forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor zlatni klasik 13 - Molok
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

LudensovPotrcko
Average Member

600 Posts

Member since 05/06/2018

Posted - 02/05/2021 : 21:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send LudensovPotrcko a Private Message  Reply with Quote
Strava i užas!



Scenarij: Castelli
Crtež: Bignotti

Broj originala: 77
Broj SD extra: 23

05. 05. na shop.strip-agent.hr

Od 07. 05. na kioscima i u striparnicama.

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 02/05/2021 : 22:09:12  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
Jedna od mojih najdrazih epizoda kao i najdrazih negativaca. Mozda me neki napadnu al meni je ova prica 8/10 jer Molok izgleda premocno.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 02/05/2021 : 23:17:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
I meni ova priča ima neki dobar šmek, doduše ima tu nostalgije. Nisam bio nikakav klinjo, ZS i to, naprotiv, 7. mjesec 2008. godine kad je izašla u Klasiku, pred ljetnu pauzu 1. godine faxa nešto položio, osigurao uvjet, kupio na kiosku i poslije čitao uz sladoled, sretan

loading...
Go to Top of Page

Damir82
New Member



131 Posts

Member since 02/06/2019

Posted - 02/05/2021 : 23:48:12  Show Profile Show Extended Profile  Send Damir82 a Private Message  Reply with Quote
Odlično izdanje,svaka čast na ritmu izlaženja
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 03/05/2021 : 00:55:51  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Dwayne_Looney

I meni ova priča ima neki dobar šmek, doduše ima tu nostalgije. Nisam bio nikakav klinjo, ZS i to, naprotiv, 7. mjesec 2008. godine kad je izašla u Klasiku, pred ljetnu pauzu 1. godine faxa nešto položio, osigurao uvjet, kupio na kiosku i poslije čitao uz sladoled, sretan



I ja sam se upoznao sa Molokom putem klasik izdanja. I kod mene utice nostalgija kada je u pitanju ova epizoda.
Kada Bure vraca sve zivo i mrtvo mogao bi dati sansu Moloku, ali ne mora biti ovaj Molok vec nesto slicno njemu kao neki nesluzbeni nastavak gdje se neko dokopao Talbotovih naucnih radova i odlucio da pocne sa vlastitim molokolilim eksperimentima. Al znajuci Bureta prica bi prosla kao Sjena faraona tako da bolje ne bockati vraga.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 03/05/2021 : 02:16:18  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
Priča odlična, Bignotti na vrhuncu stvaralastva..

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16299 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 07/05/2021 : 15:48:03  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Opet netačna najava?
Go to Top of Page

ivan_micic
Senior Member



Croatia
2320 Posts

Member since 19/12/2007

Posted - 07/05/2021 : 15:59:54  Show Profile Show Extended Profile  Send ivan_micic a Private Message  Reply with Quote
nije ništa izašlo na kiosk. za sutra mi kažu da ide samo zagor korijeni 5, jer je vraćen ovaj prijašnji
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/05/2021 : 17:53:59  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
Ova mi je naslovnica u TOP 10 ,Feri je stvarno bija meštar,pokoj mu duši
Davno je to bilo kad sam je prvi put ugleda u ZS,jedan susjed donija je strip za razmjenu,ugledavši u samom trenu naslovnicu bila je to ljubav na prvi pogled.
Nema smisla jadikovati šta strip nije nacrta Feri ili Donateli......
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 07/05/2021 : 18:33:39  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ova mi je naslovnica u TOP 10 ,Feri je stvarno bija meštar,pokoj mu duši
Davno je to bilo kad sam je prvi put ugleda u ZS,jedan susjed donija je strip za razmjenu,ugledavši u samom trenu naslovnicu bila je to ljubav na prvi pogled.
Nema smisla jadikovati šta strip nije nacrta Feri ili Donateli......



I meni je Bignotti pun pogodak sto se tice ove price. Vjerujem da bi Ferri uradio dobro Moloka a za Donatellija nisam siguran. Don mi je uvijek vise lezao na cistom westernu nego na horroru a Ferri a druge strane mi je uvijek bio vise za horror no western mada ne dovodim u pitanje kvalitetu njegovog stila. Sto se tice Bignottija imam osjecaj da je malo precijenjen.
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 07/05/2021 : 19:09:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ova mi je naslovnica u TOP 10 ,Feri je stvarno bija meštar,pokoj mu duši
Davno je to bilo kad sam je prvi put ugleda u ZS,jedan susjed donija je strip za razmjenu,ugledavši u samom trenu naslovnicu bila je to ljubav na prvi pogled.
Nema smisla jadikovati šta strip nije nacrta Feri ili Donateli......



A meni se nekako čini da ovo uopće nije Ferri...
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 07/05/2021 : 20:43:37  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Jedna od mojih najdrazih epizoda kao i najdrazih negativaca. Mozda me neki napadnu al meni je ova prica 8/10 jer Molok izgleda premocno.



CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/05/2021 : 22:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

quote:
Originally posted by RAKOSI4

Ova mi je naslovnica u TOP 10 ,Feri je stvarno bija meštar,pokoj mu duši
Davno je to bilo kad sam je prvi put ugleda u ZS,jedan susjed donija je strip za razmjenu,ugledavši u samom trenu naslovnicu bila je to ljubav na prvi pogled.
Nema smisla jadikovati šta strip nije nacrta Feri ili Donateli......



A meni se nekako čini da ovo uopće nije Ferri...



Službeno je Ferijeva, vjerovatno misliš zbog crteža Zagorove glave, mada mislim da je Ferijeva.... ali ko zna bio je pod pritiskom crtanja, možda je neko drugi odradija tuš.
Go to Top of Page

RAKOSI4
Advanced Member



4753 Posts

Member since 23/07/2016

Posted - 07/05/2021 : 22:35:55  Show Profile Show Extended Profile  Send RAKOSI4 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Jedna od mojih najdrazih epizoda kao i najdrazih negativaca. Mozda me neki napadnu al meni je ova prica 8/10 jer Molok izgleda premocno.



+1

Vampir, Helingen i Molok najinteresantniji negativci.
Go to Top of Page

WOLF-HUNTER
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
2633 Posts

Member since 25/12/2013

Posted - 08/05/2021 : 16:44:50  Show Profile Show Extended Profile  Send WOLF-HUNTER a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RAKOSI4

quote:
Originally posted by WOLF-HUNTER

Jedna od mojih najdrazih epizoda kao i najdrazih negativaca. Mozda me neki napadnu al meni je ova prica 8/10 jer Molok izgleda premocno.



+1

Vampir, Helingen i Molok najinteresantniji negativci.



Slazem se.
Meni se predhodno pojavljivanje Varge jako svidilo bas upravo zbog cliffhangera sa Rakosijem tako da imam velikr nade za njegov buduci povratak. Rauch je meni dobar scenarista ali smatram da bi u konacnom susretu Zagora i Rakosija trebao da izade iz svoje udobnr zone i napravi odlicnu pricu.
Hellingen je top nema se tu sta pricati ali opet on meni zavisi od scenariste do scenariste. Nollitin Hell je bio poput vina, sto je dolazio sa buducim epizodama to je postajao sve bolji. "Svemirska braca" su mi i dalje top a ne mogu a da ne spomenem fenomenalnu "Hellingen" naslovnicu iz tog perioda. Sclavijev je fenomenalan a to ne govorim samo zato jer su "Divovi dobra i zla" fanaticno precijenjena na forumu vec jer je objektivno Sclavi uradio fenomenalan posao. "Hellingen je ziv" sdruge strane mi je isto super ali nakon Sclavijevog djela nekako pa malkice lik mi pada u vodu jer mi se Sclavijevo djelo cinilo kao vrhunac profesora. Buretov je u najmanju ruku mlak. Nakon iznenadujuceg pojavljivanja u 600 broju ocekivao sam nesta dobro a sve je to ispalo plaho. Nisam procitao najnovijeg ali nemam nikakva ocekivanja za njega. Profesor je mrtav i treba ga ostaviti takvoga.

A kada smo kod povrataka, kada vec odlucuju da vracaju sve zivo onda ne vidim razlog zasto ne bi opet vidjeli Moloka. Da imali smo u epizodu u vezi 50 godina Zagora ali to mi se nekako ne broji.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 09/05/2021 : 16:48:55  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Meni je ovo uz NA KRILIMA NOĆI jedna od najvećih prevara u Zagorovom svijetu. Doslovno prepričani Gospodar prstenova i Frankenstein...

Edited by - sumohrvat on 09/05/2021 17:37:14
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2021 : 20:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Meni je ovo uz NA KRILIMA NOĆI jedna od najvećih prevara u Zagorovom svijetu. Doslovno prepričani Gospodar prstenova i Frankenstein...



Meni na krilima noći nije bija nikad nešto dobar. Danas mi je jedva čitljiv. A gospodara pršljenova nisan uspija odgledat duže od po ure.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/05/2021 : 20:44:30  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Ti mora da si se cjepija astrazenekon pri porodu

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 09/05/2021 : 22:34:27  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Ti mora da si se cjepija astrazenekon pri porodu



Johnson & Johnson,sad vidin duplo.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 09/05/2021 : 22:37:19  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

cronos six
Advanced Member



Serbia
7884 Posts

Member since 09/09/2008

Posted - 09/05/2021 : 23:02:17  Show Profile Show Extended Profile  Send cronos six a Private Message  Reply with Quote
Na krilima noci je "epsko velika epizoda" a ko je pre stripa citao gospodare prstenova taj je sad vec zapao u godine..Film je vise nego dobar..

Juznjak!
Tex Willer.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 10/05/2021 : 11:51:12  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by cronos six

Na krilima noci je "epsko velika epizoda" a ko je pre stripa citao gospodare prstenova taj je sad vec zapao u godine..Film je vise nego dobar..


Kod te epizode jedino je epski i besramno pokradena ideja, kao i kod Moloka...
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 10/05/2021 : 11:53:38  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Pa Bonelli se obogatio na plagijatima.Valjda je to općepoznato?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 12/05/2021 : 11:43:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Stigao
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.17 seconds. Snitz Forums 2000