forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Sport
 Olimpijske Igre - Peking 2022
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page | Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 19

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 09/08/2021 : 17:21:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by izivko

Ko rosa u podne.

Uglavnom Hrvatska po običaju najuspješnija zemlja iz ex-yu.




Ne per capita.

https://www.medalspercapita.com

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 09/08/2021 : 21:09:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Jugoslavija 7 mesto overall.


sangue navajo
Go to Top of Page

Dr. Zistis
Advanced Member



5236 Posts

Member since 06/10/2011

Posted - 09/08/2021 : 23:26:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Dr. Zistis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Jugoslavija 7 mesto overall.




👍👍
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 10/08/2021 : 09:58:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Combatrock

Jugoslavija 7 mesto overall.





25 medalja, prosjek oko 25. mjesta na milijon ljudi. Crnogorci i Bosanci podbacili.

www.maconcomics.com
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 10/08/2021 : 10:10:56  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Misliš crnogorci i bosanci standardica?
Go to Top of Page

Macon
Senior Member

Slovenia
1192 Posts

Member since 18/03/2005

Posted - 10/08/2021 : 10:39:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Macon a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

Misliš crnogorci i bosanci standardica?



Nemam pojma, kako je u njihovim sportovima.

Šta če nama Slovencima Jugoslavija kad smo sami dvaput bolji. A bio sam siguran i za bronzu u basketu ali je onaj australski crnac Mills poludio sa 42 bodova. Užitak ga je bilo gledati.

Dončič je potpisao za 207 milijona dolara u pet godina sa Dallasom.

www.maconcomics.com

Edited by - Macon on 10/08/2021 10:39:42
Go to Top of Page

selanne
stripovi.com suradnik



Bosnia and Herzegovina
7617 Posts

Member since 11/09/2009

Posted - 10/08/2021 : 10:56:24  Show Profile Show Extended Profile  Visit selanne's Homepage  Send selanne a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by Combatrock

Jugoslavija 7 mesto overall.





25 medalja, prosjek oko 25. mjesta na milijon ljudi. Crnogorci i Bosanci podbacili.


Zato nisu Hercegovci, uzeli smo srebro u tenisu.

Where other men blindly follow the truth, remember - nothing is true. Where other men are limited by morality or law, remember - everything is permitted. We work in the dark to serve the light. We are assassins! Nothing is true, everything is permitted.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 10/08/2021 : 15:48:09  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Za kraj ovog olimpijskog ciklusa jedan fascinantan podatak. Od 1948. do 2021. održano je 19 ljetnih Olimpijskih igara. Jedan mali grad velikih ljudi osvojio je medalje na njih 18. Pretpostavljam da znate koji.
U 73 godine 78 (!) splitskih sportaša osvojilo je 98 (!) olimpijskih medalja u 11 (!) različitih sportova. Ili ako vam je ovako lakše: grad Split je osvojio više olimpijskih medalja nego Indija.
Split je čudo. Što god tko mislio o tome.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/08/2021 : 21:46:27  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Macon

quote:
Originally posted by Combatrock

Jugoslavija 7 mesto overall.





25 medalja, prosjek oko 25. mjesta na milijon ljudi. Crnogorci i Bosanci podbacili.



Pa sad. Jedini smo iz regiona imali ekipu na rukometnimm turnirima i ušli među osam. Ušli među 8 i u vaterpolu, iako sam tu očekivao borbu za medalju. Imali finalistkinju i u atletici (skok u vis - 9. mjesto). S obzirom na ulaganja i bazu, to su vrhunski rezultati.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 10/08/2021 : 21:49:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Pa mislim da nisu puno veća ulaganja ni u dtugim zemljama exYu
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/08/2021 : 21:55:23  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by supermark

Pa mislim da nisu puno veća ulaganja ni u dtugim zemljama exYu



Kod nas su blizu nuli. Imamo 2 vaterpolo bazena u državi, nijedan atletski stadion i jedan rukometni klub, npr.

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/08/2021 : 21:59:53  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Kada bi se gledao odnos ulaganja/rezultati ex yu su apsolutni sampioni.

