forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - site
 Prijedlozi, komentari, kritike
 Zahtjev za promjenom imena korisničkog računa
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 23/09/2021 : 18:09:42  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
molio bih glavnog i odgovornog admina ako bi mi mogao promijeniti ime korisničkog računa kiky u kikec. naime, već duže vrijeme razmišljam o tome kako me više ne zabavlja niti ne predstavlja taj bedasti nickname na ovom forumu, bez obzira što me proslavio i što iza sebe ima jednu nevjerovatnu i dugu priču. ali sve se u životu mijenja, pa tako i ja. u skladu sa svojim recentnim napisima, idejama, stavovima i razmišljanjima na forumu odjednom taj balavi, sitni, zeleni kiky više jednostavno nije prikladan kao nadimak za mene. s druge strane, kikec već samim imenom u sebi posjeduje onu finu dozu ironije, zrelosti, vrckavosti, neukrotivosti, usuda, volje i svijesti koja mi sada puno više paše.

ne volim više niti pisati pod tim nadimkom a ne želim niti raditi novi korisnički račun, jer nisam kao dosada i slični spameri. želim da sve o meni bude ujedinjeno pod imenom kikec pa i ono staro što sam pisao kao kiky, od čega ne bježim, jer na tome sam učio, mijenjao se, rastao i eventualno došao do kikeca. neka sve to promjenom imena moga korisničkog računa bude na koncu kao rezultat nekog samoosvještenja, samospoznaje na putu prema promjeni... koja još uvijek traje...

hvala unaprijed.

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/09/2021 : 18:13:24  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Sve dok nisi kikčina je ok🙂

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Hercule Poirot
stripovi.com suradnik



12704 Posts

Member since 28/11/2017

Posted - 23/09/2021 : 18:18:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Hercule Poirot a Private Message  Reply with Quote
Nakon jednog ovako toplog, emocionalnog, osjećajnog upisa, skoro sam suzu pustio na račun uvida u vlastitu introspekciju...

Malo je reći da podržavam!
Kiky je mrtav. Živio kikec!
Go to Top of Page

Peyo
Advanced Member



Croatia
10019 Posts

Member since 28/10/2005

Posted - 23/09/2021 : 19:04:46  Show Profile Show Extended Profile  Send Peyo a Private Message  Reply with Quote
Ako se osjećaš kao kikec ne vidim zašto ti se ne bi odobrilo.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/09/2021 : 19:14:43  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Sad kad navali još 2 iljade članova sa takvin zahtjevima...

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

kiky
stripovi.com suradnik



7302 Posts

Member since 17/07/2003

Posted - 23/09/2021 : 19:30:26  Show Profile Show Extended Profile  Visit kiky's Homepage  Send kiky a Private Message  Reply with Quote
it might be a shot in the dark, but why not...
Go to Top of Page

tinton
stripovi.com suradnik

United Kingdom
19301 Posts

Member since 23/10/2011

Posted - 23/09/2021 : 20:26:04  Show Profile Show Extended Profile  Send tinton a Private Message  Reply with Quote
Jedino ako se i stinkyja preimenuje u stinkec.
Inače nema smisla.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 23/09/2021 : 21:55:46  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
@kiky - ne znam je li ta promjena tehnički izvediva, a ako i je, ovo što Lwood kaže, dopusti jednom takvo nešto, eto ti kroz neko vrijeme cijelo krdo ostalih forumaša za takvim ili sličnim zahtjevima.

Po meni ti je bolje da zamoliš jednog od moderatora (možda najbolje manhuntera, on je najaktivniji) da ti zaključa kiky profil, pa neka taj tvoj bivši profil ode u povijest, čovjeka koji je napisao čak 56 recenzija za sajt

Taj se zaključa i neka ti ostane podsjetnik na neka prošla vremena, uvijek se možeš njemu vratiti ako ti dođe želja pročitati neke starije komentare koje si pisao.

Potom otvoriš novi profil kikec i prvi post neka ti bude tamo u temi predstavljanja, nešto ukratko napišeš o sebi i sl., te započneš ispočetka svoj novi put forumašenja sa novim nickom :)

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

ZannaH
Starting Member

35 Posts

Member since 10/09/2020

Posted - 23/09/2021 : 23:02:48  Show Profile Show Extended Profile  Send ZannaH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ReemCP

@kiky - ne znam je li ta promjena tehnički izvediva, a ako i je, ovo što Lwood kaže, dopusti jednom takvo nešto, eto ti kroz neko vrijeme cijelo krdo ostalih forumaša za takvim ili sličnim zahtjevima.

Po meni ti je bolje da zamoliš jednog od moderatora (možda najbolje manhuntera, on je najaktivniji) da ti zaključa kiky profil, pa neka taj tvoj bivši profil ode u povijest, čovjeka koji je napisao čak 56 recenzija za sajt

Taj se zaključa i neka ti ostane podsjetnik na neka prošla vremena, uvijek se možeš njemu vratiti ako ti dođe želja pročitati neke starije komentare koje si pisao.

Potom otvoriš novi profil kikec i prvi post neka ti bude tamo u temi predstavljanja, nešto ukratko napišeš o sebi i sl., te započneš ispočetka svoj novi put forumašenja sa novim nickom :)


Da se ponovo predstavi
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 24/09/2021 : 02:27:03  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
Samo ako če tvoj novi nick biti Kekec ili kukac ...

