forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Stripovi
 Fibrin virtualni Interliber
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 12

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/12/2021 : 13:18:51  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by RaoulDuke

Hvala na majicama

Bome ovo da je Vod među top najprodavanijim naslovima mi je iznenađenje.


Isto!

Odlicno za Vod, stripcina i po'!




Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

corto33
Senior Member



Slovenia
2500 Posts

Member since 18/11/2003

Posted - 02/12/2021 : 14:18:35  Show Profile Show Extended Profile  Send corto33 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Markos
Jako sam zadovoljan svime, osim troškom poštarine:)



Nisi razmišljao o tome da sam isporučuješ stripove? :)


Društvo ljubiteljev stripov Stripoholik
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 02/12/2021 : 14:42:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Mogao bi ih supermark nositi. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

nenno
Advanced Member



Croatia
3052 Posts

Member since 15/08/2003

Posted - 02/12/2021 : 15:07:19  Show Profile Show Extended Profile  Send nenno a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by corto33

quote:
Originally posted by Markos
Jako sam zadovoljan svime, osim troškom poštarine:)



Nisi razmišljao o tome da sam isporučuješ stripove? :)



Neki imaju sreću i privilegiju da su blizu pa si sami dođu po njih....

„And I know what I want….When the timing is right…Then I'll take what is mine…I am the clansman“
"...gdje god da te život nosi, uvijek moraš znati 'ko si..."
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/12/2021 : 13:45:17  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
"kako me markos zeznuo,a poli spasao"

fibrine majice su mi ponos odevne kolekcije,i čuvam i pazim ih više od svih drugih odevnih predmeta.Nije ovo zbog nekakvog idolopoklonstva Fibri ili tome slično,jednostavno ih smatram nečim posebnim,unikatnim i specijalnim,i stvarno volim da ih nosim.Pomenuo sam više puta da me uvek neko startuje sa pitanjima "gde to može da se kupi","joj koja vrh "maja",prodaj mi je molim te"...,a to se desilo na desetine i desetine puta.I tako sve te majice brižljivo čuvam i gledam da ih ne oštetim.Dobro,imam još par odevnih predmeta koji su mi tako isto bitni,ali ove majice su ipak šlag na torti.

I onda vidim ove godine da je neka frka oko majica,neko napisa da ih je malo došlo u 2XL veličini,ali meni se ko na qrac ne upali lampica da ih rezervišem kod Marka (AF) jer sam tih dana/sedmica bio u ludacima,a kad se setih,bilo je kasno jer su otišle i Bas i Sups.Dve ubedljivo najlepše majice.Ranijih godina su majice ipak bile ujednačene po lepoti,ali ove je stvar malo zeznuta,jer su Bas i Supermen za pet klasa lepše od ostalih,i logično je bilo da će svi tražiti njih.

Joj kad sam skontao da ću ostati bez njih dve,došlo mi je da udaram glavom u zid dok je ne slomim,toliko mi je bilo žao i toliko sam bio ljut na samog sebe.
A ko na kurac u novembru sam čak naručio 39 Fibri,uglavnom kapitalaca,vrednosti poprilične (dobro,veći deo je išao za drugare,za sebe sam uzeo 12 knjiga;ali da se razumemo,ne kupujem fibre dva-tri puta godišnje po brdo komada,već redovno svaki mesec skoro celu turu)),ali magarac se nije setio da rezerviše majice.

I najgore u svemu je što je ta majica sa Supermenom moj avatar i njoj sam se posebno radovao.
Ali šta je tu je.A u glavi sam "prevrteo" stotinak puta scenario gde negde nalazim barem tu majicu sa čovekom od čelika.

I onda dobijam meil od Polija,gde mi on potvrđuje primitak stripova,kao i da mi je poslao robu,ali i poklon za nekog našeg drugara - majicu sa Supermenom.Joj,skočio sam do plafona od sreće.Bukvalno.Normalno,majica koja je bila namenjena tom drugaru,a koji i nije iz ove naše priče,pa bi mu ta majica bila tek neka tamo obična maja,je prešla u moje vlasništvo uz saglasnost i polija i tog drugara.

Sad bi nakon ovakvog teksta bilo realno za očekivati da mi markos negde nađe i maršal basa,a verujem da je macanu i kordeju poklonio po više komada,pa bi mogao i neko od njih da mi je da - zauzvrat darujem čačansku šljivovicu,25+ godina staru.Krajnje pošteno?

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!

Edited by - anto on 19/12/2021 13:46:57
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/12/2021 : 18:54:27  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
Kakva epopeja! Ovo bi trebalo pretvoriti u strip! Antoanova potraga za majicom vremena!

Ne svidja ti se Torpedo majica? Ja sam nju uzeo u Darkvudu pre otprilike mesec dana. Meni je ona super. Mislim da je tada u DW bilo i Marsal Bass majica ali Supermen je odmah otisao, nisam video ni jednog.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 19/12/2021 : 20:14:18  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
ok mi je Torpedo,ona mi je na trećem mestu;ali Metabaroni i Pogrebnik su najslabije od postojećih dvadeset.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page

jang
Advanced Member

Slovenia
10969 Posts

Member since 01/11/2002

Posted - 19/12/2021 : 20:15:49  Show Profile Show Extended Profile  Send jang a Private Message  Reply with Quote
imam ti ja Bassa ali nažalost L
Go to Top of Page

going going
Advanced Member



Serbia
11313 Posts

Member since 24/04/2012

Posted - 19/12/2021 : 20:25:16  Show Profile Show Extended Profile  Send going going a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by anto

ali Metabaroni i Pogrebnik su najslabije od postojećih dvadeset.



Slazem se, slab je Pogrebnik a pogotovo majica za Metabarone.
Go to Top of Page

anto
Advanced Member



Serbia
20658 Posts

Member since 29/06/2008

Posted - 20/12/2021 : 08:27:59  Show Profile Show Extended Profile  Send anto a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by jang

imam ti ja Bassa ali nažalost L


hvala ti prijatelju u svakom slučaju,evo,i EdiB mi ponudio L veličinu.

Dajte nam Ralph Azhama;može i mekokoricen (ali u boji obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 12 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.12 seconds. Snitz Forums 2000