Toliko improvizacije, mucenja, kuburenja sa opremom, parama, borilistima... opsta tragedija.

sangue navajo
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/08/2021 : 22:09:09  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Ulaganja su mizerna svuda, osim možda u Sloveniji. Veslači imaju Jarun, tenisači su ionako solo projekt, kao i većina medalja.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 10/08/2021 : 22:09:57  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote
Zaboravio sam i borbu sa kriminalom, politikom, polsvetom koji se muva okolo ... dobro su zivi sportisti.

sangue navajo
Go to Top of Page

ponki
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
3071 Posts

Member since 20/09/2008

Posted - 10/08/2021 : 22:14:14  Show Profile Show Extended Profile  Send ponki a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ponki

@1euro
Izvini sto nisam pisao krace recenice da i ti shvatis napisano.
(tako bar izgleda posto si boldirao samo dio moje recenice)

Evo pokusacu ponovo samo za tebe:
Ako su sinhrono plivanje i ritmicka gimnastika sport za Olimpijadu onda moze i brejkdens..



pričaš gluposti. Ritmička gimnastika i sinhrono plivanje (ma koliko god nama to bilo nezanimljivo) je Olimpijski sport več dugo vremena, znaju se pravila, postoje takmičenja i van Olimpijskih igara i to ljudi iz puno različitih zemalja treniraju.
Dok Breakdance ne trenira nitko osim Amerikanaca a možda i neki Francuz ili Englez. Ne znam da li uopšte postoji neka liga, neko prvenstvo, neka takmičenja u vezi toga, ili se sve svodi na nekog napušenog crnca kako se ispred Walmarta vrti na glavi, okreče na rukama i izvodi neke trikove sa nogama....Smeta mi što se Olimpijske igre sve više "amerikaniziraju" pa se dovode sportovi ili discipline koje su zanimljive samo amerikancima.
Amerikanci rade sve kako bi pogurali neke svoje "sportove" samo da bi osvojili što više medalja. Tako bi mogli Hrvati pogurati Sinjsku Alku na Olimpijske igre (ionako več ima konjaništvo na Olimpijskim igrama) pa bi samo oni osvajali medalje, jer nitko drugi nije trenirao to, šta oni treniraju več više od 300 godina.


Ja pricam gluposti a ti ovakve stvari pises bez da ista provjeris.
Ti bi mogao biti Olimpijski sampionu kategoriji: "ja sve znam"

A evo ti par podataka za brejkdens:
Aktuelni svjetski sampion u zenskoj konkurenciji je iz Rusije
Aktuelni svjetski sampipn u muskoj konkurenciji je iz Japana
Ove svjetske sampionate organizuje Red Bull

Amerikanci su osvojili najvise zlata i najvise medalja na ovoj olimpijadi i u sport ulazu jako puno novca tako da bez obzira koji novi sport uvedu ne bi bilo iznenadjenje da olimpijski sampion u tom sportu bude Amerikanac... Na sljedecim igrama u Parizu lako je moguce da neki od sportova koji su kao novi bili na ovoj Olimpijadi (karate, penjanje,itd) ne budu olimpijski sport a da uvedu neke nove (brejkdens, ples na sipci, itd)
Mislim da amerikanci nisu ti koji odredjuju nove sportove vec da veci utjecaj ima zemlja domacin.
Go to Top of Page

Beren
Advanced Member



Montenegro
3793 Posts

Member since 03/02/2010

Posted - 10/08/2021 : 22:15:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Beren a Private Message  Reply with Quote
A taj polusvijet je prvi kad treba proslaviti kakav uspjeh.

Nažalost, ništa se ne radi sistemski.

Fudbal je tek posebna priča i propast. Nedavno je ubjedljivi prvak države, Budućnost, izgubila u dvomeču od poluamaterskog kluba sa Farskih ostrva sa 0:6. Što reći...

Moja domovina je mene dala ovu koru bijelog hleba, sretne ljude, srecnu mladost, velik komad vedrog neba...
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
28973 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 10/08/2021 : 22:18:17  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
To mora dovesti do kraha kad tad!

