forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor priče iz Darkwooda 1.
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 4

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/04/2021 : 20:28:41  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Tonto

Necu dalje lwoode, nema smisla.

...samo jedno: ne znam kako kod vas, al kod nas kuvari imaju debelo vece place od konobara upravo iz tog razloga sto nemaju napojnice... a tamo gdje to nije slucaj, napojnice se dijele medju svim osobljem.

Kuvari zavisi di rade, pomoćno osoblje je potplaćeno svuda. Fast food i dostava rijetko dobiju manču,ako ikad.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 03/04/2021 : 20:30:25  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by tinton

Ja nikada nisam čuo da netko u restoranu NE daje napojnicu.


Eto zamisli ima i takvih. Nego otkad ti to držiš do običaja?

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 03/04/2021 : 20:50:37  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Znači nema nekog pametnog razloga osim običaja.
Nije da nikad ne ostavim u restoranu ali ne želim da to bude pod "moraš".
A posebno je glupo kad onaj koji bi "trebao"ostaviti ima manju plaću od onoga kojem ostavlja.

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 03/04/2021 : 21:16:43  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Aj otvorite posebnu temu da ne spamamo, ima bi ja tu šta napisat ;-)))

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/04/2021 : 21:29:42  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by tinton

Ja nikada nisam čuo da netko u restoranu NE daje napojnicu.


Eto zamisli ima i takvih. Nego otkad ti to držiš do običaja?


Otkad je takav običaj.

quote:
Originally posted by jaki

Znači nema nekog pametnog razloga osim običaja.
Nije da nikad ne ostavim u restoranu ali ne želim da to bude pod "moraš".
A posebno je glupo kad onaj koji bi "trebao"ostaviti ima manju plaću od onoga kojem ostavlja.



Pa tehnički ne moraš. Ne moraš ni pozdraviti nekoga na ulici ako nećeš.
A običaj itekako jest pametan razlog. Zbog običaja se stvaraju očekivanja na tržištu koja smanjuju plaću na koju konobari pristaju. Kada nitko ne bi davao napojnice, konobari bi očekivali veće plaće, ali bi onda i gazde to nadoknađivali kroz veće cijene.

Što se tiče toga tko ima veću plaću, uglavnom su plaće konobara relativno proporcionalne cijenama u restoranima, pa su situacije gdje gosti imaju manje od konobara dosta rijetke. U takvim situacijama zaista ne treba zamjeriti onima koji ne ostavljaju ako nemaju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 03/04/2021 : 21:30:44  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Aj otvorite posebnu temu da ne spamamo, ima bi ja tu šta napisat ;-)))


Malo odužih pisanje posta.
Slažem se da se trebamo prebaciti u drugi topic ako mislimo nastaviti.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ivanl
Advanced Member



Croatia
15616 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 03/04/2021 : 21:44:23  Show Profile Show Extended Profile  Send ivanl a Private Message  Reply with Quote
Pa i Zagor ostavlja napojnice...

Kontra mraku, kontra sili!
Prkos mocnome, zaštita slabome!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 04/04/2021 : 05:38:20  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Aj otvorite posebnu temu da ne spamamo, ima bi ja tu šta napisat ;-)))

pa napiši i ti ovde kad smo već zaspamali

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

bonjovi4ever
stripovi.com suradnik



Croatia
1296 Posts

Member since 09/10/2007

Posted - 14/04/2021 : 20:03:48  Show Profile Show Extended Profile  Send bonjovi4ever a Private Message  Reply with Quote



“Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.” - Mark Twain
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 15/04/2021 : 18:00:51  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

o čemu se radi u ovim novelama? Kakav je to serijal? Mislio sam da to preskačem ali da mi ne bude žao na kraju....inače polako mi je pun kufer svih tih dodatnih Zagor izdanja, teško je to sve pratiti šta kada izađe itd,....odjedanput sam zatrpan stripovima a nemam nikakve volje za čitanjem, samo slažem po predalima i slično, usporite malo haha!!!!



Kupio sam Libellusove 5/6 i požalio sam. 6icu nisam i neću uzeti.
Kupio sam 20 Ludensovih Zagor knjiga i to je sve što od Zagora želim imati. Imam i par Libellusovih knjiga, ali tu stajem.
Stan u Njemačkoj polako mi počinje ličiti na striparnicu, a stripovi ne zanimaju, osim mene, nikoga u mojoj blizini.
Ovaj serijal mi je potpuno ugasio bilo kakvu želju za modernim, modernijim Zagorima.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/04/2021 : 18:44:47  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Okanite se Zagora ako vas smara..
Bar za njega nema zime..
Novele su ok ali nista posebno..
Redovni Zagor je dobar, a extra sad dolaze odlicne epizode...
Meni sve može dosadit..samo Zagor nikada.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 15/04/2021 18:45:40
Go to Top of Page

