forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 www.stripovi.com - svaštara - off topic diskusije
 Racunala i internet
 Photoshop, mala pomoć...
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/10/2021 : 14:18:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ima li koja dobra dušica da mi pomogne nešto u vezi prezentacije za kviz koji radim...
Ne vjerujem da je više od pola sata posla u photoshopu...

Spiderman
Senior Member



Croatia
2732 Posts

Member since 06/11/2001

Posted - 11/10/2021 : 20:09:46  Show Profile Show Extended Profile  Visit Spiderman's Homepage  Send Spiderman a Private Message  Reply with Quote
Pa izloži problem ovdje pa možda netko i pomogne.


Moj strip
Moje aukcije
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/10/2021 : 00:15:54  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Pa bilo tko sa minimum znanja photoshopa bi mogao pomoć...
Radim pub quiz pa mi treba za jedno pitanje spojit noge od jednog lika, tijelo od drugog, lice od trećeg i frizuru od četvrtog u jednu sliku.
Da se onda prema nekim karakterističnim detaljima prepozna tko je tko....
Bubam,noge od Marylin u onoj pozi kad joj haljinu digne propuh ili noge od josephine baker u suknji od banana... Nešto što je prepoznatljivo. Tijelo bruce lee iz filma kad ima one poznate ozljede... I tako... Složio bi 2 takva čudovišta 😂😂😂😂
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3996 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 14/10/2021 : 21:43:50  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Eto hvala, kao da jeste... Jbt...300 ljudi pogleda i nitko ne zna ni osnove photoshopa ni ima volje uskočit pomoć kolegi stripofilu na 15 minuta... Pa stvarno šta smo se toliko otuđili i postali sebični... Nema veze, hvala još jednom... Kao da jeste.
Go to Top of Page

tihomirduras
Senior Member



1820 Posts

Member since 10/08/2003

Posted - 14/10/2021 : 22:32:41  Show Profile Show Extended Profile  Send tihomirduras a Private Message  Reply with Quote
Jbg šteta da ti se nitko nije ponudio pomoći, ja bi ti se drage volje ponudio, ali ne kužim se u to nimalo ili bolje reći kužim se kao Mara u krivi k....

Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.2 seconds. Snitz Forums 2000