forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 321 - Crne suze
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Next Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

LudensovPotrcko
Average Member

600 Posts

Member since 05/06/2018

Posted - 02/11/2021 : 17:15:08  Show Profile Show Extended Profile  Send LudensovPotrcko a Private Message  Reply with Quote
Čovjeku se razmazala maskara, a sada svi paničare...



Crtež: Cassaroi
Scenarij: Mignacco

Broj originala 641.

Već na shop.strip-agent.hr

Ovih dana u striparnicama. Na kioscima mjesec dana nakon prethodnoh broja.

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 02/11/2021 : 19:20:07  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
začuđuje me tempo, imam dojam da je tek nedavno izašao prošli broj hehe, neka neka :)

Ovo mi je odlična naslovnica, kažu ljudi ovdje priča i nije nešto al nema veze.
Go to Top of Page

Anto_123
Average Member

761 Posts

Member since 16/01/2015

Posted - 02/11/2021 : 20:21:55  Show Profile Show Extended Profile  Send Anto_123 a Private Message  Reply with Quote
Kamo sreće da se još malo ubrza
Go to Top of Page

velka031
Advanced Member



Croatia
16846 Posts

Member since 18/03/2010

Posted - 02/11/2021 : 22:12:44  Show Profile Show Extended Profile  Send velka031 a Private Message  Reply with Quote
Ako ništa barem je crtež odličan.
Go to Top of Page

ReemCP
stripovi.com suradnik



Croatia
12351 Posts

Member since 03/01/2018

Posted - 03/11/2021 : 00:14:41  Show Profile Show Extended Profile  Send ReemCP a Private Message  Reply with Quote
Povodom LP-ove najave ove epizode, odlučeno je da se objavi recenzija istoimene priče by Igor, pa dok čekate službeni izlazak ovoga broja, možete pročitati recenziju i vidjeti što vas ovdje očekuje, i između ostalog, saznati u kom serijalu je konkretno ova priča trebala ići i kako je završila u redovnoj seriji:

https://www.stripovi.com/recenzije/zagor-zg-lu-321-crne-suze/2716/

"everybody's got a plan until they get hit"

Edited by - ReemCP on 03/11/2021 00:15:16
Go to Top of Page

Ivan Liverpool
stripovi.com suradnik



Croatia
2000 Posts

Member since 10/04/2021

Posted - 03/11/2021 : 08:33:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ivan Liverpool a Private Message  Reply with Quote
Recenzija bas i ne ohrabruje na kupnju broja hahaha. Ali ako je trebala izaci u almanah ediciji, onda ni ne cudi sto je losija prica.

"Losing is not my enemy. Fear of losing is my enemy."
Go to Top of Page

Kruger
Advanced Member



Croatia
16731 Posts

Member since 25/10/2001

Posted - 10/11/2021 : 15:05:29  Show Profile Show Extended Profile  Send Kruger a Private Message  Reply with Quote
Stigao na kioske 06.11. subota.
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 10/11/2021 : 19:28:47  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
bespotrebno ste ocrnili epizodu, meni zanimljivo, humor sa Chicom baš okey jer ga nije bilo već neko vrijeme, sve u svemu ok epizoda, crtež mi se svidio, također, volim primječivati kako svaki crtač drugačije prikazuje izraze lica, emocije, pa onda renderiranje pejzaža i slično.
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 11/11/2021 : 00:18:26  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
Nisam još čitao pa ne mogu davati nikakvo mišljenje o epizode, ali autori ovoga, Mignacco i Cassarovi, jel ovo najgori tandem Bonellija?
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 11/11/2021 : 10:29:00  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Gru

Nisam još čitao pa ne mogu davati nikakvo mišljenje o epizode, ali autori ovoga, Mignacco i Cassarovi, jel ovo najgori tandem Bonellija?



o čem pričaš negativče !?

Crtež je na razini, držiš se vjerojatno negdje nekog davnog komentara kao pijan plota gdje se nekome nisu svidjeli ti crtači zbog osobnog ukusa / neukusa koji nema nikakve veze sa objektivnošću.
Go to Top of Page

Gru
Average Member



817 Posts

Member since 07/01/2014

Posted - 11/11/2021 : 21:54:45  Show Profile Show Extended Profile  Send Gru a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ted Miller

quote:
Originally posted by Gru

Nisam još čitao pa ne mogu davati nikakvo mišljenje o epizode, ali autori ovoga, Mignacco i Cassarovi, jel ovo najgori tandem Bonellija?



o čem pričaš negativče !?

Crtež je na razini, držiš se vjerojatno negdje nekog davnog komentara kao pijan plota gdje se nekome nisu svidjeli ti crtači zbog osobnog ukusa / neukusa koji nema nikakve veze sa objektivnošću.



