forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Izdavacki izlog
 ČK PREDSTAVLJA - Supermen: Zemlja jedan
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Author Previous Topic Topic Next Topic  

Melusine
Junior Member



350 Posts

Member since 17/05/2017

Posted - 22/10/2021 : 08:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send Melusine a Private Message  Reply with Quote
NASLOV KOJIM JE DC ZAPOČEO BIBLIOTEKU „ZEMLJA JEDAN“, SJAJNOG AUTORA DŽ. MAJKLA STRAŽINSKOG! ČAROBNA KNJIGA VAM DONOSI IZDANJE KOJE OBUHVATA SVA TRI TOMA OVE IZVANREDNE PRIČE O POREKLU ČOVEKA OD ČELIKA!

„SUPERMEN: ZEMLJA JEDAN“ na LETEĆEM STARTU po ceni od 2.000 dinara!



Format 15,8 x 24 cm
Povez Tvrd
Broj strana 390
Štampa Kolor
Junak Supermen

PRELISTAJTE OVO IZDANJE:
https://carobnaknjiga.rs/chest/odlomak/_]Supermen%20Zemlja%20Jedan%20prelistavanje.pdf

Čuveni scenarista Dž. Majkl Stražinski, u saradnji sa Šejnom Dejvisom i Ardijanom Sjafom, pripoveda sasvim drugačiju, savremenu priču o poslednjem sinu Kriptona i njegovoj borbi za spas čovečanstva, priču o izdaji i žrtvovanju u ime istine i pravde, i otkriva nam da čak i jednom Kriptoncu srce može biti slomljeno.

ČOVEK OD ČELIKA ZA NOVU GENERACIJU!

VI SAMO MISLITE DA ZNATE NJEGOVU PRIČU...

Klark Kent je drugačiji od drugih. Ume da leti. Vidi kroz zidove. Spaljuje predmete pogledom. On je bog među smrtnicima. Međutim, muče ga samoća i besciljnost. Poput većine dvadesetogodišnjaka, on ne zna šta želi od života. Može da odabere doslovce bilo šta: sport, nauku, finansije ili medije. Samo nebo je granica... bude li sakrivao od sveta svoje moći i svoj pravi identitet. Ali kada nebo potamni od brodova sa dalekih svetova, što će ugroziti sve na Zemlji, Klark mora da donese najvažniju odluku u svom životu: da li će se otkriti svetu i time žrtvovati priliku da vodi normalan život... ili će pustiti da svi oko njega stradaju?

„Pričom ’Supermen: Zemlja jedan’ Stražinski je još jednom uspeo u onome u čemu je najbolji – iznova je definisao kultni lik, i to na savršeno pristupačan, svež i – što je najvažnije – humanističan način.“ – Dejvid Gojer

„SUPERMEN: ZEMLJA JEDAN“ na Letećem je startu u okviru SAJMA ČAROBNE KNJIGE u striparnicama „Čarobna knjiga“ u Dečanskoj 5 u Beogradu i TC „Kalča“ u Nišu, striparnici „Alan Ford“ na Novom Beogradu, u Klubu čitalaca Čarobne knjige „Bulevar Books“ u Novom Sadu i na našem sajtu po ceni od 2.000 dinara, od ponedeljka, 25. oktobra, do nedelje 31. oktobra 2021. Posle SAJMA ČAROBNE KNJIGE, cena u našim klubovima čitalaca i na sajtu iznosiće 2.250 dinara, a u ostalim knjižarama 2.999 dinara.

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 24/10/2021 : 18:32:39  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
E ovo me bas interesuje iako nisam cuo previse pohvala.
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 28/10/2021 : 18:33:31  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Interesuje i mene a nitko ništa da kaže.
Vredi li ovo kupovati?

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 28/10/2021 : 18:56:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by nikia

Interesuje i mene a nitko ništa da kaže.
Vredi li ovo kupovati?