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2021 : 09:41:26  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ponki

quote:
Originally posted by 1Euro

quote:
Originally posted by ponki

@1euro
Izvini sto nisam pisao krace recenice da i ti shvatis napisano.
(tako bar izgleda posto si boldirao samo dio moje recenice)

Evo pokusacu ponovo samo za tebe:
Ako su sinhrono plivanje i ritmicka gimnastika sport za Olimpijadu onda moze i brejkdens..



pričaš gluposti. Ritmička gimnastika i sinhrono plivanje (ma koliko god nama to bilo nezanimljivo) je Olimpijski sport več dugo vremena, znaju se pravila, postoje takmičenja i van Olimpijskih igara i to ljudi iz puno različitih zemalja treniraju.
Dok Breakdance ne trenira nitko osim Amerikanaca a možda i neki Francuz ili Englez. Ne znam da li uopšte postoji neka liga, neko prvenstvo, neka takmičenja u vezi toga, ili se sve svodi na nekog napušenog crnca kako se ispred Walmarta vrti na glavi, okreče na rukama i izvodi neke trikove sa nogama....Smeta mi što se Olimpijske igre sve više "amerikaniziraju" pa se dovode sportovi ili discipline koje su zanimljive samo amerikancima.
Amerikanci rade sve kako bi pogurali neke svoje "sportove" samo da bi osvojili što više medalja. Tako bi mogli Hrvati pogurati Sinjsku Alku na Olimpijske igre (ionako več ima konjaništvo na Olimpijskim igrama) pa bi samo oni osvajali medalje, jer nitko drugi nije trenirao to, šta oni treniraju več više od 300 godina.


Ja pricam gluposti a ti ovakve stvari pises bez da ista provjeris.
Ti bi mogao biti Olimpijski sampionu kategoriji: "ja sve znam"

A evo ti par podataka za brejkdens:
Aktuelni svjetski sampion u zenskoj konkurenciji je iz Rusije
Aktuelni svjetski sampipn u muskoj konkurenciji je iz Japana
Ove svjetske sampionate organizuje Red Bull

Amerikanci su osvojili najvise zlata i najvise medalja na ovoj olimpijadi i u sport ulazu jako puno novca tako da bez obzira koji novi sport uvedu ne bi bilo iznenadjenje da olimpijski sampion u tom sportu bude Amerikanac... Na sljedecim igrama u Parizu lako je moguce da neki od sportova koji su kao novi bili na ovoj Olimpijadi (karate, penjanje,itd) ne budu olimpijski sport a da uvedu neke nove (brejkdens, ples na sipci, itd)
Mislim da amerikanci nisu ti koji odredjuju nove sportove vec da veci utjecaj ima zemlja domacin.



wau, baš si pronašao referencu, možeš misliti, RED BULL. To je taj isti Red Bull koji je organizirao i takmičenje nekakvih letečih sprava (kučne radione), sa kojima se ljudi natjecaju i skaču u more.
Pogledaj šta sve Red Bull organizira u Sloveniji npr:
-sa PONY biciklom na Vršič
-trčanje 400 metara po brdu letaonice PLANICA
-igranje videoigrica

imaš link:

https://www.redbull.com/si-sl/red-bull-dogodki-2021

i to samo u Sloveniji, a pitanje je koje kakve gluposti organiziraju i po ostalim zemljama, sve sami biseri top of the top. Bilo bi super da sve ove discipline pronađu put na Olimpijskim igrama. Zašto ne bi umjesto kronometera se išli voziti PONY biciklima uzbrdo? Ili zašto ne bi umjesto maratona, trčali 400 metara uzbrdo,....ili zašto ne bi umjesto boksa, karateja, juda, tekwandoja,... igrali igrice!???
Ma pogurat če to Red Bull kad tad! Pa če napraviti Cirkus od Olimpijskih igara a breakdance je tek početak, zašto stvarno ne bi se mogli natjecati napušeni crnci u trenerkama sa radijem na ramenu i češaljem u afro frizuri, sa 5 grama marihuane u džepu i jeftinim pozlaćenim ketnama oko vrata!??
I da, ne pratim breakdance i nisam znao tko sve se natječe i tko su im pobjednici, kao i 99,99% forumaša i to samo priča koliko su ljudi zainteresirani za breakdance uopšte i kao takav če sad da bude na Olimpijskim Igrama, baš super. Nadam se da če npr izgurati Vaterpolo, Tenis, atletiku, nogomet,....pa da bude umjesto njih, jer ljudima je stalo do breakdancea, a sa malo sreče možda nekada bude i srpski kolo na Olimpijskim igrama ili Samba, tango, Rumba, lomljenje ruku, frnikulanje, takmičenje u jedenju hot doga, ispijanje Red Bulla, škakljanje,...
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/08/2021 : 09:45:51  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
škakljanje po čmaru

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2021 : 09:49:38  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

škakljanje po čmaru



može, zašto da ne, samo staviš RED BULL nalepnicu, pa če ljudi odmah shvatiti ozbiljno
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2021 : 13:52:06  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
Slovenski košarkarski team me je jako razočarao (jedite govna seronje!)