Cassarovi su dobri samo za bojati sobu jupolom, a o Mignaccu je sve rečeno. No eto, da te utješim, kupit ću i ovaj broj pa ću ostaviti komentar.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 11/11/2021 : 22:49:34  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Crtež je na razini?
Ali na kojoj razini 😂😂😂
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 12/11/2021 : 10:12:02  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by sumohrvat

Crtež je na razini?
Ali na kojoj razini 😂😂😂



ja se bavim vizualnom umjetnošću i vidim i priznam ako crtač negdje pogriješi u anatomiji, perspektivi, ali blatiti nekoga jer ti ne paše njegov stil i da pritom ne uvažavaš sve dobre elemente koje crtač donosi svojim vizualnim pripovjedanjem scenarija je krajnje bezobrazno i bahato pogotovo od strane ljudi koji nemaju ni tehničko znanje precrtati radove tih autora.

No dobro, ako vas to zabavlja, što da vam čovjek radi.
Go to Top of Page

Poli
Advanced Member



Slovenia
37275 Posts

Member since 26/10/2007

Posted - 12/11/2021 : 11:35:16  Show Profile Show Extended Profile  Send Poli a Private Message  Reply with Quote

Pa dobro, ne moze svatko biti na razini "sest prstiju na ruci", ali dobro, covjek se uci dok je mlad, a i kad ostari, i dalje se uci, svaki dan nesto novo, cak vise puta. :D



Anything is possible dec d uej
Be the Change You Want to See
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 12/11/2021 : 12:21:04  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Poli


Pa dobro, ne moze svatko biti na razini "sest prstiju na ruci", ali dobro, covjek se uci dok je mlad, a i kad ostari, i dalje se uci, svaki dan nesto novo, cak vise puta. :D







tako je, čak i najbolji od najboljih uvijek imaju prostora za napredak.
Neki od najboljih strip crtača koji god da su oni po vama, prava su rijetkost i treba ih iznimno cijeniti, ljudi koji dobro crtaju cijeli svoj život ne mogu doseći te legende, svaka čast i njima.
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 12/11/2021 : 12:29:14  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ted Miller

quote:
Originally posted by sumohrvat

Crtež je na razini?
Ali na kojoj razini 😂😂😂



ja se bavim vizualnom umjetnošću i vidim i priznam ako crtač negdje pogriješi u anatomiji, perspektivi, ali blatiti nekoga jer ti ne paše njegov stil i da pritom ne uvažavaš sve dobre elemente koje crtač donosi svojim vizualnim pripovjedanjem scenarija je krajnje bezobrazno i bahato pogotovo od strane ljudi koji nemaju ni tehničko znanje precrtati radove tih autora.

No dobro, ako vas to zabavlja, što da vam čovjek radi.


Ovde si u krivu,sumo ka potrošač odnosno kupac itekako ima pravo komentirat. Taman da nema pojma o crtanju.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page

Curunir
Advanced Member



Croatia
10362 Posts

Member since 28/07/2002

Posted - 12/11/2021 : 13:40:28  Show Profile Show Extended Profile  Send Curunir a Private Message  Reply with Quote
Jebem "vizualnu umjetnost" koja je toliko slijepa da u ovim škrabotinama vidi nešto dobro.
Valjda postoji neki minimum, makar to sve bio Bonellijev šund, kad i malo dijete vidi o čemu je riječ.
Tede Millere (kako kreativno), jadna je ta tvoja umjetnost, posve si slijep. Što manje pišeš, mudriji si.
I onda još uzimaš pravo govoriti nekome što smije, što ne smije.
Vidiš, nitko nije dosad komentirao tvoje infantilne postove tipa "ajme sve je super", nama to ne smeta.
Ali ti si uzimaš za pravo napasti ljude jer su dali svoje mišljenje, koje je u ovom slučaju zapravo jedino moguće za svakoga tko ima makar 3 žive sive stanice.

Ne upuštajte se u raspravu s budalama, spustit ce vas na svoju razinu, a potom vas zatuci iskustvom.
Go to Top of Page

logo111
Senior Member



Croatia
2720 Posts

Member since 11/09/2016

Posted - 12/11/2021 : 14:19:28  Show Profile Show Extended Profile  Send logo111 a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Jebem "vizualnu umjetnost" koja je toliko slijepa da u ovim škrabotinama vidi nešto dobro.
Valjda postoji neki minimum, makar to sve bio Bonellijev šund, kad i malo dijete vidi o čemu je riječ.
Tede Millere (kako kreativno), jadna je ta tvoja umjetnost, posve si slijep. Što manje pišeš, mudriji si.
I onda još uzimaš pravo govoriti nekome što smije, što ne smije.
Vidiš, nitko nije dosad komentirao tvoje infantilne postove tipa "ajme sve je super", nama to ne smeta.
Ali ti si uzimaš za pravo napasti ljude jer su dali svoje mišljenje, koje je u ovom slučaju zapravo jedino moguće za svakoga tko ima makar 3 žive sive stanice.