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12353 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 24/09/2021 : 08:24:38  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by ZannaH

Da se ponovo predstavi

Ne znam što bi tu trebalo biti smiješno. Općepoznata i uobičajena je praksa na forumima (neka minimalna doza osnovnog forumskog bontona) da se novi član predstavi i da mu forumaši požele dobrodošlicu. Zašto to isto ne napraviti i u slučaju sa novim profilom bez obzira što je dugogodišnji član u pitanju. Novi profil, novi početak, novi interesi..why not.

"everybody's got a plan until they get hit"
Go to Top of Page

stinky
stripovi.com suradnik

Croatia
12713 Posts

Member since 29/12/2001

Posted - 24/09/2021 : 08:54:59  Show Profile Show Extended Profile  Visit stinky's Homepage  Send stinky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by kiky
bez obzira što me proslavio i što iza sebe ima jednu nevjerovatnu i dugu priču. ali sve se u životu mijenja, pa tako i ja. u skladu sa svojim recentnim napisima, idejama, stavovima i razmišljanjima na forumu odjednom taj balavi, sitni, zeleni kiky više jednostavno nije prikladan kao nadimak za mene. s druge strane, kikec već samim imenom u sebi posjeduje onu finu dozu ironije, zrelosti, vrckavosti, neukrotivosti, usuda, volje i svijesti koja mi sada puno više paše.



baš si mislim kako si stvarno postao kikec.
sve se slažem, podržavam potpuno promjenu u kikeca.

i ja bih promijenio, i tisuću nickova, ali realno, nema ništa stupidnije od "stinky". a čovjek mora držati taj kontrast. mimozice i kržljavci, moraju stavljati nickove tipa superman, a pravi ljudi, koji mirišu, moraju opet biti stinkyji. stinky je najstupidnije, i zato najjače, najizvrsnije i najmoralnije.
Go to Top of Page

stripnik
Average Member

767 Posts

Member since 30/12/2010

Posted - 24/09/2021 : 09:02:15  Show Profile Show Extended Profile  Send stripnik a Private Message  Reply with Quote
Mali Kiky postaje Kikec. Nije baš neki napredak.
Nemam pojma. Vuče mi na Kekec.
Uglavnom i jedno i drugo mi vuče na ime kojim bi me zvala mama da dođem na ručak ili pospremim sobu.

Meni Kiky zvuči zrelije od Kikec. Ali opet, ako tražiš zezanciju onda je Kikec bolje.
Go to Top of Page

mladjo
Advanced Member



Croatia
20013 Posts

Member since 15/04/2007

Posted - 26/09/2021 : 17:09:54  Show Profile Show Extended Profile  Send mladjo a Private Message  Reply with Quote
To bi bilo ubojstvo za sajt. Znači ako se dopusti tebi, trebalo bi onda i svima. I kako bi onda znali s kim pričamo. Bez veze. A njesra bi bilo kad bi netko htio promijeniti drugi nick u treči. Suludo. Moje je misljenje da se to ne bi trebalo mijenjati. Možeš mijati avatar, možeš mijenjati potpis, kaj bi još htio?

COUNT ZERO INTERRUPT
an interrupt of a process decrements a counter to zero

Go to Top of Page

zeljko
Advanced Member



Bosnia and Herzegovina
17653 Posts

Member since 02/08/2002

Posted - 26/09/2021 : 18:47:02  Show Profile Show Extended Profile  Send zeljko a Private Message  Reply with Quote
pa htio bi nik da promijeni :D

Utabanim stazama ocaja!
Go to Top of Page

Giuda Ballerino
Senior Member



Japan
2586 Posts

Member since 02/03/2014

Posted - 23/10/2021 : 00:02:40  Show Profile Show Extended Profile  Send Giuda Ballerino a Private Message  Reply with Quote
Ne znam u cemu je problem. U iole razvijenoj demokraciji, a ne mora ni to, dozvoljeno je promjeniti ime koje ti se ne svidja, a ne mora ni iz tog razloga. Eno onaj reper je promjenio ime u Ye po meni iz objesti i viska novaca i vremena. Ili meta world peace i sl. Tako da se pridruzujem kikyju i zelim mu da uspije postati kikec, a ja zelim postati na ovom forumu -
Tonī Tonī Choppā i zamjeniti ovo zastarijelo ime.

Kaizoku ou ni ore wa naru!
Go to Top of Page

jaki
Advanced Member



Croatia
25747 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 23/10/2021 : 00:57:13  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
ljudi minjaju spol a ne mogu ime na forumu

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 23/10/2021 : 06:24:18  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ljudi minjaju spol a ne mogu ime na forumu

pa zna se da je ovo konzervativni forum

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

panzer
Advanced Member

12504 Posts

Member since 18/05/2005

Posted - 31/10/2021 : 09:34:00  Show Profile Show Extended Profile  Send panzer a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jaki

ljudi pokušavaju minjati spol a ne mogu ime na forumu



Evo, ispravljeno.

Ich bin kein Mensch, ich bin kein Tier, ich bin ein Panzer-Grenadier!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000