forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Burza Stripova
 Aukcije
 AUKCIJE ( REALIZACIJA STARIH ) + OPCIJE DOSTAVE
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/10/2021 : 15:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Ajde da pokušamo... previše bi bilo da sada minjam u opisu starih aukcija ali s obzirom na cijene poštarina možda će nekome biti zanimljivo.
Dakle pored standardnog načina slanja koje koristim ( Pošta, Tisak, M vreća ) pojavila se nova ponuda HP putem "Paketomata". Sistem je jednostavan i funkcionira po sistemu Tiska samo što kod preuzimanja niste toliko vezani radnim vrimenom jer se Paketomati nalaz uglavnom po trgovačkim centrima i pumpnim stanicama. Mreža je poprilično razgranata i s obzirom da je cijena paketa svih veličina "samo" 20 kn ( što je stvarno povoljno u odnosu na standardne cijene ) opcija je ok.
Prodavač šalje kupcu kod putem kojeg kupac otvara svoj sandučić na paketomatu i preuzima pošiljku.
Mrežu rasporeda paketomata možete viditi na stranicama pošte. Tako da slobodno kod mojih aukcija možete računati i na ovakav način dostave ako vidite kod sebe da imate paketomat. Dostava je u originalnim poštanskim paketima.

E sad i drugi dio a vezan je za aukcije koje nisu realizirane. Budući da nikada liti ne postavljam aukcije ode se radi o zaostacima od ranije. Nešto je zapelo zbog korone i tko je htio odustati od kupljenih aukcija mogao je i neki su se javili. Ovo za susjedne zemlje bi se trenutno moglo realizirati pa ako ima nekih zaostataka ( a ima ) molija bi cijenjene kupce da se jave. Nije problem ako odustaju ili ne... samo nek' se jave jer ima tu više stotina stripova i već pomalo gubim nadzor šta se na koje stare aukcije odnosi jer ima istih primjeraka paaa Za BiH je ok, za Srbiju ne znam koji je režim ali sve se da provjeriti. Isto tako i za domaće kupce.
Dakle, možda sam neko javljanje previdija. Ako je bilo putem poruka tu je najčešće moguće da ne vidim poruku jer kod brisanja isteklih aukcija brišem redom i svašta je moguće. Da se ne javljate na poruke piše i u opisu aukcija. Također, kad vi pošaljete poruku ona meni u pravilu dođe na mail ( iako zna i ne doći ) i ja odgovaram na tu poruku putem maila... ne znam jel' to poruka ili mail i ako vam ne radi mail nećete dobiti moj odgovor što je i logično jer ja na nju odgovaram kao na mail... Na žalost, bar trećina korisnika ima neispravan mail. Onda nebi bilo loše da se u poruci napiše kako mail ne radi i da neka alternativa.
Dobro, da ne davim previše... a već jesam.

Recimo do kraja miseca bi molija sve one koji žele odustati ili realizirati neka se, pliz, jave pa da to raščistimo i da mogu krenuti dalje jer sam zatrpan. Što ne riješimo ići će ponovo na aukcije.

Javiti se može ili na mail ili na mobitel ( sve vidljivo u mom profilu ) a poželjnije je na mail.

Puno fala

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

jaki
Advanced Member



Croatia
25748 Posts

Member since 13/03/2004

Posted - 14/10/2021 : 15:24:43  Show Profile Show Extended Profile  Send jaki a Private Message  Reply with Quote
Di si naša cijenu za pakete koji se šalju paketomatom i koliko i da li se plaća ambalaža?

Ja sam fetišist papira!
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/10/2021 : 16:18:14  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
Letak u pošti. Poslat ću ti fotku na mob. Ambalaža je ( pazi sad🤣 ) uračunata u cijenu od 20 kn. I mislim da čak ima opcija u slučaju da nema mista u paketomatu presmjere pošiljku na poštu... ali to još moram provjeriti. Dali su mi kutije pa cu ih danas sastavit i vidit koliko je to gabaritno. Mislim da su 4 veličine i moglo bi biti super ( naravno za one po većim gradovima ).

