forum.stripovi.com
forum.stripovi.com
Home | Profile | Register | Active Topics | Active Polls | Aukcije | Private Messages | Members | Search | FAQ
Username:
Password:
Save Password
Forgot your Password?

 All Forums
 Stripovi
 Bonelli
 Zagor 321 - Crne suze
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Previous Page
Author Previous Topic Topic Next Topic
Page: of 2

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 20/11/2021 : 20:20:51  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
hvala...napisacu komentar...inace nazalost sve manje imam slobodnog vremena pa su i moji komentari sve redji i kraci....ali ljubav prema stripu ostala je ista
Go to Top of Page

Dwayne_Looney
Advanced Member



6562 Posts

Member since 15/10/2014

Posted - 20/11/2021 : 20:43:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Dwayne_Looney a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by dzoni

hvala...napisacu komentar...inace nazalost sve manje imam slobodnog vremena pa su i moji komentari sve redji i kraci....ali ljubav prema stripu ostala je ista



I u mene ista stvar, ali komentar ti je ok, ne uzima puno vremena, a recenziji dobro dođe da se vidi kako postoje različita mišljenja i pogledi na isto djelo.

EDIT: Ja sam stao s čitanjem redovnog Zagora prije početka JA sage i stojim kao zakopan već, čini mi se, 4 godine, ali sad ću baš uzeti ovo djelo, jer je priča zasebna, u jednoj svesci i baš da vidim kakav će biti moj dojam.

loading...

Edited by - Dwayne_Looney on 20/11/2021 20:47:57
Go to Top of Page

dzoni
Advanced Member

Serbia
4268 Posts

Member since 11/09/2006

Posted - 21/11/2021 : 11:45:22  Show Profile Show Extended Profile  Send dzoni a Private Message  Reply with Quote
J.A. odiseja je solidna,ima i vrlo dobrih epizoda...posle J.A. odiseje krece losiji deo ali povremeno uleti i neka dobra epizoda
Go to Top of Page

Vlladimir
Senior Member



2045 Posts

Member since 26/08/2009

Posted - 23/11/2021 : 11:58:41  Show Profile Show Extended Profile  Send Vlladimir a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Curunir

Jebem "vizualnu umjetnost" koja je toliko slijepa da u ovim škrabotinama vidi nešto dobro.



Da bi shvatio Cassarove, a pogotovo brata Gasparea, morao bi gledati dalje od Zagora. To su stari lisci koji itekako znaju kvalitetno crtati.

To što oni ovako rade Zagora, najbolje uz kafu i kićso da prozboriš koju sa Buratinijem.

A uz ovu knjigu svako može naučiti kako da ''škraba'' Cassaro stajl:
https://www.tebeosfera.com/autores/cassaro_gaspare.html

Ana Tomaskovic kraljica!
Go to Top of Page

Ted Miller
Average Member



615 Posts

Member since 28/10/2021

Posted - 23/11/2021 : 13:36:24  Show Profile Show Extended Profile  Send Ted Miller a Private Message  Reply with Quote
quote:
Originally posted by Vlladimir

quote:
Originally posted by Curunir

Jebem "vizualnu umjetnost" koja je toliko slijepa da u ovim škrabotinama vidi nešto dobro.



Da bi shvatio Cassarove, a pogotovo brata Gasparea, morao bi gledati dalje od Zagora. To su stari lisci koji itekako znaju kvalitetno crtati.

To što oni ovako rade Zagora, najbolje uz kafu i kićso da prozboriš koju sa Buratinijem.

A uz ovu knjigu svako može naučiti kako da ''škraba'' Cassaro stajl:
https://www.tebeosfera.com/autores/cassaro_gaspare.html



teško to takvima objašnjavat, imaju samo dva moda - ne sviđa mi se / sviđa mi se takav stil, i to je to.
I onda je ovaj prvi "užaš, škrabotine, crtež male djece", drugi sve najbolje... no dobro :D
Go to Top of Page

lwood
Advanced Member



Colombia
46464 Posts

Member since 09/12/2005

Posted - 25/11/2021 : 12:53:28  Show Profile Show Extended Profile  Send lwood a Private Message  Reply with Quote
Priča je glupava,al je zato crtež užasan.

Dajte nam Banija Libre;može i mekokoricen (ali s osvrtom na forumaše obavezno)!
Go to Top of Page
Page: of 2 Previous Topic Topic Next Topic  
Previous Page
 New Topic New Poll New Poll
 Reply to Topic
Jump To:
forum.stripovi.com © 2000-2002 Snitz Communications Go To Top Of Page
This page was generated in 0.16 seconds. Snitz Forums 2000