Nisu me razočarali što su kukavički izgubili poslednje dvije utakmice na OI, jebi ga drugi su bili bolji, realno nismo medalju ni zaslužili pogotovo nas je razbila Australija za 3 mesto i treba sportski priznati poraz i pružiti ruku boljem suparniku.

Razočarali su me jučer, što nisu došli na proslavu, koja je bila priređena SVIM sudionicima Olimpijskih Igara. Razumijem Luku Dončiča, da nije došao, jer je podpisao ugovor iz snova i imao je goste iz Dallasa sa Markom Cubanom na čelu, ali mogli su doči ostali, ili barem netko iz reprezentacije (trener, netko iz košarkarskog saveza, maser, onaj koji ručnike slaže,...) ili su mogli barem video poruku poslati,...NIŠTA, svi su otišli na feštu sa SEVERINOM. Mogao je barem netko doči za 5 minuta, pa da onda ide na feštu ili da se jave sa video porukom ili NEŠTO. Zato jedite govna pizde preseratorske, pa se nadam, da kada budete negdje igrali, da vas nitko iz Slovenije neče doči gledati, podržati, čak da vam se ni video poruke navijača ne pošalje. Nek vam dođe Severina, Nek Severina navija za vas. Pičke kao što su Luka Rupnik, Čebašek, Hrovat,...koji nisu zajedno vjerovatno ni 10 poena dali na Olimpijskim igrama, nisu mogli da dođu i pozdrave navijače, nego su slinili po Severini u prvim redovima, gonite se u tri pic.e mat.rne.
I na kraju su još slagali, kako ne mogu doči na proslavu, jer idu na odmor sa obiteljima itd,...a išli su na Severinu i Feštu Luke Dončiča.
Pičke pokvarene i lažljive uz to i bez Luke Dončiča ste trečarazredna momčad nadam se, da čete svi bankrotirati, da čete nakon završetka kariere ostati na ulici kao što okonča 70% Nba igrača, da čete biti klošari, da če vas djevojke i žene izmusti do zadnjeg centa i ostaviti vas na kraju bijedne i siromasne što i jeste.
Slovenski narod vam to neče oprostiti, što se niste pojavili na proslavi. A šta drugo i očekivati od čefura koji igraju za slovensku reprezentaciju ionako su svi "pola-pola". Čak nisu mogli da neku slovensku pjevačicu pozovu na koncert nego SEVERINU, balkanci jedni. Za te pare koje je Luka Dončič podpisao, mogao je nabaviti Lady GAGA da mu pjeva balkanče jedan!

Sve u svemu: ko vas jebe! Bolje za vas, da nigdje ne čujem, kako pričate o navijačima, kako ste ponosni što igrate za Sloveniju i bla bla bla,...Iz vaših prljavih usta ne želim čuti riječ SLOVENIJA nikada više, govna pokvarena!!

Nije Severina "djevojka sa sela" nego ste vi "nepismeni seljaci sa balkana" pa bi bilo super, da vam Severina i to zapjeva, drkadžije jedne

https://www.zurnal24.si/magazin/vip/donciceva-razkosna-zabava-severina-ognjemet-in-michelinova-restavracija-371389

https://ekipa.svet24.si/clanek/kosarka/reprezentancna-kosarka/61135fa819637/severina

https://www.primorski.eu/sport/pogodbo-je-proslavil-kot-se-spodobi-BX909012

http://topnews.si/2021/08/11/video-kako-je-luko-doncica-in-njegove-sinoci-zabavala-velika-hrvaska-pop-zvezdnica-severina/