Damir82
New Member



131 Posts

Member since 02/06/2019

Posted - 15/04/2021 : 18:48:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Damir82 a Private Message  Reply with Quote
Mene baš raduje ovo izdanje,i puno mi je draže od Korijena,nekako su mi ljepše naslovnice,bravo za Ludens,još kad bi pokrenuli Mister No od prvog broja mojoj sreći nikad kraja!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 15/04/2021 : 19:31:57  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by stripnik

quote:
Originally posted by 1Euro

o čemu se radi u ovim novelama? Kakav je to serijal? Mislio sam da to preskačem ali da mi ne bude žao na kraju....inače polako mi je pun kufer svih tih dodatnih Zagor izdanja, teško je to sve pratiti šta kada izađe itd,....odjedanput sam zatrpan stripovima a nemam nikakve volje za čitanjem, samo slažem po predalima i slično, usporite malo haha!!!!



Kupio sam Libellusove 5/6 i požalio sam. 6icu nisam i neću uzeti.
Kupio sam 20 Ludensovih Zagor knjiga i to je sve što od Zagora želim imati. Imam i par Libellusovih knjiga, ali tu stajem.
Stan u Njemačkoj polako mi počinje ličiti na striparnicu, a stripovi ne zanimaju, osim mene, nikoga u mojoj blizini.
Ovaj serijal mi je potpuno ugasio bilo kakvu želju za modernim, modernijim Zagorima.



i ja ču preskočiti ove novele. Vidio sam u striparnici Libellus izdanje ovih novela i malo prolistao i "na prvu loptu" mi se nije baš nešto svidjelo.
Jučer sam pročitao maxi (one priče iz Darkwooda, koliko je to dosadno i loše!!!) a danas Kolor 11 ono sa ikarovim perom (otmica Ikara La plumea, eh dosadno isto tako,....) ne sječam se kad sam dobar Zagor pročitao. Možda je problem u meni, možda nemam više volje za čitanjem stripova, šta ja znam, sve su mi nekako dosadne priče, jedva čitam sve to. Imam još puno nepročitanih Zagora, valja če se nači neka zanimljiva priča inače ču polako prestati sa čitanjem stripova
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 15/04/2021 : 20:40:01  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever









I don't believe in tipping.

Edited by - going going on 15/04/2021 20:40:23
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 15/04/2021 : 21:14:13  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Damir82

Mene baš raduje ovo izdanje,i puno mi je draže od Korijena,nekako su mi ljepše naslovnice,bravo za Ludens,još kad bi pokrenuli Mister No od prvog broja mojoj sreći nikad kraja!



Siguran sam da hoce i pilot uskoro..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 15/04/2021 : 21:21:45  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by bonjovi4ever





da,to san ja

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/04/2021 : 11:55:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Na kioscima
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 17/04/2021 : 12:21:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Da, upravo kupio.
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2319 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 17/04/2021 : 12:38:21  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
Zagor i Kendra Lust 😁
Go to Top of Page

Damir82
New Member



131 Posts

Member since 02/06/2019

Posted - 17/04/2021 : 12:51:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Damir82 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

Zagor i Kendra Lust 😁


Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 17/04/2021 : 12:53:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Kruger

Da, upravo kupio.



Ne znam za vas ostale, ali meni je uvijek drago kad Kruger potvrdi da je strip na kiosku
Go to Top of Page

goghy
Average Member



Croatia
619 Posts

Member since 11/12/2012

Posted - 17/04/2021 : 13:40:05  Show Profile Show Extended Profile  Send goghy a Private Message  Reply with Quote
Izgleda da na forumu svatko ima svoje zaduženje
Go to Top of Page

zlatan bihac
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
7589 Posts

Member since 24/03/2009

Posted - 17/04/2021 : 13:42:12  Show Profile Show Extended Profile  Send zlatan bihac a Yahoo! Message  Send zlatan bihac a Private Message  Reply with Quote
Ne mogu se sad sjetiti treceg forumasa koji redovno javlja da je izasao strip na kiosku..
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 17/04/2021 : 14:12:05  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ivan_micic

Zagor i Kendra Lust 😁




Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Dexters
Senior Member



Croatia
1525 Posts

Member since 05/08/2018

Posted - 17/04/2021 : 14:26:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Dexters a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

quote:
Originally posted by ivan_micic

Zagor i Kendra Lust 😁






Ima li golih sisa? (pitam za željkeca)

ps: Kruger mora potvrditi izlazak stripa na kioske da bi delboj mogao upisati datum na sajtu.
Go to Top of Page
Page: of 4 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000