Ti si baš pozvan drugima brojiti sive stanice.

Da si se razumio u strip i ono što si radio ne bi dobio "nogu u guzicu" od strip izdavača gdje si dobio šansu.

Uglavnom Tede Miller ne obaziri se na ove "samoprozvane stručnjake" nego uživaj u stripu.
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 12/11/2021 : 17:01:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
sve okey logo :) komedijaši tipa Curunir su kao kamenčić na putu, šutneš i ideš dalje.

moj "kreativan" nick je zapravo ime koje sam Tex Willer koristi ponekad, nisam ja tu ništa izmišljao, samo mi je bilo fora.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 12/11/2021 : 21:27:44  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Ted Miller

quote:
Originally posted by sumohrvat

Crtež je na razini?
Ali na kojoj razini 😂😂😂



ja se bavim vizualnom umjetnošću i vidim i priznam ako crtač negdje pogriješi u anatomiji, perspektivi, ali blatiti nekoga jer ti ne paše njegov stil i da pritom ne uvažavaš sve dobre elemente koje crtač donosi svojim vizualnim pripovjedanjem scenarija je krajnje bezobrazno i bahato pogotovo od strane ljudi koji nemaju ni tehničko znanje precrtati radove tih autora.

No dobro, ako vas to zabavlja, što da vam čovjek radi.



Brate mili, sad bi još ti trebao znati bolje od mene samog što se meni sviđa ili ne sviđa... I da ne znam nacrtati ni Čiča Glišu pročitao sam u životu nekoliko tisuća stripova i valjda mogu ocijeniti što mi je oku ugodan crtež, a koji crtež mi je sranje. A ovaj crtež me jednostavno ne može uživit u priču, nema mi te neke dinamike, jednostavno mi je loš.
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 13/11/2021 : 09:02:33  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
pročitao sam i ja pa što, preletjeti kroz strip ne znači da se kužiš u umjetnost stripa.
Ništa ja ne kažem, piši što želiš, imaš svoj ukus, samo imaj na umu da se nekakvo nekonstruktivno kritiziranje, blaćenje i ismijavanje radova ljudi koji se cijeli život trude razviti skillove i vjerojatno su u top 10 % na svijetu glede njih, veoma negativno reflektira na ostatak zajednice.

Mislio sam da su stripovnjaci malo složniji i topliji ljudi al eto, ima svega.
Go to Top of Page

sumohrvat
Advanced Member

3997 Posts

Member since 22/11/2004

Posted - 13/11/2021 : 11:17:58  Show Profile Show Extended Profile  Send sumohrvat a Private Message  Reply with Quote
Ako si u top 10% teoretski znači da je bolje od tebe 700 miliona ljudi...
Jel bi ti gledao dvoboj dva tenisača rangirana oko 700 milijuntnog mjesta? Jedino ako si mazohista.
Kad si ti toliki umjetnik daj objasni nama slijepcima i neukim krkanima što je tebi umjetnost kod ovog crtača. Daj nas uputi? Proširi nam vidike,ukaži na njegove kvalitete... Evo, ja za ovog crtača tvrdim da je kompletni šit od crtača, ti me stručno uvjeri da nije...
Go to Top of Page

supermark
stripovi.com suradnik



Croatia
29529 Posts

Member since 06/02/2007

Posted - 13/11/2021 : 11:28:39  Show Profile Show Extended Profile  Visit supermark's Homepage  Send supermark a Private Message  Reply with Quote
Tede, to sto nismo upoznati sa teorijom umjetnosti ne znači da ne mozemo komentirati sto nam se sviđa ili ne
Pa zar ti nisi nikada prokomentirao da li je neki film ili serija dobar/loš/zanimljiv/sranje itd?
Pa po tebi bi se na forumu trebale navoditi samo činjenice (crtač, scenarist i to je to), a rasprave bi bile zabranjene...
Go to Top of Page

macca1985
New Member



Croatia
241 Posts

Member since 25/07/2010

Posted - 14/11/2021 : 18:56:50  Show Profile Show Extended Profile  Send macca1985 a Private Message  Reply with Quote
Crtež mi nije nešto, ali priča mi se jako svidjela! Uživao sam u njoj od prve do zadnje stranice.

Zagor, Diabolik, Conan i Venom - best comics ever!
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 20/11/2021 : 18:11:58  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
procitao jutros....zanimljiva prica, a i crtez mi je ok.
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/11/2021 : 18:33:42  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

procitao jutros....zanimljiva prica, a i crtez mi je ok.



dzoni, zašto ne ostaviš komentar na strip?
Ti si jedan od forumaša koji komentarima, čini mi se, ne ide van stripova pa bi mogao ostaviti svoje mišljenje i podijeliti ocjene, gore je link za recenziju. Što više komentara, to bolje.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 20/11/2021 20:40:59
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Next Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000