvuci jos uvijek. Svaka im cast. A cast sam posebnu imao kad sam Panteru odgledao na Cowboys from hell turneji. Stas' poc govorit kako je to bilo dobro. Exodus me ne zanima. Anthrax nazalost nikad nisam uhvatio. Sto se tice ovih sto si ih pobrojio. Ali lepeza onog sto ja slusam i sto sam poslusao uzivo je ogromna. Tako da tim desetljecima sticanim iskustvom, znam sto sam vidio, cuo i sto sad 'govorim'.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15617 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 26/03/2021 : 07:08:37  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by mladjo

quote:
Originally posted by Tonto

Da si moj mladjo našao neki drugi primjer još bi i zaslužio odgovor. Onaj kome je ova duran verzija bolja ne zaslužuje ništa drugo nego da mu se odsječu uši i zamaltaju rupe.



Ma daj, Duranovci rasturaju ovdje, a Dylan zvuči kado da spava i pjeva istovremeno


Evo ovako ti se Mladjo svira Lay Lady Lay. A mislim ni da ostali nisu culi ovu verziju. Meni je rasturacina. Jest da je pjesma Dylanova, ali ovdje kao da je Al Jorgensen preuzeo potpunu kontrolu.

https://youtu.be/ExJymZl7z7k

Predobro.

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 26/03/2021 : 20:59:19  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
Ponukan ovom raspravom malo sam slušao MTV hits ovih dana :)

Kao prvo, nešto što volim istaknuti: nije svaka muzika namijenjena za istu stvar. To mi je zanimljivo, ljudi vole gledati filmove i čitati knjige (stripove) različitih žanrova, ali kad se priča o muzici zauzmu stav da je njima omiljeni žanr bolji od nekog drugog i drve po tome. U filmskoj komediji možemo uživati na jedan način, u hororu na drugi, a u melodrami na treći, zašto tako ne bi bilo i sa muzikom?

Modernim popom dominira plesna glazba (zapravo, tako je uvijek bilo). Pa, da budem iskren, da izađem u klub s namjerom da plešem i ja bih vjerojatno radije čuo Brunu Marsa i Lady Gagu nego King Crimson. No kad doma sjedim sa slušalicama onda želim malo izazovnije podražaje za mozak, food for thought itd., onda je stvar obrnuta. To što sam stari konj sa dvije lijeve koji ne ide u klubove plesati objašnjava zašto je muzika koju pretežno slušam takva kakva je. Takva muzika dominira i u kritičarskim izborima. Tu vidimo nesrazmjer između onoga što kritičari hvale i onoga što je na vrhu lista. Nije tu stvar samo o tome da su glazbeni kritičari snobovi zarobljeni u prošlosti (iako ima malo i toga), već je jednostavno logično da se o izazovnijoj, hermetičnoj glazbi može više pisati i više ju analizirati. I Terrence Malick je zanimljiviji filmskoj kritici od Judda Apatowa, no mislim da bi svijet bio siromašniji da postoje samo filmovi kakve snima Mallick, bez onakvih kakve snima ovaj drugi.

Uglavnom, nakon slušanja MTV hits mogu reći da nije to nužno nešto "loše". Čak bih se usudio reći da je moderna pop glazba i kompleksnija nego što je bila u doba kad sam ja bio u demografskoj skupini kojoj je prvenstveno namijenjena (doba dancea 90ih). No previše jednodimenzionalna jest. Nakon sat vremena imao sam dojam da slušam jednu te istu pjesmu, sve to sliči kao jaje jajetu. Raznolikost na vrhovima top ljestvica je prije bila veća čini mi se.

No ono što mene zapravo brine nije industrijski pop sa vrhova top ljestvica - ono što sam pisao o "avatarima" koji prezentiraju hitove koji se štancaju na industrijskoj traci kojom upravljaju isti ljudi i mućkaju te hitove po dobro uhodanoj formuli, nije to puno drugačije od načina kako je funkcionirao Hitsville USA u Motownu prije preko 50 godina. Ono što mene zapravo brine je da u onome drugome, u alternativi tome, u undergroundu, nema više ničega što može doseći veći značaj. Autoritet koji danas ima, Nick Cave je postepeno stjecao tijekom karijere, ne vidim da netko mlađi danas može imati takvu trajektoriju karijere. Glazbeni pokreti kao identitet generacijske subkulture, ni to ne vidim da je više moguće. Ostat će nam samo plesni pop i hermetična glazba za kritičarske dinosaure.

