forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Katalogizacija stripova
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 17/09/2021 : 00:05:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Naleteh na jedan mnogo cool sajt za katalogizaciju. Odličan je posebno za inostrana izdanja, jer je dovoljno uneti ISBN u pretrazi...
https://www.libib.com

Inače imam popis kolekcije u Excelu, razdvojena naša od ino izdanja, sa informacijama o povezu, boji, autorima i izdavaču. Rado ću izdvojiti vreme da kreiram i Libib popis, jer vizuelno odlično izgleda.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture

Paka01
stripovi.com suradnik



Croatia
11442 Posts

Member since 14/02/2009

Posted - 17/09/2021 : 00:18:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Paka01 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gil-galad

Inače imam popis kolekcije u Excelu, razdvojena naša od ino izdanja, sa informacijama o povezu, boji, autorima i izdavaču..



Nemamo li svi tako nešto?

Would a new flood please finally come? A real rain and an assortment of plagues
And when all is said and done, even the Devil won't care enough to spit in the mud


https://www.last.fm/user/Pakaa
Go to Top of Page

Gil-galad
stripovi.com suradnik



Serbia
3522 Posts

Member since 19/05/2008

Posted - 17/09/2021 : 00:26:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gil-galad a Private Message  Reply with Quote
Verovatno, makar većina.

PreliStAvanje - YouTube kanal za promociju strip-kulture
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 17/09/2021 : 05:40:53  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
Ja imam excelicu samo sa popisom koji je razdvojen na Nathan Nevera i sve ostale sa cijenama koje sam platio, ove ostale informacije mi nisu bitne...
A kad pogledam ukupnu cifru koju sam platio mi uvijek bude malo slabo... :D

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 17/09/2021 : 06:22:37  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Ja koristim RYM, odličan je za liste, naročito muzičke i filmske. Nema stripova u bazi, ali mogu da se ubacuju u listu.




Edited by - Jocko on 17/09/2021 06:36:16
Go to Top of Page

Wolfman
Average Member



Croatia
951 Posts

Member since 13/07/2010

Posted - 17/09/2021 : 07:07:52  Show Profile Show Extended Profile  Send Wolfman a Private Message  Reply with Quote
Ja koristim Comic Collector: https://www.collectorz.com/comic/comic-collector
Go to Top of Page

trle
New Member



Bosnia and Herzegovina
243 Posts

Member since 06/07/2004

Posted - 17/09/2021 : 18:09:02  Show Profile Show Extended Profile  Send trle a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Ja koristim Comic Collector: https://www.collectorz.com/comic/comic-collector



I ja, već godinama. Odličan, ima sve što treba...

TM
Go to Top of Page

manhunter
Moderator



Switzerland
24537 Posts

Member since 17/09/2004

Posted - 17/09/2021 : 20:17:21  Show Profile Show Extended Profile  Send manhunter a Private Message  Reply with Quote
Ja za knjige koristim Goodreads, donekle i za stripove, a ovi collectorz i libib su 95% namenjeni američkim stripovima, pa su meni skoro neupotrebljivi.

I am legion. I do not forget. I do not forgive.

Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 17/09/2021 : 21:49:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Ja znam napamet šta imam😆
Go to Top of Page

Jocko
stripovi.com suradnik



Serbia
1138 Posts

Member since 22/11/2016

Posted - 17/09/2021 : 21:57:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Jocko a Private Message  Reply with Quote
Stripovi po godinama i od najdrazeg do najfuj:

https://rateyourmusic.com/list/jockovic/all-comics-ive-read-chronological-best-to-worst/


Go to Top of Page

fler
Senior Member



Croatia
1956 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 17/09/2021 : 23:13:06  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Wolfman

Ja koristim Comic Collector: https://www.collectorz.com/comic/comic-collector




Ima li štogod slično, a da se može kupiti i zdravo?
Iritiraju me pretplate

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 18/09/2021 : 19:46:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Hah... ako pomaže davno skinuo sa spiderfan.org stranice i nešto krenuo raditi na popisima ali stalo...

Da, potrebno je da imate javu instaliranu i pokrećete standup.bat fajl

Link


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3428 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 18/09/2021 : 21:10:36  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Paka01
Nemamo li svi tako nešto?



Nemamo i ponosimo se time! Svojevremeno mi je bilo bitno da imam sve lepo sortirano i mislio sam da ću time umiriti svoj OCD ali zapravo sam ga samo pogoršao jer sam u jednom momentu došao do nivoa da više vremena provodim na "papirologiji" negoli u čitanju novih stripova.. Život mi je mnogo lepši od kada sam prestao da praktikujem inventarisanje
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 18/09/2021 : 21:28:45  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by naker

quote:
Originally posted by Paka01
Nemamo li svi tako nešto?



Nemamo i ponosimo se time! Svojevremeno mi je bilo bitno da imam sve lepo sortirano i mislio sam da ću time umiriti svoj OCD ali zapravo sam ga samo pogoršao jer sam u jednom momentu došao do nivoa da više vremena provodim na "papirologiji" negoli u čitanju novih stripova.. Život mi je mnogo lepši od kada sam prestao da praktikujem inventarisanje



To je to...zabilježim na goodreadsu kaj sam pročital i to je sve.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 19/09/2021 : 00:50:21  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by BeaGea


To je to...zabilježim na goodreadsu kaj sam pročital i to je sve.


Tako i ja. S tim da imam bilježnicu u koju upisujem kupljene knjige i označavam pročitane.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.25 seconds. Snitz Forums 2000