forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 FIBRA PREDSTAVLJA: Tvrđa -97 Oj, mladosti moja
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Markos
Webmaster



Croatia
28912 Posts

Member since 27/08/2001

Posted - 19/09/2021 : 21:55:22  Show Profile Show Extended Profile  Visit Markos's Homepage  Send Markos a Private Message  Reply with Quote


- A žena koju volim je ubojica i dala mi je picajzle i peče me pimpek i navela me da ubijem nekog tipa.
- Ah, ljubav!

Tvrđa -97 • Oj, mladosti moja • 48 stranica • Kolor • 215 x 280 mm • Tvrdi uvez • Scenarij Lewis Trondheim • Joann Sfar • Crtež Christophe Blain • Prijevod Darko Macan • Lektura i redaktura Marko Šunjić • Dizajn Melina Mikulić • Datum objavljivanja 20.9.2021. • Cijena 85 Kn

https://www.fibra.hr/katalog/izdanja/tvrda-97-oj-mladosti-moja/731/

Trouble will find me

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 19/09/2021 : 22:41:28  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Yes!🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 20/09/2021 : 10:13:09  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Ehm, ove dvije najnovije Tvrđe iz praskozorja se listaju krivo u enciklopediji (dolaze nakon zenita).

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page

Combatrock
Advanced Member



Serbia
4564 Posts

Member since 26/12/2009

Posted - 20/09/2021 : 16:57:14  Show Profile Show Extended Profile  Send Combatrock a Private Message  Reply with Quote

sangue navajo
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/09/2021 : 20:15:40  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
onaj šaban šaner tamo na lepažovoj temi se raskokodakao,a ovde,na temi najboljeg fibrinog serijala ni da se oglasi - sad da sam negde blizu Rijeke,iz stopa bih otišao i gađao ciglom u izlog knjižare gde radi.

a sumohrvatu bih probušio barku.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 20/09/2021 20:19:29
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 21/09/2021 : 18:32:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
Maloprije u knjižaru ušla djevojka i pitala: "Jesu vam došle nove Tvrđe?"

A vi mislite da ih nitko ne čita.

@anto
Oglasim se kako treba kad pročitam nove brojeve. Znaš da su prvi na redu za čitanje.


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 21/09/2021 : 22:01:37  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Maloprije u knjižaru ušla djevojka i pitala: "Jesu vam došle nove Tvrđe?"

A vi mislite da ih nitko ne čita.

@anto
Oglasim se kako treba kad pročitam nove brojeve. Znaš da su prvi na redu za čitanje.




ok,pratim šta pišeš

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

pcoro
Senior Member

Croatia
2129 Posts

Member since 17/01/2006

Posted - 21/09/2021 : 22:05:18  Show Profile Show Extended Profile  Send pcoro a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Shaner

Maloprije u knjižaru ušla djevojka i pitala: "Jesu vam došle nove Tvrđe?"

A vi mislite da ih nitko ne čita.




Daj sliku ili niš ne vjerujemo!
Go to Top of Page

Shaner
Advanced Member

Croatia
6856 Posts

Member since 24/09/2012

Posted - 25/09/2021 : 17:53:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Shaner a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by pcoro

quote:
Originally posted by Shaner

Maloprije u knjižaru ušla djevojka i pitala: "Jesu vam došle nove Tvrđe?"

A vi mislite da ih nitko ne čita.




Daj sliku ili niš ne vjerujemo!


Nema slike, ali djevojka se vratila i kupila obje nove Tvrđe. I nije jedina, Tvrđe došle u četvrtak i danas ih više nema. A kad smo kod novih Tvrđa...

Oj, mladosti moja je treći album Praskozorja i potvrđuje ga kao meni najdraži podserijal. Ovaj put je humor crnji, a stranice krvavije. Hijacint se uvalio u probleme s brokvama, a usput je pobrao i picajzle. Naravno, iz svega toga izašao je sigurniji, jači i još zaljubljeniji. Blain još jednom potvrđuje svoje umijeće, a fantastičan vizualni dojam zaokružuje Walterov kolor. Zadnja tabla za okačit' na zid!


http://onlineimpressions.blogspot.com/
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 25/09/2021 : 19:14:33  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
slažem se da je Praskozorje najbolji podserijal.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 26/09/2021 : 17:16:31  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Ocekujem i kod nas. :)



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Deers
Advanced Member



Croatia
9173 Posts

Member since 29/03/2004

Posted - 27/01/2022 : 19:11:11  Show Profile Show Extended Profile  Send Deers a Private Message  Reply with Quote
Tvrđa Praskozorje -97: O, mladosti moja

Treći dio trilogije o Hijancitovom šegrtovanju kod strica, moćnika u velikom gradu, i borbi za pravdu, noćnika u velikom gradu. U ovoj epizodi Hijacint napokon uspije obljubiti voljenu Aleksandru ali time sprlja ruke i još koješta pa ga kasnije peče svijest i još koješta.

Tvrđa je i dalje sjajna. U ovom broj još se malo proširuje svijet Terre Amate u Tvrđino Praskozorje.

"Trzaj mišica i nad prazninom sam."
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.14 seconds. Snitz Forums 2000