Ljudi su ustajali u 3 ujutro kako bi mogli navijati za vas, ljudi su uzimali kredite, kako su mogli iči u Istanbull da navijaju za vas kada ste osvojili Evropsko prvenstvo, ljudi su uzimali kredite (prije pandemije Covid19), kako su mogli iči u USA (Dallas i Miami) da navijaju za Luku Dončiča i Gorana Dragiča (koji več 4 godine ne igra za slovensku reprezentaciju pičko jedna) a vi seronje niste mogli doči za 5 minuta da ih pozdravite. OVO VAM SE NIKADA NEČE OPROSTITI! Srečom ima Slovenija još puno drugih reprezentacija u drugim sportovima (hokej, odbojka, rukomet, nogomet,....) za koje možemo navijati, pa ne treba trošiti vrijeme, novac, energiju, grla,..za ovakve košarkarske luzere

Edited by - 1Euro on 11/08/2021 14:18:14
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2021 : 14:25:24  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
ovdje ima nekoliko fotki sa proslave SVIH PRAVIH SLOVENSKIH OLIMPIJCA (bez košarkaša, koji to nisu):

https://www.rtvslo.si/sport/oi-2020/sprejem-olimpijcev-vase-navijanje-se-je-cutilo-do-tokia/590284

https://www.vecer.com/sport/drugi-sporti/v-zivo-na-kongresnem-trgu-sprejem-za-slovenske-olimpijske-junake-10249791

Edited by - 1Euro on 11/08/2021 14:31:54
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 11/08/2021 : 14:58:55  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Šta se čudiš? Zavrtila je Spermerina i većim glavanima od nekih košarkaša.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2021 : 18:13:30  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by lwood

Šta se čudiš? Zavrtila je Spermerina i većim glavanima od nekih košarkaša.



ma nemam ja ništa protiv Severine, ona je samo odradila svoj posao, nego od ovih debila, koji davaju izjave tipa:

"Naši (slovenski) navijači su najbolji na svijetu"

"znaju svi, da su naši navijači najbolji na svijetu"

"ponosni smo na ovakve navijače"

a onda dođu ti isti navijači na proslavu, a ovi debili nemaju 5 minuta vremena, da ih pozdrave i zahvale na podršci.

No, meni je ionako svejedno, ja nisam išao na tu proslavu, da im se klanjam, ni njima ni ostalim Olimpijcima koji su tamo bili, ali nadam se da su ljudi shvatili o kakvim osobama je riječ, pa da drugi put ne dižu kredite da bi im se otišli klanjati u USA na neku Nba utakmicu ili ih bodriti po svijetu kada to bude moguče. Neka radije odu na koncert Severine umjesto na utakmicu. Baš bi bila fora, da Slovenija igra na Olimpijskim igrama u Parizu, a nema nijednog navijača, pa kada se budu novinari pitali zašto nitko nije došao da ih podrži, ljudi bi slali svoje fotografije sa koncerta od Severine, kako su to radile žene i djevojke od ovih debila, hvalisavi se preko twitera, facebooka, i instagrama. Pa mogu i navijači iči na Severinu. Siguran sam da če i Severina radije pjevati ispred nekoliko tisuča navijača umjesto ovih debilnih preseratora ili ipak ne, njoj je ionako svejedno haha. Samo da šuškaju pare haha.

Baš bi trebalo uvesti ovu foru:

Kad te drugar pita:
-"čuj ideš li na utakmicu"

ti mu odvratiš:

"ne, idem na koncert Severine"

Ili uvijek kada te netko pita:
-"jesi li bio na utakmici"

ti mu odgovoriš:

-"ne, bio sam na koncertu od Severine"

Znači, ako negdje ne ideš iz protesta, odgovor uvijek mora biti:

"idem na Severinu"

TO TREBA UVESTI U RIJEČNIK I USTAV REPUBLIKE SLOVENIJE!
Go to Top of Page

1Euro
Advanced Member



12167 Posts

Member since 17/07/2008

Posted - 11/08/2021 : 18:54:31  Show Profile Show Extended Profile  Send 1Euro a Private Message  Reply with Quote
zbog ovoga su okrenuli leđa vlastitim navijačima:

https://www.youtube.com/watch?v=d-AdbkGKq9E

https://www.youtube.com/watch?v=9-WLDKlSF60

https://www.youtube.com/watch?v=AFdN41dp_yQ

https://www.youtube.com/watch?v=9vNoEEv8JdU


a ja njima šaljem ovo uz poruku: "jedite govna"

https://www.youtube.com/watch?v=y0wOQvh6ruo

Go to Top of Page
Page: of 19 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page | Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000