Edited by - vukozec on 26/03/2021 21:01:54
Go to Top of Page

doom
stripovi.com suradnik



Argentina
720 Posts

Member since 28/07/2016

Posted - 21/04/2021 : 17:34:35  Show Profile Show Extended Profile  Send doom a Private Message  Reply with Quote
nikako se natjerati slusati nesto novo, ali evo konacno da krenem i ja dalje sa pop glumicama

setam ja po ulici, kad iz kafane dopire neka pjesma, znam da sam je vec cuo na radiu, na televiziji i jos negdje nemogu se sjetiti no nebitno. i nikako izbacit tu stvar iz glave. ukucam ja tekst i da vidim o cemu se radi. ava max, vjerovatno vecina nikada nije cula za doticnu, ali ovu pjesmu kings and queens ste sigurno culi jer je bombardiraju na sve strane unazad godinu dana i sigurno je u samom vrhu najemitiranijih pjesama.



dakle sta imamo; retro synth zvuk koji stalno ponavlja pet istih tonova, pad koji se nastavlja na isti nacin na frazama i nekakav sramezljivi i nedoreceni solo na gitarama (vjerovatno za popunjavanje prostora sto u tom slucaju nije iznenadjenje). dakle nista u smislu doticanja granica medija. cak izgleda kao da pjesma odise neopterecenoscu vremenom (ovdje nemislim da tekstualni dio), upitno jeli to ciljano ili slucajnost. uglavnom, sto se tice ajmo reci neke strukture to je dosta mlako i jednostavno. tu ustvari svaki ozbiljniji domaci glazbenik poput gibonnija ovakve stvari nadmasuje u samom startu. ono sto je nekad bio tek korak u izgradnji produkta, danas je cijeli proizvod.
gledam malo sta ljudi kazu i naravno odmah su se uhvatili na sami intro kako ih je osvojio. a tekst je nakupina svega i svacega, poruka je donekle jasna, razumijevanje nas jednih za druge. ja nesumnjam u autorove namjere, ali nacin na koji se prezentira ideja je krajnje diletantski. ljudi kao da u zivotu nisu knjigu vidjeli. a mozda su moja ocekivanja previsoka. ljudi ustvari neznaju vise ni razgovarati, nepismenost sve veca, kultura opcenito da negovorim. previse se naginje jednostavnosti i nepretencioznosti u izvedbi kod glazbe koja danas dominira. ne samo u glazbi nego u svim granama umjetnosti. ljude i dalje donekle zanimaju iste i velike teme, ali jednostavno vise nemaju sposobnosti da bi ih ostvarili.
ovdje cu se odmah nadovezati na spominjani underground;
quote:
u alternativi tome, u undergroundu, nema više ničega što može doseći veći značaj.

ja bi se slozio. mada cesto cujem kako ljudi kazu ima dobrih bendova i glazbe, ali mi neznamo za njih. to je dosta upitno (ja osobno mislim da bas i nema, ali necu odbaciti mogucnost), ali recimo i da ima oni tesko mogu egzistirati, plus publici nebi bilo bitno ustvari koliko je kvalitetno to sto oni sviraju. a ni pretjerana zaludjenost nekim uzorom, koliko god taj uzor bio kvalitetan, nije dobra.
sa svakim novim otkricem neke dobre stvari rastu apetiti, mozak trazi novi fiks tako da je meni skoro pa nemoguca misija otkriti desetak odlicnih pjesama na godinu, a kamoli na tjedan.




ovo je jako dobro. isto, a nije isto. sad vec mjesec dana svako malo poslusam. oduvijek sam cijenio sposobnost igranja sa rijecima na pravi nacin, makar sve drugo u pjesmi stekalo. ovdje nema neke razlike u odnosu na gore spomenutu kings & queens, ni formom ni sadrzajem, ali pjesma nekako pruza jedan blagi osjecaj melankolije zbog nacina pjevanja. tekst sam po sebi nije nista posebno, povrsan i jednostavan, prenemaganja i ponavljanja nekakvih izraza i usklika kao i kod K&Q (sto je karakteristicno ustvari za ostatak ovakve ekipe), ali izvedba je jako lijepa. sad jel u ovom slucaju u nekom obliku izvrsen brainwashing nadamnom ostaje pitanje. a kad se samo sjetim kako sam se jedva natjerao otvoriti ovu pjesmu. spot nastojim ne gledati da se ne izgubi dojam, a i valja cuvati zivce u danasnje vrijeme.

obje pjesme se osjetno i lako primjetno oslanjaju na tesktualni dio dok je glazba ustvari zanatsko odradjivanje posla. zanimljivo bi bilo poslusati samu bazu, ritam ovih danasnjih pjesama lady gage, katy perry i ostalih; znaci bas i bubnjeve, te usporediti slicnosti i razlike da priblizno cujemo koliko slusamo jednu te istu stvar...
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 19/08/2021 : 18:51:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Talentirani mladic
https://patch.com/new-jersey/asbury-park/how-david-ross-lawn-making-it-professional-musician

https://www.youtube.com/user/12dl196










Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/01/2022 : 18:30:35  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2334435&index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m koji likovi

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/01/2022 : 12:49:04  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=magazin&id=2334435&index_ref=naslovnica_magazin_ostalo_m koji likovi



https://www.jutarnji.hr/kultura/glazba/doznajemo-menart-prekida-suradnju-s-tram-11-njihov-kontroverzni-album-povlace-iz-prodaje-15149012

Sad će biti kmečanja o "cancel culture".

