forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 BOOKGLOBE predstavlja: Traži se Lucky Luke
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Jason Fly
Starting Member

71 Posts

Member since 29/12/2018

Posted - 13/05/2021 : 17:26:34  Show Profile Show Extended Profile  Send Jason Fly a Private Message  Reply with Quote
Još jedan pogled na klasičnog junaka modernim očima. Sve je dopušteno u ljubavi i ratu...



68 str, boja, 99 kn

Već dostupno na: shop.strip-agent.hr

Ovih dana u striparnicama, knjižarama Školske knjige, Znanja i Hoću knjigu.

Edited by - Jason Fly on 13/05/2021 17:28:20

petarStripovi10
Senior Member

Croatia
1050 Posts

Member since 03/12/2014

Posted - 13/05/2021 : 17:45:16  Show Profile Show Extended Profile  Send petarStripovi10 a Private Message  Reply with Quote
Zavir, ništa? Pitanje vrijedi i za ostale stripove iz ture.
Go to Top of Page

teller
Advanced Member



Slovenia
18327 Posts

Member since 02/06/2008

Posted - 13/05/2021 : 18:11:26  Show Profile Show Extended Profile  Send teller an AOL message  Send teller an ICQ Message  Send teller a Yahoo! Message  Reply with Quote
uzet ču jer je Talični, drugačije verovatno i nebi.

CITAJTE TELLERA,... DA BI POSTALI BOLJI LJUDI!
STRIP JUNAK KOJI UCI POŠTENJU I PRAVDI!

Edited by - teller on 13/05/2021 18:11:42
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 14/05/2021 : 08:02:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Tek nedavno izašao u Francuskoj. Super brzo, svaka čast.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

risbozg
Advanced Member



Croatia
14933 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/05/2021 : 10:09:19  Show Profile Show Extended Profile  Send risbozg a Private Message  Reply with Quote
Opa..ovo je iznenađenje i to super

10.08.2003..''Kada nepravda postane zakon, otpor je tvoja dužnost.".
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 14/05/2021 : 15:12:52  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
Neki dan sam baš pratio raspravu na tu temu.... i evo njega :)

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6858 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 24/05/2021 : 19:27:38  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Simpatično, pogotovo u prvoj polovici. Kasnije malo pada, a konačni rasplet i kraj su mi bezveze. Vizualno je zato odličan! Bonhomme još jednom pokazuje da je (puno) bolji crtač nego pisac. Iščekujem Šarlotu, mogao bi to biti prvi Nuryjev strip koji ću kupiti.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

Aco
stripovi.com suradnik



Slovenia
6027 Posts

Member since 29/11/2001

Posted - 24/05/2021 : 20:28:02  Show Profile Show Extended Profile  Visit Aco's Homepage  Send Aco a Private Message  Reply with Quote
Lošiji od prvog dijela skoro pa u svemu, ali još uvijek dobar. Počinje sasvim ok ali je onda kao što Shaner kaže ide u nekom neuvjerljivom smjeru a i rasplet i objašnjenje zašto se traži LL je...bah. Da ne spoilam dalje. Plus je ubacivanje nekih (pra)starih likova iz (pra)starih Morrisovih albuma. Lijepa posveta, vidi se da Bonhomme jako voli LL ali i ja mislim da bi možda mogao potražiti nekog boljeg ko-scenarista. Imam osjećaj kao da ne zna točno u kom smjeru i na koji način želi raditi ove albume. Malo ozbiljniji Luke, ali sa dozom starog štiha..pitanje jel je to moguće. Ali svakako se nadam se će uraditi još koji album. Sve što je Bonhomme do sad radio mi se sviđa.

Crtež puno manje raskošan nego u prvom dijelu, ali još uvijek dobar. Bonhomme itekako zna stripovski jezik i vješto barata istim, gušt je listati mu albume jer je pravi znalac. Kolor nikako ne paše ovom stripu, bar meni. Puno bolje bi bilo u crno-bijeloj verziji.