Imaš ovde komentarisano
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44427&whichpage=225
Go to Top of Page

nikia
Junior Member



Serbia
404 Posts

Member since 22/11/2008

Posted - 28/10/2021 : 19:01:16  Show Profile Show Extended Profile  Send nikia a Private Message  Reply with Quote
Hvala, zaboravio na to. Preskačem.

Zaboravio da se potpiše.
Go to Top of Page

alexts
Advanced Member



Serbia
6574 Posts

Member since 25/09/2005

Posted - 29/10/2021 : 01:50:30  Show Profile Show Extended Profile  Send alexts a Private Message  Reply with Quote
Obično ne komentarišem u startu, ako me nešto ne interesuje, ali s obzirom da i reklama kaže "Supermen za novu generaciju. ... svež za novu publiku.", mogu mirne duše da kažem - preskačem.
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 29/10/2021 : 07:40:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Red Marquis

quote:
Originally posted by nikia

Interesuje i mene a nitko ništa da kaže.
Vredi li ovo kupovati?


Imaš ovde komentarisano
http://forum.stripovi.com/topic.asp?TOPIC_ID=44427&whichpage=225



I meni je pomoglo, hvala.
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 02/01/2022 : 08:13:35  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
Dakle, upravo procitao.
Narucio sam ovaj strip usprkos poraznim
komentarima i moram reči da nisam požalio.
Meni je ovo i više nego dobro.
Naravno, pišem to kao laik, što se
Supermana tice procitao sam samo ono
što je kod nas izašlo a to je stvarno
malo. Što se Zemlje 1 tice, Superman
mi je daleko ispred WW i mrvicu lošiji
od Batmana. Od mene preporuka.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/01/2022 : 12:40:02  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by udarnik007

Dakle, upravo procitao.
Narucio sam ovaj strip usprkos poraznim
komentarima i moram reči da nisam požalio.
Meni je ovo i više nego dobro.
Naravno, pišem to kao laik, što se
Supermana tice procitao sam samo ono
što je kod nas izašlo a to je stvarno
malo. Što se Zemlje 1 tice, Superman
mi je daleko ispred WW i mrvicu lošiji
od Batmana. Od mene preporuka.



Hmmm...dakle ovo bi moglo biti i za mene, fala na osvrtu i usporedbi.
Meni je cijeli Bataman Z1 odličan, sve 3 epizode. Dok je većina naglasila da je treća epizoda loša.

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

Kerempir
Senior Member

1581 Posts

Member since 09/10/2018

Posted - 03/01/2022 : 13:40:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Kerempir a Private Message  Reply with Quote
Kad je lošija
Go to Top of Page

Red Marquis
Advanced Member



Serbia
3112 Posts

Member since 06/11/2017

Posted - 03/01/2022 : 13:48:48  Show Profile Show Extended Profile  Send Red Marquis a Private Message  Reply with Quote
I to dosta lošija.
Go to Top of Page

DiSkAcH
Advanced Member



Croatia
6037 Posts

Member since 05/12/2016

Posted - 03/01/2022 : 13:52:09  Show Profile Show Extended Profile  Send DiSkAcH a Private Message  Reply with Quote
''Nemači pojma'' što bi se reklo u čačanskoj školi. ;)

-Hi Honey, did you miss me?
-With every bullet so far...
Go to Top of Page

udarnik007
Senior Member



Croatia
1033 Posts

Member since 21/10/2013

Posted - 03/01/2022 : 14:43:35  Show Profile Show Extended Profile  Send udarnik007 an AOL message  Send udarnik007 a Private Message  Reply with Quote
DiSkAcH, Ja sam u Supermanu doista uživao,
tim više što su mi očekivanja bila minimalna.
Rijetko mi se potrefi da strip s tim brojem
stranica pročitam u dahu, Supermana jesam.
Poslije njega mi je ostalo još snage i volje
pa sam satro i Spidermana Životna priča od
istog izdavača koji je isto vrh!
Go to Top of Page
  Previous Topic Topic Next Topic  
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.09 seconds. Snitz Forums 2000