A zapravo su glavni mainstream mediji (Dragaš u jutarnjem, Horvat u večernjem itd.) pored zdravih ušiju odbijali čuti to što čuju i oduševljavali se "beskompromisnim" albumom tako da taj narativ o canceliranju mainstream medija je mućak (koji će se sad naravno beskonačno ponavljati kao činjenica). Dragaš je čak bulaznio da se ne smijemo zabuniti da je to isto kao Thompson ili Škoro, valjda zbog one malograđanske podjele na "urbano" i "seljačko" (doduše i nije isto, ova druga dvojica su u svojim pjesmama zapravo puno uljudniji i normalniji). Prvi koji je stvari nazvao pravim imenom je zapravo jedan nezavisni poluamaterski portal.

"Kultni reperi" vjerojatno ipak ne moraju brigat za svoju egzistenciju, ovo će im kod jednog velikog dijela publike biti reklama kakvu samo poželjeti mogu. Moguće da im i prava renesansa karijere slijedi, spomenuti kumovi su već isfurani, vrijeme je za nove "heroje".


No kao što sam ti već rekao, taj ZG rep je uvik bio zakuac

Edited by - vukozec on 24/01/2022 12:53:49
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/01/2022 : 15:28:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Pa di zabranit prodaju . Tek je to debilana.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 24/01/2022 : 15:33:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mogu pronac sponzora, barem ih ima dovoljno danas. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 24/01/2022 : 17:04:20  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo čudno. Tko pusti album u prodaju, pa ga onda povuče? Dal je itko u toj kući poslušao to što će izdat?

Opet, ja ne bi zabranjivao. Stavio bi Parental Advisory naljepnicu kao što je često znalo bit kod rap albuma u prošlosti i gotovo.

Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 24/01/2022 : 17:04:57  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo čudno. Tko pusti album u prodaju, pa ga onda povuče? Dal je itko u toj kući poslušao to što će izdat?

Opet, ja ne bi zabranjivao. Stavio bi Parental Advisory naljepnicu kao što je često znalo bit kod rap albuma u prošlosti i gotovo.

Go to Top of Page

vukozec
Advanced Member



4828 Posts

Member since 17/08/2013

Posted - 24/01/2022 : 17:18:58  Show Profile Show Extended Profile  Send vukozec a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

Meni je ovo čudno. Tko pusti album u prodaju, pa ga onda povuče? Dal je itko u toj kući poslušao to što će izdat?




Vjerojatno ne. Nema više urednika ni uredničke politike u ničemu pa tako ni u glazbenom izdavaštvu. Anything goes. Povlačenje ionako ne znači ništa. Na jubito će im pregledi ionako nakon ovog eksplodirati. Evo gledam i na Spotifyju ništa nije povučeno, album uredno dostupan (copyright Menart 2021), sigurno je tako i na ostalim streaming servisima.

Edited by - vukozec on 24/01/2022 17:19:23
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 24/01/2022 : 17:56:37  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Al bolju reklamu od zabrane ne moš dobit. Baš mi je jutros došlo nešto narudžbe ,možda bi uzea i ovo na CD da san zna da će ga povuč.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/01/2022 : 12:40:08  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
ko što rekoh...https://narod.hr/hrvatska/reperi-tram-11-nakon-udara-ljevicara-stali-iza-svojih-pjesama-sve-je-to-u-sferi-rap-izrazaja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

xilrion
Senior Member



Croatia
2963 Posts

Member since 16/12/2010

Posted - 25/01/2022 : 17:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Visit xilrion's Homepage  Send xilrion a Private Message  Reply with Quote
album je loš bez obzira na tekst.
ishlapjeli su. nije to onaj pravi tram 11.

https://xilrion.deviantart.com/
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 25/01/2022 : 17:52:20  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mogli bi svirat na predizbornim festama, zna se za koga. .D


Mozda ih cak pozovu na veliku festu u Blajburg, gdje ce snimiti lajv album uz nedjelnju misu. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page
Page: of 8 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.78 seconds. Snitz Forums 2000