Bond.James Bond.
Go to Top of Page

knauso
New Member



297 Posts

Member since 18/12/2020

Posted - 27/05/2021 : 06:02:04  Show Profile Show Extended Profile  Send knauso a Private Message  Reply with Quote
@aco
A koji je to prvi deo?
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 27/05/2021 : 07:39:29  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
Čovek koji je ubio TT

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

delboj
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
16302 Posts

Member since 01/03/2004

Posted - 15/07/2021 : 15:42:50  Show Profile Show Extended Profile  Send delboj a Private Message  Reply with Quote
Nastavak priče o pušačkoj krizi Taličnog Toma nije na nivou prethodnog albuma, ali ne može se reći da je priča katastrofalna. Vidimo čitavu lepezu starih likova, kao i neke nove, s nešto više realističnosti i manje humora nego u redovnoj seriji. Za dvadesetak minuta čitanja ovo je solidno.
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/07/2021 : 18:28:33  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by delboj

Nastavak priče o pušačkoj krizi Taličnog Toma nije na nivou prethodnog albuma, ali ne može se reći da je priča katastrofalna. Vidimo čitavu lepezu starih likova, kao i neke nove, s nešto više realističnosti i manje humora nego u redovnoj seriji. Za dvadesetak minuta čitanja ovo je solidno.



Nisam jos citao ovaj novi val LLukea sa "realnijim" crtezom, ali neki dan sam narucio u SNK sve propustene Lukee, koji su bar bili dostupni u SC.

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

izivko
Advanced Member



Germany
11585 Posts

Member since 25/07/2003

Posted - 14/08/2021 : 23:27:19  Show Profile Show Extended Profile  Send izivko a Private Message  Reply with Quote
Tanak Lucky Luke, ko jufka. Nema humora, nema duha, Bonhomme ga napravi pravim papkom.

Have mercy
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/08/2021 : 23:43:15  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
"Ako nismo primili ljubav,
jako nam je teško pružiti je."

Nakon sjajnovitog sjajnog Čoveka koji je ubio LL,Matje Bonom nam daruje još jednu parodiju na kultni humoristički serijal o čoveku koji brže poteže od svoje senke.
Slično kao i kod Blejnovog i Sfarovog Bluberija,potrebno je opustiti ti se i ne tražiti ovde starog junaka,već se prepustiti novim idejama.
Šta znam,ja inače obožavam Matjea,i njegov crtež i kako vodi priču,a to je bio slučaj i ovde - cela ta atmosfera sa Taličnim koji nije Talični,a opet nije sad ni nešto ozbiljan previše,i kako se uklapaju neki elementi (konkretno,da sad ne spojlam,način na koji su ubačeni stari znanci),meni je super.
Pa ipak,Wanted mi je za pola ocene slabiji od prvog albuma,i za to je kriv deo kad ih u Librtiju hvataju...(da opet ne spojlam),ali i završnica koja je mogla biti i bolja.

4.5/5

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 14/08/2021 23:53:52
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 14/08/2021 : 23:50:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto


Slično kao i kod Blejnovog i Sfarovog Bluberija,potrebno je opustiti ti se i ne tražiti ovde starog junaka,već se prepustiti novim idejama.



quote:
Originally posted by izivko

Tanak Lucky Luke, ko jufka. Nema humora, nema duha, Bonhomme ga napravi pravim papkom.


Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10748 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 15/08/2021 : 14:42:44  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Ove sam nabavio cekaju me u zgbu,moram jos izvidjeti ima li "covjek koji je ubio Luke Lukea" u knjizarama.


[url=https://postimages.org/][/url]

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"

Edited by - emirem on 15/08/2021 14:49:28
Go to Top of Page

Spock
stripovi.com suradnik



Croatia
6947 Posts

Member since 26/12/2006

Posted - 19/06/2023 : 00:03:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Spock a Private Message  Reply with Quote
Markos u potrazi za Lucky Lukeom:

https://www.stripovi.com/recenzije/lucky-luke-lu-bgpi-7-trazi-se-lucky-luke/3040/

Kamo god da kreneš, uvijek si tu.
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000