forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Svaštara
 Sudjelovanje na forumima i društvenim mrežama
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Tonka24
Advanced Member



14635 Posts

Member since 09/11/2010

Posted - 17/09/2021 : 22:30:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Tonka24 a Private Message  Reply with Quote
Da li sudjelujete na još kojem forumu osim ovoga i da li sudjelujete u komentarima društvenih mreža?


Da li iste smatrate korisnima, zabavnima ili štetnima?


Posebno me zanima Vaša mišljenja koja se odnose na toksične komentare, uvrede, ismijavanja i slično.


Osobno sam obrisao Fb i Inst profil i dugo me nije bilo na forumu, također se nisam pojavljivao na nekim drugim forumima koje sam posjećivao.


Vidim da na drugim forumima je postalo još toksičnije nego prije, a neki ljudi oko mene imaju Fb i Inst, na tim mrežama ne to toliko postalo strašno da jednostavno nemam komentar.

fler
Senior Member



Croatia
1967 Posts

Member since 21/10/2003

Posted - 18/09/2021 : 00:47:42  Show Profile Show Extended Profile  Send fler a Private Message  Reply with Quote
FB sam nekom čudnom igrom slučaja u potpunosti izbjegao (iskreno, ni ne sjećam se zašto točno profil nisam napravio
u pradavno doba kad se tek pojavio - a poslije mi je sveprisutnost toliko išla na živce da sam naprosto izignorirao).
Instagram privatno efektivno ne koristim, no imam profil (bez ijednog posta, hehe)
kako bih mogao tu i tamo baciti oko na neke od (između ostalih) strip-autora koji često stavljaju nove radove, najave itd.
Dodao sam ih u "following" pa mi stigne obavijest kad nakače nešto novo,
i onda provjerim npr. jednom tjedno/mjesečno.
Komentare itd. ne čitam.

Generalno, sve je to solidan i potencijalno vrlo koristan koncept *u teoriji* -
no korisnici su ih upropastili do te mjere da je aktivno korištenje
uslijed silnog šuma i gomile smeća naprosto gotovo 100%-tni gubitak vremena.
Ne, hvala, imam bitnijih stvari u životu.

Inače, uz par strogo tematskih foruma, koristim i Reddit (što je neka čudna kombinacija foruma i društvene mreže),
ali gotovo u potpunosti kao agregator "objektivnih" vijesti iz područja koja me zanimaju.
Ne upuštam se u rasprave, štedim živce i vrijeme.

Split your lungs with Blood and Thunder
Go to Top of Page

tex2
stripovi.com suradnik



Croatia
29152 Posts

Member since 17/09/2006

Posted - 18/09/2021 : 07:02:45  Show Profile Show Extended Profile  Send tex2 a Private Message  Reply with Quote
Da li sudjelujete na još kojem forumu osim ovoga i da li sudjelujete u komentarima društvenih mreža?

Osim ovdje još na Darkwoodovom forumu tipujem nogometne utakmice. Društvene mreže nemam ni ne sudjelujem u komentarima, niti posjećuje druge forume.


Da li iste smatrate korisnima, zabavnima ili štetnima?

Sve troje, mogu biti korisni, zabavni i štetni.


Posebno me zanima Vaša mišljenja koja se odnose na toksične komentare, uvrede, ismijavanja i slično.

Toksičnih komentara će uvijek biti skoro na svim forumima, uvrede i ismijavanja su žalosna stvar.


Osobno sam obrisao Fb i Inst profil i dugo me nije bilo na forumu, također se nisam pojavljivao na nekim drugim forumima koje sam posjećivao.

Nikada nisam imao FB i Inst, a ovo je jedini forum koji redovito posjećujem.

"Od svakog treba tražiti samo ono što on može dati."
"The puck is in! The home team wins!", the good ol' hockey game

Edited by - tex2 on 18/09/2021 07:03:41
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 18/09/2021 : 07:58:40  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Od foruma pratin samo ovaj. Od društvenih mreža FB. Ima gomila odličnih grupa i likova na FB koje pratin,možda i više nego ovaj forum. I to mi je sasvim dovoljno. Uglavnom je to korisno ako znaš izabrat šta te zanima.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29538 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 18/09/2021 : 09:15:01  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
od foruma pratim samo ovaj, sveukupno pratio samo tri u životu (libellusov, sportski i ovaj)
nema me na Facebooku još od faksa, prije deset godina
Go to Top of Page

emirem
Advanced Member



10752 Posts

Member since 18/01/2010

Posted - 18/09/2021 : 10:20:21  Show Profile Show Extended Profile  Send emirem a Private Message  Reply with Quote
Nemam druge internet familije osim Vas dragi moji.😎
Pusa, bok! 😁

"Kompromisi u kolekcionarstvu su one stvari koje ce ti omoguciti da dozivis starost sa pozamasnom ustedjevinom!"
Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17660 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 18/09/2021 : 11:34:11  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
sudjelujem ovdje forum.hr znaksagite i jos neki lokalni
ali kratke su mi poruke i ne pratim sve

na fejsu je super za meme i pracenje zezancija

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Barker
Advanced Member



Fyro Macedonia
4605 Posts

Member since 10/10/2003

Posted - 01/10/2021 : 15:08:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Barker a Private Message  Reply with Quote
Bas sam se skoro zapitao koliko su forumi danas stvar proslosti. Ja osim svakodnevnog dolaska ovde, svratim na Darkvud koji je manje-vise mrtav, pratim jos 2 teniska foruma, poneki pivarski forum i to bi bilo to.
OD socijalnih mreza koristim samo Facebook.

Bistro i duboko nebo utociste pruza!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46483 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 01/10/2021 : 17:57:52  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Pa i ovaj naš forum je više mrtav nego živ.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

naker
Advanced Member



3498 Posts

Member since 05/06/2020

Posted - 01/10/2021 : 23:59:44  Show Profile Show Extended Profile  Send naker a Private Message  Reply with Quote
Cinik bi rekao da su i društvene mreže počele da odumiru

Forumi su svoje zlatno doba imali početkom dvehiljaditih, ovo sada je samo za najveće posvećenike
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.44 seconds. Snitz Forums 2000