"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter

Edited by - Renky on 14/10/2021 16:19:25
Go to Top of Page

Edi B
Average Member



Croatia
779 Posts

Member since 21/05/2020

Posted - 14/10/2021 : 16:35:54  Show Profile Show Extended Profile  Send Edi B a Private Message  Reply with Quote
Renky je naša rupu u sustavu😆
Go to Top of Page

Mali soko
New Member

Bosnia and Herzegovina
162 Posts

Member since 06/03/2009

Posted - 14/10/2021 : 22:34:44  Show Profile Show Extended Profile  Send Mali soko a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Renky

Ajde da pokušamo... previše bi bilo da sada minjam u opisu starih aukcija ali s obzirom na cijene poštarina možda će nekome biti zanimljivo.
Dakle pored standardnog načina slanja koje koristim ( Pošta, Tisak, M vreća ) pojavila se nova ponuda HP putem "Paketomata". Sistem je jednostavan i funkcionira po sistemu Tiska samo što kod preuzimanja niste toliko vezani radnim vrimenom jer se Paketomati nalaz uglavnom po trgovačkim centrima i pumpnim stanicama. Mreža je poprilično razgranata i s obzirom da je cijena paketa svih veličina "samo" 20 kn ( što je stvarno povoljno u odnosu na standardne cijene ) opcija je ok.
Prodavač šalje kupcu kod putem kojeg kupac otvara svoj sandučić na paketomatu i preuzima pošiljku.
Mrežu rasporeda paketomata možete viditi na stranicama pošte. Tako da slobodno kod mojih aukcija možete računati i na ovakav način dostave ako vidite kod sebe da imate paketomat. Dostava je u originalnim poštanskim paketima.

E sad i drugi dio a vezan je za aukcije koje nisu realizirane. Budući da nikada liti ne postavljam aukcije ode se radi o zaostacima od ranije. Nešto je zapelo zbog korone i tko je htio odustati od kupljenih aukcija mogao je i neki su se javili. Ovo za susjedne zemlje bi se trenutno moglo realizirati pa ako ima nekih zaostataka ( a ima ) molija bi cijenjene kupce da se jave. Nije problem ako odustaju ili ne... samo nek' se jave jer ima tu više stotina stripova i već pomalo gubim nadzor šta se na koje stare aukcije odnosi jer ima istih primjeraka paaa Za BiH je ok, za Srbiju ne znam koji je režim ali sve se da provjeriti. Isto tako i za domaće kupce.
Dakle, možda sam neko javljanje previdija. Ako je bilo putem poruka tu je najčešće moguće da ne vidim poruku jer kod brisanja isteklih aukcija brišem redom i svašta je moguće. Da se ne javljate na poruke piše i u opisu aukcija. Također, kad vi pošaljete poruku ona meni u pravilu dođe na mail ( iako zna i ne doći ) i ja odgovaram na tu poruku putem maila... ne znam jel' to poruka ili mail i ako vam ne radi mail nećete dobiti moj odgovor što je i logično jer ja na nju odgovaram kao na mail... Na žalost, bar trećina korisnika ima neispravan mail. Onda nebi bilo loše da se u poruci napiše kako mail ne radi i da neka alternativa.
Dobro, da ne davim previše... a već jesam.

Recimo do kraja miseca bi molija sve one koji žele odustati ili realizirati neka se, pliz, jave pa da to raščistimo i da mogu krenuti dalje jer sam zatrpan. Što ne riješimo ići će ponovo na aukcije.

Javiti se može ili na mail ili na mobitel ( sve vidljivo u mom profilu ) a poželjnije je na mail.

Puno fala



Pozdrav Renato, poslao sam ti mejl.
Go to Top of Page

Renky
stripovi.com suradnik



Croatia
11079 Posts

Member since 15/11/2002

Posted - 14/10/2021 : 23:03:55  Show Profile Show Extended Profile  Visit Renky's Homepage  Send Renky a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Mali soko
Pozdrav Renato, poslao sam ti mejl.



"Zlocin je spomenuti reci "velikani" i "umetnost" u kontekstu sa Zagorom, veruj mi..." - Manhunter
Go to Top of Page

BeaGea
Advanced Member



3327 Posts

Member since 29/04/2020

Posted - 18/10/2021 : 14:17:14  Show Profile Show Extended Profile  Send BeaGea a Private Message  Reply with Quote
paketomat je odlična stvar. Upravo pokupil dva paket i baš sam zadovoljan. Dobiješ kod, utipkaš kod, otvori se pretinac u kojem je tvoj paket i voila!

Puno bolje nego poslavati s polupismenim i ograničenim dostavljacima, koji su mi sjebali nekoliko paket gurajuci ih u premali kaslic ili ostavili na kisi.

Vidim, ja vidim.
Samo vas molim da upalite svijetlo!
Go to Top of Page

njofra32
Average Member

733 Posts

Member since 28/02/2017

Posted - 19/10/2021 : 21:58:47  Show Profile Show Extended Profile  Send njofra32 a Private Message  Reply with Quote
Ja odustajem
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.19 seconds. Snitz Forums 2000